Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

+21
powerranger
pasxalis
Zer0
CMPunk
falconara90
bond tail
redultimateranger
chrissa
evagelia_sentai
chrys97
plousmike
alex743
elvis
XameR_GT
antonito91
gantonis
Skyranger
Green Rider
Zeo45
g.antonis
BnsGoldRanger
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Κυρ Μάης 23, 2010 11:10 pm
kai kala kaneis emena mono oi kolliti mou kai oi dikoi mou to 3eroun.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Μάης 24, 2010 1:04 pm
Δείξτους τα επεισόδια "Green with evil" και θα αλλάξουν γνώμη αμέσως...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Μάης 24, 2010 4:50 pm
polloi an katsoun na doun allazoun gnomoi eno an to akousoun kapou e3o gelane
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Μάης 24, 2010 4:50 pm
polloi an katsoun na doun allazoun gnomoi eno an to akousoun kapou e3o gelane
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Δευ Μάης 24, 2010 7:52 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Μάης 27, 2010 1:03 am
axx autoi einai na tous piaseis kai na tous kaneis maurous sto 3ilo gt olo [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] lene!!! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Μάης 27, 2010 5:20 pm
εγώ πάντως γέλασα πολύ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Μάης 27, 2010 5:46 pm
vsk ti akrivos legan????gt me ta agglika dn ta paw kai toso kala.... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Μάης 27, 2010 6:07 pm
Για υποτιθέμενη ταινία έλεγαν σατιρίζοντας τον αντίστοιχο Ζόρντον των Zyuranger,πολύ γέλιο [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Πεμ Μάης 27, 2010 11:23 pm
axx oti na nai egw allo katalava..... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] pragmatika o zordon tn sentai einai gia gelia..!!!
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 9:57 pm
Όταν ήμουν μικρός, φυσικά δεν υπήρχε πρόβλημα. Αλλά τώρα που σε 2 μήνες γίνομαι 25... Άστα να πάνε! Δεν τολμω να το πω πουθενά! Στα 22 μου με έπιασε μια νοσταλγία κ άρχισα να ασχολούμαι με όλα όσα έβλεπα μικρός. Έτσι κόλησα ξανά με τους Rangers. Στην αρχή το έλεγα, γιατί ήξερα τι γίνεται στο εξωτερικό, οτι εκεί έχουν άλλη κουλτούρα κ αντιμετωπίζουν αλλιώς την επιστημονική φαντασία, ακόμα κ σειρές που προορίζονται για παιδιά. Ήξερα οτι η Ελλάδα ειναι ετη φωτος πισω, αλλα δεν το φανταστηκα τοσο πολυ! Μολις μαθαιναν οτι βλεπω Rangers, ξυνίζαν όλοι τα μούτρα τους !!!! Γι αυτό το έχω απωθημένο κ χάρηκα τόσο πολύ που βρήκα αυτο το forum κ γράφω τόσο μεγάλα κείμενα. Γιατι πάντα είχα ''στέρηση'' !!!!! lol!



Δεν είχα με ποιον να μιλήσω για το πάθος μου. Εκτός απ τους Rangers, κόλησα κ με κάποια ανιμε που εβλεπα μικρός κ ετσι ανακάληψαα κ καινούρια. Κ το γεγονός αυτό δεν μπορούν να το αποδεχτούν οι περισσότεροι. Βέβαια με τους Rangers, τα πράγματα ειναι χειροτερα!

Αυτο που με τσαντιζει περισσότερο, ειναι οτι εχω 2 φιλους που βλέπουν ανιμε κ τους αρεσει κ η φαντασια κ τα video games, ομως ακομα κ αυτοι δε χωνευουν καθολου τους Rangers κ με κοιταν σαν εξωγηινο οταν τους λεω οτι μου αρεσουν!!!! Κ ξερω οτι ολοι σχεδον οι fan αλλων σειρων φαντασιας τους σνομπάρουν κ τους φαινονται γελοιοι. Το ξερω οτι η πλοκη των περισσοτερων επεισοδιων ειναι καπως παιδικη κ απλοική. Αλλα τι πειραζει? Μεγαλο μερος της ευθύνης έχουν τα τέρατα, που συνήθως ειναι ασχημα, περίεργα κ αλλοπρόσαλα, κ τρέχουν κ μουγκρίζουν απο δω κ κει! lol! Αν φταιει αυτο κυριως, οκ ! Αλλά δυστυχώς τους φαίνονται γελοίες κ οι στολές τους, μόνο κ μόνο επειδή φοράν κολάν κ είναι πολύχρωμες! Το τι εχουν ακουσει τα αυτάκια μου... Very Happy


Τρόπος του λέγειν το οτι το κρυβω οτι μου αρεσουν οι Rangers. Εκει ομως που πρεπει να το κρύβω στ αλήθεια, είναι οι κοπέλες! Έτσι κ μάθουν κάτι... αυτές κ αν νομιζουν οτι ειναι τρελό !!! Αντε να τις εξηγήσεις μετα. Ξέρουν μονο απο ''Sex and the city'', Τούρκικα, κτλ κτλ... Δεν ετυχε να γνωρίσω ποτέ ατομο που να ανήκει στο γυναικείο φύλο κ να τις αρέσουν οι ταινίες φαντασίας. Ούτε καν περιπετειες ή ταινίες δράσης. Με λίγες εξαιρέσεις φυσικά. Τι να πω, ισως εγω ειμαι ατυχος. Π.χ. συζητούσα με συμφοιτήτριες μου για Σινεμα κ ειπα οτι ειδα το Fantastic Four ή άλλη παρόμοια ταινία της Μarvel. Κ είπαν, τι βλακείες που είναι. Το ίδιο κ με μια φίλη μου οταν το εφερε η κουβεντα για τα Star Wars κ το Matrix. K gia to Indiana Jones. Δε λέω, μ'αρεσουν κ τα κοινωνικά κ τα αισθηματικά, είμαι κ ρομαντικός, μ'αρεσουν κ οι κωμωδιες. Αλλα δε γινεται μια ζωη να μιλαμε μονο γι αυτα. Lol !!!!

Μα πώς βγήκαν ετσι ολες οι Ελληνίδες αλλά κ οι Έλληνες?! Μηδέν φαντασία! Λες κ ειναι 80 χρονών στη ψυχή !!! Τι να πω... Δικαιωμα τους να βλέπει ο καθένας ο,τι γουστάρει !!! Όμως γιατι να μην έχουν κατανόηση? Γι αυτο λεω οτι τους λειπει φαντασια! Γιατι χρειαζεται φαντασια για να μπορεις να μπεις στη θεση του άλλου κ να καταλαβεις γιατι του αρεσει κατι. Γιατι κ εμενα δεν μου αρεσουν άλλα πράγματα, αλλά δε βιάζομαι να τα κατακρίνω κ να πω ''πο πο τι βλακείες , πως τα βλεπεις αυτά'' .
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:04 pm
Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και είμαι σίγουρος πως η εγγραφή σου εδώ θα οφελήσει:
α) εσένα, όπως ανέφερες,
β) το φόρουμ, λόγω της συζήτησης,
γ) εμένα, διότι διαβάζοντας τα κείμενά σου, βελτιώνομαι στην έκθεση! Very Happy
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:21 pm
Ενα θα σας πω, στο στρατό με φώναζαν "Πράσινο" και έλεγε ο άλλος go go power rangers, αρπ Razz
Γενικώς αυτό που έχω να πω είναι δεν ντρέπομαι καθόλου που μου αρέσουν και το έχουν αποδεχτεί οι παντες. Ειδικά γιατί βλέπουν όταν συζητάμε ότι μπορώ να τους κάνω συζητηση για ότι θες, οπότε δεν τους παίρνει να με κοροιδέψουν. Ασέ που πάντα βρίσκω κάτι παιδικό που γουστάρουν και αυτοί οπότε είμαστε μία η άλλη Razz
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:24 pm
gantonis έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και είμαι σίγουρος πως η εγγραφή σου εδώ θα οφελήσει:
α) εσένα, όπως ανέφερες,
β) το φόρουμ, λόγω της συζήτησης,
γ) εμένα, διότι διαβάζοντας τα κείμενά σου, βελτιώνομαι στην έκθεση! Very Happy

lol! Συμφωνώ με τον Green Ranger, κ εγώ το ιδιο, απλώς μου τη σπάει φοβερά ο τροπος σκεψης μερικων ανθρωπων.
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:37 pm
Παιδιά εγώ πάλι είμαι στην ίδια φάση με τον Δημήτρη το πολύ δημοτικό όταν έπαιζαν οι MMPR το πάρα πολύ κι έτσι υπήρχε απίστευτη πόρωση ακόμα θυμάμαι τη στολή ninja του λευκου ρέιντζερ πωωωωω!!! Και το τι αποστολές κάναμε τότε με τις στολές από το να σώζουμε γάτες μέχρι ότι βάλει το μυαλό σου. Γενικά και τώρα π το βλέπω άλλοι χαμογελάνε αδιάφορα άλλοι θυμούνται κ αυτοί τα παιδικά μας χρόνια και εντάξει μέσα στο σύνολο υπάρχουν και οι ''μεγάλοι'' που υποτίθεται ότι δεν παρακολουθούν παιδικές σειρές αλλά όλο και κάτι βλέπουν τα ΣΚ
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 2 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:44 pm
Υπήρχε στολή λευκού ninja? Εγώ θυμάμαι μόνο τη ''κανονικη'' του. Εγω ειχα ντυθει κοκκινος. Δεν ειχε βγει ακομα για τα καρναβαλια ο ασπρος, την επομενη χρονια. Αλλα ειχα ηδη τη του κοκκινου. Σώζατε γάτες? Lol !!!!!! K νομιζα εμεις ειμαστε ακραιοι που πλακωνομασταν στα διαλειματα για το ποιος θα ναι κοκκινος κ πράσινος ! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης