Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Ιαν 04, 2016 7:36 pm
Είδα σήμερα σε ένα minimarket κάτι φιγούρες dragonball z resurrection of F, σίγουρα μουφες αλλά φαινόταν αρκετά καλές, μου έκανε εντύπωση γιατί που κυκλοφορούν έστω και μουφες μετά από τόσο χρόνια που έχει να παιχτεί στην Ελλάδα, τις είχαν και σε καλή θέση.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Ιαν 05, 2016 11:05 pm
Καλό:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Ιαν 21, 2016 11:13 pm
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Ιαν 21, 2016 11:20 pm
redlegend έγραψε:
Αθάνατη Ελλαδάρα  cheers cheers cheers cheers cheers  
Σε κάτι τέτοια είμαστε πρώτοι!
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιαν 22, 2016 12:26 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
wtf?????????????
Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked   Shocked  Shocked   Shocked
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιαν 30, 2016 10:03 pm
Τι πράγμα και αυτό, όπως το πάει ο Ολυμπιακός σε λίγο το στοίχημα θα έχει απόδοση 1.05 στο ότι θα πάρει πέναλτι...

#ΌτανΣκοντάψειςΦώναξεΠέναλτι
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 07, 2016 7:46 pm
Χρειάζομαι βοήθεια για να διαλέξω κινητό!

Ψάχνω για κάτι καλό, Android και ανάμεσα σε 100-150 euro.
Ένα που μου φαίνεται καλό είναι αυτό: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αλλα δεν μου αρέσει εξωτερικά. Δεν σας φαίνεται λίγο γυναικείο?

ΥΓ: Θέλω να είναι από κάποιο καλό μαγαζί ώστε αν (χτύπα ξύλο) πάθει κάτι να είναι εύκολη η εγγύηση.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 07, 2016 9:36 pm
Costascss έγραψε:Χρειάζομαι βοήθεια για να διαλέξω κινητό!

Ψάχνω για κάτι καλό, Android και ανάμεσα σε 100-150 euro.
Ένα που μου φαίνεται καλό είναι αυτό: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αλλα δεν μου αρέσει εξωτερικά. Δεν σας φαίνεται λίγο γυναικείο?

ΥΓ: Θέλω να είναι από κάποιο καλό μαγαζί ώστε αν (χτύπα ξύλο) πάθει κάτι να είναι εύκολη η εγγύηση.
Αν θες κάτι τέτοιο μην έχεις υπ'όψιν σου τα public,γίνονται πολλά παράπονα στα public,το service πολλές φορές είναι άθλιο,αργό και οι υπάλληλοι δεν έχουν τρόπους. Το λέω και από προσωπική εμπειρία...

Χίλιες φορές καλύτερα από πλαίσιο ή γερμανό,θα λεγα γερμανό καλύτερα και από προσωπική εμπειρία
Από public είχε πάρει ένας φίλος μου σταθερό για gaming με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά,ο οποίος μετά από μια βδομάδα άρχισε να κολλάει. Το πήγε στο κατάστημα όπου του είπαν πως είχαν τοποθετηθεί άλλα εξαρτήματα σε σχέση μ αυτά που είχε πληρώσει(η διάγνωση έγινε μετά από 4 βδομάδες και 5-6 τηλεφωνήματα),και έπρεπε για να τα αντικαταστήσει να πληρώσει έξτρα ξανά τα σωστά εξαρτήματα(κοντά στα 200-350 ευρώ,διόλου ευκαταφρόνητο ποσό) διαδικασία η οποία διήρκησε άλλο 1 μήνα!
Όσον αφορά το πλαίσιο,είχε πάρει η αδερφή μου ένα laptop,το οποίο μετά από 2-3 βδομάδες ήπιας χρήσης άρχισε να κολλάει υπερβολικά και να έχει μειωμένη απόδοση. Ο υπάλληλος στο πλαίσιο με υφάκι ξερόλα μας είπε τι κάναμε λάθος λες κι εμείς έχουμε περάσει την εκπαίδευσή του ή λες κι έχουμε τις ίδιες γνώσεις! Κι ενώ τελοσπάντων δεν το δώσαμε καθώς θεώρησε πως το laptop δεν είχε κάτι,συνέχισε να κάνει τα ίδια και το ξαναπήγαμε,τύχαμε τον ίδιο υπάλληλο ο οποίος έδειξε την ίδια έλλειψη εξυπηρετικότητας,αλλά ευτυχώς που ήταν δίπλα του ένας άλλος και δέχτηκε να βοηθήσει...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Φεβ 08, 2016 7:11 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Φεβ 08, 2016 11:17 pm
Τζιμ, η πράσινη τύπισα στην ταινία είναι η Megumi Han, η ηθοποιός που κάνει την φωνή του Kyuemon στην σειρά.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 09, 2016 12:35 am
Επος αυτά είναι!
Πάμε και δεύτερη πώρωση για τον 6ο της νέας σειράς!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 09, 2016 1:55 pm
Green Rider έγραψε:Επος αυτά είναι!
Πάμε και δεύτερη πώρωση για τον 6ο της νέας σειράς!
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Τι λες τώρααα  cheers cheers cheers
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Φεβ 13, 2016 6:20 pm
MCygo13 έγραψε:
Costascss έγραψε:Χρειάζομαι βοήθεια για να διαλέξω κινητό!

Ψάχνω για κάτι καλό, Android και ανάμεσα σε 100-150 euro.
Ένα που μου φαίνεται καλό είναι αυτό: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Αλλα δεν μου αρέσει εξωτερικά. Δεν σας φαίνεται λίγο γυναικείο?

ΥΓ: Θέλω να είναι από κάποιο καλό μαγαζί ώστε αν (χτύπα ξύλο) πάθει κάτι να είναι εύκολη η εγγύηση.
Αν θες κάτι τέτοιο μην έχεις υπ'όψιν σου τα public,γίνονται πολλά παράπονα στα public,το service πολλές φορές είναι άθλιο,αργό και οι υπάλληλοι δεν έχουν τρόπους. Το λέω και από προσωπική εμπειρία...

Χίλιες φορές καλύτερα από πλαίσιο ή γερμανό,θα λεγα γερμανό καλύτερα και από προσωπική εμπειρία
Από public είχε πάρει ένας φίλος μου σταθερό για gaming με συγκεκριμένα χαρακτηριστικά,ο οποίος μετά από μια βδομάδα άρχισε να κολλάει. Το πήγε στο κατάστημα όπου του είπαν πως είχαν τοποθετηθεί άλλα εξαρτήματα σε σχέση μ αυτά που είχε πληρώσει(η διάγνωση έγινε μετά από 4 βδομάδες και 5-6 τηλεφωνήματα),και έπρεπε για να τα αντικαταστήσει να πληρώσει έξτρα ξανά τα σωστά εξαρτήματα(κοντά στα 200-350 ευρώ,διόλου ευκαταφρόνητο ποσό) διαδικασία η οποία διήρκησε άλλο 1 μήνα!
Όσον αφορά το πλαίσιο,είχε πάρει η αδερφή μου ένα laptop,το οποίο μετά από 2-3 βδομάδες ήπιας χρήσης άρχισε να κολλάει υπερβολικά και να έχει μειωμένη απόδοση. Ο υπάλληλος στο πλαίσιο με υφάκι ξερόλα μας είπε τι κάναμε λάθος λες κι εμείς έχουμε περάσει την εκπαίδευσή του ή λες κι έχουμε τις ίδιες γνώσεις! Κι ενώ τελοσπάντων δεν το δώσαμε καθώς θεώρησε πως το laptop δεν είχε κάτι,συνέχισε να κάνει τα ίδια και το ξαναπήγαμε,τύχαμε τον ίδιο υπάλληλο ο οποίος έδειξε την ίδια έλλειψη εξυπηρετικότητας,αλλά ευτυχώς που ήταν δίπλα του ένας άλλος και δέχτηκε να βοηθήσει...
Άσχετο fun fact που θυμήθηκα τώρα:

Τα καταστήματα Γερμανός, Public και Multirama έχουν ιδρυθεί από το ίδιο άτομο, τον Πάνο Γερμανό Cool
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 17, 2016 8:10 pm
Ρε παιδιά τι παίζει πια με το mega?Νομίζω το έχω ξαναπεί,αλλά και να κατεβάσω μου έρχονται σε περίεργη μορφή τα αρχεία,κάνω ένα extract μπας και,αλλά τίποτα. Το ίδιο παίζει και με μερικά λινκ από mediafire,αυτά που υποτείθεται πως θέλουν κ αυτά extract....έχεις κανείς καμιά ιδέα για το τι να κάνω?(και μιλάω για τα επεισόδια στο εξωτερικό μας σάιτ,γιατί οτιδήποτε άλλο βλέπω είναι online)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 18, 2016 12:56 am
Περίεργο. Εγώ δεν έχω τέτοια θέμα. Δοκίμασε να τα κατεβάσεις με το jdowloader2 http://jdownloader.org/download/offline
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 29 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 21, 2016 10:11 am
ωρες ωρες σκέφτομαι πως θα είναι τα επομενα dlc στο gta online scratch
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης