Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

+21
powerranger
pasxalis
Zer0
CMPunk
falconara90
bond tail
redultimateranger
chrissa
evagelia_sentai
chrys97
plousmike
alex743
elvis
XameR_GT
antonito91
gantonis
Skyranger
Green Rider
Zeo45
g.antonis
BnsGoldRanger
25 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:44 pm
Υπήρχε στολή λευκού ninja? Εγώ θυμάμαι μόνο τη ''κανονικη'' του. Εγω ειχα ντυθει κοκκινος. Δεν ειχε βγει ακομα για τα καρναβαλια ο ασπρος, την επομενη χρονια. Αλλα ειχα ηδη τη του κοκκινου. Σώζατε γάτες? Lol !!!!!! K νομιζα εμεις ειμαστε ακραιοι που πλακωνομασταν στα διαλειματα για το ποιος θα ναι κοκκινος κ πράσινος ! Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:46 pm
Το αιώνιο μου άχτι. Δεν ντύθηκα ποτέ Crying or Very sad
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:48 pm
Eγω εχω την μπλε στολη θελετε να την βγαλω μια φοτο να την ποσταρω;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:49 pm
Skyranger έγραψε:
gantonis έγραψε:Συμφωνώ απόλυτα μαζί σου. Και είμαι σίγουρος πως η εγγραφή σου εδώ θα οφελήσει:
α) εσένα, όπως ανέφερες,
β) το φόρουμ, λόγω της συζήτησης,
γ) εμένα, διότι διαβάζοντας τα κείμενά σου, βελτιώνομαι στην έκθεση! Very Happy

lol! Συμφωνώ με τον Green Ranger, κ εγώ το ιδιο, απλώς μου τη σπάει φοβερά ο τροπος σκεψης μερικων ανθρωπων.
Πραγματικά έχω καταφέρει να βουλώσω τα στόματα όσων το έπαιξαν έξυπνοι. Μην σου πω πως έγιναν πολύ καλοί μου φίλοι οι περισσότεροι γνωρίζοντας με καλύτερα, Γιατί έχουν αυτή την ηλίθια νοοτροπία στην αρχή. Βλέπει rangers άρα είναι χαζός, μπέμπης κλτπ. Αμ δε...
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Παρ Φεβ 18, 2011 11:56 pm
Ναι μ είχε κάνει μάλιστα εντύπωση που είχα βρεί νιντζα. Παω τήνο σε μερικές μέρες θα βρώ φώτο και θα την ανεβάσω σίγουρα.Οι γάτες δν είναι τίποτα και παραδόξως ποτέ δν τσακονωμασταν κάθε άλλο και το ακόμα καλύτερο ηταν ότι είχαμε και 2 ροζ. ΑΝ δν κανω λάθος έιμαστα ενα λευκος και ενας κοκκινος νίντζα και 2 κόκκινοι ενας μπλε κ ένας μαυρος + τις 2 ροζ πολλά γέλια
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Φεβ 19, 2011 12:20 am
2 ροζ , ... ε? Τυχερούληδες! lol! Εισαι απ τη Τηνο? Εχω εναν φιλο απ την Τηνο, την πολη της Τηνου κ ολο μου λεει τα καλύτερα για αυτο το νησί. Εισαι καμια Αθήνα τώρα? Εμένα ολως παραδοξως ο φιλος μου ηθελε κ ηρθε Θεσσαλονικη (εκει μενω) να σπουδασει, αν κ μακρια απ τη Τηνο. Ισως τον γνωριζεις ηδη μιας κ μου χε πει οτι λιγο πολυ ολοι γνωριζεστε μεταξυ σας. Πολυ καλο παιδι, αλλα καμια σχεση με rangers. Μ'εχει φαει με τη Τηνο, με επεισε να παω να τον βρω κανα καλοκαιρι! (Τωρα ειναι στρατό. )
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Φεβ 19, 2011 12:37 am
Green Ranger έγραψε:Το αιώνιο μου άχτι. Δεν ντύθηκα ποτέ Crying or Very sad

Eμένα το αιώνιο μου άχτι ήταν οτι δεν μου πήραν ποτέ τον πρασινο ranger σε παιχνίδι, γιατι πουλιόταν μαζι με τον Dragonzord. Τους υπόλοιπους τους είχα. Αντίθετα,τα άλλα παιδια τον ειχαν κ δεν ειχαν τους υπολοιπους! Ειχαν τα auto-morphin, εγω οχι. Αλλά τώρα που τους ''ξέθαψα'' απ τα ''πατάρια'', πήγα κ έβγαλα προπληρωμένη κάρτα (αφού πιστωτικη δεν μπορώ κ ουτε πρόκειται) μόνο κ μόνο για να τον πάρω απ το E-bay! lol! Κ όλως περιέργως, ήμουν τυχερός , ευτυχώς τον βρήκα φτηνά, κ αμεταχείρηστη φιγούρα στο κουτί.



Το Rangerboard μ'άναψε ''φωτιές'' !!!! Eμαθα για 2,3 τύπους στην Ινδονησία που φτιάχνουν κ πουλάν '' αληθινές'', αυθεντικές στολές Sentai/Rangers k Kamen Rider , (για Ενηλικους μόνο φυσικα κ οχι για Καρναβάλια) απο κει είτε μεσω Ebay. Λογικά απ αυτούς τις παίρνουν οι Αμερικάνοι. Στολές ράβουν κ Αμερική κ Αγγλία, αλλά νομίζω κράνη μονο αυτοί. Aλλά αστρονομική η τιμή κ άπιαστη !!!!!!!!!!!! Γύρω στα 300 E το κρανος κ αμα παρεις κ τα υπόλοιπα, γύρω στο Χιλιάρι!!!!! Sad Sad Το πολύ πολύ να παρουμε καποτε το κρανος, αφου φυσικά αποκτήσουμε μισθό πρώτα! Smile Κ την υπολοιπη στολη να την ''ραβαμε'' στην Ελλαδα. Δεν πειραζει, ετσι κ αλλιώς δεν θα μπορούσα να διαλέξω μεταξυ του Κοκκινου, Πρασινου κ Ασπρου. (Θα σε πληγώσω Green Ranger, μάλλον θα αφηνα τον πράσινο, αν κ αντικειμενικά η στολή του ήταν καλύτερη, εγώ είχα μαγευτεί τελείως απ τον Λευκό. Razz Μου δίνει κ ενα ''ninja'' feeling. Αλλά δεν μπορώ να ξεχάσω κ την στολή του κόκκινου. Το αιώνιο δίλημα για μένα, ποια στολή είναι η αγαπημένη μου, ο Red ή oWhite! Κ οι 2 ταυτόχρονα! Στην 1η θέση! Κ ο Πράσινος στην αμέσως επόμενη θέση.)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Φεβ 19, 2011 2:44 am
Και gold zeo δεν θα με χάλαγε εμένα Very Happy
Τα ξέρω για τις τιμές αστα να πανε
Οσο για τη φιγούρα που λες παράξενο, εγώ τον είχα αγοράσει σκέτο τον πράσινο μικρός και τον έχω ακόμα
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Φεβ 19, 2011 2:57 am
Τον μεγαλο πρασινο?! Τον ''deluxe'' ? Εισαι σιγουρος? Τετοιο πραγμα δεν μπορει να εγινε, κ κανενα site δεν το εχει. Γεια την φιγούρα των 8'' (''ίντσες) μιλαω. (Κατα την Αμερικάνικη ονομασία,δεν ξέρω στην Ευρώπη πως τις λεγανε.) Αυτός ήταν αποκλειστικά μόνο με τον Dragonzord, οπως κ ο ασπρος μονο με τον Tigerzord. Tα πρωτα χρονια. Μετα εμαθα απ το Ιντερνετ, την εποχη των Zeo, οτι βγηκε πακετο πρασινος κ ασπρος μαζι, κ πολύ αργότερα, ο καθενας μονος για την ''Power Playback'' toyline.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Φεβ 19, 2011 5:17 pm
Α όχι νορμάλ μέγεθος λέω
elvis
elvis
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 127
Ημερομηνία εγγραφής : 04/07/2010
Ηλικία : 39

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Μαρ 09, 2011 3:31 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Exw perasei oles tis fasi ti opies anaferstai k tha sas pw mono ena pragma, NA MIN SAS NIAZEI POTE TO TI LENE OI ALLOI GIA TA HOBBY K TA ENDIAFERONTAS SAS!!einai kati pou sa prokali poli megali xara k euxaristisi k kaneas den tha prepei na to kroideuei auto!!proswpika to theorw tragiko na kathetai o alos k na milaei etsi gia kati pou sas aresei.oli exoun ta dika tous gousta, toulaxiston emeis kratame to epipedo k den "milame" asxima gia alous. Na xairestai pragmatika pou exetai akoma "kardia mikrou piadiou" k fantasia. EIMASTE RANGERS FANS!! tous haters apla agnoiste tous, profanws toso einai to epipedo tous.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Μαρ 09, 2011 3:34 pm
Πολύ καλά τα είπες Wink
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Τετ Μαρ 09, 2011 8:15 pm
Εύγε !!!!! cheers Ακριβως όπως τα ειπες !!!!!
alex743
alex743
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Ελλαδα

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Οκτ 20, 2012 12:32 pm
Καποιοι φιλοι μου το αντιμετωπιζουν θετικα και καποιοι αλλοι αρνητικα.Μαλιστα 1 φιλος μου ειναι μεγαλος φαν των power rangers.Mικρος δεν εχανε επεισοδιο και εχει δει ολες τις σεζονς στα αγγλικα.Αλλα συνηθως δεν λεω σε κανεναν οτι βλεπω power rangers.Εξαλλου ειναι δικια μου επιλογη και δεν αφορα κανεναν αλλον.Στο δημοτικο θυμαμαι οτι ολοι βλεπαμε rangers και καναμε και τους rangers Razz .Ακομη οι power rangers δεν ειναι μια παιδικη σειρα οπως ολοι νομιζουν.Που να δουν και sentai.
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Οκτ 20, 2012 4:13 pm
Βασικά δεν τυχαίνει συχνά να πιάνω με γνωστούς μου τέτοια συζήτηση. Αλλά με όσους έχει τύχει, και τους λέω ότι βλέπω power rangers, στην αρχή πέφτει γέλιο, μετά τους λέω το πόσες σεζόν έχουν βγει, και ότι υπάρχουν αντίστοιχα sentai και γενικά την κατηγορία tokusatsu. Πολλοί λένε ότι δεν μπορούν με τίποτα να δούνε πλέον...αλλά μέσα από την συζήτηση σέβονται την άποψή μου λόγο των επιχειρημάτων που τους δίνω.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers. - Σελίδα 3 Empty Απ: Σημαντικη ερωτηση προς ολους τους fan των power rangers.

Σαβ Οκτ 20, 2012 5:11 pm
BnsGoldRanger έγραψε:polloi an katsoun na doun allazoun gnomoi eno an to akousoun kapou e3o gelane

Ω ναι. Θυμάμαι στην αεροπορεία. Εδειχνε overdrive και είχαν καθηλωθεί στην οθόνη όλοι αυτοί που μου έκαναν πλάκα Razz
Ντάξει όποιος κοροιδεύει είναι απλά γελοίος γιατί σίγουρα βλέπει κάποιο anime/cartoon. Είναι τραγικό κάποιοι να το παίζουν ξαφνικά οι μεγάλοι και οι ώριμοι που δεν έβλεπαν ποτέ παιδικά...Η ωριμώτητα δεν έχει καμία σχέση με το τι ευχαριστεί τον καθένα να κάνει τον ελεύθερο του χρόνου για να ξεφεύγει από τα προβλήματα της καθημερινότητας του
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης