Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dr.Love

+2
MCygo13
XameR_GT
6 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 6:02 pm
Μορέ απ'όλα είμαι εγώ,δεν καταλαβαίνω Χριστό,δεν είναι τυχαίο ότι με φωνάζουν κάπτεν λόβ(βασικά το κάπτεν γιατί είμαι αρχηγός στην άμυνα και χωρίς εμένα γίνεται της κακομοίρας και λόβ λόγω του ότι όλοι με συμπαθούν και επειδή συνέχεια λέω πόσο καψούρης είμαι)αλλά γενικά ο ποιό σκληρός εγώ μου είναι στην μπάλα γιατί βρύζω σαν νταλικέρης όσο περισσότερο τρέχω και συνέχεια τρέχω σαν τον μ@λ@κ@
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 6:10 pm
Kαλα δεν παιζεσαι Μιχαλη"DR LoVE".Δωσε τα φωτα σου lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 6:48 pm
Mιχάλη δες το επεισόδιο 20 των Goseiger για το τι πρέπει να κάνεις lol!

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Razz
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 6:54 pm
Βασικά από όλες η 6 είναι η πιο standar! Δουλεύει 100% σε όλους, αλλά είναι δίκοπο μαχαίρι. Αναφέρεται και επιστημονικά ως "Λύση Αγανάκτησης"! Είσαι στο μεταίχμιο του: Να την σκοτώσω ή να μην την σκοτώσω, γιατί τα νεύρα σου έχουν γίνει κυριολεκτικά κουρέλι!!!

Άλλα πράγματα που να μπορέσουν να διατηρήσουν την ψυχική σου υγεία:
1. Φαγητό-γλυκά (Σίγουρα αποτελεσματικός τρόπος, αλλά μουτζώνεσαι άσχημα μετά! Αν παρατηρήσετε υιοθετήται πολλές φορές από γυναίκες για αντίστοιχες καταστάσεις! Δεν συνιστάται ιδιαίτερα, εκτός αν έχεις απίστευτη γνώση του "μέτρου" στην ζωή σου!)
2. Σκύλος! (Δεν το έχω δοκιμάσει, αλλά σε πολλές περιπτώσεις έχω ακούσει ότι έχει άριστα αποτελέσματα! Περισσότερες ερωτήσεις σε άλλους κυνόφιλους του φόρουμ μας!)
3. Τέχνη της Δημιουργίας! (οι πιο πολλοί καψούρηδες έγιναν απίστευτα δημιουργικοί σε κάτι τέτοιες περιόδους. Θέματα ζωγραφικής, μεταλλοτεχνίας, ξυλοτεχνίας, ποίησης ανθίζουν σε φάσεις καψούρας! Δεν έχει δοκιμαστεί ποτέ από εμένα, και δεν είμαι σίγουρος αν ισχύει (γιατί προσωπικά είχα καταστροφικές τάσεις) αλλά αξίζει να αναφερθεί, καθώς συζητήται πολύ σαν θέμα!)
4. Διαλογισμός! (σε κάτι τέτοιες φάσεις είναι που βγαίνουν οι σοφές κουβέντες του στυλ "Όλες οι γυναίκες είναι π0υτ@ν3ς", "το μ0υν1 σ3ρν31 καράβι", κτλ κτλ αλλά και άλλες όπως "Μα καλά γιατί είναι όλες ΤΟΣΟ 1λ1θ13ς!!!" ή η γνωστή σε όλους φράση "Καμία γυναίκα δεν ξέρει ΠΟΤΕ το τί θέλει!")(Δοκιμασμένο, αλλά χωρίς πολλά αποτελέσματα, μόλις τα βγάλεις κι εσύ όλα τα συμπεράσματα, θα ξαναγυρίσεις στην παλιά κατάσταση, παρόλα αυτά είναι αναπόφευκτο ότι θα γίνει!)

Τώρα πρέπει να εμβαθύνουμε περισσότερο στο πρόβλημά σου και να έρθεις σε ισορροπία με τον εσωτερικό σου κόσμο, αλλά στην επόμενη συνεδρία μας!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 7:45 pm
Κοιτάξτε δεν θέλω να την σκοτώσω δόκτωρ,γιατί μετά μένω χωρίς αμόρε.Για το 3 θα συμφωνήσω γιατί τώρα τελευταία στα εικαστικά του σχολείου φτιάχνω πράγματα και θαύματα όπως και το ότι φτιάχνω πολύ εύκολα ρήμες,είτε με underground στυλ(βρυσιές κ έτσι) είτε με romance περιεχόμενο αλλά αυτά μου την θυμίζουν περισσότερο!Και για μουσική δεν το συζητάω,1-2 ώρες πριν κοιμηθώ ραδιόφωνο να ακούσω κανένα τραγουδάκι να ξεφαντώσω.Και για τις σοφές κουβέντες θα συμφωνήσω,άλλωστε με λένε φιλόσοφο μερικοί για ατάκες που βγάζω για περίεργες καταστάσεις και όχι μόνο.Βασικά τρόπο να βρω να την κάνω δικιά μου θέλω ,όχι να σταματήσω να την σκέφτομαι γιατί μετά κάπως θα μου κακοφανεί ότι ξέκοψα από μερικούς για να την ρίξω και δεν έγινε τίποτα,τι μ*****ες σκεφτόμουν και νόμιζα ότι είμαι ερωτευμένος.Μου φαίνεται ξεφύγαμε λίγο από το θέμα μας δόκτωρ...
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 10:23 pm
εντάξει παιδί μου! Η κατάστασή σου είναι ένα πολυσύχναστο φαινόμενο που διέπει όλους τους νεανίες της κοινωνίας μας. (τι είπα πάλι!). Βασικά, τα παίρνεις από την αρχή και οργανώνεις την επίθεση.
Στόχος: Η γνωστή αιθέρια ύπαρξη!
Μέσα: Συνήθως μόνο εσύ, μιας και φίλες-φίλοι κτλ σχεδόν πάντα δεν είναι ότι καλύτερο, άσε που πολλές φορές τα κάνουν πιο σκ@τ@!
ΑΝΣΚ (Αντικειμενικός Σκοπός, που λέμε εμείς οι καραβανάδες): Να γίνει κατάσταση!

Περίπτωση1: Πας και το λες χύμα και τσουβαλάτα. (δοκιμασμένος, χωρίς αποτέλεσμα)
Αποτέλεσμα1: Δέχεται και όλα μέλι-γάλα
Αποτέλεσμα2: Τσούζει...και αφήνει και σημάδι από δαχτυλιές!!! (όχι ιδιαίτερα επιθυμητό αποτέλεσμα!!!)

Περίπτωση2: Μαθαίνεις με ΟΧΙ ακράδαντα στοιχεία ότι γουστάρει. Λέω τα ΟΧΙ ακράδαντα στοιχεία γιατί πολύ απλά (από την δικιά μου εμπειρία και φίλων) ΠΟΤΕ, ΜΑ ΠΟΤΕ, ΚΑΝΕΝΑΣ δεν είναι 100% σίγουρος ότι τον γουστάρει η κοπελιά πριν πάει να κάνει οτιδίποτε.
Και έχουμε τις υποπεριπτώσεις εδώ:
α) Ξεκινάς πολύ χαλαρά και δείχνεις το ενδιαφέρον μέχρι να συγκινηθεί από κάτι (συνήθως σε μια ρομαντική κατάσταση) και γίνεται το καλό!
β) Σε άσχετο χρόνο-τόπο (για εκείνην, και τις πιο πολλές φορές και για τον άντρα) μετά από συνήθως κάτι έντονο, είτε ψιλοκαυγάς, είτε κάτι που να της κίνησε έντονα το ενδιαφέρον, είτε ακόμα και κάτι που να έχει συμβεί σε γνωστά σας πρόσωπα. (μία φορά έγινε κατάσταση με μία, όταν ο κολλητός μου τσακώθηκε με την δικιά του!!)
γ) Ξεκινάς τα ψιλοκολλήματα, χωρίς να δώσεις ιδιαίτερο στόχο (δλδ να την έχεις σε απορία, για το αν πράγματι γουστάρεις ή για ποιό λόγο κάνεις ότι κάνεις). ΣΕ ΚΑΜΙΑ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΔΕΝ ΓΙΝΕΣΑΙ ΚΤΗΤΙΚΟΣ, ΟΣΟ ΚΙ ΑΝ ΣΕ ΚΑΙΕΙ!!!! Κτητικότητα μας φέρνει κατά 99% αντίθετα αποτελέσματα, όσο και αν το κάνουμε από ενδιαφέρον-ζήλια! Της πιάνεις συχνά το χέρι, πετάς ψιλοκοπλιμέντα χωρίς να σου τρέχουν τα σάλια, αποκτάς μια ξεχωριστή οικειότητα μαζί της. ΠΡΟΣΟΧΗ, όχι πάρα πολύ φιλικά, γιατί θα έχεις την γνωστή ηλίθια φράση "Σε βλέπω σαν φίλο!" (Πραγματικά δεν υπάρχει πιο ηλίθιο πράγμα να ακούς!)


Αυτά προς το παρόν, θα επανέλθω ξανά στο θέμα μας αγαπημένε μου ασθενή, αλλά προς το παρόν δεν μου έρχεται κάτι άλλο!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 10:40 pm
Mηχαλη εισαι πτυχιουχος Doctoras Very Happy
Τι λεγειν ειναι αυτο αγορι μου?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 10:52 pm
Θα πω τα σοφά λόγια των Goseiger Cool

1.Love is a war
2.Examine your enemy's weakness
3.Attack and conquer
lol!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 10:59 pm
χαχαχαχα Πτυχιούχος τσουρουφλησμένος είμαι! έχω τραβήξει χειρότερα από του Χριστού τα Πάθη με τις γυναίκες! κι ακόμα τραβάω δυστυχώς!!! Αν ποτέ παντρευτώ, η γυναίκα που θα με πάρει πρέπει να είναι πολύ ψυχανώμαλη!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 4:30 pm
Την υποπερίπτωση 2γ ακολουθώ,το σημείο με τα κοπλιμέντα.Αυτό με την οικειότητα να σου πει σε βλέπω σαν φίλο αν μου τύχει θα αυτοκτονήσω!Είναι ότι πιο γελοίο!
Είχε ο Χριστός πάθη με τις γυναίκες?
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 4:44 pm
Cool. Επίδοξες κινήσεις αλλά στο χαλαρό, να μην σου ζητάει ρέστα μετά. Τόση οικειότητα ώστε να σε προσέχει σε κάθε σου κίνηση, όχι υπερβολική γιατί είπαμε...θα μπεις στην κατηγορία "φίλος". (Όντως είναι η πιο ηλίθια δικαιολογία που δίνουν δυστυχώς ΟΛΕΣ οι γυναίκες! Μ0ρή βλ@μμ3νη...εφόσον στην έπεσα, τί φίλος και π@π@ριές μου τσαμπουνάς! Το λένε "και καλά" για να μην πληγωθείς, αλλά π@π@ρια, στην ουσία πάλι ψέματα σου λένε!)
Όσο για τον Χριστό...όχι...αλλά αν είχε, σίγουρα τον πήγαινα μια κόντρα!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 10:23 pm
Αυτό με την υπερβολική οικειότητα το προσέχω ιδιαίτερα!Μια μέρα είχε έρθει σπίτι μου και είμασταν στο δωμάτιό μου και εγώ είχα χυθεί όπως πάντα στην καρέκλα με ανοιχτά τα πόδια.Και μου κάνει:'Πώς κάθεσαι έτσι παιδί μου???Πρέπει να σε συμορφώσω εγώ...'
Μου 'ρθε να της πω γιατί δεν με συμμορφώνεις ρε???
Και μετά καθόταν και χάζευε τις κολώνιες μου που είναι και μάρκα πανάθεμά τις...και τις μύριζε με μια γλύκα...και της έλεγα όταν της φοράω εγώ γτ δεν κάνεις έτσι???χαχαχαχαχαχαχα δλδ Ε-Λ-Ε-Ο-Σ!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 10:32 pm
ναι. καλά το πας. αλλά εφόσον έχει έρθει και σπίτι σου, πολύ το καθυστερείς...ξαπόστειλε γονείς, αδέρφια, ξαδέρφια, σκυλιά, καναρίνια...κλείδωσε...πάρε και Durex Jeans (δοκιμασμένα...αντέχουν!!!)...και κάντε μια φιλοσοφική συζήτηση περί ζωής και του κοινωνικού γίγνεσθαι Wink
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 10:37 pm
Ενδιαφέρουσα ιδέα αν ήταν όμως 16+ σου λέω πολύ αγνές ρε γαμώτο...αλλά αφού το πάω καλά είμαστε οκ!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 4 Empty Απ: Dr.Love

Τρι Φεβ 28, 2012 10:42 pm
κοίτα και να ήθελες ούτως ή άλλως είσαι ακόμα μικρός, άσχετα αν είσαι έτοιμος να "ασπρίσεις τοίχους"!! Το προηγούμενο ήταν απλά παράδειγμα. Σοβαρά όμως συνέχισε έτσι, και ακόμα περισσότερο. Να δει ότι την έχεις υπόψιν σου, αλλά δεν είσαι κολλημένος. Έτσι αρχίζει και κολλάει αυτή. Δλδ "Σε υπολογίζω, αλλά μην με ζαλίσεις και πολύ, γιατί δεν περνάνε αυτά, κοριτσάκι!". Ένα τέτοιο στυλ άμα της περάσεις είσαι οκ, και θα δεις ότι θα αρχίσει εκείνη να ενδιαφέρεται περισσότερο.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης