Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

+16
redranger
siston
chrys
tomy.is
gogeta
don mpertas
redgoldjason
DRAGONGOD
menes
Skyranger
elvis
John-Ranger
BnsGoldRanger
ninetales
XameR_GT
Green Rider
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Πεμ Νοε 04, 2010 8:51 pm
Φυσικά. Οπώς θυμάσαι ήταν ότι πιο Hot υπήρχε τότε. Το έβλεπα πάλι πριν 1-2 χρόνια που το έδειχνε το Alpha
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Τρι Μαρ 22, 2011 5:09 am
Green Ranger έγραψε:Φυσικά. Οπώς θυμάσαι ήταν ότι πιο Hot υπήρχε τότε. Το έβλεπα πάλι πριν 1-2 χρόνια που το έδειχνε το Alpha


Υπεροχα τα αυτοκολλητα με τα γλυφιτζουρια!!!! Δυστυχως μονο 5 τετοια αυτοκολλητα ειχα παρει, τα χω ακομα, τα χει κ ο Jim σε αυτα που ποσταρε.


cheers Mκρος δεν εβλεπα ποτε το Beverly, δεν μου αρεζε, αλλά προπερσι που το χε σε επαναληψη, το ξεσκισα, υπεροχο !!!!!!!!




[Eπειδη μου αρεσε πολυ αυτο το θεμα, εκανα ολο το παρακατω κειμενο μου copy-paste σε νεο, ειδικο θεμα. Οποτε μη το διαβαζετε εδω, αλλά στο νεο ξεχωριστο θεμα.] :
Πειτε μου οτι κ σε σας, οταν το βλεπατε τωρα στην επαναληψη, σας ηρθε η ιδεα, τι ωραια να υπηρχε μια μιξη , να δημιουργούνταν καποτε μια νεα σειρα, κατι σαν Beverly και Rangers μαζί, δηλ. κατι σε Mighty Morphin (εφηβικη κ νεανικη ζωη κ Rangers) , αλλά πολυ καλυτερο, big budget , κανονικη σειρα, με πολυ ηθοποια, γεγονοτα, καταστασεις, εφηβοι κτλ κτλ Smile !!!!!!!!!! Κ περα απ τα προσωπικα τους κτλ, να καλουνταν να υπερασπιστουν τον κοσμο ως Power Rangers !!!!!!!! Υπεροχη σειρα, 2 σε 1 !!!!! Βεβαια θα κοστιζε πολυ κ θα χανοταν κ το marketing
απ τα πιτσιρικια, κ δεν θα φταναν οι σκηνες των Sentai, αλλά θα χρειαζοταν κατι παραπανω μαλλον. Ουτε καν η Saban μαλλον... Αλλά σκεφτειτε τα θετικα, θα δημιουργουσε απειρους Ενηλικες φανς !!!!! (αλλά κ καθε ηλικιας κ φυλου). Κ κυριως, θα ηταν η καλυτερη σειρα ολων των εποχων, μιας κ δεν θα ηταν μονο επιστημονικη φαντασια κ πολεμικες τεχνες, αλλά θα ειχε κ ολα τα στοιχεια του Beverly Hills !!!!!!! Κοινωνικο-πολεμικο-φαντασια. Νεανικες ανησυχιες κ περιπετειες, αλλά κ μαχητες κ υπερασπιση του πλανητη !!!! 2 αστερια σε ενα !!!!!! Like a Star @ heaven cheers I love you sunny cheers cheers cheers cheers cheers cheers cheers Αλλά απιαστο ονειρο μαλλον !!!! Μπορει καποιο στουντιο καποτε μετα απο πολλα πολλα χρονια, αν δεν υπαρχουν πια οι Rangers. Ή παραλληλα με τους Rangers, μια εταιρια να το αναλαβει, κ να αλλαξει τις στολες κ την ιδεα λιγο, για να μη πληρωνει δικαιωματα κ στην Toei κ Saban κ κατηγορηθει κ για αντιγραφη. Aπ την εποχη μας λειπει μια καλη κοινωνικη σειρα κ κυριως νεανικη, πανε οι δοξες του Beverly. Aλλα λειπει κ μια καλη σειρα επιστημονικης φαντασιας. Τι καλα καποιος φωτισμενος παραγωγος να πραγματοποιουσε καποτε αυτη τη συνενωση κ τη γεννηση της καλυτερης σειρας ever !!!!!!!!!!!!!! Κ οι ήρωες να ειναι μαθητες, ή φοιτητες, ή νεαροι Ενηλικες, ή να δουλευουν, τα πρωτα βηματα στη νεα εφηβική ή ενήλικη ζωη κ κοινωνια κ παραλληλα, go go Power Rangers !!!!
menes
menes
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 65
Ημερομηνία εγγραφής : 13/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : θεσσαλονικη

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Ιουλ 15, 2011 9:31 pm
hmoun polu mikros tote kai dn skeftomoun na ta mazepso....polu krima...
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Παρ Ιουλ 15, 2011 11:30 pm
popo ti mou thimisate . taxa alaksi ta fota . thimame pou sto kedrotous ta glifitsouria eixan tsixla kai ta aftokolita eitan kolimena esoterika ths siskebasias . popo ksana
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Σεπ 03, 2011 8:56 pm
Απ'ότι βλέπω στο ντοσιέ μου είχα και VR Troopers τέτοια αυτοκόλλητα, αλλά είχαν βγει χώρια τα γλυφιτζούρια τους αδυνατώ να θυμηθώ
DRAGONGOD
DRAGONGOD
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1135
Ημερομηνία εγγραφής : 11/07/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Μυρσίνη(Ηλείας)
http://greekgameland.yolasite.com

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Σεπ 03, 2011 9:31 pm
oi vr troopers odos prepei naxan bgi prin tous pr . giati kai ego tous thimame naxan bgi , alla malon pio prin , giati gia pio meta 100% oxi .
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Σεπ 04, 2011 12:48 am
To ότι παίχτηκαν πιο μετά ναι όντως, για τα γλυφιτζούρια όμως δεν είμαι σίγουρος αν βγήκαν πριν ή μετά των mmpr
redgoldjason
redgoldjason
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011
Τόπος : Zedd's Palace

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Κυρ Νοε 06, 2011 4:51 am
kala thimamai oti i proti mou epafi me lefko ranger itan sta glifitzouria!!! akoma epeze o protos kiklos se epanalipsi otan vgikan!!!!
redgoldjason
redgoldjason
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 126
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2011
Τόπος : Zedd's Palace

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Τρι Νοε 08, 2011 1:40 am
a kai oi vr troopers στην ελλαδα ξεκινησαν την εποχη που ξεκινησε και ο 2ος κυκλος των pr. ειχε προηγηθει ο πρωτος και σε επαναληψη και μετα ξεκινησε ο δευτερος μαζι με vrtroopers οποτε οι pr ειχαν ξεκινησει το λιγοτερο 1 χρονο πριν(λιγο παραπανω απο χρονο βασικα Smile )!!!!
avatar
don mpertas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2011
Τόπος : thes

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Τετ Δεκ 21, 2011 10:57 pm
hahahahaha pwpwpw ti thimithika twra Razz egw eixa apo sokofretes Very Happy
avatar
gogeta
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 93
Ημερομηνία εγγραφής : 09/10/2011

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Πεμ Ιαν 05, 2012 4:52 pm
ωραία αυτοκόλλητα
tomy.is
tomy.is
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 63
Ημερομηνία εγγραφής : 12/06/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Αθηνα

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Δευ Ιουν 18, 2012 6:51 pm
πωπω τι μου θυμισατε... μου ρχεται η αισθηση του ξεκολληματος απ την εσωτερικη μερια...σε ασημι περιτυληγμα, κ η γευση γλειφιτζουριου...
avatar
chrys
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2644
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Πεμ Ιουν 21, 2012 11:28 pm
ωραια τα αυτοκολλητα.
siston
siston
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 576
Ημερομηνία εγγραφής : 10/05/2013
Ηλικία : 28
Τόπος : Νεα Φιλαδέλφεια

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Σαβ Μάης 11, 2013 12:06 am
χααχχα εξαλιαρικο
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Δευ Ιουλ 22, 2013 9:31 pm
ωραιο αλμπουμ... αναμνησεις
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια! - Σελίδα 2 Empty Απ: Το παλιό μου ντοσιέ με αυτοκόλλητα MMPR από γλυφιτζούρια!

Τρι Μαρ 17, 2015 1:37 pm
Σαν τρελός τα μάζευα τότε.Έπρεπε να είχαν βγάλει άλμπουμ για αυτά
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης