Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Οκτ 21, 2015 10:10 pm
Πολύ ωραίος ο Γιάννης. Εχω και γω προσθέσει παιχνίδια στη συλλογή μου απλά τα περισσότερα αγορασμένα ψηφιακά

Mε κουτί

Mortal Kombat (Xbox 360) - Το κορυφαίο MK ever απλά. Ακόμα το λιώνω

Soul Calibur ΙV (Xbox 360) - Για μένα το καλύτερο Soul Calibur. Το ξέσκισα πραγματικά

Dead or Alive 4 (Xbox 360) - Αρκετά καλό παιχνίδι. Το 5 που το έχει φίλος ακόμα καλύτερο

W 12 (Xbox 360) - Ελάχιστα το έχω παίξει. Το πήρα πακέτο με το xbox

Super Street Fighter IV - Με χαλάει το στυλ των γραφικών προσωπικά και το πόσο αργό έγινε το street fighter



Αγορασμένα ψηφιακά στο xbox 360


Ultimate marvel vs capcom 3 - Παιχνιδάρα λατρεμένη. Διαβάστε κριτική μου εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Soul Calibur V - Το παιχνίδι αρχικά το μισούσα. Εν τέλει έχω κολλήσει άσχημα μαζί του!

Super Street Fighter IV The Arcade Edition (δωρεάν με games with gold) - Oτι είπα και στο απλό super. Καλύτερο ρόστερ μεν αλλά θέλω γραφικά σαν του ΚΟF XIII ρε capcom και την ταχύτητα του επίσης...

Αγορασμένα ψηφιακά στο Steam


KOF 98 UM - Το έκαψα το καλοκαίρι με έναν φίλο κάνοντας όλα τα achievements

KOF 2002 UM - To καλύτερο 2D fighting game ever κατά τη γνώμη μου!

ΚΟF XIII - Eξαιρετικό παιχνίδι. Το μόνο που με χαλάει είναι πως λείπουν αρκετοί από το ρόστερ

Ιnjustice Gods Amongst Us - Παιχνιδάρα ισάξια με το Mortal Kombat 9

Guilty Gear Isuka - Τι βλακεία αυτή με το πως στρίβεις..Κατά τ'άλλα πολύ καλό παιχνίδι

Gear Gear X2 Reload - Αθλιο port πραγματικά σε ένα κατά τ'άλλα φοβερό παιχνίδι

Blazblue Calamity Trigger - Πολύ γαμάτο fighting που βάζει τα γυαλιά στην capcom

Mortal Kombat Arcade Kollection - Από νοσταλγία και μόνο αξίζει να το πάρεις. Τέρμα broken το AI...

Skullgirls - Πολύ καλό παιχνιδάκι που θα λατρέψουν όσοι γουστάρουν blazblue, guilty gear, anime κτλπ.

Divekick - Πολύ πρωτότυπο fighting. Απλά άλμα και κλωτσιά και να έχει τέτοια ποικιλία κουφάθηκα
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Κυρ Οκτ 25, 2015 1:05 am
Μπράβο Δημήτρη. Κρατάς ψηλά την σημαία των fighting παιχνιδιών! Πλέον υπάρχουν για όλα τα γούστα με άπειρες θεματολογίες και οι εταιρίες βγάζουν διαμαντάκια που περιμένουν να τα ανακαλύψουμε.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Σεπ 06, 2017 10:13 pm
johnny_salonica έγραψε:Update της συλλογής με ότι fighting απέκτησα είτε ξέχασα να ποστάρω από τότε που άνοιξα το θέμα:

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Virtua Fighter 2 (Saturn) Το καλύτερο παιχνίδι της σειράς με frame rate βελούδο και bxreathtaking γραφικά για την εποχή του.

Virtua Fighter 2 (PC) Για χρόνια ήταν ότι καλύτερο είχαν να επιδείξουν οι υπολογιστές σε fighting παιχνίδια.

Pit Fighter Κυκλοφόρησε το 1990 και ήταν από τις πρώτες προσπάθειες digitizing χαρακτήρων.

Ready 2 Rumble Boxing Από τα παιχνίδια που τα ευχαριστιέσαι καλύτερα με 2 άτομα.

War Gods Κυκλοφόρησε την χρυσή εποχή των πρώτων τρισδιάστατων fighting και διαφήμισε πολύ την "3D Button" λειτουργία του.

Dead Or Alive Dimensions Πάρα πολύ καλό παιχνίδι για τα κυβικά του 3ds με πληθώρα επιλογών και άριστα γραφικά.

Reality Fighters Πιο πολύ θα το χαρακτήριζα ως ένα tech demo για το PsVita, παρά για παιχνίδι. Έχει την πλάκα του για λίγο.

Street Fighter IV Ομοίως όπως ανέφερα στο πρώτο πόστ μου για την PS3 έκδοση.

Hyper Street Fighter II Συλλογή του κλασικού πλέον Street Fighter II συν το Street Fighter II: The Animated Movie.

Tekken 6 Κάθε φορά και καλύτερη αυτή η σειρά, η οποία καταφέρνει να μην κάνει λάθη και να βελτιώνει αρκετούς τομείς.

Soul Calibur V Όπως και το Tekken, έτσι και αυτή η σειρά κάνει άλματα προς τα μπρος. Αρκετά απαιτητικό παιχνίδι με βάθος

Dragonball Z Budokai HD Remaster των PS2 παιχνιδιών με περίεργη απουσία του δεύτερου παιχνιδιού. Διασκεδαστικά παιχνίδια.

WWE All Stars Αποτελεί μίξη wrestling και fighting στοιχείων με arcade φόντο, για αυτό μπαίνει και στην λίστα.

Έχεις ωραίο υλικό..
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Σεπ 06, 2017 11:39 pm
Update γιατί απέκτησα και άλλα από τότε

Πολύ ωραίος ο Γιάννης. Εχω και γω προσθέσει παιχνίδια στη συλλογή μου απλά τα περισσότερα αγορασμένα ψηφιακά

Mε κουτί

Mortal Kombat (Xbox 360) - Το κορυφαίο MK ever απλά. Ακόμα το λιώνω

Soul Calibur ΙV (Xbox 360) - Για μένα το καλύτερο Soul Calibur. Το ξέσκισα πραγματικά

Dead or Alive 4 (Xbox 360) - Αρκετά καλό παιχνίδι. Το 5 που το έχει φίλος ακόμα καλύτερο

W 12 (Xbox 360) - Ελάχιστα το έχω παίξει. Το πήρα πακέτο με το xbox

Super Street Fighter IV - Με χαλάει το στυλ των γραφικών προσωπικά και το πόσο αργό έγινε το street fighter

Κing of Fighters XII (PS3) - Το πέτυχα 10 ευρώ και τσίμπησα χωρίς δεύτερη σκέψη. Δεν έχει σημαντικές διαφορές από το ΧΙΙΙ. Απλά μικρότερο ρόστερ[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγορασμένα ψηφιακά στο xbox 360


Ultimate marvel vs capcom 3 - Παιχνιδάρα λατρεμένη. Διαβάστε κριτική μου εδώ [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Soul Calibur V - Το παιχνίδι αρχικά το μισούσα. Εν τέλει έχω κολλήσει άσχημα μαζί του!

Super Street Fighter IV The Arcade Edition (δωρεάν με games with gold) - Oτι είπα και στο απλό super. Καλύτερο ρόστερ μεν αλλά θέλω γραφικά σαν του ΚΟF XIII ρε capcom και την ταχύτητα του επίσης...

Αγορασμένα ψηφιακά στο PS3

Capcom vs. SNK 2: Mark of the Millennium 2001 - Mεγάλο απωθημένο που δεν το έβρισκα στο ps2. Απίστευτη παιχνιδάρα. Πολύ κρίμα που δεν βγαίνει σε hd έκδοση ή να βγει ένα 3ο παιχνίδι επιτέλους...[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Super Street Fighter 2 Turbo : HD Remix - Είχα παίξει mugen έκδοση αυτού. Το original μας έχει φάει μια περουσία στα arcades. Δεν γινόνταν να μην το χτυπήσω![Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Αγορασμένα ψηφιακά στο Steam


KOF 98 UM - Το έκαψα το καλοκαίρι με έναν φίλο κάνοντας όλα τα achievements

KOF 2002 UM - To καλύτερο 2D fighting game ever κατά τη γνώμη μου!

ΚΟF XIII - Eξαιρετικό παιχνίδι. Το μόνο που με χαλάει είναι πως λείπουν αρκετοί από το ρόστερ

Ιnjustice Gods Amongst Us - Παιχνιδάρα ισάξια με το Mortal Kombat 9

Guilty Gear Isuka - Τι βλακεία αυτή με το πως στρίβεις..Κατά τ'άλλα πολύ καλό παιχνίδι

Gear Gear X2 Reload - Αθλιο port πραγματικά σε ένα κατά τ'άλλα φοβερό παιχνίδι

Blazblue Calamity Trigger - Πολύ γαμάτο fighting που βάζει τα γυαλιά στην capcom

Mortal Kombat Arcade Kollection - Από νοσταλγία και μόνο αξίζει να το πάρεις. Τέρμα broken το AI...

Skullgirls - Πολύ καλό παιχνιδάκι που θα λατρέψουν όσοι γουστάρουν blazblue, guilty gear, anime κτλπ.

Divekick - Πολύ πρωτότυπο fighting. Απλά άλμα και κλωτσιά και να έχει τέτοια ποικιλία κουφάθηκα

Garou: Mark of the Wolves - Μεγάλη λατρεία. Το είχα λιώσει στον emulator του neo geo. Μου έκανε δώρο ο κολλητός μου τα Χριστούγεννα[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Guilty Gear XX Accent Core Plus R - Δεν έχω προλάβει να ασχοληθώ. Το πήρα γιατί μου το πρότεινε ένας φίλος[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Τekken 7 - Παιχνιδάρα. Το καλύτερο αυτής της γενιάς αναμφίβολα. Ανυπομονώ για τους νέους χαρακτήρες που θα μπουν [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Σεπ 06, 2017 11:41 pm
Ωραίος, το tekken 7 πρέπει ναναι φοβερό έτσι?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Σεπ 06, 2017 11:48 pm
Noμίζω πως ήμουν ξεκάθαρος. Ελπίζω να βγάλει και ένα Soul Calibur της προκοπής η εταιρείας τώρα
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica - Σελίδα 2 Empty Απ: Συλλογή Fighting Videogames johnny_salonica

Τετ Σεπ 06, 2017 11:50 pm
Κάτσε για μισό... Mortal Kombat 9??? Εχω μείνει πίσω πλέον  lol!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης