Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 2:06 pm
To χω και το armagedon αλλα η krypt του deception ,τα βιντεακια με τους δημιουργους να σχολιαζουν τους χαρακτηρες αυτα ηταν ολα τα λεφτα.
Και ας ετοιμαστουμε να υποδεχτουμε το νεο παιχνιδι με τον καλυτερο τροπο cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 4:20 pm
Το armageddon στο ps2 και το unchainced στο psp τα έχω κάψει στο παρελθόν όσο δεν πάει. Είχα μάθει και τα combos, γιατί μόνο έτσι κέρδιζες τον τελικό αρχηγό στο psp. Eμένα πάντως το αγαπημένο μου fighting όλων των εποχών είναι το real bout fatal fury 2
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 4:47 pm
Δεν το ξερω δυστυχως... αλλά αφου το λες πρεπει να το ψαξω! Κ οσο για τα Deception κ Armaggedon, τα χα καψει κ γω, φετος το Καλοκαιρι κ το Φθινοπωρο, μιας κ τωρα τα πηρα! Τα conquest mode ηταν ολα τα λεφτα !!!! Μακαρι κ το καινουριο να ειχε κανα conquest mode, αλλά αμφιβαλλω...

Κ να εβγαινε κ αλλου, οχι μονο ps3 k xbox! Ρατσιστες !!! Δωστε game στο λαο !!! Evil or Very Mad Razz Παλια ειχαμε το pc, που βγαιναν ολα σχεδον, κ οκ . Παρολο που προτιμω να παιζω σε κονσολες, αν δεν εβγαινε εκει το game που ηθελες, το βρισκες στο pc, κ δωρεαν ή αντιγραμμενο. Τωρα με τις κονσολες νεας γενιας, το κακο παραεγινε! Σιγα μη παρουμε ps3, μονο οταν φθινυνει πολυ. Τωρα με τη κριση, πανε κ οι νεες κονσολες που ονειρευομαστε.... Υπομονη μεχρι τα Emulators..... Αλλά δεν ειναι το ιδιο... Sad Βγαινει κ το Saber Rider σε λιγο, ουε κ αλιμονο... Πως να τα βρουμε....


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Skyranger στις Παρ Μαρ 18, 2011 4:55 pm, 2 φορές συνολικά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 4:49 pm
Toυ neo geo παιχνίδι είναι. Απίστευτοι χαρακτήρες,combo και κινήσεις.
Συμφωνώ γι'αυτό που λες για το pc. Πλέον κάνουμε τάμα πρώτα για να βγει κάποια μεταφορά
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 4:51 pm
^Ρε Μενελαε λογικο τι πηρες wii; Razz
Παρε ενα 360 ή ps3(εγω εχω 360) τα καλα παιχνιδια με τα καλα γραφικα βγαινουν γι'αυτα μην περιμενεις πολλα hardcore games στο wii.Εγω θελω να παρω ps3 για οτι exclusive τιτλο εχει μου αρεσουν ολα,αλλα η τιμη ρε παιδια εχει κολλησει στα 300 ελεος,να παει καμια 200αρα οπως το wii,360 να το ευχαριστηθουμε.Τα exclusive του 360 δεν μου αρεσουν,το πηρα απλως λογω τιμης(194ευρω/τοτε φοβερη προσφορα[2008]) και παιζω μονο τα multiplatform games.
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 5:04 pm
Ο τελικος αρχηγος στο Deception στο ps2 ηταν σχετικα ευκολος. (Απο κονσολα σε κονσολα διαφερει τοσο πολυ, θυμαμαι το 3 το ultimate με τον Μοταρο στο Σνες κ σ'άλλες κονσολες...) Στο Armageddon ο Βlaze ηταν ας τα να πανε.... Αλλά οι χειροτεροι ολων σε δυσκολια ηταν θυμαμαι ο Kintaro στο 2, ο Μοτάρο στο 3 κ ο Shao Kahn στο Τrilogy, ενω ο ιδιος στο ultimate mortal kombat 3 ηταν πανευκολος.

Πηρα wii, δεν θυμασαι που τα λεγαμε ? Smile Εσυ τελικα μετανιωσες, δεν θα το παρεις ? Συμφωνω για τα γραφικα, αλλά δεν ειναι το παν τα γραφικα σε ενα παιχνιδι. Ακομα το ps3 εχει λιγους τιτλους κ οχι τοσο καλους απ οτι ξερω. Για το xbox δεν ξερω πολλα. Κ το wii υστερει πολυ, μα παρα πολυ σε τιτλους, αλλά εχει μερικα κορυφαια κ πολυ διασκεδαστικα, ειδικα με παρεα. Κ το κοντρολ που το κοροιδευα, αλλά φοβερη αισθηση τελικα, ειδικα σε μαχες, αν κ πιανεται το χερι μετα, σαν να πηγες γυμναστηριο κ χειροτερα, μεχρι να το ''γυμνασεις'' !!!!! Σε ξιφομαχια ειδικα, χαμος !!!! Ενιωσα jedi κ Σαμουραι, αλλά την αλλη μερα ειχε πιαστει ο καρπος κ ο ωμος ! lol! Κ εκτος απ αυτα, εχει κ τα nintendo games που ειναι αποκλειστικα. Προς το παρον το ps3 δεν μπορει να φτασει το ps2 ουτε στο μικρο του δαχτυλακι !!! Δεν ξερω τι φταιει, προφανως το οτι δινουν βαρος στα γραφικα κ παραμελουν τα υπολοιπα, κ το οτι ειναι πολυ ακριβα. Δεν ετυχε δυστυχως να παιξω ps3, δεν το εχει κανενας φιλος με τετοιο κοστος, μονο ενας, 2 γνωστοι. κ λενε οτι απογοητευτηκαν προς το παρον, τα games μονο ωραια στο ματι ειναι κ πουθενα αλλου.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 5:42 pm
Εγώ θα πρότεινα κυρίως το PS3 κυρίως για την συνδεσιμοτητά του με το NGP και τον λόγο οτι το ένα μπορεί να παίξει παιχνίδια του άλλου χωρίς να είναι port.Και χρησιμεύει στις διακοπές.

Πάντως το wii έχει κα΄ποια κορυφαία παιχνίδια θα συμφωνήσω.Στην κορυφή θα έβαζα το Tatsunoko Vs Capcom : Ultimate All-Stars που έχει και τους Gatchaman,Tekkaman Blade,Megaman Zero,Ryu και πολλούς άλλους αγαπημένους.

Κυρίως πάντως έιναι αναμενώμενο να βγαίνουν τα καλά παιχνίδια μόνο εκεί.Τώρα πια το pc χρησιμοποιήτε κυρίως για τα mmo,οπότε...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 6:37 pm
Oπα δεν είχα ιδέα γι'αυτό το παιχνίδι, κάνε review cheers
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 6:40 pm
Αμέσως![Ίσως πάρει λίγη ώρα μιας και είμαι κάπως κρυολογημένος...αυτό εξηγεί γιατί δεν έχω τελειώσει την μετάφραση του Gatchaman].
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 9:12 pm
Red Forever έγραψε:Εγώ θα πρότεινα κυρίως το PS3 κυρίως για την συνδεσιμοτητά του με το NGP και τον λόγο οτι το ένα μπορεί να παίξει παιχνίδια του άλλου χωρίς να είναι port.Και χρησιμεύει στις διακοπές.

Πάντως το wii έχει κα΄ποια κορυφαία παιχνίδια θα συμφωνήσω.Στην κορυφή θα έβαζα το Tatsunoko Vs Capcom : Ultimate All-Stars που έχει και τους Gatchaman,Tekkaman Blade,Megaman Zero,Ryu και πολλούς άλλους αγαπημένους.

Κυρίως πάντως έιναι αναμενώμενο να βγαίνουν τα καλά παιχνίδια μόνο εκεί.Τώρα πια το pc χρησιμοποιήτε κυρίως για τα mmo,οπότε...


Ti ειναι το NGP κ τα mmo ? Ναι, οταν βρω χρηματα λεω να παρω το Tatsunoko vs Capcom. Περαστικά κ καλη αναρωση για το κρυολογημα! Smile
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 9:19 pm
Το παιδι που θα το ανταλλαζα με psp το πουλησε.Αλλα δεν με πολυπειραζει, εγω πραγματικα απο κονσολες θελω ενα playstation 3
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 9:23 pm
Κ εγω θελω, αλλά μετα απο πολυ πολυ πολυ καιρο ......... !!!!!!! Crying or Very sad Razz Ε που θα παει, θα πεσει η τιμη...... Λιγα χρονάκια ακομα! Shocked Razz
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 9:27 pm
Skyranger έγραψε:
Ti ειναι το NGP κ τα mmo ? Ναι, οταν βρω χρηματα λεω να παρω το Tatsunoko vs Capcom. Περαστικά κ καλη αναρωση για το κρυολογημα! Smile

Ευχαριστώ.

Αλλά...Μενέλαε; Neutral Βλέπω οτι δεν διαβάζεις αρκετά τα ‘μαθηματά‘ σου...ιδού,αυτά να τα ξέρεις μέχρι αύριο! Twisted Evil

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

MUHAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 9:32 pm
lol! Thanks !!!! Razz Eμ, ειπαμε, δεν ασχοληθηκα καθολου με το ps3 κ ολα τα σχετικα. Aπο funboy της Sony, ξαναεγινα της Nintendo, οπως τον παλιο καλο καιρο. Αλλά με ψιλοαπογοητευσε κ το Wii, κ στιριζω τις ελπιδες μου στο Wii 2 κ ps4 lol! Razz Κ που να φανταστω οτι το online game στις κονσολες το λενε mmo ! Very Happy
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 10:49 pm
xamergt έγραψε:Το παιδι που θα το ανταλλαζα με psp το πουλησε.Αλλα δεν με πολυπειραζει, εγω πραγματικα απο κονσολες θελω ενα playstation 3
Προσωπικά πιο πιθανό μου φαίνεται να πάρω ngp, γιατί δεν έχω και hd τηλεόραση
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Μortal Kombat Remake - Σελίδα 2 Empty Απ: Μortal Kombat Remake

Παρ Μαρ 18, 2011 10:50 pm
σε 2-3 χρονακια μπορει να βγει και ps4,οποτε Μενελαε μην εισαι τοσο χαλαρος.Εγω αν ειχα τα λεφτα θα το επαιρνα με τη μια τι να πρωτοδιαλεξεις.
Rachet and clank ps3 trilogy
Uncharted 1,2
Mteal gear solid 4
God of war 3
Heavy Rain
Infamous 1,2
Τα επερχομενα uncharted 3,Last gurdia
Κillzone 2,3.
Παιχνιδια αποκλειστηκα εχει και πολλα και καλα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης