Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Φεβ 09, 2015 5:14 pm
Δεν είμαι νευριασμένος ακριβώς, πιο πολύ συγχυσμένος:
Πήγα στο πλαίσιο να αλλάξω με την εγγύηση τον εξωτερικό σκληρό δίσκο που γράφω πάνω χωρίς να έχω καταστρέψω τα δεδομένα του. Το μόνο που έκανα είναι απλό format γιατί σκέφτηκα "σιγά μην κάτσουν να κάνουν recovery στον δικό μου δίσκο", αλλά τώρα μου μπήκαν ιδέες.
Μέσα είχα games, ταινίες, άντε καμιά τσόντα αλλά αυτό που με πειράζει είναι ότι είχα ξεχασμένο ένα αρχείο με όλους τους κωδικούς μου (με κωδικό αλλά και πάλι μου μπήκαν ιδέες)... Suspect pale

Άραγε στο εργαστήριο τους κάνουν recovery? silent
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Φεβ 09, 2015 7:08 pm
^Μπα χλομό το βλέπω, σιγά μην κάθονται να κάνουν recovery σε κάθε ελαττωματικό δίσκο, εδω βαριούνται να σε εξυπηρετήσουν, με αυτό θα ασχοληθούν;


Για άλλη μια φορά χιόνισε σχεδόν παντού εκτός απο εδω  Evil or Very Mad δυο χρόνια έχω να δω ασπρη μέρα
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Φεβ 15, 2015 5:23 am
Το Gamersgate, έχει για λίγες ώρες ακόμα το Valkyria Profile (steam) σε προσφορα αλλά έχει πάλι πρόβλημα με την paysafecard (η σελίδα δεν την δείχνει ως επιλογή). Φαίνεται ότι θα την χάσω την προσφορά Sad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Φεβ 24, 2015 8:47 pm
Είχα σε εκτίμηση την paysafecard μέχρι τώρα που έμαθα ότι οι Level points κρατάνε 60 μέρες, δηλαδή για να είσαι 4 level πρέπει να καταναλώνεις κοντά στα 2.500€ κάθε δύο μήνες Shocked Sad


Edit 1:

Επίσης πάλι δεν μπορώ να μπω πάλι στο site της σχολης μου, παρόλου που γίναμε παγκόσμιος ρεζίλι με την viral εικόνα που έδειχνε πόσο αργό είναι το σύστημα δεν έφτιαξαν τίποτα..
Το κακό είναι ότι βιάζομαι να πάρω ένα δικαιολογητικό που πρέπει να παραδώσω μεθαύριο, αλλά ούτε για να δηλώσω τα μαθήματα αυτού του εξαμήνου δεν μπορώ να μπω.


Edit 2:

Ότι έχω στο σπίτι μου όλα τα κομμάτια για το καινούριο pc και περιμένω το κουτί από το Public. Στην αρχή μου είπαν ότι θα περιμένω 2 βδομάδες και τώρα μου είπαν ότι θα τους πάρει άλλες 3-4 βδομάδες WTH Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Φεβ 28, 2015 11:42 pm
Το πόσο γρήγορα περνάει το Σ/Κ και πόσα πρέπει να γίνουν μέσα σε αυτό Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Μαρ 04, 2015 4:31 pm
Ελλάς στο μεγαλείο σου...
Δε νομίζω να κάνει άλλο σχολείο πάρτι AFTER-CARNIVAL και να λέει ελάτε ντυμένοι,παρότι πέρασαν 2 βδομάδες.........
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Μαρ 04, 2015 4:38 pm
^ωραίο σχολείο ρε, το Πάσχα κόψτε Βασιλόπιτα  Razz


Με πονάει ο λαιμός μου εδω και 2 μέρες  Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μαρ 05, 2015 8:16 pm
10κατι Φλεβάρη κόψαμε πλάκα στη πλάκα  Razz Razz Razz
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μαρ 05, 2015 9:27 pm
Ότι το νέο pc έχει πολύ αργό ξεκίνημα.

Φταίει ότι μαζί με τους drivers της μητρικής (ενώ πάτασσα να μην το κάνει) μπήκαν και πολλά άχρηστα προγράμματα. Προσπάθησα να τα βγάλω έβγαλα καταλάθος και κάποια drivers άρα γύρισα εκεί που ήμουν.


Στους driver λέει ότι υπάρχει το Intel Rapid Start αλλά για κάποιον λόγο δεν λειτουργεί. Μάλλον μόνο ένας ssd με σώζει.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Μαρ 06, 2015 1:54 am
που δεν πέρασε η Σάγια στον τελικό και στέλνουμε την αχώνευτη  Evil or Very Mad
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Μαρ 24, 2015 5:02 pm
To psp μου σταμάτησε να διαβάζει τις memory stick  Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slugΜάλλον το έχει η μοίρα μου να μην τελειώσω ποτέ το type 0 
Η μεγάλη ειρωνεία ειναι οτι τώρα έχω ενα Psp που παίζει τέλια αλλά δεν διαβάζει την memory και ένα που κυριολεκτικά το μόνο που δουλεύει είναι η memory stick Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad Evil or Very Mad slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug slug
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Παρ Μαρ 27, 2015 2:42 pm
Ένας καθηγητής μου. Με έχει φτάσει 5 φορές τα τελευταία 4 χρόνια στο παρά τρίχα να τον αρχίσω στα βρισίδια.
Ο πορνόγερος αναπολεί τα χρόνια που του έπαιρνα πίπα τα αγοράκια για ένα 5, και το παίζει συνέχεια βαρυμάγκας.

Σήμερα με έσπρωξε έξω από την τάξη γιατί είχα 2 απουσίες (έχω δικαίωμα μέχρι 2) και λέει "βαριέμαι να λέω τα ίδια". Του είπα ότι δεν χρειάζεται να το κάνει αλλά άρχισε να μου λέει άλλες ηλιθιότητες και έφυγα. Άρα 3η απουσία, όμως δεν θα το αφήσω έτσι, να δω τι θα κάνει με τον αληθινό μάγκα τον διευθυντή του!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Μαρ 28, 2015 12:16 pm
Οτι όλο το Πάσχα θα πρέπει να διαβάζω για εξετάσεις/lower + οτι θα έχω μαθήματα και τις 7 μέρες μάθημα στα Αγγλικά για "προετοιμασία" καθώς ο δάσκαλος βαριόταν να μας κάνει σοβαρό μαθημα όλο τν χρόνο  Evil or Very Mad
Επίσης δν ξέρω πότε θα μπορέσω και που θα βρω να πάρω καινούριο psp 3004  Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Απρ 11, 2015 10:03 pm
Ότι στο FFXIII έχει έναν απλό εχθρό που εμφανίζεται τυχαία μόνο μια φορά και εγώ τον νίκησα τυχαία χωρίς να του κάνω libra..
Ελπίζω να μην έχει achievment για αυτό..
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Απρ 12, 2015 3:09 am
Από τα achievement του PS3, δεν φαίνεται να έχει.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 20 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Απρ 12, 2015 9:14 pm
^Ευτυχώς γιτί όσο τελειομανής και να είμαι δεν θα το έπαιζα από την αρχή.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης