Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 05, 2017 3:04 pm
^ παραλιγο να hulk απο τα νευρα μου
Razz
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 05, 2017 3:31 pm
Σε εμάς πάντως δεν έχουν εμφανιστεί ακόμα κουνούπια, περίεργο γιατί άλλες χρονιές γινόταν χαμός τέτοια εποχή.
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουν 20, 2017 8:12 pm
οι καθηγητες στην σχολη μου θελουν επαναλληπτικη εξεταση στην υδροβιολογια ΙΙ
Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουν 20, 2017 8:29 pm
GEOHERO έγραψε:οι καθηγητες στην σχολη μου θελουν επαναλληπτικη εξεταση στην υδροβιολογια ΙΙ
Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad  Mad
Razz
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Ιουν 20, 2017 8:48 pm
ευτυχως ειναι μονο για αυτους που δεν εγραψαν καλα,ευτυχως εγω εγραψα καλα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 26, 2017 8:54 pm
Νιώθω τρομερά άθλια ψυχολογικά και δεν έχω ειδεα γιατί, καθώς όλα,  ιδικά τελευταία μου πάνε τέλεια.Σήμερα παράτησα την προπόνηση στη μέση, πράγμα που δεν έχω ξανά κάνει ποτέ.  Απλά δεν ξετω τι συμβαίνει πια.....
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 26, 2017 9:25 pm
Μου χει συμβει και στην γυμναστικη μου μια φορα αλλα το ξεπερασα μετα απο καιρο που εκανα πολλα διαλλειματα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 26, 2017 10:11 pm
teliosmetonma έγραψε:Μου χει συμβει και στην γυμναστικη μου μια φορα αλλα το ξεπερασα μετα απο καιρο που εκανα πολλα διαλλειματα
Δεν έφτεγε η προπόνηση, γενικά είμαι κάπως εδώ και 3-4 μέρες.  απλα λέω ότι έφτασα σε σημείο να αφήσω την προπόνηση, που κυριολεκτικά ούτε με πυρετό δε θα το έκανα.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την redlegend στις Δευ Ιουν 26, 2017 11:08 pm, 1 φορά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 26, 2017 10:50 pm
Αα οκ
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Αυγ 18, 2017 4:14 pm
η διαφορά html με javascript!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Αυγ 18, 2017 8:09 pm
^τωρα αρχίζεις προγραμματισμό, ε καημένε; : καλό κουράγιο Razz

Πραγματικά κανένα supermarket δεν έχει delice,  τι φάση; Παλια τουλάχιστον τα πουλούσαν πολλά μαζί, τώρα τίποτα Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Αυγ 19, 2017 12:36 am
Ευχαριστω redlegend Smile

Οταν με καποιο μαγικο τροπο μπερδευονται τα ακουστικα!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Οκτ 02, 2017 4:38 pm
Ότι από την επόμενη Δευτέρα θα έχω μάθημα 8 το πρωί με 6 το απόγευμα Sad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Οκτ 02, 2017 5:18 pm
οταν ερχεσαι κουρασμένος και εχεις ρεβύθια...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Οκτ 04, 2017 6:07 pm
Όταν είσαι ξύπνιος απ'τις 6 και γυρνάς μετά από 2μιση ώρες ταξίδι στη σχολή επιτέλους σπίτι...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 26 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Οκτ 04, 2017 7:35 pm
Οταν βλεπεις fillers...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης