Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dr.Love

+2
MCygo13
XameR_GT
6 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 1:40 pm
Kαι πάλι έχεις δίκιο. Very Happy Razz
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 1:51 pm
Α,ρε Αντώνη...κάνε μια βολτά στην σχολή ενός φίλου μου...δεν είναι ακριβώς αγνά τα πράγματα,αλλά λόγω βαρεμάρας κυρίως...οκ,καλοί άνθρωποι είναι εκει πέρα,κοπέλες και παλικάρια.Σε εμένα από την άλλη. lol! ...Αλητοφατσές,ε;Δύσκολο και για μένα.

Και για να μείνω οn topic :

Mortal Kombat.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 3:24 pm
Ναι Αντώνη Πέτρο με λένε,αλλά δυστυχώς εκτός από αγνές είναι και δύσκολες...πάντα πάω και πέφτω σε δύσκολες περιπτώσεις ο βλάκας...αλλά τώρα είμαι full in love <3 αχ άτιμε έρωτα!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 3:34 pm
ελπίζω μόνο να μην ξενερώσεις με την ιδέα του έρωτα, όπως έκανα εγώ...τελικά είναι καλό να ζεις σε ουτοπίες...
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 4:18 pm
^Όχι ρε,δεν είναι και τόσο άσχημα τα πράγματα.Σίγουρα δεν είναι πλέον τόσες πολλές που θέλουν ρομάντζο κλπ,αλλά δεν είναι και ανύπαρκτες.

MCygo13 έγραψε:Ναι Αντώνη Πέτρο με λένε,αλλά δυστυχώς εκτός από αγνές είναι και δύσκολες...πάντα πάω και πέφτω σε δύσκολες περιπτώσεις ο βλάκας...αλλά τώρα είμαι full in love <3 αχ άτιμε έρωτα!

Πέτρο,τα αγαθά κόπης κτώντε! study Υπομονή. Wink
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 4:47 pm
Μα δεν μου έχει ξανατύχει τέτοια καψούρα!Όταν ξυπνάω αυτήν σκέφτομαι,πριν κοιμηθώ αυτήν σκέφτομαι,την έχω δει σε όνειρό μου,μου φαίνεται ότι και σ' αυτήν αρέσω,αλλά δεν ξέρω τι άλλο να κάνω(πάντως για την πεθερά είναι ξεκαθαρισμένο,με συμπαθεί πάρα πολύ οπότε δεν τίθεται θέμα),τι ταινίες έχουμε δει,πόσες φορές έχουμε βγει έξω μαζί,τι την κάνω να γελάει,τι κοπλιμέντα!Και το ότι μπορεί να της αρέσω το καταλαβαίνω από το ότι αν την κοιτάζω με κοιτάζει και εκείνη και όταν της τα είχα ζητήσει και όταν της πρότεινα να πάμε μαζί στο χορό έλαμπε στην κυριολεξία.ΑΧΧΧΧΧΧΧ κολοκαψούρα...
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 5:41 pm
Διάλεξες τελικά μια από τις δίδυμες; Έχω χάσει επεισόδια. Very Happy


Τώρα είναι που ξεφύγαμε εντελώς από το θέμα! lol!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 5:58 pm
Βρε αφηστε το θεμα, συνεχισε καψουρη ε ε... Πετρο Razz
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 6:57 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
xamergt έγραψε:Βρε αφηστε το θεμα, συνεχισε καψουρη ε ε... Πετρο Razz

+1 χαχαχαχαχα

Λοιπόν κύριε! Dr Love is here! Η διάγνωση σού: Οξεία Λαμαρινόδης Δαγκωτίτιδα με βαρέα συμπτώματα Καψουροειδούς Καψούρας. στα απλά ελληνικά...την έβαψες μικρέ! Όλοι έχουμε περάσει τέτοια φάση και δυστυχώς τα αποτελέσματα δεν είναι πάντα προς μίμηση! Προσωπική συμβουλή: Relax...take it easy! Δεν χρειάζεται να αγχώνεσαι για πράγματα μικρά....άστο να κυλίσει ομαλά ή αν θες να σπρώξεις καταστάσεις, κάντο χωρίς άγχος .
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Κυρ Φεβ 26, 2012 8:54 pm
«Οξεία Λαμαρινόδης Δαγκωτίτιδα με βαρέα συμπτώματα Καψουροειδούς Καψούρας»

+1 από εμένα Μιχάλη lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 12:47 am
Χαχαχααχα γράψατε Dr.Love!
Μώρε η μία μου αρέσει από τις δίδυμες ρε Αντώνη,αλλά τίποτα.Θα συναντηθώ αύριο με το φιλαράκι που κάνουμε την πλεκτάνη γιατί αυτός προσπαθεί να ρίξει την αδερφή της,οπότε θα συζητήσουμε τι κάνουμε λάθος!
Dr.Love δεν έχω άγχος,απλά καψουρεμένος-ερωτευμένος είμαι!Θα λάβω σοβαρά την διάγνωση σας που είναι ίδια με άλλων 10 φίλων μου και θα κάνω την συνιθησμένη ερώτηση:Τι να κάνω για να τα φτιάξουμε ή ακόμα χειρότερα,τι να κάνω για να ξεκολλήσω δόκτωρ γιατί τρελαίνομαι!Κοιμάμαι με ανοιχτά μάτια και την φαντάζομαι!ΕΙΝΑΙ ΜΑΓΙΣΣΑ!!!!!!!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 2:35 am
Λοιπόν τέκνο μου! Καταρχήν μην φοβάσαι! Δόξα το θεό έχουμε αρκετά μέλη εδώ πέρα με τα χρόνια που χρειάζονται για τέτοιες καταστάσεις, αλλά στο θέμα μας:

Λύση 1: Ξεκινάς την απίστευτη ποσότητα σε ουίσκι για να μπορέσεις να κοιμηθείς (δοκιμασμένο, δουλεύει, αλλά δεν συνιστάται λόγο ηλικίας και πλέον λόγο οικονομικής κρίσης!!)

Λύση 2: Γίνεσαι εργασιομανής, και απασχολείσαι με την δουλειά σου όσο το δυνατόν πιο πολλές ώρες με αποτέλεσμα να γυρνάς στο σπίτι σου κομμάτια και όχι αυτήν δεν θα μπορείς να σκεφτείς, αλλά ούτε το όνομά σου!! ( κι αυτό δοκιμασμένο, δουλεύει, υπήρχαν μέρες που γύρισα στο σπίτι μου 23:00 από τις 6:00 το πρωί!!!!, πάλι άτοπο, καθώς δεν δουλεύεις και δεν νομίζω ότι ο σχολικός φόρτος φέρνει τα ίδια αποτελέσματα...)

Λύση 3: Το συζητάς όσο το δυνατόν περισσότερο μπορείς με φιλαράκια με σκοπό να σου φύγει το βάρος και να μπορείς να κλείσεις μάτι...(δοκιμασμένο, δεν δουλεύει σε μένα, καθώς ήμουν πιο πολύ κλεισμένος στον εαυτό μου και δεν ήθελα να το κουβεντιάσω με κανέναν!)

Λύση 4: Τα φτιάχνεις με άλλη!!!!! (δοκιμασμένο, ούτε κι αυτό δούλεψε, γιατί σκεφτόμουν την άλλη, αλλά ποτέ δεν ξέρεις σε ποιόν θα δουλέψει...!)

Λύση 5: (Η πιο συχνή) αρχίζεις να ζητάς απαντήσεις!! αν είσαι σωστή και δεν θέλει να σε βασανίσει (συνήθως στους 100-120 βαθμούς κελσίου, το γνωστό και περιβόητο "ψήσιμο" των γυναικών) θα σου απαντήσει, και θα ηρεμήσεις! Αν όχι...πας σε άλλη λύση! (δοκιμασμένο, δεν δούλεψε, γιατί η δικιά μου άνηκε στην δεύτερη κατηγορία!)

Λύση 6: Ξεκινάς καυγά!! (ναι, ναι, όσο απίστευτο κι αν ακούγεται!!) Ξεκινάς έναν καυγά τρικούβερτο με 2 αποτελέσματα
α. Πάνω στον καυγά και στα νεύρα (όταν είστε οι δυό σας, γίνεται το καλό και δεν ξεκολλάς από πάνω της! Συμπέρασμα: Πέτυχες τον σκοπό σου! (δοκιμασμένο, δουλεύει, μου έβγαλε την πίστη όμως μέχρι να το καταφέρω!!)
β. Πάνω στον καυγά και στα νεύρα γίνεστε κ0λ0ς και δεν θα θες ούτε εσύ, ούτε εκείνη να την ξαναδείς στα μάτια σου!! Συμπέρασμα: Πάλι πέτυχες τον σκοπό σου, αλλά χωρίς το επιθυμητό αποτέλεσμα. (δοκιμασμένο, δουλεύει, περισσότερα δεν χρειάζεται να αναφέρω...δεν ξαναμιλήσαμε ποτέ μας!)


Πάλι, διαλέγεις και παίρνεις!
Υ.Γ1: Λύσεις όπως...ρίξτο στα ναρκωτικά ή τράβα καμιά μ@λ@κ1@ να σου περάσει, δεν τις θεωρώ καν λύσεις αλλά βλακείες για αυτό και δεν αναφέρθηκαν!
Υ.Γ2: Αυτά σου προτείνω εγώ, υπάρχουν άπειρα άλλα να κάνεις, όποιο άλλος μέλος προτείνει...όλες οι απόψεις είναι σεβαστές! Οι προσωπικές εμπειρίες μου έχουν δείξει αυτά, και τα περισσότερα ήταν αρκετά επίπονα!
Υ.Γ3: Η κατάστασή σου είναι από τις "ελαφριές"! Σκέψου περιπτώσεις όπου δεν κοιμάσαι, δεν τρώς, δεν έχεις όρεξη για τίποτα, πίνεις σαν αλκοολικός, σκέφτεσαι γάμους και πανηγύρια(και αυτό το έχω περάσει!!!)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 10:43 am
επειδή είχε παραφύγει από το θέμα συζήτησης διέσπασα τα όσα είπατε και τα έβαλα σε νέο θέμα. Συνεχίστε Smile
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 5:32 pm
Γιατί οι λύσεις σε εσάς δεν δούλεψαν δόκτωρ?
Για την 1 δεν το συζητάω...
Για την 2 οκ και να κάνω κάτι άλλο πάλι την σκέφτομαι οπότε...
Για την 3 το κάνω αλλά και πάλι προκοπή δεν βρίσκω...
Για την 4 δεν μου φαίνεται τόσο καλή λύση,λίγο ριψοκίνδυνη
Για την 5 απαντήσεις ζητάω και απαντήσεις δεν παίρνω...
Για την 6 ούτε κατά διάννοια!Πολύ ριψοκίνδυνο...
Συμπέρασμα:Κανένας άλλος να πει εμπειρίες μπας και βγάλω καμία άκρη???
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 5:49 pm
λυπάμαι δεν τα πάω καλά με τους εξωγήινους/γυναίκες lol!
Μια συμβουλή που μπορώ να δώσω είναι μία. Δεν υπάρχει συνταγή επιτυχίας. Αλλά ντάλων μπαρμπαντάλλων είναι η κάθε γυναίκα και δεν λέει τίποτα πίστεψε με το πόσω χρονών είναι...
Αλλά έχω παρατηρήσει πως αν είσαι το καλό παιδί δεν πας πουθενά Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Dr.Love - Σελίδα 3 Empty Απ: Dr.Love

Δευ Φεβ 27, 2012 6:02 pm
Μορέ απ'όλα είμαι εγώ,δεν καταλαβαίνω Χριστό,δεν είναι τυχαίο ότι με φωνάζουν κάπτεν λόβ(βασικά το κάπτεν γιατί είμαι αρχηγός στην άμυνα και χωρίς εμένα γίνεται της κακομοίρας και λόβ λόγω του ότι όλοι με συμπαθούν και επειδή συνέχεια λέω πόσο καψούρης είμαι)αλλά γενικά ο ποιό σκληρός εγώ μου είναι στην μπάλα γιατί βρύζω σαν νταλικέρης όσο περισσότερο τρέχω και συνέχεια τρέχω σαν τον μ@λ@κ@
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης