Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουλ 14, 2015 12:03 pm
Για καλά ακουστικά πρέπει να πληρώσεις πάνω από 10 euro. Άσε και εγώ έχω νευριάσει που έχασα τα καλά μου ακουστικά.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουλ 14, 2015 4:28 pm
το Euro τι άλλο. Να φύγουμε να ησυχάσουμε πια...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουλ 14, 2015 9:56 pm
^το θέμα είναι να μη μπαίναμεκαθόλου, τώρα εδώ που μας έφτασαν αν βγούμε την κάτσαμε. Αν βέβαια ένα μέρος από τα λεφτά του μνημονίου τα ρίξουν στους πρωτογενής τομής σε 2-3 χρόνια κάτι μπορεί να γίνει. Μετά είναι και οι τιμές που όταν μπήκαμε στο ευρώ όλα αυξήθηκαν ανάλογα με την δραχμή και αν βγούμε δε νομίζω να γίνει το ανάποδο...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Ιουλ 15, 2015 2:21 am
με αυτά που είπαν για 20 ακόμη χρόνια θα είμαστε στη μιζέρια...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Ιουλ 15, 2015 8:52 am
^ εδώ ρε έχουμε φτάσει σε σημείο να υποστηρίζει η αντιπολίτευση την κυβέρνηση και τα μέλη της όχι, φαντάσου. Όλοι τα ίδια είναι αριστεροι, δεξιοί κλπ. ποτε κανείς δεν ήθελε το καλό μας, μόνο η τσέπη τους τους νοιάζει....
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Ιουλ 16, 2015 3:14 pm
Ξέρετε τι κατάλαβα, ότι συμφέρει την αντιπολίτευση να είναι το σύριζα πάνω. Σήμερα το πρωί στις εκπομπές έλεγαν όλοι οι δημοσιογράφοι "μετά το χθεσινό δεν πρέπει να πάμε σε εκλογές?" και τότε πεταγόταν το πασοκ και η νέα δημοκρατία και έλεγαν ότι δεν πρέπει με τίποτα να γίνει κάτι τέτοιο, ενώ το σύρριζα σιωπούσε.
Επίσης θυμήθηκα ότι εχτές ο Μεϊμαράκης είπε "θα ψηφίσουμε ναι αλλά εσείς θα περαιτέ την ευθύνη κύριε Τσίπρα". Δηλαδή θέλουν να κάνουν ότι θέλουν χωρίς να περνούν την ευθύνη Evil or Very Mad Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Σεπ 04, 2015 11:35 pm
Το ελληνικό ποδόσφαιρο, δεν παλεύεται ποια!!!  Και Εθνική και σύλλογοι κατά διαόλου πάνε! Δεν αξίζει να ασχοληθεί κάποιος με αυτό το ανέκδοτο άλλο ποιά Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Σεπ 04, 2015 11:49 pm
Ισχύει,κι ειδικά κόσμος που πορώνεται(βλέπε Τσουκαλά) τότε απλά χάνει τον χρόνο του και τα χρήματά του.
Έστω κι αν οι σύλλογοι πήγαιναν κατά διαόλου η εθνική κράταγε μια αξιοπρέπεια με τον Καραγκούνη μπροστά απ'όλους,πλέον ακόμα κι εκεί όλα τα λαμόγια και οι παίκτες που κοιτάνε μόνο την εμφανισή τους(και χωρίς να θέλω να παρεξηγηθώ,γιατί κι εγώ με μούσι και κοτσιδάκι και ξυρισμένα στα πλάγια είμαι) αλλά αυτή η κατάσταση δεν παλεύεται άλλο!
Και δεν την πληρώνει κανένας άλλος πέρα απ τον φίλαθλο κόσμο,που μες στην κρίση κι αυτός ψάχνει να βρει κάτι να ξεφύγει απ τα δεκάδες προβλήματα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Σεπ 04, 2015 11:57 pm
είμαστε άξιοι της μοίρας μας στο ποδόσφαιρο...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Σεπ 06, 2015 12:20 am
Μα καλά αυτοί οι Σκοπιανοί δεν σέβονται τίποτα πια?Κατ'αρχίν δεν είναι δυνατόν να μπλέκεις αθλητισμό με πολιτικά,θα βγει χαμένος ο αθλητισμός σίγουρα...
Αλλά είναι δυνατόν γιούχα στον εθνικό ύμνο?Γιουχάρετε όσο θέλετε όταν παίζουμε κανονικά,αυτό δείχνει ασέβεια,αγραμματοσύνη και πόσο απολίτιστοι σαν λαός είναι(δεν είμαι ρατσιστής αλλά κάτι τέτοια σε βγάζουν από τα ρούχα σου)

Υ.Γ. Μπράβο τουλάχιστον στα ελληνικά κανάλια που έκρυψαν το MKD...όχι ότι εμάς οι απολίτιστοι δεν φταίνε που δεν ζητάνε το Greece να γίνει Hellas,αλλά τελοσπάντων...
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 08, 2015 10:53 pm
^Γίνονται πολλές προκλήσεις προς την χωρα μας τα τελευταία χρόνια
Το περιστατικό που λες δεν το είδα αλλά πρέπει να είσαι ζώο για να το κάνεις αυτό (αθλητισμός ή όχι). Ακόμα και στον πόλεμο υπάρχουν κανόνες και αλληλοσεβασμός μεταξύ αντιπάλων.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Νοε 22, 2015 5:44 pm
το Abyss Odyssey. Από ψυχές μου μένει μόνο του τελευταίου αρχηγού αλλα όλο κάτι γίνεται και δεν την παίρνω.
την πρώτη φορά ξεχάστηκα και χρησιμοποίησα την ulti λίγο πιο πριν από τον boss και έχασα το μάνα
την δεύτερη έκλεισε το pc μου
και την τρίτη πήρα λάθος ψυχή (τον μεγάλο τύπο) τώρα από 60000 gold μου έμειναν μόνο 10000 με τις βλακείες μου.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Νοε 26, 2015 11:18 pm
Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Σε ένα Budle είδα ότι δέχεται PaySafeCard και είχε ένα budle που το ήθελα παραπολύ. Έτσι πήγα και αγόρασα μια 10ευρη κάρτα και πήγα να τα αγοράσω και όλα καλά μέχρι που λίγο πριν τελειώσει η αγορά η paysafe μου είπε ότι δεν γίνεται να γίνει αγορά από Ελλάδα. Πάνε έτσι 10 euro!!! Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιαν 03, 2016 10:26 pm
Ήθελα για τις γιορτές να δώσω μετρητά σε έναν φίλο μου με κάρτα να μου βάλει λεφτά στο steam λογαριασμό μου μήπως και αγοράσω τίποτα στις γιορτές, αλλά το κολοβαρεσα και τελικά θα χάσω το -40% στο One Piece Warriors 3 (και σήμερα το έπαιξα λίγο και είναι τέλειο). Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιαν 03, 2016 10:34 pm
^πάντως από ότι λένε το πορτ στο πσ είναι άθλιο, στις κονσόλες το απολαμβάνεις σε όλο ρου το μεγαλείο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 23 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιαν 05, 2016 9:50 pm
^Δεν έχω ps4 όμως
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης