Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

+16
redranger
siston
chrys
tomy.is
gogeta
don mpertas
redgoldjason
DRAGONGOD
menes
Skyranger
elvis
John-Ranger
BnsGoldRanger
ninetales
XameR_GT
Green Rider
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Τρι Μαρ 17, 2015 1:37 pm
Σαν τρελός τα μάζευα τότε.Έπρεπε να είχαν βγάλει άλμπουμ για αυτά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Φεβ 23, 2018 12:03 am
Επειδή δεν φαίνονταν οι εικόνες πάρτες τις ξανά

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
mckon12
mckon12
Power Ranger
Power Ranger
Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 29vawm1
Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 1499xc10
Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 9186-111
Αριθμός μηνυμάτων : 374
Ημερομηνία εγγραφής : 05/04/2016
Ηλικία : 26
Τόπος : Αθήνα

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Φεβ 23, 2018 1:27 pm
πολύ ωραία αυτοκόλλητα. ποια χρονιά είχαν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα?
avatar
agiasofia
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 6
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2018

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Φεβ 23, 2018 11:46 pm
οντως ωραια αυτοκολλητα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Φεβ 23, 2018 11:51 pm
Ω ρε μαν ωραιο πραμα...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 12:42 am
mckon12 έγραψε:πολύ ωραία αυτοκόλλητα. ποια χρονιά είχαν κυκλοφορήσει στην Ελλάδα?
την ίδια χρονιά που παίχτηκε η σειρά στην Ελλάδα λογικά. Θυμάμαι πως πήγαινα δημοτικό ακόμα
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 12:45 am
το 96-97 ειχαν κυκλοφορησει τοτε στην ελλαδα
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 1:11 am
Οι mmpr όταν ξεκίνησαν να παίζονται στην Ελλάδα πήγαινα 6η Δημοτικού ίσως και 5η. Δηλαδη το ή το 1993 ή το 1994. Το πιο πιθανό είναι να παίζονταν το 1993 και εδώ τώρα που το σκέφτομαι γιατί θυμάμαι που ο λόγος που είχα γραψει κάτι κασέτες με επεισόδια τότε ήταν για έπαιζα αγώνα ποδοσφαίρου και δεν ήθελα να χάσω τα επεισόδια. Τα γλυφιτζούρια πράγματι δεν βγήκαν κατευθείαν. Υπολογίζω και γω 1995-1996 εκεί γύρω. Και δεν ήταν μόνο αυτά. Βγαίνανε και kinder έκπληξη που είχαν rangers και zords μέσα. Α ναι και τα παγωτά lucky cup της Αλτζιντα είχαν και αυτά τέτοια μέσα αν θυμάμαι καλά
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 8:25 am
Πωπω πρεπει να ηταν ωραια χρόνια...
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 5:44 pm
Green Rider έγραψε:Οι mmpr όταν ξεκίνησαν να παίζονται στην Ελλάδα πήγαινα 6η Δημοτικού ίσως και 5η. Δηλαδη το ή το 1993 ή το 1994. Το πιο πιθανό είναι να παίζονταν το 1993 και εδώ τώρα που το σκέφτομαι γιατί θυμάμαι που ο λόγος που είχα γραψει κάτι κασέτες με επεισόδια τότε ήταν για έπαιζα αγώνα ποδοσφαίρου και δεν ήθελα να χάσω τα επεισόδια. Τα γλυφιτζούρια πράγματι δεν βγήκαν κατευθείαν. Υπολογίζω και γω 1995-1996 εκεί γύρω. Και δεν ήταν μόνο αυτά. Βγαίνανε και kinder έκπληξη που είχαν rangers και zords μέσα. Α ναι και τα παγωτά lucky cup της Αλτζιντα είχαν και αυτά τέτοια μέσα αν θυμάμαι καλά
εχω και βιντεο που ειμαι πολυ μικρος κ μου εφερναν  αλμπουμ με αυτοκολλητα τετοια και θυμαμαι τζιμ οτι ηταν σιγουρα 97 εγω ημουν μωρακι μαζι με κινντερ και τετοια .. δεν καταλαβαινα κ πολλα τοτε αλλα δεν θα με χαλουσε να ημουν 4-5 χρονια μεγαλυτερος να ''ζουσα'' καλα καλα εκεινη την εποχη οπως δλδ εσυ κ  ξαδερφος μου κ αλλα παιδια εκεινης της γενιας.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Φεβ 24, 2018 7:34 pm
Και πάλι ευχόμουν να ήμουν μικρότερος. Τότε είχαμε νοοτροπία πάμε Γυμνάσιο μεγαλώσαμε. Γιαυτό σταμάτησα στη γ' σεζόν να βλέπω στο γυμνασιο
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Φεβ 25, 2018 1:48 am
Green Rider έγραψε:Και πάλι ευχόμουν να ήμουν μικρότερος. Τότε είχαμε νοοτροπία πάμε Γυμνάσιο μεγαλώσαμε. Γιαυτό σταμάτησα στη γ' σεζόν να βλέπω στο γυμνασιο
εγω και παλι εωβλεπα αλλα ''κρυφα'' ηταν της ηλικιας εντακει αλλα τωρα ουτε που με νοιαζει τι θα πουν .. ο λογος που σταματησα ηταν γτ με ξενερωναν γενικα οι σεζον απο τοτε που τους πηρε ι ντιζνει
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Φεβ 25, 2018 2:16 pm
Και μένα μου είχε φανεί κάπως που έγιναν Zeo όταν είχα δει ξέκαρφα ένα επεισόδιο. Πόσο μάλλον όταν είδα καταλάθος ένα επεισόδιο των Turbo. Είχα πάθει σοκ όταν είδα τον Justin να γίνεται ranger. Και τα δύο μου είχαν κάνει πολύ αρνητική εντύπωση τότε. Φαντάσου πλάκα που έπαθα το 2005 όταν πέτυχα καταλάθος SPD. Είχα την εντύπωση τόσα χρόνια πως η σειρά είχε σταματήσει!
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Φεβ 25, 2018 3:52 pm
Green Rider έγραψε:Και μένα μου είχε φανεί κάπως που έγιναν Zeo όταν είχα δει ξέκαρφα ένα επεισόδιο. Πόσο μάλλον όταν είδα καταλάθος ένα επεισόδιο των Turbo. Είχα πάθει σοκ όταν είδα τον Justin να γίνεται ranger. Και τα δύο μου είχαν κάνει πολύ αρνητική εντύπωση τότε. Φαντάσου πλάκα που έπαθα το 2005 όταν πέτυχα καταλάθος SPD. Είχα την εντύπωση τόσα χρόνια πως η σειρά είχε σταματήσει!
και απο τον τζαστιν μετα ειδες τον΄΄ σκυλο'' να γινετε ρειντζερ Razz Razz Razz
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Φεβ 25, 2018 5:03 pm
Μακάρι να ήταν τόσο badass οι σκύλοι όσο αυτός  lol!
Jim88
Jim88
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2020

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 3 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Οκτ 16, 2020 2:40 am
Πότε έβγαιναν αυτά;
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης