Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 10:13 pm
redlegend έγραψε:Δεν είπα ότι ειπες κάτι τέτοιο απλά είπα ότι εγώ εγώ για το συγκεκριμένο παιχνίδι είμαι της άποψηΣ αν παίξεις ένα είναι πάνω κάτω σαν να τα έχειΣ παίξει όλα και αν δεν εισαι πραγματικος φαν δεν αξίζει να πάρεις και δεύτερο πάντως εγώ δεν δίνω δεκάρα ξανά γι'αυτό το παιχνίδι ίσως το κατεβάσω τώρα που έχω καινούργιο pc αλλά μέχρι εκει
Όπως λες τα online είναι σε όλα ίδια, όχι ότι μπορείς να παίξεις ένα και μετά ένα άλλο εύκολα, αλλά όλα έχουν το ίδιο concept (Σκότωσε τον αντίπαλο αθόρυβα) μόνο σε οπτικά θέματα και θέματα τις κίνησης (στα πιο καινούρια κρύβεσαι πιο εύκολα).
Αλλα το singleplayer είναι διαφορετικό από game σε game, και μετά είναι η ιστορία, τα τέσσερα πρώτα (1,2,brotherhood,Revelations) έχουν φοβερή ιστορία.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Ιουν 30, 2014 3:32 am
η κωλόμπαλα τι άλλο. Γιατί μωρή μας ξηγήθηκες έτσι?  Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Αυγ 03, 2014 11:31 pm
Εξαιτίας αυτού που σας είπα ότι έκανα τον μάρτιο όταν κάηκε το pc μου:
Ότι το μάρτιο κάηκε το τροφοδοτικό μου και πήγα το pc μου σε ένα μαγαζί και για να γλιτώσω τελικά πολύ λίγα ευρώ (σαν μ&*%κας που είμαι) έβαλα μικρότερο τροφοδοτικό (750Watts --> 550Watts). Αλλά και αυτός μου είπε ότι σηκώνει το pc μου ενώ δεν σήκωνε ούτε τη κάρτα γραφικών μου.
Προχτές, 5 μήνες μετά, μου κάηκε ξανά το τροφοδοτικό και μαζί πήρε και την μητρική μου... Καταστράφηκαν όλα τα usb και η ενσωματωμένη στη μητρική, η κάρτα ήχου μου.
100 ευρώ έδωσα μόνο για να πάρω usbs για πρόχειρα και για το νέο τροφοδοτικό. Μένει να αλλάξω μητρική και σκληρό (ανεβάζει θερμοκρασία), αλλά αν αλλάξω τη μητρική πρέπει να αλλάξω της ram που είναι παλιάς τεχνολογίας, άρα αλλά 300. Σύνολο 400+ ευρώ ζημιά.  pale  pale  pale  pale  pale  pale 
Ευτυχώς πρέπει να αντέχει λίγο η μητρική μέχρι τον σεπτέβρη τουλάχιστον, απλά δεν θα έχω ήχο.
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΙΑΣΩ ΔΟΥΛΕΙΑ.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Αυγ 04, 2014 12:37 am
πόπο. Και μένα το τελευταίο pc έτσι μου χάλασε και πήρα άλλο. Εδινε λάθος ρεύμα το τροφοδοτικό επειδή είχε χαλάσει και κάηκαν τα πάντα. Ντάξει αυτός ο τύπος θέλει κρέμασμα. Να του κοπανάς στο κεφάλι το pc  Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Αυγ 04, 2014 1:12 pm
^Άσε αυτόν, εγώ φταίω που ενώ έβλεπα ότι το pc μου δυσκολεύεται δεν πήγα να μου αλλάξει ξανά τροφοδοτικό.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Αυγ 31, 2014 6:04 pm
Ότι είχα προγραμματίσει να ξεκινήσω το διάβασμα μου από τις 25 και σήμερα συνειδητοποίησα ξαφνικά ότι αύριο γράφω και δεν έχω ανοίξει ούτε περιοδικό...
Επίσης ότι γράφω κάθε μέρα συνεχόμενα για 3 βδομάδες.
avatar
fdfbill
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 203
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Αυγ 31, 2014 7:21 pm
Τα dead link
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Σεπ 03, 2014 4:36 pm
Σε λίγες μέρες ξεκινάει το σχολείο... Sad Sad
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Σεπ 08, 2014 10:40 am
Μεθαυριο εχω σχολείο
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Σεπ 08, 2014 4:51 pm
δεν θα βγω το απόγευμα γιατί πρέπει να φτιάξω τον κήπο...-__________-
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 5:28 pm
Πριν λίγο έμαθα ότι ο κολλητός μου μετακομίζει Γερμανία.  Χαζή κρίση Evil or Very Mad
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 6:02 pm
Που είναι ο καιρός τόσο μουντός -_-
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 6:11 pm
το αφεντικό μου. Θα ακούσει κανένα καρούλι καμιά ώρα
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 8:22 pm
redlegend έγραψε:Πριν λίγο έμαθα ότι ο κολλητός μου μετακομίζει Γερμανία.  Χαζή κρίση Evil or Very Mad
Χοντρό αυτό. Αλλά για αυτόν θα είναι χειρότερο πίστεψε με. Ευτυχώς όμως τώρα υπάρχει το skype και ένα σορό άλλα προγράμματα και δεν θα χαθείτε.
thomas92
thomas92
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 280
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2011
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 8:30 pm
Το PC μου πάλι καλά εχω χτίσει υπομονή χαρη σε αυτό.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 16 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τρι Σεπ 09, 2014 9:09 pm
Costascss έγραψε:
redlegend έγραψε:Πριν λίγο έμαθα ότι ο κολλητός μου μετακομίζει Γερμανία.  Χαζή κρίση Evil or Very Mad
Χοντρό αυτό. Αλλά για αυτόν θα είναι χειρότερο πίστεψε με. Ευτυχώς όμως τώρα υπάρχει το skype και ένα σορό άλλα προγράμματα και δεν θα χαθείτε.
Mα για αυτο στεναχωριέμαι γιατι εκει δεν ξέρει κανέναν, δεν ξέρει καν την γλώσσα. Το skype που λες είναι σίγουρα καλη λύση αλλά δεν συγκρίνετε με το face to face τις πλάκες τις βόλτες την παρέα και τον ουσιαστικό χρόνο που περνάς με τον άλλον, βλέπεις τον ξέρω απο το νήπιο και όπως και να το κάνουμε έχουμε περάσει πολύ χρόνο μαζί που δεν θα αντικατασταθεί, σίγουρα δεν θα χαθούμε και σίγουρα είναι χειρότερα για αυτόν εγώ τουλάχιστον θα έχω και τους άλλους ενώ αυτός θα είναι μόνος του και δεν θα μπορεί καν να συνεννοηθεί ειδικά τον πρώτο καιρό
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης