Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιουλ 10, 2015 12:26 am
Περίμενα εδώ και καιρό να πέσει η τιμή του Legend of Korra στο Steam και τώρα που έπεσε δεν μπορώ να το πάρω. Λόγο του "Capital Control" δεν μπορώ να πάρω paysafecard για να το αγοράσω Sad Sad Sad Sad
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιουλ 10, 2015 4:02 pm
redlegend έγραψε:
Green Rider έγραψε:^Χρειάστηκε να πάω ng++ για να το καταφέρω γιατί στο πρώτο playthrough έκανα βλακείες με τα boss souls αντί να φτιάξω τα όπλα. Στο 2 είναι πιο περίπλοκα τα πράγματα γιατί φτιάχνεις και spells με δαύτα
Aυτό μου την σπάει ποιο πολύ παρά η δυσκολία, το πόση ώρα θέλει αυτό το παιχνίδι  Evil or Very Mad Είμαι ακόμα στις 6 ώρες (εκεί που είναι αυτό το αγριογούρουνο, μόλις το πέρασα) και νιώθω οτι ακόμα δεν έχω κάνει τίποτα  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad

240 ώρες το πρώτο παιχνίδι για να κάνω όλα τα achievements Razz
200 ώρες ως τώρα στο δεύτερο θα πάω ng++ σύντομα για να μπορώ να αγοράσω κάτι spells να τελειώσω και 2 achievements. Μετά μένει ένα spell μέσω pvp. Θέλει 30 νίκες με ένα convenant. Θα δείξει πως θα πάει αυτό. Μετά τέλος. 34/38 για την ώρα έχω κάνει
Στο πρώτο ήθελε να μαζέψεις και όλα τα όπλα ήταν πολύ πιο δύσκολα τα πράγματα πάντως και χρονοβόρα
Ειδικά αν στο πρώτο playthrough παίζεις στα τυφλά (που έτσι πρέπει) είναι λογικό να χάσεις διάφορα π.χ. quest με npcs
Aρρώστια πάντως και τα δύο παιχνίδια. Δεν χορταίνεις να τα παίζεις ξανά και ξανά Cool
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουλ 11, 2015 12:12 am
Γύρισα απο παραλία πριν λίγο ήμουν Βούλα,άνοιξε το μάτι μας επιτέλους,μύρισε καλοκαίρι...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουλ 11, 2015 1:08 pm
^ναι επιτέλους!!
Αλλά πολύ ζεστή ρε παιδί μου, ιδικά εδώ στο χωριό, σήμερα πρωί ξεκινήσαμε να ανέβουμε από και μονοπάτια των παλιών στον Βρανια και δεν αντέξαμε από την ζεστή, αλλά θα ξανά προσπαθήσουμε το απόγευμα που θα έχει πέσει λίγο ο ήλιος. Πάλι καλά το βράδυ εδώ έχει δροσιά, ιδικά μετά τις 11-12 Δεν κάθεστε χωρίς ζακέτα, αλλά το πρωί μας πεθαίνει η ζεστή
.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουλ 11, 2015 3:35 pm
Κι εγώ αν και είμαι Αθήνα το βράδυ στην περιοχή μου βάζει λίγο κρύο...
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουλ 18, 2015 4:13 am
Μόλις τελειωσα το ανιμε Usagi Drop (το γράφω και στο σωστό θέμα) και ήταν μια γλυκιά, χαρούμενη ιστορία για την αγάπη ενός πατέρα και μιας κόρης που μου άρεσε πολύ. Άλλα επειδή τελειώνει πολύ απότομα έψαξα να βρω το manga για να το κατεβάσω και έπεσα σε πολλές δημοσιεύσεις που έλεγαν να μην διαβάσει κανείς το manga γιατί έχει απαίσιο ending.

Το έψαξα και: μετά από το σημείο που τελειώνει το ανιμε η ιστορία γίνεται λίγο πιο τραγική αλλά και πάλι ωραία, μέχρι που στα τελευταία κεφάλαια αυτή η γλυκιά αγάπη μεταξύ πατέρα και κόρης γίνεται incest, INCEST!!!!!!! affraid Mad Mad Mad

Έλεος πια με τους διεστραμμένους Ιάπωνες, μου έφτιαξαν και μετά μου κατέστρεψαν άλλη μια γλυκιά εικόνα στο μυαλό μου Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Πρέπει να δω καμιά 10αριά ταινίες της Ghibli για να συνέλθω από αυτό. Sad
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουλ 18, 2015 3:37 pm
γιατί καθυστερεί τόσο το 26ο επεισόδιο της Sailor Moon Crystal? Ελεος βγάλτε το να τελειώνουμε επιτέλους...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Ιουλ 20, 2015 2:18 am
Θα βγει νέα ταινία Yugioh το 16...
Και Deadpool,Xmen,Superman vs Batman,Civil War,Gambit,Suicide Squad,εντάξει πόσο καλύτερο πια....


Edit: Τελείωσα και τους Kakuranger,να ξεκινήσω Jetman ή κάτι άλλο?Χμμμ δεν ξέρω...
Edit 2: Τελειώνω και τους Shinkenger,και δεν ξέρω τι να αρχίσω,σκέφτομαι για Dairanger επειδή τα επεισόδια θα εξαφανιστούν μόλις βγουν στην Αμερική,από την άλλη σκέφτομαι Abaranger και Gekiranger,για να βλέπω μια παλιά και μια πιο καινούργια σειρά(αφού βλέπω Jetman τώρα)
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Αυγ 23, 2015 10:57 pm
^Jetman 


Τώρα η ζωή μου ολοκληρώθηκε  lol! lol!
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Αυγ 27, 2015 3:18 pm
Και δυστυχώς επέστρεψα σπίτι...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Αυγ 27, 2015 8:05 pm
Εχει παίξει κανείς το mk kollection? Δεν εχω ξαναδεί πιο broken Ai. Ελεος  Evil or Very Mad
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Σεπ 03, 2015 10:57 pm


δικο μου βιντεο  Cool
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Σεπ 03, 2015 11:32 pm
Γύρισα πριν λίγες μέρες από τις διακοπές και πρέπει να πω ότι ήταν οι πιο βαρετές διακοπές που έκανα ποτέ. Στο χωριο μου έχει μόνο μια καφετέρια και δεν ξέρω κανέναν, έτσι κάθε μέρα έκανα τα ίδια και ίδια βαρετά πράγματα κάθε μέρα για 24 μέρες.
Το χειρότερο είναι ότι κάποια στιγμή αποφάσισα να δω ανιμε για να ασχοληθώ με κάτι και έπεσα στο "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" -_-
Ήταν ωραίο μέχρι το επεισόδιο 10 όπου ξεκινα η αντιγραφή αυτού που ζούσα. Για 8 επεισόδια δείχνει το ίδιο επεισόδια συνέχεια, είναι το ίδιο επεισόδιο! Ποιος το σκέφτηκε αυτό??????
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 12:18 am
^Και όμως πέρασα πολύ χειρότερο καλοκαίρι. Πάλι καλά να λες που μπόρεσες να πας και κάπου. Πραγματικά να φύγει και να μην ξανάρθει τόσο άσχημο καλοκαίρι όσο αυτό που πέρασα φέτος. Γαμώ τη κρίση τους μέσα γαμώ....

Ειλικρινά είχα ξεχάσει παντελώς πως οι power rangers dino charge συνεχίζονται. Ούτε πως τώρα θα ξεκινούσαν το θυμόμουν. Εμ ηλίθια saban με τα διαλείμματα σου αντέ να τους θυμηθούμε μετά...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 4:35 pm
Άσε,το καλό τουλάχιστον είναι πως στολές και υπόθεση(όπως στους megaforce) δεν αλλάζουν,κι ευτυχώς έχει μπόλικη προοπτική η σεζόν,έχει πέσει λίγη αντιγραφή αλλά έχουμε δει κι έχουμε ακόμα να δούμε πολύ καλά πράγματα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 20 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 5:14 pm
Green Rider έγραψε:^Και όμως πέρασα πολύ χειρότερο καλοκαίρι. Πάλι καλά να λες που μπόρεσες να πας και κάπου. Πραγματικά να φύγει και να μην ξανάρθει τόσο άσχημο καλοκαίρι όσο αυτό που πέρασα φέτος. Γαμώ τη κρίση τους μέσα γαμώ....
Εγω ευτυχώς έφυγα, πάντως ήταν πολύ βαρετό καλοκαίρι σε σχέση με τα άλλα, όχι οτι πέρασα χάλια, αλλά δεν έλεγε και πολλά και ο κύριος λόγος είναι η κρίση γιατί φέτος πολλοί δεν ήρθαν ή ήρθαν για πολύ λίγο και δεν ήμασταν μεγάλη παρέα, άσε που κόστιζε και πολύ για να κατέβεις στην πόλη ή στην παραλία..
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης