Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Αυγ 27, 2015 8:05 pm
Εχει παίξει κανείς το mk kollection? Δεν εχω ξαναδεί πιο broken Ai. Ελεος  Evil or Very Mad
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Σεπ 03, 2015 10:57 pm


δικο μου βιντεο  Cool
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Σεπ 03, 2015 11:32 pm
Γύρισα πριν λίγες μέρες από τις διακοπές και πρέπει να πω ότι ήταν οι πιο βαρετές διακοπές που έκανα ποτέ. Στο χωριο μου έχει μόνο μια καφετέρια και δεν ξέρω κανέναν, έτσι κάθε μέρα έκανα τα ίδια και ίδια βαρετά πράγματα κάθε μέρα για 24 μέρες.
Το χειρότερο είναι ότι κάποια στιγμή αποφάσισα να δω ανιμε για να ασχοληθώ με κάτι και έπεσα στο "The Melancholy of Haruhi Suzumiya" -_-
Ήταν ωραίο μέχρι το επεισόδιο 10 όπου ξεκινα η αντιγραφή αυτού που ζούσα. Για 8 επεισόδια δείχνει το ίδιο επεισόδια συνέχεια, είναι το ίδιο επεισόδιο! Ποιος το σκέφτηκε αυτό??????
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 12:18 am
^Και όμως πέρασα πολύ χειρότερο καλοκαίρι. Πάλι καλά να λες που μπόρεσες να πας και κάπου. Πραγματικά να φύγει και να μην ξανάρθει τόσο άσχημο καλοκαίρι όσο αυτό που πέρασα φέτος. Γαμώ τη κρίση τους μέσα γαμώ....

Ειλικρινά είχα ξεχάσει παντελώς πως οι power rangers dino charge συνεχίζονται. Ούτε πως τώρα θα ξεκινούσαν το θυμόμουν. Εμ ηλίθια saban με τα διαλείμματα σου αντέ να τους θυμηθούμε μετά...
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 4:35 pm
Άσε,το καλό τουλάχιστον είναι πως στολές και υπόθεση(όπως στους megaforce) δεν αλλάζουν,κι ευτυχώς έχει μπόλικη προοπτική η σεζόν,έχει πέσει λίγη αντιγραφή αλλά έχουμε δει κι έχουμε ακόμα να δούμε πολύ καλά πράγματα...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Σεπ 04, 2015 5:14 pm
Green Rider έγραψε:^Και όμως πέρασα πολύ χειρότερο καλοκαίρι. Πάλι καλά να λες που μπόρεσες να πας και κάπου. Πραγματικά να φύγει και να μην ξανάρθει τόσο άσχημο καλοκαίρι όσο αυτό που πέρασα φέτος. Γαμώ τη κρίση τους μέσα γαμώ....
Εγω ευτυχώς έφυγα, πάντως ήταν πολύ βαρετό καλοκαίρι σε σχέση με τα άλλα, όχι οτι πέρασα χάλια, αλλά δεν έλεγε και πολλά και ο κύριος λόγος είναι η κρίση γιατί φέτος πολλοί δεν ήρθαν ή ήρθαν για πολύ λίγο και δεν ήμασταν μεγάλη παρέα, άσε που κόστιζε και πολύ για να κατέβεις στην πόλη ή στην παραλία..
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Σεπ 05, 2015 12:00 am
τελικά όλοι τα ίδια χάλια. Φαντάσου και γω που μένω Μύκονο τι τραβάω με θέμα ακρίβειας...Ενα μήνα έκατσα γιατί η δουλειά σταμάτησε για καλοκαιρι αντε γεια τα λεφτά σε χρόνο μηδέν
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Σεπ 06, 2015 2:34 pm
Green Rider έγραψε:^Και όμως πέρασα πολύ χειρότερο καλοκαίρι. Πάλι καλά να λες που μπόρεσες να πας και κάπου. Πραγματικά να φύγει και να μην ξανάρθει τόσο άσχημο καλοκαίρι όσο αυτό που πέρασα φέτος. Γαμώ τη κρίση τους μέσα γαμώ....

Ειλικρινά είχα ξεχάσει παντελώς πως οι power rangers dino charge συνεχίζονται. Ούτε πως τώρα θα ξεκινούσαν το θυμόμουν. Εμ ηλίθια saban με τα διαλείμματα σου αντέ να τους θυμηθούμε μετά...

Να λέμε και του στραβού το δίκιο, αυτό με τα διαλείμματα των σειρών στην αμερική εδώ και 5 χρόνια δεν τραβάει. Μια οι σειρές δράσεις θέλουν 5 μήνες καθισιό, μια τα καρτούν που δεν είναι Simpsons, Family Guy ή κάτι παρόμοιο παίρνουν π* και μετά από 5 μήνες συνεχίζουν την σεζόν, αν είναι τυχεροί...χάλι μαύρο.
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Σεπ 08, 2015 6:26 pm
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Σεπ 08, 2015 10:27 pm
Green Rider έγραψε:τελικά όλοι τα ίδια χάλια. Φαντάσου και γω που μένω Μύκονο τι τραβάω με θέμα ακρίβειας...Ενα μήνα έκατσα γιατί η δουλειά σταμάτησε για καλοκαιρι αντε γεια τα λεφτά σε χρόνο μηδέν
Μένεις όμως στο πιο ακριβό μέρος της Ελλάδας...
Ίσως να σε ξενερώσω αλλά πήγα στο χωριό μου με 3 euro μόνο στην τσέπη (και φοβόμουν ότι δεν θα έχω λεφτά ούτε να φάω 20 μέρες ή να γυρίσω πίσω) αλλά τελικά βγήκα κερδισμένος γιατί ο παππούς μου, που είχε χρόνια να με δει, μου έδινε χαρτζιλίκια και παρόλου που έφαγα αρκετά λεφτά τελικά μου έμειναν κιόλας Razz
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Σεπ 09, 2015 12:06 am
GEOHERO έγραψε:
Αν είναι δυνατόν,οι Αμερικανοί θέλουν ξεκάθαρα να μας σπάσουν τα νεύρα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Σεπ 09, 2015 2:33 pm
Costascss έγραψε:
Μένεις όμως στο πιο ακριβό μέρος της Ελλάδας...
Ίσως να σε ξενερώσω αλλά πήγα στο χωριό μου με 3 euro μόνο στην τσέπη (και φοβόμουν ότι δεν θα έχω λεφτά ούτε να φάω 20 μέρες ή να γυρίσω πίσω) αλλά τελικά βγήκα κερδισμένος γιατί ο παππούς μου, που είχε χρόνια να με δει, μου έδινε χαρτζιλίκια και παρόλου που έφαγα αρκετά λεφτά τελικά μου έμειναν κιόλας Razz

Πράγματι αυτό είναι αλήθεια. Κάτι παρόμοιο πάθαμε οικογενειακώς, εξού και η ξενέρα. Ετσι όπως μας κατάντησαν αν δεν δουλεύουν όλοι στην οικογένεια καληνύχτα...

Πόπο χθες είδα το 40ο επεισόδιο των Ohranger και μου έπεσε το σαγόνι με αυτά που είδα Shocked
Απευθείας η σειρά έγινε καλύτερα από τους ZEO τους οποίους λατρεύω. Ο λόγος? Το τι είναι ο Gasket και η Archerina εκεί. Γιατί ρε Saban δεν εκανες το ίδιο? Τι πιο γαμάτο και πωρωτικό από που έγινε στους Ohranger? Θυμάμαι πως πολλοί μισούσατε το machine empire. Δείτε Ohranger και αν δεν πάθετε τη πλάκα της ζωής σας με το πόσο όλα τα λεφτά είναι εκεί να μην με λένε Green Rider. Δεν έχω λόγια πραγματικά. ΕΠΟΣ!!!! cheers
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Σεπ 14, 2015 11:33 pm
Είδα ένα βίντεο στο youtube για το Final Fantasy VII Dirge of Cerberus και με έβαλε πάλι σε σκέψης: Γιατί έβγαλαν ένα παιχνίδι για τον μόνο χαραχτήρα του παιχνιδιού που δεν ξέρεις τίποτα για τον χαραχτήρα του και λέει μόνο 6 φράσεις σε ολόκληρο το game???
Επίσης στο game τον έκαναν πιο δυνατό από τον Cloud (έτσι φαίνεται) και σου γεννά και άλλες απορίες.

Ελπίζω στην επανέκδοση του FFVII να δώσουν λίγο backstory για τον Vincent.


Επειδή πρόσφατα έπαιξα το Crisis Core δεν θυμόμουν αυτό:



[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] Ποιος είναι αυτός ο ηθοποιός? Δεν είναι ένας που τον είχες παλιά για avatar?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Σεπ 15, 2015 4:32 am
Κάνεις λάθος πως δεν λέει τίποτα για τον χαρακτήρα του στο FFVII. Απλά όπως και αυτός ήταν κρυφή η όλη ιστορία του να την βρεις με το πως κατέντησε βρυκόλακας και τι απέγινε η γυναίκα του. Πραγματικά φανταστική ιστορία. Τραγική φιγούρα ο Vincent. Noμίζω πως και το Crisis Core κάτι έλεγε γι'αυτόν αλλά δεν θυμάμαι. Θα το ξαναπαίξω να το θυμηθώ κάποια στιγμή. Και το Dirge of Cerberus πρέπει να τερματίσω που το είχα παρατήσει. Οσο για δύναμη ήταν τούμπανο πράγματι. Οταν ξανάπαιξα το παιχνίδι πριν 6 χρόνια που ήμουν φαντάρος είχα πάθει πλάκα με τα limit break που είχε αυτός και ο Cid. Τον Sephiroth τον ξέσκισαν. Μακάρι να πάρει περισσότερο backstory πάντως το αξίζει



To Avatar μου είναι ο χρυσός ranger από τους Kyoryuger. Με τους Power Rangers Dino Charge θυμήθηκα πόσο γαμάτος χαρακτήρας ήταν αυτός ο σαμουράι εκεί. Ελπίζω να τον φτάσει σε ποιότητα ο χρυσός ranger που θα βάλουν αλλιώς θα τη μισήσω τη σειρά....
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Σεπ 15, 2015 9:03 pm
^Επειδή μπερδεύτηκα. Έλεγα για τον ηθοποιό που είναι στο βίντεο που έβαλα πιο πάνω.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 21 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Σεπ 15, 2015 10:46 pm
Ωπ σωστός. Εκανά τις πράλλες θέμα για τη σειρά Garuda

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Eκανέ έναν κακό στον Kamen Rider Decade και έχει τραγουδήσει και τα τραγούδια της σειράς

Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης