Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 10:50 pm
σε 2-3 χρονακια μπορει να βγει και ps4,οποτε Μενελαε μην εισαι τοσο χαλαρος.Εγω αν ειχα τα λεφτα θα το επαιρνα με τη μια τι να πρωτοδιαλεξεις.
Rachet and clank ps3 trilogy
Uncharted 1,2
Mteal gear solid 4
God of war 3
Heavy Rain
Infamous 1,2
Τα επερχομενα uncharted 3,Last gurdia
Κillzone 2,3.
Παιχνιδια αποκλειστηκα εχει και πολλα και καλα.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 12:00 am
Green Ranger έγραψε:
xamergt έγραψε:Το παιδι που θα το ανταλλαζα με psp το πουλησε.Αλλα δεν με πολυπειραζει, εγω πραγματικα απο κονσολες θελω ενα playstation 3
Προσωπικά πιο πιθανό μου φαίνεται να πάρω ngp, γιατί δεν έχω και hd τηλεόραση

Το καλύτερο που θα κάνεις,αλλά πάρε πολλές κάρτες μνήμης για τα παιχνίδια του PS3 που θα θες να αποθηκεύσεις και να παίξεις στο NGP...πολλές...ε,ανάλογα πόσα παιχνίδια του ps3 θές.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 12:03 am
Oι καρτες του ngp θα ειναι χωρητικοτητας 2 & 4gb αρχικα.Λογικο μιας και ports ps3 πχ mgs4 θα θελουν 40 gb
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 1:12 am
Φαντάζομαι,αλλά ακόμα και στο PSP οι κάρτες των 8 και των 16 ήρθαν σχετικά γρήγορα.Δεν θα είναι απίθανο να βγουν των 20 και των 40 γρήγορα.Εξάλλου θα σπαταλλάν μία κάρτα για ένα παιχνίδι του PS2 τώρα που με την κυκλοφορία του NGP θα ν+βγούν τα παλία του PS2 στο PSN;Δεν λέει.Η SONy σίγουρα θα κάνει την σωστή κίνηση.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 1:29 am
Στην τιμη ειναι το θεμα να κανει τη σωστη κινηση.Το λαθος με το ps3 700ευρω με το καλημερα ηταν μεγαλο και αυτο την αφησε στην 3η θεση.Σε αυτην την γενια ειναι η χαμενη ασυζητητη.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 1:38 am
Αυτό να μου πείς.Αφού όμως είπαν οτι η τιμή θα είναι λογική και πιθανώς μικρότερη του 3DS[εγώ πιστεύω γύρω στα 250 αντι για τα 300 του 3DS] θα είναι εντάξει,Θα ακολουθήσουν την ίδια πορεία και η κάρτες που σιγά σιγά οι 8 και 16 θα πέσουν σε τιμή αρκετά[από 45 σε 19 - 20]για να έρθουν οι 20 και οι 40[που αυτές λογικά ως καινούργιες θα κάνουν 50 ευρώ].

Να δούμε όμως.Έχουμε μέχρι τον χειμώνα.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 2:18 am
Τετοιο ντουκι μηχανημα θα κανει το λιγοτερο 350-με 300.Επισης θα γουν εκδοσεις με 3g και μη οποτε μπορει να κανει 300 το απλο 350 το 3g μοντελο.
Οποτε δεν υπαρχει περιπτωση να κανει λιγοτερο απο το 3ds αφου ειναι και πιο δυνατο σαν μηχανημα.
Αυτο με τις καρτες που λες δεν υπαρχει,με την εννοια οτι η καρτα που εχει το παιχνιδι θα μπορεις να σωζεις και σε αυτη.Για καρτα μνημης αν θα δεχεται για να του βαλεις,ταινιες,τραγουδια δεν ξερω αλλα ετσι θα σπασει ευκολα νομιζω.
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Σαβ Μαρ 19, 2011 3:09 am
Aλλά αν το 3d του 3ds ειναι πραγματι εντυπωσιακο, τοτε θα θεσει εκτος συναγωνισμου τα άλλα, εκτος αν κ αυτα εχουν 3d. Δεν θελω φορητη κονσολα, ουτε χρηματα εχω τωρα, ούτε θα μου εκανε καλο, μιας κ τοτε δεν θα ξεκολαω καθολου. Ηδη αρκετες ωρες περναω στο pc, που να χω κ φορητη....

Ονειρευομαι μια καλη επιτραπεζια κονσολα, πιστευω αν η Nintendo μαθει απ τα λαθη του Wii κ κανει μια καλη hd κονσολα με εξισου καλα ή καλυτερα χειριστηρια κ motion control, τοτε θα μεινει πισω η Σονυ. Δεν μου αρεσουν οι τιτλοι του ps3, σε αντιθεση με του ps2, γουστα εινα αυτα. Tα παντα, ή πολλά, ειναι υποκειμενικα σε αυτη τη ζωη. Αλλά φυσικα δεν αποκλειω να εμπλουτιστουν αργοτερα οι τιτλοι του, κ αν φτασει καποτε προσιτη τιμη, γιατι οχι? Τωρα καμια κονσολα, πηρα το ps2 κ Wii κ δεν υπαρχει άλλο φράγκο στο budget! K δεν μετανιωνω, μπορει να ειναι κονσολα παλιοτερης γενιας τεχνολογικα, αλλά εχει κ καλα παιχνιδια, ενω το μονο κινητρο μου για να ηθελα ps3 ειναι το νεο Mortal Kombat, τα νεα Need for Speed κ το Transformers war of cybertron.

Μπορει το ps4 να χει καλυτερα games, κ να επιστρεψει η Sony στις δοξες που ειχε με το ps2... K μεχρι να βγει μπορει κ να βρουμε κ καμια δουλεια! Βεβαια τοτε θα κοστιζει παρα πολυ, αλλά μετα θα αρχισει να πεφτει η τιμη, οπως στο ps3....

Αυτο που με προβληματιζει ειναι αν οντως το Saber Rider θα βγει μονο για 3ds... Ειμαι τοσο φανατικος αυτης της σειρας, που θελω τα παντα που σχετιζονται με αυτην, ακομα κ το παιχνιδι , ακομα κ αν δεν ειναι καλο, εμενα θα μου αρεσει.... Τρελαθηκα οταν εμαθα οτι θα βγει, περιμενα αυτη τη στιγμη χρονια ολοκληρα.... Οπότε ή θα αναγκαστω καποτε να αρχισω να προσπαθω για 3ds ή αλλη κονσολα... φωτιες μας αναψανε.

Ξερει τελικα κανεις αν θα βγει το Mortal Kombat the arcade collection hd για ps3 ? Ποια ειναι η γνωμη σας? Υπηρχαν φημες φετος, τελικα δεν βγηκε, εγινε σκοτωμος σε ξενα φορουμ, την ολη ιστορια την ξεκινησαν καποια ξενα site που δηθεν προσφεραν προπαραγγελια, κ ολοι ακομα ελπιζουν κ το αναμενουν πιο πολυ κ απο το νεο Μορταλ Κομπατ, που ειναι ηδη ετοιμο ! Λενε δεν υπαρχει καπνός χωρις φωτια, οπότε μπορει κατι να υπαρχει. Ή , μετα απο τοση απηχιση κ αναμονη απ τους φαν, να αποφασισει η εταιρια να το βγαλει, ειδικα αν πουλησει καλα το νεο Μορταλ Κομπατ. Αν εβγαινε κ σε pc, θα τα εσπαζε. Στην Ελλαδα τουλαχιστον, δεν διαθετουν πολλοι ps3 κ τα Xbox... Το Μορταλ Κομπατ the arcade collection hd, θα ταν υπεροχο, αλλά δυσκολο να γινει. Μιας κ δεν θα ταν απλως upscale των 3 original σε γραφικα hd, διοτι το υλικο απο την τοτε κινηματογραφηση των ηθοποιων δεν ηταν καθαρο. Χρειαζονται νεα γυρισματα, κ νεοι ηθοποιοι, μιας κ οι παλιοι θα γερασαν.... Θα ξαναδουλευονταν οι πιστες, μερικα νεα στοιχεια κ πιστες, κ το κυριοτερο, φτιαξιμο των λαθων του gameplay, του iq των αντιπαλων κ καποιων bugs που υπηρχαν. Θα ταν υπεροχο αν περιλαμβαναν εκτος απ τα 3, κ τη δυνατοτητα να διαλεξεις οποιον παικτη θες, δηλαδη κατι σαν το Trilogy. Αλλά αυτο δεν ηταν καν στη φημη...

Μακαρι να γινουν ολα αυτα, προσωπικα δεν ενδιαφερομαι για το νεο Μορταλ, γιατι ειναι πολυ βιαιο κ φρικιαστικο, κ σκοτεινοι κ πολυ αλλαγμενοι οι χαρακτηρες, ειδικα οι ninja. Ηθελα κλασσικο Subzero , Reptile k Scorpion, k Kitana k Milena. Oi υπολοιποι καλοι μου φαινονται, ειδικα ο Liu Kang. Aν μπορεις να απενεργοποιησεις τη βια οπως στα προηγουμενα (που δεν το κανα, γιατι τοτε δεν ειχε ξεπερασει τα ορια για μενα), τοτε θα μου αρεζε, αν εξαιρεσω το οτι άλλαξαν τα φωτα στους αγαπημενους μου χαρακτηρες.... Τι να κανουμε, εξελιξη.... Ναι, αλλά προς το χειροτερο, στα αμεσως ηδη προηγουμενα Μορταλ, ειχαν αλλάξει ελαχιστα κ όμορφα... Τωρα πολυ .... περιεργο κ αιμοβορικο...... Δεν ειναι λογος να παρω ps3, παρολο που ειμαι φανατικος της σειρας, αλλά αν ειχα ps3, θα το δοκιμαζα οπωσδηποτε αν το εβρισκα φτηνα κ αν κλεινει η βια. ''Fatality'' κ ξεκοιλιασματα κ αιμοραγιες στη μεση του αγωνα? Ελεος..... Τωρα εγινε πολυ μορταλ ! Γι αυτα διψουσαν οι φαν της σειρας, εγω οχι....... Τι κριμα, τοτε το Μορταλ πραγματικα πεθανε για μενα......
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Σεπ 16, 2011 9:43 pm
Να κ ενα καρτουνίστικο βιντεο με την ιστορια των Μορταλ Κομπατ !





Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 3 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Σεπ 16, 2011 11:46 pm
ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ lol!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης