Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 13, 2015 3:41 am
redlegend έγραψε:^Ναι ρε φίλε, αυτή η στιγμή ήταν όλα τα λεφτά, την πρώτη φορά που την έπαιξα δεν μπου έκανε εντύπωση γιατί ήμουν διακοπές και έπαιζα σε μια παλιά τηλεόραση που δεν είχε καν στερεο (ήταν απο τις πρώτες έγχρωμες) Μετά που το ξανα έπαιξα εδώ, ντάξει άλλη φάση, λέω εδω είμαστε. 
Κάτι πίρε το αυτί μου οτι το riso of the tomb raider (sequel) θα είναι exclusive του xbox1 ισχύει;
Ναι, σε αυτή τη στιγμή μετράει πιο πολύ ο ήχος. Και εγώ την πρώτη φορά δεν το άκουσα καλά γιατί ήταν μεσημέρι καλοκαιρού και το είχα σιγά, την επόμενη φορά που το είχα δυνατά πωρώθηκα πάρα πολύ σε αυτή τη φάση.

Δυστυχώς ισχύει ότι θα είναι exlusive μόνο για κονσόλες xbox, αλλά είναι νωρίς ακόμη, μπορεί να αλλάξουν γνώμη μέχρι την μέρα που θα ανακοινώσουν την ημερομηνία που θα βγει.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 13, 2015 11:31 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το Tomb Raider δεν είναι exclusive, απλά θα βγεί πρώτα εκεί και θα μείνει για...κάποιον καιρό(φαντάζομαι κανά 6μηνο - χρόνο) για να φουσκώσει το XBONE και να αυξηθούν οι πωλήσεις του και μετά οι πωλήσεις του Tomb Raider σε αυτό.

Είναι μια σχετικά καινούργια τακτική αλλά αυτό που μετράει είναι το εξής :

"Η Mircosoft πληρώνει την Crystal Dynamics για βγάλει τις εκδόσεις του PS4 και PC ένα συγκεκριμένο χρονικό διάστημα αργότερα".

Απλά υπομονή για όσους το θέλουν σε PS4 και PC.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Ιουν 16, 2015 12:28 am
Το σκληρό διάβασμα 5 ημερών επιτέλους τελείωσε! Δυστυχώς παρ'όλο αυτό το διάβασμα προβλέπω ότι θα μείνω σε ένα εργαστήριο αύριο. Άρα αυτό το εξάμηνο μας κάνουν 3/4 Sad Sad Sad

Το πιο σπαστικό είναι ότι στο ένα έμεινα γιατί έτσι του κάπνισε του καθηγητή, η δικαιολογία του ήταν "γιατί είμαι καθηγητής και κάνω ότι γουστάρω". Άντε μην αρχίσω με τον μ... Evil or Very Mad Evil or Very Mad
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Ιουν 16, 2015 8:31 pm
ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ SQUARE ENIX ΣΑΓΑΠΩ 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Ιουν 16, 2015 9:10 pm
Τελικά είχα δίκιο, τα πήγα χάλια μαύρα σήμερα στο εργαστήριο αν και πέσανε δημοτικού θέματα έχασα πολλούς βαθμούς από την πολύ σιγουριά μου (και έπρεπε να γράψω 10/10 για να περάσω).

Δεν μπορείτε να φανταστείτε τι έπεσε, να βρούμε όγκους απλών ορθογωνίων παραλληλογράμμων και μετά να βρούμε τα κεντριδί (το κέντρο του όγκου τους). Και φανταστείτε ότι είναι το πιο βασικό μάθημα για την σχολή μου.


Το κακό είναι ότι οι περισσότεροι το πάλευαν 2 ώρες και τελικά δεν έγραψαν τίποτα, και αυτοί οι τύποι θα φτιάχνουν τα καράβια που θα ανεβαίνετε μαζί με τις οικογένειες σας αύριο No
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Ιουν 18, 2015 8:00 pm
Παιδια θα ηθελα να ρωτησω ποσο περίπου κοστίζει να πας απο Αθήνα στην Τήνο με πλοίο(Νομιζω κάποιοι απο σας ειναι απο Τήνο..) Ειδα κατι τιμές €100 το ατομο και παραξενεύτηκα γιατι το αεροπλάνο απο Κυπρο Αθήνα στοιχίζει λιγότερο..
Θα ηθελα να μου πείτε ποσο περιπου κοστίζει με το κανονικό πλοίο και ποσο με το δελφίνι
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Ιουν 18, 2015 8:29 pm
Mahad7 έγραψε:Παιδια θα ηθελα να ρωτησω ποσο περίπου κοστίζει να πας απο Αθήνα στην Τήνο με πλοίο(Νομιζω κάποιοι απο σας ειναι απο Τήνο..) Ειδα κατι τιμές €100 το ατομο και παραξενεύτηκα γιατι το αεροπλάνο απο Κυπρο Αθήνα στοιχίζει λιγότερο..
Θα ηθελα να μου πείτε ποσο περιπου κοστίζει με το κανονικό πλοίο και ποσο με το δελφίνι
Εμείς πάμε κάθε χρόνο γιατί όταν ήμουν μικρός είχα χτυπήσει άσχημα και είχε κάνει η μητέρα μου τάμα στην Παναγιά, δε θυμάμαι ακριβώς κάτσε να ρωτήσω και θα σου πω σε λίγο, γιατί δε θυμάμαι ακριβώς. Αν δε κάνω λάθος πάμε από το λιμάνι της Ραφήνας.

Edit: Απο Ραφήνα είναι 20 να πας και 20 να γυρίσεις με το αργό και 40 με το γρήγορο, αλλά αυτό μάλλον το έχουν κόψει, μου το είπε η μάνα μου που τα κανονίζει κάθε χρόνο, δε θυμόταν ακριβός αλλά κάπου εκεί πρέπει να είναι
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιουν 19, 2015 3:46 pm
Είδα το The Sims 4. Ότι καλό είχε το Sims 3 (που έκανε μέχρι και εμένα να το παίξω 2 βδομάδες) το χάλασαν.
Τέρμα μέχρι και ο Open World, τώρα είναι σαν να παίζεις 1 ή 2 (τις αηδίες).
Για να λέμε τα καλά όμως, έφτιαξαν πολύ το socialization (κοινωνικοποίηση) που έπρεπε να το είχαν κάνει από το 3.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Ιουν 19, 2015 4:46 pm
^Ποτέ δε μου άρεσε το sims, δε ξέρω τι του βρίσκουν τόσα άτομα.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 20, 2015 11:55 am
Επιτέλους ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy
Τέλος οι εξετάσεις,καλά αποτελέσματα να χουμε...
Πλέον ύπνος,άραγμα,ξενύχτια,πάρτι,καφέδες,παραλία,η καλή ζωή τώρα ξεκινά Wink
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Σαβ Ιουν 20, 2015 6:06 pm
redlegend έγραψε:^Ποτέ δε μου άρεσε το sims, δε ξέρω τι του βρίσκουν τόσα άτομα.
Και εμένα όπως είπα δεν μου αρέσουν αλλά παραδέχομαι ότι το 3 κάτι λέει, ειδικά μετά το τελευταίο patch.

MCygo13 έγραψε:Επιτέλους ΚΑΛΟΚΑΙΡΙ Very Happy
Τέλος οι εξετάσεις,καλά αποτελέσματα να χουμε...
Πλέον ύπνος,άραγμα,ξενύχτια,πάρτι,καφέδες,παραλία,η καλή ζωή τώρα ξεκινά Wink
Την δευτέρα ξεκινά για εμένα Sad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Ιουν 21, 2015 12:59 am
χαχα υπομονή φίλε και καλή επιτυχία ^^
Πήγα colour day,καλά εκτός του ότι χρειάστηκα 4 πλυσίματα για να φύγει ολοκληρωτικά το χρώμα από πάνω μου χΔ εντάξει ψιλοαμερικανιά φάση αλλά νομίζω είχε επιτυχία,προσωπικά μου άρεσε, όπως ακριβώς το περίμενα ήταν,πιστεύω θα γίνει ξανά σίγουρα,μην σας πω θεωρώ θα κοιτάξουν να κάνουν κι άλλα παρόμοια events
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Ιουν 22, 2015 7:24 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Μόλις πέτυχα αυτό το post στο youtube. Ότι νάνε είναι οι ανωνυμους, και στην αρχή με είχαν εντυπωσιάσει...
Και καλά ότι καταφέρνουν κάτι έτσι. Όπως λέει και ένα post πιο κάτω, το μόνο που καταφέρνουν έτσι είναι να ενοχλούν τον κόσμο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Ιουν 22, 2015 7:32 pm
^Τι σχέση έχει αυτό με τους anonymous; αλήθεια δε μπορώ να καταλάβω, έχω δει πολλά τέτοια comments στο yt απλά τα θεωρώ spaming ηλίθιων που δεν έχουν άλλη δουλειά να κάνουν.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Δευ Ιουν 22, 2015 7:48 pm
επιτέλους σπίτι. Ελειπα 4 μέρες Σύρο για ένα τουρνουά ποδοσφαίρου
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 18 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Ιουν 24, 2015 3:07 pm
^Μια χαρά. Λουκούμια πήρες?
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης