Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

+12
siderislol
BnsGoldRanger
bond tail
Costascss
tim
antonito91
Zeo45
Red Forever
lelouch
gantonis
Green Rider
XameR_GT
16 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Σαβ Σεπ 06, 2014 2:42 pm
Legacy of kain μου έβγαλε την παναγία.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Σαβ Σεπ 06, 2014 2:52 pm
Costascss έγραψε:^φαντάζομαι ότι εννοείς ότι ήταν ατέλειωτο, γιατί μόνο οι πρώτοι εχθροί είναι δύσκολοι (Alrong, Hatchi-Chuu, Greg).
Και αυτό αλλά μη νομίζεις οτι είναι εύκολο και μετά αφου νίκησα τον don krieg όλα ακόμα και ο Arlong ήταν σχετικά εύκολος και μέχρι τον crocodile δεν υπάρχει πρόβλημα απο αυτον κ αι μετα αστο καλύτερα  ακόμα και ο ussop είναι σχετικά παλούκι (όταν παλεύουν για την going merry) μετα είναι τα cp9 που είναι αστα βράστα ειδικά ο Lucci Που πρέπει να τον νικήσεις με όση ζωη σου έμεινε απο τον blueno κι πρέπει να τον νικήσεις τρείς φορές στη σειρά χωρίς να σου ξαναγεμίζει η ζωή και ν δεν έχεις φίλτρο ζωής την έκατσες μερα το impel down με κανα δυο φιλτράκια το περνάς και μετα στο Ford Marine είναι πολύ δυσκολο πολεμάς για δεύτερη φορά τον crocodile μετα τον mihak που είναι πολύ δυσκολες μάχεσ και οι δύο μετά πρέπει να αντέξεις στις επιθέσεις των Akioji/kizaru/akainu που τους πολεμάς και τους τρεις μαζι και το μόνο που μπορέις να κάνεις είναι αμινα και φίλτρα μέχρι να ρθει ο whitebeard να βοηθήσει γιατι άμα επιτίθεσε την εχεις βαμμένη 


Εσυ μέχρι που το έχεις φτάσει αν επιτρέπετε 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Σαβ Σεπ 06, 2014 6:40 pm
thomas92 έγραψε:Legacy of kain μου έβγαλε την παναγία.
Ούτε να τα θυμάμαι θέλω αυτά τα games. Πολύ ωραία αλλά τόσο δύσκολα που τα έχω παρατήσει.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Πεμ Δεκ 04, 2014 8:49 pm
Το Dark Souls αναμφίβολα. Στις αρχές πέθαινα σε κάθε βήμα. Μου πήρε και 240 ώρες να το τερματίσω 2 φορές και να κάνω όλα τα achievements και να φτάσω σε New Game ++ στα μισά
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Δευ Μαρ 09, 2015 8:57 pm
Dark Souls kai Demon Souls kai LBP
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Τρι Μαρ 10, 2015 12:33 am
Nα προσθέσω το Final Fantasy Type-0. Μου πήρε δύο χρόνια να τα καταφέρω με πολλές παύσεις λόγω βαρεμάρας ή πώρωσης με κάτι άλλο ή απογοήτευσης από υπερβολική δυσκολία σε κάποια σημεία
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Δευ Νοε 30, 2015 3:27 pm
Το Ultimate Spiderman και Batman Vengeance για PS2. Μου βγήκε η πίστη σε κάποια επίπεδα για να συνεχίσω!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Τρι Δεκ 01, 2015 1:58 am
To Dead Space να προσθέσω. 20 ώρες και ακόμα chapter 8. Πολύ πιο δύσκολο από όλα τα resident μου φαίνεται
avatar
xxxristosss
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2018
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε; - Σελίδα 4 Empty Απ: Ποιο παιχνίδι σας "βασάνισε" μέχρι να το τελειώσετε;

Σαβ Μαρ 09, 2019 8:07 pm
Digimon World για ps1.Εκανα γυρω στα 3μισι χρονια να το τερματισω.Και το καταφερα εν τελει με gameshark ενα cd το οποιο φορτωνε κωδικους στο game για απειρη ζωη δυναμη κλπ.Μονο ετσι...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης