Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Απρ 24, 2015 12:47 pm
Costascss έγραψε:^Για πιο παιχνίδι λες (Assassin's Creed Revelations)?

Οχι. Αν θυμάσαι καλά δεν ασχολούμαι καθόλου με αυτή τη σειρά παιχνιδιών. Αργότερα όταν πέσει η τιμή του 1. Εχώ το 2 και το 4 στο xbox 360 δωρεάν από games with gold αλλά για την ώρα δεν ασχολούμαι. Είχα παίξει λίγο το 2 και μου είχε σπάσει τα νεύρα ο χειρισμός. Πρέπει να παίξω το 1 πρώτα να συνηθίσω και να καταλάβω τι γίνεται. Για το Resident Evil Revelations λέω. Τελικά δεν ήθελε κόπο άλλα τρόπο το final boss. Αλλά δεν είχα rocket launcher θα έσπαγα την κονσόλα....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Απρ 24, 2015 10:08 pm
^αν θες τη γνώμη μου, παίξε κατευθείαν το 2, το ένα είναι πολύ μονότονο, έτσι και αλλιώς έχεις άλλο χαρακτήρα στο 2 Και άλλη ιστορία, δε θα δυσκολευτείς ιδιαίτερα, μόνο ίσως να μην καταλάβεις λίγο τα κομμάτια που είσαι στο μέλλον.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Απρ 24, 2015 10:59 pm
Για την ώρα δεν παίζει με τίποτα να ασχοληθώ. Προέχουν άλλες παιχνιδάρες να τερματιστούν. Σίγουρα κάποια στιγμή θα το κάνω όμως. Ειδικά το 4 με ενδιαφέρει λόγω του θέματος του. Γαμώτο για χρόνια δεν έπαιζα τα νέα παιχνίδια και τώρα έχω μείνει πίσω. Φαντάσου απλά πως έχω όλα τα gears of war, όλα τα far cry, όλα τα crysis, όλα τα mass effect και και και....και δεν έχω τερματίσει τίποτα από αυτά. Για χρόνια θα έχω να παίζω και σε pc και σε xbox
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Απρ 24, 2015 11:24 pm
Δεν συμφωνώ, το ένα γίνεται λίγο μονότονο επειδή έχει τα ίδια και τα ίδια. Αν όμως προσπαθείς να τερματίσεις μονο την ιστορία και αφήσεις τα γύρο γύρο είναι μια χαρά.
Επίσης σε εισάγει στο gameplay και την ιστορία.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Απρ 25, 2015 2:50 pm
Δεν με τράβηξε το 2 να το συνεχίσω τι να σου πω. Ασέ με το Resident Evil 6 να δεις τι έπαθα χθες. Τρελάθηκα από τα νεύρα έτσι που το έχουν κάνει. Καμία σχέση με Resident Evil, ντροπή...

Edit - Συμφωνεί και άλλος μαζί σου για το 2 πως είναι η καλύτερη επιλογή για να ξεκινήσεις και μάλιστα λέει να παίξει κανείς το 4 σαν εναλλακτική αλλά δύσκολα θα παίξει τα παλιότερα μετά. Εχω και τα 2 [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Απρ 25, 2015 4:55 pm
^Τα 2, brotherhood και revelations έχουν την καλύτερη ιστορία απο τα assasins creed (για εμένα) αν δε σε τράβηξε κάποιο απο αυτά(έχεις τον ίδιο χαρακτήρα σε αυτά τα τρία), δε νομίζω να σου κάνει κάτι το 1. Όπως είπε και ο costascss πιο πάνω αν το παίξεις θα καταλάβεις κάπως καλύτερα τι ακριβώς συμβαίνει στα υπόλοιπα, αλλά δε νομίζω να αντέξεις μέχρι το τέλος. Το 3 έχει τρομερά βαρετή ιστορία, το 4 είναι πολύ ωραίο ιδικά για όλα αυτά που έχει με τους πειρατές κλπ.
Εγω σου ξανα λέω αν και όταν τα αρχίσεις πιάσε πρώτα το 2 εως το revelations και μετα που θα έχεις αγαπήσει την σειρά ξανα γύρνα στο 1.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Απρ 25, 2015 11:05 pm
Μόλις γύρισα απ την 3ημερη εκδρομή μου...
Κάναμε περίπατο στο βουνό,φάγαμε πάρα πολύ,δεν κοιμηθήκαμε καθόλου,ΗΠΙΑΜΕ υπερβολικά πολύ(έγινα στουπί),γλεντήσαμε απίστευτα πολύ μ'έναν γαμάτο οδηγό,πραγματικά δεν έχω λόγια γι αυτήν την εκδρομή,πολύ καλύτερη απ την περσινή 7ημερη στο εξωτερικό...

Το ξανάκανα ΑΝΕΤΑ Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Απρ 25, 2015 11:22 pm
^Τυχεροί, εμείς ήταν να πάμε μέχρι το Ναύπλιο αλλά τελικά ουτε εκεί δεν πήγαμε γιατί δεν υπήρχε σχεδόν καθόλου συμμετοχή από την πρώτη και μόνος δε λέει, άσε που μας έχουν ταράξει στις μονοήμερες εκεί από το γυμνάσιο, λες και χάθηκαν τα μέρη.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Απρ 26, 2015 12:13 am
Πόδια...πόνος...ανεβάζω κιλά, τίποτα. Ανεβάζω κατά 5 watt το ποδήλατο και τα πόδια μου γίνονται ζελέ. Τρέχα γύρευε. geek geek geek geek geek Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Αυτό και αν έχει γέλιο. Μακάρι να γινόταν :

Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Απρ 26, 2015 11:28 am
redlegend έγραψε:^Τα 2, brotherhood και revelations έχουν την καλύτερη ιστορία απο τα assasins creed (για εμένα) αν δε σε τράβηξε κάποιο απο αυτά(έχεις τον ίδιο χαρακτήρα σε αυτά τα τρία), δε νομίζω να σου κάνει κάτι το 1. Όπως είπε και ο costascss πιο πάνω αν το παίξεις θα καταλάβεις κάπως καλύτερα τι ακριβώς συμβαίνει στα υπόλοιπα, αλλά δε νομίζω να αντέξεις μέχρι το τέλος. Το 3 έχει τρομερά βαρετή ιστορία, το 4 είναι πολύ ωραίο ιδικά για όλα αυτά που έχει με τους πειρατές κλπ.
Εγω σου ξανα λέω αν και όταν τα αρχίσεις πιάσε πρώτα το 2 εως το revelations και μετα που θα έχεις αγαπήσει την σειρά ξανα γύρνα στο 1.
θα παίξω το 2 και το 4 που τα έχω και μετά βλέπουμε  Wink
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Απρ 27, 2015 12:57 am
Green Rider έγραψε:
redlegend έγραψε:^Τα 2, brotherhood και revelations έχουν την καλύτερη ιστορία απο τα assasins creed (για εμένα) αν δε σε τράβηξε κάποιο απο αυτά(έχεις τον ίδιο χαρακτήρα σε αυτά τα τρία), δε νομίζω να σου κάνει κάτι το 1. Όπως είπε και ο costascss πιο πάνω αν το παίξεις θα καταλάβεις κάπως καλύτερα τι ακριβώς συμβαίνει στα υπόλοιπα, αλλά δε νομίζω να αντέξεις μέχρι το τέλος. Το 3 έχει τρομερά βαρετή ιστορία, το 4 είναι πολύ ωραίο ιδικά για όλα αυτά που έχει με τους πειρατές κλπ.
Εγω σου ξανα λέω αν και όταν τα αρχίσεις πιάσε πρώτα το 2 εως το revelations και μετα που θα έχεις αγαπήσει την σειρά ξανα γύρνα στο 1.
θα παίξω το 2 και το 4 που τα έχω και μετά βλέπουμε  Wink
Καλύτερα άσε το 4 για πολύ μετά, γιατί μετά θα σε δυσκολέψουν τα υπόλοιπα. Άσε που είναι δύσκολο το πήδημα από το 2 στο 4 γιατί έχει πολλά νέα όπλα και τελείως νέο χειρισμό.

Το 3 δεν έχει τόσο ωραία ιστορία (δεν είναι και χάλια) αλλά έχει από τα πιο εθιστικά gameplay. Και είναι η καλύτερη εισαγωγή για τον χειρισμό του 4.

Επίσης όσο ωραίο είναι το 2 είναι και το Brootherhood (συνέχεια του 2) και το Revelation (μιλάνε Ελληνικά) το οποίο είναι 100% βλακεία αν δεν έχεις παίξει το 1.

Επιμένω πάντως ότι το 1 είναι πολύ υποτιμημένο, στην πραγματικότητα έχει το ίδιο καλή ιστορία και χαραχτήρα με το 2 (κοινή άποψη), αλλά το κακό του είναι οι επαναλαμβανόμενες αποστολές. Πιστεύω ότι αν τις κάνεις στα γρήγορα (χωρίς να κάνεις τα side-quests) είναι πολύ ωραίο game, απλά είναι δύσκολο από τα καινούρια να γυρίσεις σε αυτό.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Απρ 27, 2015 11:10 pm
Αυτό απευθύνεται κυρίως στον Τζιμ, που είναι πιο λάτρης του ΜΚ από αυτούς που ξέρω, άρχισα να βλέπω το Konquest, θες να δώσω λινκς να το δούνε και άλλοι; ΤΟ θυμάται κανείς τότε που το έπαιζε στο STAR;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 1:32 pm
Eίχαμε κάνει και θέμα για τη σειρά [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]. Ολά τα λεφτά. Χαλαρά την ξανάβλεπα!
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 10:13 pm
Το θέμα δεν το βρίσκω, μάλλον διεγράφη.

Σε ένα πιο σοβαρό θέμα, κάποιο ούφο με κάρφωσε στο 4shared και αναγκάστηκα να βγάλω το OST των Go-Onger δυστυχώς. Τουλάχιστον για την ώρα.

Κατεβάστε ότι είναι τώρα από μένα παιδιά μην γίνει τίποτα χοντρό και μου τα σβήσουν όλα και μετά θα τρέχουμε και δεν θα προλαβαίνουμε. Στην χειρότερη θα τα ξαναανεβάσω στο MEGA αλλά θα πάρει χρόνο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 10:24 pm
^Δεν ήξερα ότι γίνεται να καρφώσει κάποιο στο 4shared Για να είμαι ειλικρινής το θεωρώ το ποιο αξιόπιστο παρόλο που θέλει λογαριασμό για να κατεβάσεις και έχει τα 20 δευτερα αν είσαι free user, αλλά η ταχύτητα στο download δεν επηρεάζεται, άνετα το καλύτερο για εμένα, μόνο το mega το πλησιάζει αλλά χάνει στα πολλά bugs που έχει και ότι στο ότι είναι πολύ αργό από παλιές συσκευές.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 11 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 10:33 pm
Έλα μου που γίνεται δυστυχώς. Φαίνεται κάποιος ψαχούλευε το account μου και κατέβασε το συγκεκριμένο και το κάρφωσε. Το χειρότερο απ’όλα είναι ότι τα έχω και κρυπτοποιημένα σε τιτλούς ακριβώς για να μην τα πιάνει κανένας πανίβλακας ποντικός και με βγάζει στην φόρα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης