Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

+17
tim
MixalisSSJ
Blue Ranger
scorpios
rainbow_326
siston
gantonis
lapo
chrys97
XameR_GT
General_Steve_93
GEOHERO
plousmike
Green Rider
johnny_salonica
Red Forever
Costascss
21 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 12:05 pm
^Α,τίποτα.Απλά διαλύεται η φύση επειδή έρχονται οι Scorpions.cheers 

Ειλικρινά,δεν έχω ιδέα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 2:18 pm
tim έγραψε:^ δεν εχω νοβα ενας φιλος μου εχει νοβα δορυφορικη εγω εχω οτε tv δορυφορικη και παω στο φιλο μου που το disney xd εχει προγραμα κανονικο και βλεπου με τα εξης ποκεμον ultimate spinterman και
avengers αλλα και max steel αυτα δεν ειναι ωραια παιδικα ? κατα τη γνωμη μου ειναι Smile
Πρώτων δεν λέω ότι αυτά δεν είναι ωραία παιδικά απλός παλιότερα είχε πιο ωραία
Δεύτερον το κατάλαβα ότι έχεις οτε tv γιαυτό σε ρώτησα τη έχει το απόγευμα στην οτε γιατί το dysney xd γίνετε novasports από της δύο περίπου και μετά
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 3:23 pm
^κατσε γιατι τα μπερδεψες αυτο που λες ειναι το nova επειγια αν το εχεις ακουσει που το disney xd γινετε novasports το disney xd ειναι αυτονομο καναλι στα δορυφορικα νοβα και οτε tv και εκπεμπει απο τις 7 το πρωι μεχρι τις 12 το βραδυ αλλο το nova επειγια αλλο το nova δορυφορικη που ειναι
χωρια το novasports απο το disney xd και αλλο το οτε tv αλλα το οτε tv εχει καναλια οτεsports
και βαζει motogp μπασκετ και αλλα που δεν τα θυμαμε τωρα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 3:43 pm
Costascss έγραψε:Κάνει κουφόβραση, συζητιέται από τους ανθρώπους γενικά, και εδώ και λίγες με δείχνουν δύο διαφορετικά διαφημιστικά που δίνουν οδηγίες σε περίπτωση σεισμού...Τι συμβαίνει??????
Η Γαλλία έβγαλε έκτακτο δελτίο ότι θα γίνει σεισμός 9 rihter στην Ελλάδα απλός δεν ξέρουν πότε και που ακριβός γιαυτό μάλλον τις βγάλαν τις διαφημίσεις για να είναι ο κόσμος έτοιμος 



Δεν ξέρω αν αληθεύει απλός έτσι διάβασα στο internet
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 10:56 pm
Ωπά,σιγά.Ελλάδα είμαστε,όχι Ιαπωνία που κάνει 8-9 ρίχτερ και διαλύεται το Τόκυο.Και σεισμός να γίνει,η κορύφωσει να είναι στα 6 και κάτι ρίχτερ,όπως τον σεισμό πριν μια 15ετία σχεδόν.Σεισμογενής ζώνη είναι η Ελλάδα,αλλά όχι και τόσο πολύ βρε παιδιά.
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 9:43 am
Παιδιά έγινε σεισμός στην Κύπρο.Εγινέ και στην Ελλάδα; Shocked 
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 10:15 am
στην περιοχη μου δεν εγινε καποιος σεισμος και μενω κοντα στο ριγμα της παρνηθας βασικα γινοντουσαν μικροσεισμοι ολο το καλοκαιρι εδω που μενω αλλους τους καταλαβαινα αλλους οχι Shocked
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 11:59 am
^Καλά αυτό είναι ότι πιο τυπικό για το λεκανοπεδίο Αττικής και το γενικότερο σύνολο της Στερεάς ΕΛλάδος.

@Chrys : Τα ρήγματα που επηρεάζουν το κάτω μέρος της Μεσογείου,δηλαδή Κρήτη,παράλια Αλεξάνδριας και φυσικά την Κύπρο επηρρεάζονται από διαφορετικά ρήγματα και σε αντίθεση με την Στερεά Ελλάδα,η Κύπρος συνήθως χρειάζεται τα διπλάσια χρόνια για να κάνει μεγάλους σεισμούς σαν αυτούς που τρώνε οι Αθηναίοι.

Αλλά έτσι από απορία,πόσο μεγάλος ήταν ο σεισμός;4,5 ρίχτερ και πάνω;
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 2:02 pm
Ναι συμφωνώ.Στην Κύπρο μεγάλοι σεισμοί γίνονται σπάνια αλλά θυμάμαι ότι κοντά στο 2000 είχαν γίνει μεγάλοι σεισμοί στην Κύπρο.Ήμουν παιδί αλλά το θυμάμαι.Για τον χθεσινό είπαν για 3,5 ρίχτερ,δηλαδή μικρός σεισμός.
General_Steve_93
General_Steve_93
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Σέρρες
https://www.youtube.com/user/StergiosTsagkas

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 5:04 pm
Μη σου πω και στις Σερρες,οπου σχεδον ποτε δεν γινεται σεισμος. Περα απο μικρα τρανταγματα απο σεισμους που γινονται απο γειτονικους νομους,τιποτα το σοβαρο!!!
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 5:07 pm
chrys97 έγραψε:Παιδιά έγινε σεισμός στην Κύπρο.Εγινέ και στην Ελλάδα; Shocked 
τι ωρα εγινε ?
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 6:22 pm
2:50 το μεσημερι αλλα τι σχεση εχει αυτο;
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 11:42 pm
Ηθελα να το κοιταξω εδω. [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
General_Steve_93
General_Steve_93
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Σέρρες
https://www.youtube.com/user/StergiosTsagkas

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Σαβ Σεπ 14, 2013 11:59 pm
Βλεπει κανεις Eurobasket??
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Δευ Σεπ 16, 2013 7:59 pm
Πρόσφατα έφερα τον παλιό μου υπολογιστή από το χωριό μου τον πήγα εκεί γιατί πήρα το laptop αλλά χάλασε και έτσι γύρισα στα παλιά καλά xp λοιπόν το κακό είναι ότι δεν έχω καθόλου καλή κάρτα γραφικών και γενικά σέρνεται βρήκα κάποια παιχνίδια που μπορούν να παίξουν το πρόβλημα είναι το opengl γιατί αρκετά δεν παίζουν χωρίς αυτό τώρα για να το φτιάξω πρέπει να αναβαθμίσω το display driver δοκίμασε το device manager αλλά δεν μπορεί να κατεβάσει δεδομένα από το internet δηλαδή δεν έχει επιλογή τώρα σκέφτομαι ένα τρόπο για να την αναβαθμίσω αν κάποιος ξέρει κανένα τρόπο ΠΑΡΑΚΑΛΩ ας το γράψει 

τα χαρακτηριστικά του υπολογιστή είναι 


ram 532 περίπου
viddeo ram 32 
win xp sp 3
proccesor : intel pentium 3 

Το ξέρω ότι είναι χάλια αλλά αυτό έχω και θέλω να τον κάνω όσο πιο καλό γίνετε 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 51 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Δευ Σεπ 16, 2013 8:12 pm
Για όποιον ενδιαφέρεται: Αύριο, 17/9 στις 19:00, στο Public συντάγματος στην αθηνα (και στη θεσσαλονίκη κάπου) θα παρουσιαστεί το νέο Grand Theft Auto από κάποιον Cowboy. Από ότι κατάλαβα όλοι οι παρευρισκόμενοι θα μπούν σε κλήρωση για δώρα xbox 360 και Logitech.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης