Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 10:33 pm
Έλα μου που γίνεται δυστυχώς. Φαίνεται κάποιος ψαχούλευε το account μου και κατέβασε το συγκεκριμένο και το κάρφωσε. Το χειρότερο απ’όλα είναι ότι τα έχω και κρυπτοποιημένα σε τιτλούς ακριβώς για να μην τα πιάνει κανένας πανίβλακας ποντικός και με βγάζει στην φόρα.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 10:33 pm
Red Forever έγραψε:Το θέμα δεν το βρίσκω, μάλλον διεγράφη.
αν πατήσεις πάνω στο όνομα της σειράς στο προηγούμενο μου ποστ σε στέλνει εκεί  Razz
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 11:13 pm
Θεός Τζιμ, δεν το είδα το λινκ, είχε το ίδιο φόντο με τα γράμματα και δεν το πήρα πρέφα. Razz Τύφλα να’χω.

Το έψαχνα και στο search, πάει στραβώθηκα τελείως. lol! lol! lol! lol! lol!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Απρ 28, 2015 11:15 pm
αλλή φορά θα βάζω χρώμα  lol!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Απρ 29, 2015 6:05 pm
Πονάνε τα μάτια μου! Το απόγευμα είπα να δοκιμάσω το Far Cry 2 και μέχρι τώρα έπαιζα πωρωμένα. Είναι πάρα-πάρα-πάρα πολύ ωραίο game. Το λατρεύω!

Το μόνο που ίσως να θέλει φτιάξιμο είναι ότι σε χάνουν πολύ εύκολα οι εχθροί, αλλά από την άλλη ίσως να ήταν σπαστικό αλλιώς.



Τώρα που υπάρχουν τόσες πολλές καλές προσφορές σε games δεν έχω μία Sad



Edit: Έχει παίξει κάποιος από εδώ το Far Cry 2 γιατί έχω κάποιες απορίες?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Απρ 29, 2015 11:19 pm
Εχώ πάθει πλάκα με το Resident Evil 6. Δεν το περίμενα τόσο παιχνιδάρα. Πολύ άδικο το hate εν τέλει που του έριξα για το πρώτο chapter του Chris. Των Leon & Jake είναι όλα τα λεφτά!!!!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Μάης 01, 2015 1:17 pm
Green εχεις παιξει το Far Cry 2?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Μάης 01, 2015 11:26 pm
οχι κανένα βασικά. Γι'αυτό και πήρα όλη τη σειρά πακέτο όπως και συ. Αυτό που ήθελα να σου πω είναι δεν ξέρω τι κάνεις αυτό το καιρό τράβα ξεκίνα δες Garo όπως είσαι. Και τις σειρές και το anime. Δεν έχω λογια να περιγράψω πόσο κορυφή είναι τα πάντα σχετικά με αυτή τη σειρά
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Μάης 02, 2015 1:02 am
Το έχω στα υπόψιν. Και εσύ ξεκίνα το Far Cry 2, είναι καταπληχτικό (αν και λίγο ξερό λόγο της ηλικίας του).
Μου κάνει εντύπωση που ακόμα βρίσκεις παίχτες online Shocked




Και ορίστε κάτι μόνο για εσένα:





Edit: Κάποιος από εδώ μου είχε πει για ένα πρόγραμμα που το εγκαθιστάς και βλέπει τα games που παίζεις για να το βάλει σε υπογραφή?
Μπορείτε να μου δώσετε πάλι το link?
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Μάης 02, 2015 12:24 pm
Προσωπικά, το Yamiterasu και το Gold Storm του Garo είναι για τα μπαζά, μακριά.

Κώστα, εννοείς το Backloggery που έχω στην υπογραφή μου;

Όσο για το Far Cry, μόνο το Blood Dragon αξίζει, τα άλλα είναι...μέτρια εώς και απλά generic FPS No796873458 απλά με διαφορετική μηχανή γραφικών.

Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Μάης 03, 2015 1:38 am
Red Forever έγραψε:Προσωπικά, το Yamiterasu και το Gold Storm του Garo είναι για τα μπαζά, μακριά.

Κώστα, εννοείς το Backloggery που έχω στην υπογραφή μου;

Όσο για το Far Cry, μόνο το Blood Dragon αξίζει, τα άλλα είναι...μέτρια εώς και απλά generic FPS No796873458 απλά με διαφορετική μηχανή γραφικών.

Το Far Cry 2 μέχρι στιγμής μου αρέσει. Το stealth αν και καλύτερο από το 1 δεν είναι εύχρηστο γιατί είναι πολύ ρεαλιστικό.
Επίσης έχει τα συνηθισμένα από την ubisoft τεχνικά προβλήματα...

Δεν ξέρω, στο Backloggery δεν βάζεις τα games με το χέρι?
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Μάης 03, 2015 10:44 am
To Blood Dragon δεν έχει κανένα πρόβλημα, κυρίως γιατί δεν είναι φτιαγμένο από αυτούς τους βλαμμένους της Cryteck.

Ναι. Εκτός και αν ψάχνεις κανένα πρόγραμμά του Steam που κοιτάει το pc σου...που δεν έχω ιδέα αν υπάρχει κάτι τέτοιο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Μάης 03, 2015 3:49 pm
Καλά τα τεχνικά προβλήματα που λέω έχουν να κάνουν με τους κωδικούς ενεργοποίηση (λόγο διαμάχης steam Uplay). Άρα τα ίδια προβλήματα μπορεί να έχει το Blood Dragon.

Απλά έχω την εντύπωση ότι ο Jim μου είχε πει για ένα πρόγραμμα που αυτόματα ανανεώνει την λίστα παιχνιδιών σου παρακολουθώντας το pc xbox και ps σου.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Μάης 04, 2015 2:29 am
Μου έχει φτιάξει η διάθεση για τα καλά που καλοκαίριασε. Ελπίζω να παραμείνει έτσι και να συνεχίσω να ευχαριστιέμαι ότι κάνω γιατί με είχε πιάσει μιζέρια και βαρεμάρα για καιρό σε πολλά πράγματα
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Μάης 04, 2015 2:52 am
Green Rider έγραψε:Μου έχει φτιάξει η διάθεση για τα καλά που καλοκαίριασε.

Να μην ήμουν άρρωστος και θα το ευχαριστιόμουν και εγώ ακόμα περισσότερο. Neutral

Costass : Εννοούσα τα γνωστά glitches που έχουν γενικώς τα παιχνίδια της Crytech και της Ubisoft...όπως αυτά :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

5 σελίδες από glitches. Εδώ και χρόνια πέφτουν γενικά οι ποιότητες διαφόρων εταιρίων, κυρίως αυτών που λειτουργούν και ως εκδότες, όπως η Ubisoft που δεν δίνει λεφτά καν για bug ή beta testing.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 12 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Μάης 04, 2015 4:24 pm
@Red Forever: Μέχρι στιγμής δεν έχω αντιμετωπίσει άλλο glitch/bug εκτός από το πρόβλημα με τον κωδικό ενεργοποίησης από το steam (βρήκα διάφορες λύσις στο net αλλά ακόμα δεν το έφτιαξα).

@Green Rider: Έπαιξα ξανά την αρχή του Assassin's Creed 2 και τελικά όντως θα είσαι χαμένος στην αρχή του όσον αφορά τον πρωταγωνιστή (Desmond Miles) και την ιστορία του, όχι ότι είναι καθόλου ενδιαφέρουσα αλλά...
Θα καταλάβεις πολύ πιο πολλά αρχίζοντας από το 3 (έχει εισαγωγή που τα εξηγεί όλα) όμως μετά θα είναι πολύ δύσκολο να γυρίσεις στα 3 προηγούμενα που είναι τα καλύτερα της σειράς.

Ήδη εγώ έχοντας συνηθίσει τα 3 και έπειτα, ένιωθα πολύ περίεργα που έπεφτα προσπαθώντας να κάνω αυτά:



-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------


Λοιπόν είχα την αίσθηση και τώρα που έπαιξα την αρχή το AC2 βεβαιώθηκα ότι η ιστορία του 3 δεν κολλάει.
Σύμφωνα με το 3 ο Desmond μεγάλωσε σε οικογένεια Assassin και προπονιόταν σκληρά μέχρι τα 17(~) όπου το έσκασε. Αλλά στο 2 φαίνεται ότι δεν έχει ιδέα από το πως να είναι Assassin.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης