Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Δεκ 11, 2015 5:29 pm
Costascss έγραψε:ΕΡΩΤΗΣΗ:
Πως να πεις στους φίλους σου να ξεκουμπιστούν από το σπίτι σου όταν θες να κοιμηθείς?

Παρακαλώ απαντήστε μέχρι το βραδυ γιατί θα έρθουν!


Δύο χρόνια τώρα που μένω μόνος μου έχω το ίδιο πρόβλημα, έρχονται και καλά για λίγες ώρες (γιατί τους εξηγώ ότι έχω διάβασμα ή μάθημα την επομενη μέρα ή ότι είμαι πτώμα) και αυτοί φεύγουν κάθε φορά 6 με 7 το πρωί! Αυτό με έχει πάει πολύ πίσω στις σπουδές μου και νιώθω συνέχεια κουρασμένος..
Από την άλλη δεν μπορώ να τους πω να μην έρθουν μια φορά την εβδομάδα γιατί χανόμαστε.
Αν είσαι άτομο χαμηλών τόνων ανέβασέ τους λίγο δεν κάνει κακό,άλλωστε φίλοι είναι τι διάολο,πρέπει να καταλάβουν...

Δεν μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο ειλικρινά,αλλιώς εντάξει άμα παρεξηγηθούν κιόλας,χωρίς να θέλω να σε θίξω φίλε,αλλά είναι ολίγον 'ζώα' οι φίλοι σου,δεν εξηγείται διαφορετικά...
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Δεκ 11, 2015 6:17 pm
Στην Κυπρο εχουμε μια παροιμία που νομιζω ταιριάζει "Δώσε θάρρος του χωρκάτη να μπει με τες ποΐνες στο κρεβάτι."
Που σε ελεύθερη μεταφραση σημαίνει: Δώσε θάρρος στον χωριάτη να μπει με τις μπότες στο κρεβάτι"
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Δεκ 11, 2015 9:43 pm
^Έχει γίνει.

Οι φίλοι μου (για εμένα) είναι λίγο ζώα, αλλά είναι καλά παιδιά και τους ξέρω από μικρός. Το κακό είναι ότι έτσι είναι μεταξύ τους, τους αρέσει να είναι τελείως χύμα, απλά εγώ διαφέρω από αυτούς (είμαι και ο μόνος που σπουδάζω οι άλλοι είναι όλο αραχτοί).
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Δεκ 12, 2015 12:34 am
Τι να σου πω φίλοι σου ειναι, δέξου τους οπως ειναι.. Αυτοι σε δέχτηκαν...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Δεκ 12, 2015 1:32 pm
Costascss έγραψε:^Έχει γίνει.

Οι φίλοι μου (για εμένα) είναι λίγο ζώα, αλλά είναι καλά παιδιά και τους ξέρω από μικρός. Το κακό είναι ότι έτσι είναι μεταξύ τους, τους αρέσει να είναι τελείως χύμα, απλά εγώ διαφέρω από αυτούς (είμαι και ο μόνος που σπουδάζω οι άλλοι είναι όλο αραχτοί).
Κοίτα άμα δε γίνεται κάτι άλλο καλή τύχη τι να πω Razz
Τελικά τι έγινε χτες?
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Δεκ 12, 2015 8:21 pm
^Το πήγαμε σερί μέχρι τις 9 το πρωί και νιώθω πτώμα και δεν άνοιξα βιβλίο ενώ έχω τόσο διάβασμα που δεν μπορείτε να φανταστείτε.
Βεβαια από την άλλη ο ένας φίλος μου μου είπε ότι δεν μπορεί να γυρίσει σπίτι γιατί ξέχασε τα κλειδιά του και δεν ήθελε να ξυπνήσει τους γονείς του, άρα η πιο "λογική" λύση ήταν να ξενυχτίσουμε χωρίς να μου το εξηγήσουν πριν τις 5 πμ. Όμως αν ήταν άλλος θα έλεγε "και εγώ τι φταίω και τι με νοιάζει".

Καλά το σπίτι μου από εκεί που το είχα μόλις καθαρίσει και έλαμπε θέλει πάλι καθάρισμα. Πάντως από άλλες φορες είναι καλύτερα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Δεκ 12, 2015 8:39 pm
αλλη φορά μπορείς να κάνεις πως σε παίρνει ο ύπνος, δε νομίζω να είναι τόσο γαϊδούρια και να κάτσουν μέχρι α χαράματα.

Άντε να έρθουν οι διακοπές να ξεκουραστώ λίγο, δεν παλεύεται αυτό το πράγμα  Evil or Very Mad
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Δεκ 12, 2015 9:41 pm
Δεν περίμενα πως θα το έλεγα αυτό αλλά είχατε δίκιο για το FFXIII πως στρώνει. Αλλό παιχνίδι τελείως στο chapter 11 από τη στιγμή που μπορείς να κάνεις ομάδες ο ίδιος. Τέρμα ανωμαλία βέβαια 10 κεφάλαια tutorial και τελείως για μπάζα ως τότε. Πολλοί είμαι σίγουρος πως θα το παράτησαν οριστικά και δεν θα επέστρεψαν για 4η φορά όπως εγώ. Αυτό το πράγμα επίσης με όλα τα ντούκια τέρατα στο chapter 11 στη κοιλάδα επίσης παλαβό. Αλλά γαμάτο οπτικά ωστόσο. Σύνδεσα το 360 στη τηλεόραση του σαλονιού που είναι 40" με 1080p και μου έπεσε το σαγόνι από τα γραφικά. Μετά από 30 ώρες gameplay που είχα ξενερώσει τη ζωή μου επιτέλους υπάρχει φως στο τούνελ και γουστάρω να παίζω. 10 ώρες σε τρεις μέρες έπαιξα αυτό τα λέει όλα πιστεύω. Αλλο παιχνίδι ρε αδερφέ!!!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 8:54 pm
redlegend έγραψε:αλλη φορά μπορείς να κάνεις πως σε παίρνει ο ύπνος, δε νομίζω να είναι τόσο γαϊδούρια και να κάτσουν μέχρι α χαράματα.

Άντε να έρθουν οι διακοπές να ξεκουραστώ λίγο, δεν παλεύεται αυτό το πράγμα  Evil or Very Mad
χαχαχαχαα! Νομίζεις! Το προηγούμενο σάββατο που ήρθαν όσο εγώ κοιμόμουν αυτοί έπαιξαν 2 τουρνουά pro...
Σε αυτό φταίω εγώ γιατί το καλοκαίρι τους είχα για 20 μέρες σερί στο σπίτι μου (6+ άτομα σε 30m2, καταλαβαίνετε πως ήμασταν) και εγώ κοιμόμουν λίγες ώρες στην πολυθρόνα ενώ κάποιοι κοιμόντουσαν στο υπνοδωμάτιο άλλοι στον σαλόνι και άλλοι έφευγαν για λίγες ώρες στο σπίτι τους και γύριζαν ενώ το ps3 (ενός φίλου) δεν έκλεισε καθόλου για αυτές τις 20 συνεχόμενες μέρες. Έτσι έχουν συνηθίσει να με βλέπουν να κοιμάμαι στη καρέκλα. Αλλά τότε δεν είχα μαθήματα και περνούσα καλά ενώ τώρα είμαι με το μυαλό μου στο ρολόι.

Green Rider έγραψε:Δεν περίμενα πως θα το έλεγα αυτό αλλά είχατε δίκιο για το FFXIII πως στρώνει. Αλλό παιχνίδι τελείως στο chapter 11 από τη στιγμή που μπορείς να κάνεις ομάδες ο ίδιος. Τέρμα ανωμαλία βέβαια 10 κεφάλαια tutorial και τελείως για μπάζα ως τότε. Πολλοί είμαι σίγουρος πως θα το παράτησαν οριστικά και δεν θα επέστρεψαν για 4η φορά όπως εγώ. Αυτό το πράγμα επίσης με όλα τα ντούκια τέρατα στο chapter 11 στη κοιλάδα επίσης παλαβό. Αλλά γαμάτο οπτικά ωστόσο. Σύνδεσα το 360 στη τηλεόραση του σαλονιού που είναι 40" με 1080p και μου έπεσε το σαγόνι από τα γραφικά. Μετά από 30 ώρες gameplay που είχα ξενερώσει τη ζωή μου επιτέλους υπάρχει φως στο τούνελ και γουστάρω να παίζω. 10 ώρες σε τρεις μέρες έπαιξα αυτό τα λέει όλα πιστεύω. Αλλο παιχνίδι ρε αδερφέ!!!
- Στο είπα ότι είναι εντελώς άλλο game.
- Εκτος από αυτό που σου είπα στο steam chat, άλλο πράγμα που ίσως σε ξενερώσει είναι το achievment που πρέπει να έχεις όλα τα Items του game.
- Πίσεως ότι εκτός από το gameplay φτιάχνει πολύ και ιστορία από εκεί και μετά. Το τέλος μόνο δεν ξέρω αν θα σου αρέσει γιατί είναι λίγο περίεργο αλλά εμένα μου άρεσε.
Δεν μπορώ να καταλάβω πως συνδέουν αυτό το τέλος με το FFXIII Lighting Returns (που τις γιορτές θα έρθει και στο steam).
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 11:06 pm
σημερα εχω τα γενεθλια μου  Smile
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 11:33 pm
GEOHERO έγραψε:σημερα εχω τα γενεθλια μου  Smile
Όντως?Χρόνια πολλά και καλά φίλε Smile
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 11:36 pm
ευχαριστω
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 11:53 pm
χρονια πολλά φίλε. Τυχερός είσαι θα πάρεις δώρα πολλές φορές αυτό το μήνα!
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Δεκ 13, 2015 11:56 pm
ευχαριστω  Very Happy  Very Happy
χε χε οντως
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Δεκ 14, 2015 6:12 am
cheers cheers Xρόνια Πολλα φιλε getohero!!!!!!!!!!!cheerscheers
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 27 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Δεκ 14, 2015 12:24 pm
Χρόνια πολλά geohero!!!! Ότι επιθυμείς Smile
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης