Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
nolak95
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 61
Ημερομηνία εγγραφής : 22/08/2011

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Τρι Σεπ 06, 2011 5:01 pm
Παιδιά είμαι κάτοχος Wii και το έχω softmodded . tongue Όποιος θέλει να πέξει online οποιοδήποτε παιχνίδι ας μου πει και είμαι μέσα ! Smile
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Παρ Σεπ 16, 2011 9:07 pm
nolak95 έγραψε:Παιδιά είμαι κάτοχος Wii και το έχω softmodded . tongue Όποιος θέλει να πέξει online οποιοδήποτε παιχνίδι ας μου πει και είμαι μέσα ! Smile



Υπέροχα !!!



Αλλά δυστυχώς εγω δεν προλαβα ακομα να συνδεσω το Wii με το Internet κ να παιξω online, γιατι αυτη την εποχη ασχολουμε αποκλειστικα με το ps3. Το Wii θελει κ τον ειδικο αντάπτορα για το καλώδιο Ethernet για να συνδεθεί στο modem, για ενσύρματη συνδεση, δεν εχω WiFi. Κ δυστυχως δεν πηρα ακομα τον ανταπτορα. Τον εψαχνα στη Θεσσαλονίκη, αλλά τωρα πια εχει τελειωσει. Μπορω ομως να τον παραγγειλω απ την Αθήνα.



Εσύ συνδεεσαι, παιζεις κανονικά ? Πως σου φαινεται ? Ευχαριστως να παιξουμε, αλλά δυστυχως πρεπει να ξεκoλησω τελικά πρωτα απ το ps3.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Skyranger στις Παρ Σεπ 16, 2011 10:10 pm, 1 φορά
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Σαβ Σεπ 17, 2011 4:56 am
Σόλωνα τελικά το πήρα το Ninja Gaiden Σ 2 !!! Πολύ καλό. Πολύ ωραίες πιστες κ ατμοσφαιρικές, και υπεροχα video. Στα πρωτα δευτερολεπτα με δυσκολεψε η καμερα στον χειρισμο του ηρωα, αλλά μετα την συνηθισα. Ολα υπεροχα. Το μόνο που δεν μου αρεσε ειναι η βια, αλλά τι να κάνουμε. Δεν με πειραξε το αιμα φυσικα, σιγα, αλλά ο κομματιασμος των αντιπαλων. Κ το γεγονος οτι σερνονται οι αντιπαλοι κουτσοι, μισοι, κτλ, να σε αποτελιωσουν. Το ολο θεαμα ειναι πολύ αηδιαστικο για μενα. Αλλά οκ, θα το συνηθισω ελπιζω...

Μεχρι στιγμης εφτασα μεχρι την τεταρτη πιστα. Το αφησα προς το παρον γιατι πηρα κ το Uncharted 2, που ειναι καλυτερο κ απο Indiana Jones κ Tomb Raider, κ σε βαζει μεσα η ιστορια, σαν να βλεπεις ταινια. Ηδη το hollywood πηρε τα δικαιωματα κ ετοιμαζει σχετικη ταινια. Μακάρι κ το Ninja Gaiden να γινει καποτε ταινια, εχει πολυ ψωμι η υποθεση κ το σενάριο !!! Μιας κ λειπει μια συγχρονη ταινια με πρωταγωνιστη ninja, κ μάλιστα επιστημονικης φαντασιας !!! Θα κανει τρελες εισπραξεις πιστευω, κ ας μην ξερουν πολλοι αμερικανοι τον συγκεκριμενο ηρωα.



Όποτε θελεις λοιπον, μιας κ το εχεις κ εσυ, μπορουμε να το παιξουμε online. Εφοσον ακομα το δικο μου ps3 δεν εχασε το region free του, οταν το συνδεω κ κανω τα update, λογικα κ το δικο σου. Αρα μην ανησυχεις. Βεβαια εγω δεν εχω δυστυχως ασιατικά παιχνιδια για να το δοκιμασω, αλλά τα αμερικανικα δουλευουν μια χαρα. Κ δεν το εκανα απο επιπολαιοτητα. Φοβόμουν, γι αυτο εκανα ολοκληρη ερευνα στο διαδύκτιο. Κ πουθενα δεν ελεγε οτι χανει το region free με τα update. Ισως αυτο να γινοταν με τα πρωτα μοντέλα κ το ειχες διαβασει τοτε. Αξίζει να δοκιμασεις την εμπειρια του online, μοναδικη αισθηση. Κ γιατι το ΙQ των ανθρωπων αντιπαλων αλλά κ συμπαικτών, ειναι μεγαλυτερο απ του cpu, κ γιατι σου κάνουν ''παρέα'', αλλά βασικα γιατι τωρα πια σχεδον ολα τα παιχνιδια στο ονλάιν, προσφέρουν τελειως διαφορετικες πιστες κ τροπο παιχνιδιου απ το single player. Βεβαια δεν αξιζουν ολα τα παιχνιδια σε online, κ λογω περιεχομενου κ λογω συμπεριφορας των συμπαικτων, αλλά μερικα ειναι μοναδικά.

Επίσης στο ninja gaiden s 2, μου αρεσε παρα πολυ το βιβλιαρακι οδηγιων. Ειναι εγχρωμο, ενω ολων των αλλων παιχνιδιων του ps3 που εχω, ειναι πια ασπρομαυρο. Εχει κ πολλές σελιδες. Αναλυτικες φωτογραφιες κ η ιστορια καθε ηρωα ξεχωριστα, οπλου κτλ.... Σαν να μην ειναι βιβλιο οδηγιων , αλλά βιβλιο για φανς. Σαν να ειναι ταινια ή μυθιστορημα. Σε βαζει κατευθειαν μεσα στην ατμοσφαιρα κ σου ανοιγει την ορεξη. Μου ελειψε αυτο στα σημερινα παιχνιδια, μου θυμiσε τις παλιες καλες εποχες, που τα παιχνιδια του PC ειχαν τετοια βιβλιαρακια, αλλά κ του SNES. Π.χ. Donkey Kong Country, Indiana Jones and the infernal machine (PC), Tomb Raider (PC), διαφορα παλιά Star Wars (PC), κτλ κτλ..... Ολα βασικα τα παλια video games.

Κ για δεύτερη φορα ποσταρω το video με τον Ryυ Hayabusa γιατι μου αρεσε πολύ !!! :





Έχει επεξεργασθεί από τον/την Skyranger στις Σαβ Σεπ 17, 2011 5:01 am, 1 φορά
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Σαβ Σεπ 17, 2011 5:01 am
Διάβασες Σόλωνα το παραπάνω ποστ μου ? Όπτε θες λοιπον, πες μου να παιξουμε διπλό, οnline, το Ninja Gaiden Σ 2 !!!!!!!





Ο Αντώνης (gantonis) κ ο Δημήτρης (xamer) μπαινουν καθολου τωρα στο φορουμ ? Καιρο εχω να τους δω. Crying or Very sad Βεβαια κ εγω για καιρο χανομαι. Ο μονος λογος ειναι οτι ξερω οτι αν μπω, θα κολήσω κ δεν θα βγαινω μετα. Κ θα γραφω θα γραφω, θα διαβαζω, θα διαβαζω.... Θα ''παγιδευτω'' ακομα περισσοτερο στο PC. Κ χρειαζομαι ξανα ξεκουραση γιατι ηδη το εχω παραξυλώσει τελειως με τα ξενυχτια στο PC κ το ps, κ το κεφαλι μου παει να σπασει... δυστυχως. Χρειαζεται μέτρο, αλλά την εγκράτεια δεν την εχω τωρα πια....... lol! Shocked Shocked affraid
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Σαβ Σεπ 17, 2011 8:59 am
Υπέροχα νέα.Κάθε φορά που θα βρίσκω ευκαιρία θα σου λέω.Να ξέριες οτι μόνο το PSP είναι που φέρνω πέρα δόθε,ενώ τα άλλα τα αφήνω σπίτι.Οπότε έχω συνήθως μεγάλα διαστήματα που δεν παίζω με τα άλλα.

Και εγώ επιγόντως χρειάζομαι καλό δεύτερο...μου πεθαίνουν όλη την ώρα στο Master και ultimate Ninja.
Zeo45
Zeo45
Super Ranger
Super Ranger
Dragon Ball Super
Αριθμός μηνυμάτων : 638
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιάς
https://www.youtube.com/c/Zeo45

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Πεμ Σεπ 22, 2011 10:19 pm
lipon ego exo ps2 alla den exo modem Sad
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Πεμ Σεπ 22, 2011 10:32 pm
Tι να το κάνεις ρε Μϊλτο? Δοκίμασα με το δικό μου, μπαίνει κανονικά αλλά δεν υπάρχουν πλέον παιχνίδια που να μπορείς να παίξεις online, κατεβάσαν τους servers σχεδόν σε όλα... Crying or Very sad
Zeo45
Zeo45
Super Ranger
Super Ranger
Dragon Ball Super
Αριθμός μηνυμάτων : 638
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιάς
https://www.youtube.com/c/Zeo45

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Πεμ Σεπ 22, 2011 10:35 pm
oxi omos sto telefteo game pou ekan kritiki
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Πεμ Σεπ 22, 2011 11:41 pm
A. E αυτό δυστυχώς δεν το έχω. Μεγάλο ξενέρωμα να μην μπορείς να παίξεις πλέον Mortal Kombat Armaggedon Online. Είχα 2 άτομα που ήθελαν να παίζουμε και μου χάλασαν τα σχέδια οι βλαμμένοι Sad
Zeo45
Zeo45
Super Ranger
Super Ranger
Dragon Ball Super
Αριθμός μηνυμάτων : 638
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιάς
https://www.youtube.com/c/Zeo45

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Παρ Σεπ 23, 2011 3:57 pm
se katalabeno kai ego 8elo na pekso tekken 5 (otan eixa internet ) kai den brika kanenan mesa
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Παρ Σεπ 23, 2011 4:50 pm
Το tekken δεν έχει online μου φαίνεται
Zeo45
Zeo45
Super Ranger
Super Ranger
Dragon Ball Super
Αριθμός μηνυμάτων : 638
Ημερομηνία εγγραφής : 19/02/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : Πειραιάς
https://www.youtube.com/c/Zeo45

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Παρ Σεπ 23, 2011 4:52 pm
exi
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!! - Σελίδα 3 Empty Απ: Ζητούνται κάτοχοι PS3 (ή κ PS2 κ Wii) για ανταλλαγή απόψεων κ ONLINE GAMING !!! Kαι συμμετοχή στο Playstation HOME !!!

Παρ Σεπ 23, 2011 5:50 pm
Και που είναι? Δεν το βρήκα. Ούτε στο psp έχει...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης