Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

+21
powerranger
pasxalis
Zer0
CMPunk
falconara90
bond tail
redultimateranger
chrissa
evagelia_sentai
chrys97
plousmike
alex743
elvis
XameR_GT
antonito91
gantonis
Skyranger
Green Rider
Zeo45
g.antonis
BnsGoldRanger
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Οκτ 20, 2012 5:11 pm
BnsGoldRanger έγραψε:polloi an katsoun na doun allazoun gnomoi eno an to akousoun kapou e3o gelane

Ω ναι. Θυμάμαι στην αεροπορεία. Εδειχνε overdrive και είχαν καθηλωθεί στην οθόνη όλοι αυτοί που μου έκαναν πλάκα Razz
Ντάξει όποιος κοροιδεύει είναι απλά γελοίος γιατί σίγουρα βλέπει κάποιο anime/cartoon. Είναι τραγικό κάποιοι να το παίζουν ξαφνικά οι μεγάλοι και οι ώριμοι που δεν έβλεπαν ποτέ παιδικά...Η ωριμώτητα δεν έχει καμία σχέση με το τι ευχαριστεί τον καθένα να κάνει τον ελεύθερο του χρόνου για να ξεφεύγει από τα προβλήματα της καθημερινότητας του
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Νοε 25, 2012 12:01 pm
Δεν ειναι κατι κακο.Πολλοι φιλοι μου βλεπουν ανιμε και γνωριζουν και τους power rangers.Με ενα φιλο μου ειχαμε μια τετοια συζητηση και πραγματικα τον επεισα να δει mmpr cheers Very Happy (Βεβαια τους εβλεπε και μικρος).Βεβαια ομως δεν ηξερε οτι οι power rangers προερχονται απο τους super sentai.Του το εξηγησα.Αυτο μου με ενθουσιασε ειναι οτι ηξερε οτι υπαρχουν πολλες σεζονς power rangers αλλα αυτος μονο μερικες ηξερε.Bεβαια υπαρχουν και καποιοι "ανοητοι" που γελασαν οταν το πεις αυτο.Απλα τους αγνοω και με αυτο καταλαβαινεις ποιοι ειναι οι αληθινοι φιλοι σε αυτη τη ζωη.
evagelia_sentai
evagelia_sentai
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 250
Ημερομηνία εγγραφής : 29/08/2012
Ηλικία : 21
Τόπος : Πετρούπολη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Νοε 25, 2012 12:42 pm
Βασικά οι rangers δεν μου πολυ-αρέσουν...Μου αρέσουν οι Sentai. Και που να το πω αυτό στους φίλους μου...Θα πρέπει να τους τα εξηγώ όλα μετά... Μόνο η αδελφή μου το ξέρει...

Μερικές φορές όταν πάμε στο σπίτι μιας φίλης μου και έρχεται και ένας άλλος φίλος της που θέλει όλο να παίζουμε ζόμπι,κάνω την ροζ Boukenger,χωρίς να τους πω τίποτα! Τους λέω απλά ότι είμαι μια ηρωίδα και τέτοια...Και μου αρέσει κιόλας..Γιατί συνδιάζω το παιχνίδι με αυτό που μου αρέσει(τους Sentai)...
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Νοε 25, 2012 2:11 pm
Να σε ρωτησω κατι

πως εμαθες για τους σενται?
Τι παιχνιδι ειναι το ζομπι?(πως παιζεται)
chrissa
chrissa
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 77
Ημερομηνία εγγραφής : 14/05/2013
Ηλικία : 36

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Μάης 15, 2013 12:13 am
Εγώ σ' αυτό το θέμα έχω σταθεί τυχερή..Κανένας δεν το έχει αντιμετωπίσει αρνητικά..Όταν ήμουν μικρή,όλα τα παιδιά βλέπαμε Power Rangers,άρα δεν υπήρχε περίπτωση να κοροϊδέψει κάποιος κάποιον άλλον που το έβλεπε..Η μόνη αιτία καυγά ήταν το ποιός θα έκανε ποιόν στα παιχνίδια μας(και βέβαια όταν ήμαστε πάνω από 5,υπήρχαν διπλοί και τριπλοί Ρέιντζερ Razz )

Σήμερα σε όσους το λέω και έχουν δει τη σειρά,αρχίζουν και μου λένε "πωπω τι μου θύμισες τώρα!","πού να υπάρχουν τα επεισόδια", "κρίμα που σήμερα δεν βάζουν τέτοιες σειρές" κτλ. και στους μικρότερους,τις φίλες της αδελφής μου π.χ. που είναι τώρα 16 ή στα παιδιά που κάνω μάθημα και είναι κι αυτά στην εφηβεία,όταν τους λέω για τους Rangers απλά ρωτάνε λεπτομέρειες ή μου λένε πως θα ψάξουν να βρουν φωτογραφίες..Αν και ονομαστικά οι περισσότεροι την ξέρουν τη σειρά,μπορεί να μην έχουν δει τις αρχικές σεζόν αλλά τις πιο πρόσφατες ναι,έστω ένα επεισόδιο!!!
redultimateranger
redultimateranger
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 12/05/2013
Ηλικία : 25
Τόπος : Αθήνα

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Μάης 15, 2013 10:37 am
εμενα παλι οι πιο πολυ φιλοι μου εβλεπαν power rangers sth nova οποτε δεν με κοροιδευουν μια φορα με κοροιδεψε ενας φιλοσ μου αλλα δεν εδωσα σημασια ετσι κιαλιος την ιδια μερα με καλεσε σπιτι του και οταν πηγα κατεβασε τα baby looneytunes και δεν προλαβε να το κλησει και αποτοτε δεν που εχει ξανα πει κατι γιατι ετσι και αλλιος δεν τον συμφερει
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Ιαν 02, 2014 2:09 am
Εμενα δεν τους νιαζει δεν εχουν προβλημα με αυτο και δεν ασχολουνται γιατι ξερω παρα πολλα θεματα και γενικα απο entrtaiment και τους μιαλαω για τα παντα.Μονο για το fast and furious Που το βριζω με την πρωτη ευκαιρια και ακφραζω το μισος μου για την ταινια τους ενοχλει αλλα ολλα τα αλλα δεν τους νιαζουν γιατι με χριαζονται κιολας (tests,πληροφοριες και γενικα για το σχολιο) οποτε δεν τους συμφερει να μου που τιποτα ενας με δουλευαι και με χριαζοταν κιολας και φυσικα τον εγραψα και δεν τον βοηθισα ποτε ξανα.Οποτε εγω δεν εχω πολλα προβληματα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Ιαν 02, 2014 9:13 am
Ούτε εμένα τους πολύ νοιάζει οι περισσότεροι μπορεί να βλέπουν και χειρότερα
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 1_zpsbe8574b7
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 3_zps4d69e2b4
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Bleach_Group
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Arrow_zpsdc214876
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Untitled-1_zps651efb21
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Wd_zps213b4510
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Naruto2_zpsdde1594d
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Got_zpsb88bd570
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Ιαν 02, 2014 2:22 pm
Ίσως για εσάς να είναι πιο εύκολο γιατί είστε μόλις 14 χρονών. Για ρωτήστε εμάς που είμαστε 24... Εκεί τα πράγματα είναι πιο δύσκολα Razz
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Ιαν 02, 2014 3:00 pm
Εγω δεν εχω προβλημα να πω οτι ξαναβλεπω power rangers και μεχρι τωρα δεν εχω ακουσει καποιο κακο λογο και απο ατομα που δεν εβλεπαν ποτε την σειρα.
Βασικα ο λογος που το λεω ειναι μηπως και εγραφαν επεισοδια και εχουν κρατησει τις κασετες. Razz
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 1_zpsbe8574b7
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 3_zps4d69e2b4
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Bleach_Group
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Arrow_zpsdc214876
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Untitled-1_zps651efb21
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Wd_zps213b4510
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Naruto2_zpsdde1594d
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Got_zpsb88bd570
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Ιαν 04, 2014 9:08 pm
Σημερίζομαι την άποψη σου, αλλά δώσε μια μικρή βάση στο παρακάτω σενάριο: Έχεις πάει για καφέ με μια κοπελίτσα για να "γνωριστείτε καλύτερα". Πάνω στη κουβέντα συζητάτε για τις αγαπημένες σας σειρές. Εκείνη σου λέει ότι βλέπει το "How I met your mother", το "Glee" και ούτω κάθ' εξής. Σε κάποια φάση, σε ρωτάει αναπόφεκτα ποιες σειρές βλέπεις εσύ. Τι θα της πεις; Λατρεύω τους Power Rangers; Θα τη φας τη χυλόπιτα πρωτού προλάβεις να πεις κύμινο. Δε σου λέω να κρατήσεις κρυφή αυτή τη πλευρά της προσωπικότητας σου, αλλά άστην να το ανακαλύψει όταν θα είναι πλέον αργά Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 12:50 am
Πράγματι αυτά δεν τα λες  Razz
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 1:24 am
falconara90 έγραψε:Σημερίζομαι την άποψη σου, αλλά δώσε μια μικρή βάση στο παρακάτω σενάριο: Έχεις πάει για καφέ με μια κοπελίτσα για να "γνωριστείτε καλύτερα". Πάνω στη κουβέντα συζητάτε για τις αγαπημένες σας σειρές. Εκείνη σου λέει ότι βλέπει το "How I met your mother", το "Glee" και ούτω κάθ' εξής. Σε κάποια φάση, σε ρωτάει αναπόφεκτα ποιες σειρές βλέπεις εσύ. Τι θα της πεις; Λατρεύω τους Power Rangers; Θα τη φας τη χυλόπιτα πρωτού προλάβεις να πεις κύμινο. Δε σου λέω να κρατήσεις κρυφή αυτή τη πλευρά της προσωπικότητας σου, αλλά άστην να το ανακαλύψει όταν θα είναι πλέον αργά Razz
εμενα η κοπελα μου το εχει αποδεχθει καλα , παλι καλα. μερικες φορες βλεπουμε και μαζι κανα επεισοδιο  Razz  χαχαχ
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 11:17 am
falconara90 έγραψε:Σημερίζομαι την άποψη σου, αλλά δώσε μια μικρή βάση στο παρακάτω σενάριο: Έχεις πάει για καφέ με μια κοπελίτσα για να "γνωριστείτε καλύτερα". Πάνω στη κουβέντα συζητάτε για τις αγαπημένες σας σειρές. Εκείνη σου λέει ότι βλέπει το "How I met your mother", το "Glee" και ούτω κάθ' εξής. Σε κάποια φάση, σε ρωτάει αναπόφεκτα ποιες σειρές βλέπεις εσύ. Τι θα της πεις; Λατρεύω τους Power Rangers; Θα τη φας τη χυλόπιτα πρωτού προλάβεις να πεις κύμινο. Δε σου λέω να κρατήσεις κρυφή αυτή τη πλευρά της προσωπικότητας σου, αλλά άστην να το ανακαλύψει όταν θα είναι πλέον αργά Razz
Δεν χρειάζεται να το σχολιάσω αυτό... -_-
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 11:27 am
και γω προσωπικα σε καμια κοπελλα που ειχα δεν της ειπα οτι βλεπω power rangers Razz 
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 1_zpsbe8574b7
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 3_zps4d69e2b4
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Bleach_Group
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Arrow_zpsdc214876
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Untitled-1_zps651efb21
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Wd_zps213b4510
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Naruto2_zpsdde1594d
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Got_zpsb88bd570
Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 4 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Ιαν 05, 2014 6:13 pm
^CMPunk, δε χρειάζεται να το σχολιάσεις Razzπιστεύω ότι θα το δείτε και εσείς στα χρόνια που έρχονται. Ιδίως άμα σας τύχει καμία που το παίζει μεγάλη και σοβαρή ή είναι μεγαλύτερη από εσάς, θα το διαπιστώσετε και μόνοι σας. Δε τα λέω από άποψη, αλλά από προσωπική εμπειρία.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης