Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 21, 2016 10:11 am
ωρες ωρες σκέφτομαι πως θα είναι τα επομενα dlc στο gta online scratch
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 21, 2016 7:13 pm
Υπαρχει κανεις εδω που να σκαμπάζει απο νόμους του Νεύτωνα?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 21, 2016 10:58 pm
Πήγα να δω το deadpool με την παρέα μου,. ... φάγαμε πόρτα γιατί είμαστε κάτω των 18 ( για 1 χρόνο και 3 μήνες Evil or Very Mad ) φταίω εεγώ τώρα να τη βάλω σε torrent
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 21, 2016 11:35 pm
redlegend έγραψε:Πήγα να δω το deadpool με την παρέα μου,. ... φάγαμε πόρτα γιατί είμαστε κάτω των 18 ( για 1 χρόνο και 3 μήνες Evil or Very Mad ) φταίω εεγώ τώρα να τη βάλω σε torrent
Φίλε κι εγώ την είδα online σε κακή ποιότητα βέβαια(ήταν να πάμε χτες μια παρέα αλλά πήγαμε μαλιάτση)και πραγματικά η ταινία γάμ***ε!
Επίσης όποιος ήθελε να πάει στο κούκινγκ λογικά θα ξανακάνει να πάει ήταν πολύ γαμάτα,αν εξαιρέσεις την ορθοστασία μόνο....ήταν φοβερά!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 23, 2016 7:55 pm
MCygo13 έγραψε:
redlegend έγραψε:Πήγα να δω το deadpool με την παρέα μου,. ... φάγαμε πόρτα γιατί είμαστε κάτω των 18 ( για 1 χρόνο και 3 μήνες Evil or Very Mad ) φταίω εεγώ τώρα να τη βάλω σε torrent
Φίλε κι εγώ την είδα online σε κακή ποιότητα βέβαια(ήταν να πάμε χτες μια παρέα αλλά πήγαμε μαλιάτση)και πραγματικά η ταινία γάμ***ε!
Επίσης όποιος ήθελε να πάει στο κούκινγκ λογικά θα ξανακάνει να πάει ήταν πολύ γαμάτα,αν εξαιρέσεις την ορθοστασία μόνο....ήταν φοβερά!!!
Και εγώ απο torrent σε χάλια ποιότητα τη βρήκα και την άφησα μέχρι να τη βρω καλύτερα, πιστεύω θα αδικηθεί έτσι.
Το κακό είναι οτι με έχει φάει η αγονία με όλα αυτα που ακούγονται Razz Θα βγει και sequel λένε.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 23, 2016 8:35 pm
Θα κάνω μαραθώνιο marvel/dc tv series τώρα που είδα και τις 40 επεισοδιάρες των φανταστικών GoGoV!!!!
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 24, 2016 9:42 am
αναρρωτιεμαι αν θα βει κανενα καινουργιο dragonball game αποτοτε που βγηκε το xenoverse δεν εχω δει κατι καινουργιο scratch
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 24, 2016 11:21 pm
Σε έχω καλυμένο φίλε, μόλις ανακοινώθηκε για το 3DS :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Επίσης, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΑΛΗΘΙΝΟΥ ΕΠΕΣΤΡΕΨΤΕ ΑΓΑΠΗΤΟΙ ΣΥΝΤΡΟΦΟΙ! lol! lol! lol! lol! lol! lol!



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Και ναι, η κοπελιά στο τρέιλερ είναι η Yuuki Joujima από τον Kamen Rider Fourze. lol!
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 25, 2016 9:45 am
^ με αφηνει αφωνο μια ενωση μεταξυ brolly και goku μου θυμιζει την ενωση yamcha και tien στο ps2
στο budokai 2 Shocked
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Μαρ 10, 2016 9:03 pm
Έχουμε review για type 0 ή να φτιάξω ένα καινούριο;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Μαρ 10, 2016 11:15 pm
Eχουμε αλλά γράψε και δικό σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Μαρ 12, 2016 12:05 pm
Green Rider έγραψε:Eχουμε αλλά γράψε και δικό σου [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Ευχαριστώ, θα γράψω σε αυτό αν είναι, για να μην ξεχαστεί το θέμα.  Smile
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Μαρ 13, 2016 9:04 am
παλι break το one piece τωρα θα επρεπε να ειμαστε 2 επεισοδια ποιο μποστα Neutral
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 05, 2016 6:44 pm
Καλό φαίνεται:


Οι μοχλοί με ξενερώνουν λίγο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Μάης 10, 2016 4:06 pm
Είδα το trailer του καινούριου battlefield και μπορώ να πω ότι μου άρεσε κάπως, παρόλο που πλέον δεν ασχολούμαι με τα shouters και τόσo. Aν ποτέ το βρω μεταχειρισμένο ή σε καμία γελοία προσφορά, ίσως σκεφτώ να το πάρω. Από την άλλη τελειώσαμε και επίσημα με τo Call of duty.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 30 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Μάης 14, 2016 1:21 am
Γίναμε ρεζίλι παγκοσμίως ξανά:





Edit:
redlegend Παίζεις Warframe? Έπαιξα λίγο πριν λίγο καιρό.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης