Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

καλύτερη φωνή του Jason

1 - 17%
5 - 83%
 
Σύνολο Ψήφων: 6
 
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Παρ Μαρ 06, 2015 11:40 pm
Καλα εκανες. εγω τοτε δεν ξερω γιατι δεν τα εγραφα τα παλια. τα δυο πρωτα επεισοδια που εγραψα και μοναδικα με την παλια μεταγλωττιση ηταν τα football season και mighty morphin mutants- το οποιο το περιμενω ακομα μεταγλωτισμενο!! Μετα δεν εγραφα. Αρχισα να γραφω με την κανουρια μεταγλωττιση πια, το the wedding κλπ, ολα οσα ακολουθησαν

Το missing green το ειχαν βαλει τιτλο "οι τυψεις του Τζεησον" αυτο παντα μου εμεινε εδω και 20 χρονια που παιχτηκε στην Ελλαδα.. 

Ουαου, εχουν περασει 20 χρονια το πιστευετε αυτο;
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Σαβ Μαρ 07, 2015 4:53 pm
Θέμα που ξυπνά αναμνήσεις στους παλιότερους του φόρουμ. Καλό θα ήταν να βάζαμε και από κανένα απόσπασμα με τις δύο φωνές για να βοηθήσουμε την ψηφοφορία. Θα πω και εγώ Καλατζόπουλος καθώς η φωνή του ήταν πιο περιπετειώδης και εμφατική.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Σαβ Μαρ 07, 2015 6:09 pm
redranger έγραψε:Καλα εκανες. εγω τοτε δεν ξερω γιατι δεν τα εγραφα τα παλια. τα δυο πρωτα επεισοδια που εγραψα και μοναδικα με την παλια μεταγλωττιση ηταν τα football season και mighty morphin mutants- το οποιο το περιμενω ακομα μεταγλωτισμενο!! Μετα δεν εγραφα. Αρχισα να γραφω με την κανουρια μεταγλωττιση πια, το the wedding κλπ, ολα οσα ακολουθησαν

Το missing green το ειχαν βαλει τιτλο "οι τυψεις του Τζεησον" αυτο παντα μου εμεινε εδω και 20 χρονια που παιχτηκε στην Ελλαδα.. 

Ουαου, εχουν περασει 20 χρονια το πιστευετε αυτο;
Φίλε το Mighty Morphin Mutants νομίζω δεν το έχουμε.Γιατί δεν το ανεβάζεις?
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Δευ Μαρ 09, 2015 10:49 pm
Δεν εχω τα καταλληλα μηχανηματα και καλωδια για να ανεβαζω ουτε καν ξερω πώς γινεται η συνδεση. Ασε που η ταινια εχει μασηθει απο το βιντεο σε καποια σημεια! Φανταστειτε ποσο την χιλιοεπαιξα!
Πολυ θα ηθελα να το εχω ατοφιο, αλλα.....

Παντως αν καποιος το εχει και μπορει να το ανεβασει, ας το κανει παρακαλώ.
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Δευ Μαρ 09, 2015 10:55 pm
Johnny συμφωνώ μαζί σου. Μια και ειπες για παλιοτερους, ξερουμε ποιος ειναι ο μεγαλυτερος στην ηλικια εδω στο φορουμ;; Εγω παιζει να ειμαι απο τους πρωτους που εβλεπαν τη σειρα οταν αρχισε!
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Τετ Μαρ 11, 2015 12:27 am
Γιαννης Καλατζοπουλος, παιδιά

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Tittos
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 57
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2022
Ηλικία : 37
Τόπος : cyprus

Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας; - Σελίδα 2 Empty Απ: Γιαννης Καλατζοπουλος ή Βασίλης Καϊλας;

Δευ Φεβ 28, 2022 9:30 pm
καλατζοπουλος
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης