Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

+17
tim
MixalisSSJ
Blue Ranger
scorpios
rainbow_326
siston
gantonis
lapo
chrys97
XameR_GT
General_Steve_93
GEOHERO
plousmike
Green Rider
johnny_salonica
Red Forever
Costascss
21 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Κυρ Σεπ 01, 2013 2:16 am
Μπά,οι μπαταρίες είναι καλή ιδέα,το σχέδιό τους είναι χάλια...ακόμα και στα πιο καινούργια Megazord,που μοιάζουν υπέροχα σε φιγούρες και στο χαρτί,στα τηλεοπτικά κοστούμια,αυτό είναι για κλάμματα σε όλους τους τομείς.Πάντως του γερό-Μωβ το ρομπότ τα σπάει όντως.Μου θυμίσει το Mega Voyager αλλά σε δεινοσαυρική εκδοχή...αν δεν ήταν και Πλεόσαυρός δεν θα τα γλυτώναμε τα αστεία για τον Barney The Dinosaur.lol! Πρώτα οι Riders με τον ΟΟΟ και τώρα οι Sentai / Rangers...παιδιά του κόσμου μαζευτείτε.lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! lol! 

Ωραία αφίσα Τζίμ.cheers 
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Κυρ Σεπ 01, 2013 2:21 am
Green Rider έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
ωραια ειναι 11 για ομαδα ποδοσφαιρου Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Κυρ Σεπ 01, 2013 4:44 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

ΠΛΑΚΑ ΜΕ ΚΑΝΕΙΣ!!!!!!!!!!!!!!!!! Shocked cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers

Επίσης κάτι φοβερό που διαπίστωσα

Rangercrew-> Posts 394.302 Mέλη 3.311
Το φόρουμ μας-> Posts 79.393 Mέλη 1.087

Καθόλου άσχημαcheers

Βέβαια έχω κάνει μόνος μου 22.500 posts θα μου πεις αλλά ΟΚ έχει πιάσει τόπο όλο αυτό και είμαι χαρούμενος γι'αυτόVery Happy
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 06, 2013 9:20 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 06, 2013 9:38 pm
^nice
General_Steve_93
General_Steve_93
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 320
Ημερομηνία εγγραφής : 11/02/2013
Ηλικία : 30
Τόπος : Σέρρες
https://www.youtube.com/user/StergiosTsagkas

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Σεπ 11, 2013 10:28 pm
Ειμαι σπιτι μου,λογω απεργιων στα πανεπιστημια. Και επι την ευκαιρια,σαν σημερα,πριν απο 12 χρονια,εγινε η τρομοκρατικη επιθεση στους διδυμους πυργους,αυτο με τα αεροπλανα που επεσαν στους διδυμους πυργους,και στο τελος κατερρευσαν και οι 2 πυργοι,με παρα πολλους νεκρους.Η τραγωδια που αλλαξε την ανθρωποτητα για παντα. Το θυμιζω ετσι για να θυμουνται οι παλιοι,και να μαθαινουν οι καινουργιοι!!!
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Σεπ 11, 2013 11:02 pm
^...Tο τραγικό είναι ότι σαν σήμερα κλείνει τα 17 της μια από τις ξαδέρφες μου στην Κύπρο.Razz 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 3:21 am
Xamer ξεκινησες το FF XIV A Realm Reborn??
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 2:25 pm
Red Forever έγραψε:^...Tο τραγικό είναι ότι σαν σήμερα κλείνει τα 17 της μια από τις ξαδέρφες μου στην Κύπρο.Razz 
Εχεις ξαδερφες στην Κύπρο; Shocked 
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 3:06 pm
τωρα τελευταια παρατηρησα οτι προσθεσανε το disney xd στο ote tv διχνει μια καρτα μονο που λεει
σε λιγες μερες κοντα σας μηπως καποιος ξερει ποτε θα ανηξει scratch
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 3:32 pm
chrys97 έγραψε:
Red Forever έγραψε:^...Tο τραγικό είναι ότι σαν σήμερα κλείνει τα 17 της μια από τις ξαδέρφες μου στην Κύπρο.Razz 
Εχεις ξαδερφες στην Κύπρο; Shocked 
Ναι,οι γονείς μου είναι από Κύπρο όπως και ήταν και οι παππούδες μου.Έχουμε μεγάλη οικογένεια στην Λευκωσία και στην Πάφο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 5:24 pm
tim έγραψε:τωρα τελευταια παρατηρησα οτι προσθεσανε το disney xd στο ote tv διχνει μια καρτα μονο που λεει
σε λιγες μερες κοντα σας μηπως καποιος ξερει ποτε θα ανηξει scratch
Φαίνεται ότι η nova πάει για διάλυση πρώτα ο οτε παίρνει όλα σχεδόν τα προταθλήματα και τώρα και τα κανάλια της μη σου πω ότι σε λίγο καιρό μπορεί να βλέπουμε το disney xd κανονικά χωρις συνδρομή οι αποκωδηκοποιητές ήδη βρίσκουν το σήμα μερικών καναλιών τις nova ίσως μελλοντικά τα αφήσουν ελεύθερα και η nova κλείσει και τα ονομάσουν κάπως αλιός όπως greek  sports άσε που το nova cinema το έχω πετύχει δυο τρεις φορές ανοιχτό σπάνια βέβαια αλλά το έχω πετίχει πάντως το disney xd δεν είναι και φοβερό κανάλι πια όταν ήταν jetix ιδικά τα πρώτα χρόνια μόλις άλλαξε από foxkids ήταν πολύ καλύτερο έδειχνε πολύ πιο ωραία παιδικά όπως transformers spiderman sonic και φυσικά power rangers και κάποια άλλα ωραία που δεν τα θυμάμαι τώρα.

Αλήθεια τώρα που άνοιξε από ότι διάβασα το απόγεμα που υποτίθεται γίνεται nova spots τι δείχνει ?
tim
tim
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 519
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2011

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 6:06 pm
^ δεν εχω νοβα ενας φιλος μου εχει νοβα δορυφορικη εγω εχω οτε tv δορυφορικη και παω στο φιλο μου που το disney xd εχει προγραμα κανονικο και βλεπου με τα εξης ποκεμον ultimate spinterman και
avengers αλλα και max steel αυτα δεν ειναι ωραια παιδικα ? κατα τη γνωμη μου ειναι Smile
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Σεπ 12, 2013 6:27 pm
Red Forever έγραψε:
chrys97 έγραψε:
Red Forever έγραψε:^...Tο τραγικό είναι ότι σαν σήμερα κλείνει τα 17 της μια από τις ξαδέρφες μου στην Κύπρο.Razz 
Εχεις ξαδερφες στην Κύπρο; Shocked 
Ναι,οι γονείς μου είναι από Κύπρο όπως και ήταν και οι παππούδες μου.Έχουμε μεγάλη οικογένεια στην Λευκωσία και στην Πάφο.
Δεν είμαι από καμια από τις δύο πόλεις αλλά το χωριό μου είναι κόντα στην Πάφο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 3:21 am
Κάνει κουφόβραση, συζητιέται από τους ανθρώπους γενικά, και εδώ και λίγες με δείχνουν δύο διαφορετικά διαφημιστικά που δίνουν οδηγίες σε περίπτωση σεισμού...Τι συμβαίνει??????
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)  - Σελίδα 50 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (3)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Παρ Σεπ 13, 2013 12:05 pm
^Α,τίποτα.Απλά διαλύεται η φύση επειδή έρχονται οι Scorpions.cheers 

Ειλικρινά,δεν έχω ιδέα.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης