Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

+21
powerranger
pasxalis
Zer0
CMPunk
falconara90
bond tail
redultimateranger
chrissa
evagelia_sentai
chrys97
plousmike
alex743
elvis
XameR_GT
antonito91
gantonis
Skyranger
Green Rider
Zeo45
g.antonis
BnsGoldRanger
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 6:13 pm
^CMPunk, δε χρειάζεται να το σχολιάσεις Razzπιστεύω ότι θα το δείτε και εσείς στα χρόνια που έρχονται. Ιδίως άμα σας τύχει καμία που το παίζει μεγάλη και σοβαρή ή είναι μεγαλύτερη από εσάς, θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας. Δε τα λέω από άποψη, αλλά από προσωπική εμπειρία.
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 7:05 pm
^Ισχυει.Οσον αφορα το πρωτο σου post δεν νομιζω στ πρωτο ραντεβου να μιλαγε κανεις γα παουερ ρειντζερς  Razz
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 1_zpsae76d156
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Hajime_no_Ippo_Group
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Got_zpsb88bd570
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Sao2_zps849de89d
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Sao_zpsdcbd3f12
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 1_zpsa9a6fc63
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 7:19 pm
εμενα παλι στους φιλους δεν τους εχω πει τιποτα οτι βλεπω power ranger γιατι δεν θα με επερναν στα σοβαρα ποτε ξανα μια φορα με ρωτησαν παλια μικρος τι εβλεπα και τους απαντησα αυτοι οι τυποι με τις χρωματιστες στολες power κατι και δεν θυμαμαι πολλα αλλα ειμαι και τριτη λυκειου αμα ειμουν γυμνασιο ευχαριστως θα το ελεγα και αμα βγω με καποια κοπελια για να γνωριστουμε καλυτερα και με ρωτησει ποιες ειναι οι αγαπημενες μου σειρες θα τις πω ολες τις σειρες που βλεπω εκτος των power ranger γιατι bye-bye πεταξε το πουλακι
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 11:52 pm
Ενταξει εγω στην κοπελα μ εχω πει μου αρεσουν τα videogames πολυ, οτι λατρευω τους pr δεν το εχω πει γτ ειναι ψεμα αλλα μ αρεσει σαν σειρα.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 11:56 pm
βασικά δεν τα λέτε καλά τα πράγματα. Πείτε πως βλέπετε tokusatsu σειρές όπως εγώ να το παίξετε και ψαγμένος  Cool
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 11:57 pm
Λεω να τη βαλω να δουμε death note καπια στιγμη!!
Και dragon knight ή ryouki!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Ιαν 06, 2014 12:02 am
Και καλά θα κάνεις!
Βάλτης και Jetman ή Liveman να ξεχάσει τους power rangers τελείως  Razz 
Και Garo να δείτε θα πωρωθείτε άσχημα!
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 1_zpsbe8574b7
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 3_zps4d69e2b4
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Bleach_Group
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Arrow_zpsdc214876
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Untitled-1_zps651efb21
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Wd_zps213b4510
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Naruto2_zpsdde1594d
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Got_zpsb88bd570
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Ιαν 06, 2014 1:44 pm
Green Rider έγραψε:βασικά δεν τα λέτε καλά τα πράγματα. Πείτε πως βλέπετε tokusatsu σειρές όπως εγώ να το παίξετε και ψαγμένος  Cool
Άσε ρε ψαγμένε!!! Razz

Πέρα από τη πλάκα, το τι βλέπει κανείς από σειρές είναι από τα πιο δημοφιλή θέματα συζητήσεων στη πρώτη συνάντηση. Όπως και με τι ασχολείστε στον ελεύθερο χρόνο σας. Το μόνο πράγμα που δε κρατάω κρυφό και δε ντρέπομαι καθόλου να το πω, είναι ότι είμαι φανατικός με τα κόμικς. Είναι κομμάτι του εαυτού μου κι όποιος γουστάρει Wink
Από 'κει κι έπειτα, αν είστε πλέον σε σχέση με ένα άτομο, είναι λίιιιιιγο ανειλικρινές να κρατάτε "κρυφό" το τι βλέπετε, ακόμα κι αν είναι για να περνάτε την ώρα σας. Ακόμα κι αν είστε στη σχέση μια βδομάδα, δε νομίζω να σας χωρίσει για αυτό το λόγο. Άμα πει "χωρίζουμε γιατί βλέπεις Power Rangers", ε τότε η τύπισσα είναι ηλίθια και δεν αξίζει ευθύς εξ' αρχής.
Ως προς το ζήτημα της παρέας, όλοι ξέρουν τα γούστα μου. Οι "πραγματικοί φίλοι" σε ξέρουν από τη καλή και την ανάποδη. Σε έχουν επιλέξει με τα χούγια σου και είναι οι τελευταίοι που πρέπει να σε κρίνουν γι' αυτό. Τώρα αν πέφτει δούλεμα, τι να κάνουμε; Έτσι είναι οι αντρικές παρέες. Δουλεύουμε ο ένας τον άλλον. Δεν έχει σημασία για ποιο λόγο. Γι' αυτό έχουμε ουσιαστικές και βαθιές φιλίες Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Ιαν 06, 2014 3:48 pm
πολύ καλά τα λες. Πρέπει να το παίρνεις στη πλάκα και να του πειράζεις και συ
pasxalis
pasxalis
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 200
Ημερομηνία εγγραφής : 25/03/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Ιαν 09, 2014 2:54 am
παιδιά εγώ πιστεύω ότι αν βλέπεις power rangers είναι το τελευταιο θέμα που θα ασχοληθεί κάποιος απο τους φίλους σου ή κάποια κοπέλα... ντάξει τόσο κακό είναι πια? ναι οκ θα βγείς με την κοπέλα και εννοείται πως το κεφάλαιο pr θα είναι θαμένο μέσα σου...αλλά αργότερα σιγα το πραγμα..!
avatar
powerranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2014

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Ιαν 11, 2014 5:28 pm
ειναι και αυτοι φαν των power rangers και δεν υπαρχει θεμα Razz
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Νοε 26, 2014 1:47 am
Καλά όταν είμασταν μικρά εμείς της γενιάς Χ. χαμός γινόταν. Μέχρι και πού κατούρησε ο καθένας καθόμασταν και αναλύαμε. Razz Όσο για τις "μάχες" τώρα. έχουν αφήσει εποχή. Η παιδική χαρά ήταν αρένα και πιάναμε από ένα μέρος για αρχηγείο και μετά έπεφταν κεφάλια Razz Βλέπετε εκεί που είμαι. η παρέα ήταν χωρισμένη στα 2. Οι Power Rangers από τη μία και οι Πολεμίστριες Sailor από την άλλη. Το τι ακολουθούσε....Καλύτερα να είσασταν εκεί να βλέπατε... Razz 

Όσο για το πώς το βλέπουν οι δικοί μου τώρα...Να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω αλλά δε με νοιάζει κιόλας...Εφόσον δεν ενοχλώ κανέναν δεν έχω λόγο να απολογηθώ γι αυτό. Όσο μεγάλος κι αν είμαι θα μείνω παιδί στην ψυχή και σε όποιον αρέσει.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Νοε 26, 2014 1:51 pm
M'αρέσειςthumbup
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Νοε 26, 2014 3:47 pm
Neo-RedRanger έγραψε:Καλά όταν είμασταν μικρά εμείς της γενιάς Χ. χαμός γινόταν. Μέχρι και πού κατούρησε ο καθένας καθόμασταν και αναλύαμε. Razz Όσο για τις "μάχες" τώρα. έχουν αφήσει εποχή. Η παιδική χαρά ήταν αρένα και πιάναμε από ένα μέρος για αρχηγείο και μετά έπεφταν κεφάλια Razz Βλέπετε εκεί που είμαι. η παρέα ήταν χωρισμένη στα 2. Οι Power Rangers από τη μία και οι Πολεμίστριες Sailor από την άλλη. Το τι ακολουθούσε....Καλύτερα να είσασταν εκεί να βλέπατε... Razz 

Όσο για το πώς το βλέπουν οι δικοί μου τώρα...Να σας πω την αλήθεια δεν ξέρω αλλά δε με νοιάζει κιόλας...Εφόσον δεν ενοχλώ κανέναν δεν έχω λόγο να απολογηθώ γι αυτό. Όσο μεγάλος κι αν είμαι θα μείνω παιδί στην ψυχή και σε όποιον αρέσει.
Ax ρε παιδια πόσο σας ζηλεύω όλους εσάς τους μεγαλύτερους που προλάβατε αυτές τις ωραίες εποχές. Εγω δυστυχώς τα πρόλαβα στα τελειώματα όλα αυτά και κυρίως απο μεγαλύτερους, μετά αρκετοί της γενιάς μου το παίζαν μεγάλοι απο τα 2 και τα κατέκριναν αυτά Sad
Λέγαν οτι αυτα στο είδος του dragonball και των power rangers είναι για πολύ μικρούς και προτυμούσαν να βλέπουν μπομπ σφουγκαράκι που όπως λέγαν είχε ποιο ώριμο χιούμορ  Razz Βέβαια δεν νομίζω να είναι τυχαίο πως όσοι απο αυτούς βλέπουν ακόμα ¨παιδικα¨το γύρησαν στα ανιμε, αλλά απλά παλιότερα δεν τους άφηναν να βλέπουν βίαια κλπ και τωρα τους κωροιδεύω εγω  Razz
Κριμα που δεν γυρνουν πίσω  οι εποχές σας που είχαν ποιότητα στα πάντα σχεδόν Sad
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Νοε 26, 2014 10:46 pm
Είσαι άτυχος φιλαράκο όπως και τα πιο πολλά παιδιά της δικιάς σου γενιάς. Γι αυτό γίναμε όπως έχουμε γίνει...
avatar
MASTERSOT
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 146
Ημερομηνία εγγραφής : 07/03/2015

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 5 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Μαρ 08, 2015 8:02 pm
να ηταν μονο αυτο, εδω ακομα και Dragon Ball να βλεπεις σε λενε (καλα μωρό εισαι?) αν ειναι δυνατόν δηλαδη
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης