Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

+19
Mahad7
fdfbill
Green Rider
Costascss
BnsGoldRanger
Zer0
djstathis
MCygo13
CMPunk
GEOHERO
scorpios
tim
Red Forever
General_Steve_93
lapo
chrys97
plousmike
XameR_GT
ninetales
23 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μάης 08, 2014 12:27 pm
^Καλά γ****σε τα, ιδίως οι γάλλοι που μεγάλωσαν εδώ, όχι τα ελληνογαλλάκια από μεικτές οικογένεις, οι γάλλοι-γάλλοι που μεγάλωσαν εδώ, είναι χειρότεροι από τους κάφορυς της Γαλλίας. Τρέλα. Και φαίνεται αυτό κυρίως στις γειτονίες που συχνάζουν στην Αγία Παρασκευή και στα σχολεία.

Costascss έγραψε:Ότι τα τελευταία χρόνια όλοι οι ξένοι πιστεύουν ότι ο Μέγας Αλέξανδρος ήταν ένας αιμοδιψείς ομοφυλόφιλος τρελός κρετίνος.
Το ίδιο γράφει η ubishoft στο ACI (site των AC) και σε ένα παλιότερο AC, το Revelations, οι κακοί ήταν Έλληνες και Βυζαντινοί (εμφανίζοντας τους ως αιμοδιψής δολοφόνοι) ενώ οι τούρκοι ήταν ευγενής και αθώες περιστέρες...

Στο ACI αν δείτε τον παγκόσμιο χαρτί έχει σημεία εδιαφέροντος σε όλο τον κόσμο εκτός της ελλάδας, μέχρι και τον μηχανισμό των αντικυθήρων τον έχει αλλού. Τι τρέχει με την Ubi?????

Παίζει κυρίως αυτό νομίζω και τα πρόσφατα χρόνια αυτή και το στούντιο του montreal της Ubi έχουν γίνει τόσο φιλαράκια και έχουν καβαλήσει τέτοια καλάμια...άστα να πάνε...όταν σου φτιάχνουν τούρκοι τα βιντεοπαιχνίδια...η ειρωνία είναι ότι το καλύτερα παιχνίδι που ‘θεωρητικά‘ έχει βγάλει η Crytek είναι το Blood Dragon γιατί δεν είναι καν φτιαγμένο από αυτούς, απλά η βάση του παιχνιδιού είναι από το Far Cry 3. tongue 

Αλλά, άστους να λένε, από την στιγμή που κάποιος δεν έχει βρεί αρχαιολογική απόδειξη για το πόσο κάφροι ήταν οι Μακεδόνες και οι αρχαίοι Έλληνες, ξέρουμε οτι αυτή είναι η αλήθεια :







[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το τραγικό...ο Αλεξάδρος πέθανε στο δρόμο για την Μακεδονία, στην Βαβυλώνα... Sad 

Και πές άντε πάει στο διάλο οι Βυζαντινοί, όντως ήταν αιμοδιψείς κάφροι σαν τους Τούρκους και τους άλλους λαούς της Ανατολής, αλλά και τους έλληνες ρε φιλέ; Σε λίγο θα μας πούν ότι ο Λεωνίδας ήταν ο Furher της αρχαίας Σπάρτης και ότι αυτό :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Προφήτευσε την άνοδο του ναζισμού το 3000 πχ και πιο πίσω κιόλας.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Γενικώς η δύση έχει αρχίζει να επηρεάζεται από τις μλκιες της Αμερικής με τα "Political Correctness" και τα "Social Justice" που έχουμε καταντήσει να είμαστε πιο ζώα και από τους γύφτους της μέσης ανατολής και τους τούρκους...ΤΑΥΤΟΧΡΟΝΑ! Εδώ δεν φαίνεται τόσο πολύ γιατί, ευτυχώς, είμαστε Ελλάδα αλλά στον κόσμο συμβαίνουν κάτι τέτοια :







Και άλλα πολλά από αυτόν :

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μάης 08, 2014 3:24 pm
^Έχετε δίκιο, όσους γάλλους έχω γνωρίσει είναι βρομιάρηδες (αναρωτιέμαι δεν κάνουν ποτέ μπάνιο?), ξιπασμένοι και φαντασμένοι (ότι αυτοί είναι και όλοι άλλοι δεν υπάρχουν). Εν το μεταξύ, πρέπει να ομολογήσω ότι νευρίαζα με τον πατέρα μου κάθε φορά που έλεγε το κλισέ: "Όταν εμείς γράφαμε ιστορία αυτοί κρέμονταν από τα δέντρα", αλλά τα τελευταία 2 χρόνια βλέποντας video και ντοκιματερ στο youtube για τη ζωή και την ιστορία των ξένων αρχίζω να συμφωνώ.

Ο πατέρας μου έζησε πολλά χρόνια στο εξωτερικό (γερμανία, ολλανδία, αγγλία και δεν ξέρω που αλλού) και μου έχει πει πολλές ιστορίες που μου ανεβαίνει το φαγητό πάνω.

Πχ: Σε ένα μεγάλο μπαρ που είχε στην ολλανδία πήγαιναν έπιναν και μετά, και τα δύο φύλα, κατουρούσαν στις μπότες που φορούσαν.
Και μετά κάθε βραδυ έριχναν στις μοκέτες ειδικά καθαριστικά για τα ούρα. Αυτό μου λέει γινόταν σε όλα τα bars.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μάης 08, 2014 4:25 pm
Οι μεγαλύτεροι λαοί της ανθρωπότητας ή πεθαίνουν σιγά σιγά(Έλληνες, Αιγύπτιοι, Φοίνικες τώρα πια Αλεξανδρινοί) ή εξαφανίστηκαν για πάντα από τον χάρτη και την υπόλοιψη των ανθρώπων την εποχή που εμείς γράφαμε ιστορία...και όχι από κάτι φοβερό, αλλά από τους μλκες που τώρα είναι γνωστοί ως μεσανατολίτες, άραβες, τούρκοι και βαλκάνιοι(τα βλαμμένα από πάνω μας)...τότε ήταν γνωστοί ως Πέρσες, "εβραίοι"(οι τότε καρχηδόνιοι, κούρδοι και ισραηλίτες), πάλι αραβες / μουσουλμάνοι, μογγόλοι και σλάβοι κλπ, που τους αφανήσαν επείδη τότε ήταν το "hip" και "cool" πράγμα για τους αμόρφωτους βαρβάρους...και δεν έχουν αλλάξει καθόλου από τότε.

Τουλάχιστον με τους γάλλους, όσο ξιπασμένοι και να είναι, έχουν φοβερή αίσθηση του χιούμορ μιας και όλοι μπορούμε άνετα να σπάμε πλάκα με την ξιπασιά τους.

Καλά αν με αυτά σου ανεβαίνει το φαγητό πανώ, δεν τολμώ να φανταστώ τι θα γίνει αν μάθεις πως ζούν οι φιλλιπινέζοι στην άτυχη μεριά του νησιού... pale

Κατί άλλο που με εκνευρίζει αρκετά; Όλοι αυτοί οι Social Justice Warriors (SJW) των tumblr και όλοι αυτοί οι χιπστεροσαρδανάπαλοι που τώρα πια κυκλοφορούν στο κέντρο της Αθήνας και μου έρχεται να αρχίσω να ρίχνω πυρηνικά μπας και σωθούμε σαν ανθρωπότητα. Evil or Very Mad Δεν φτάνει που έχουν έρθει από αμερική και μας βαράνε και εδώ και τώρα αυτοί που ήταν κρυφό***** άρχισαν να βγαίνουν στην επιφάνεια και να λένε ότι μλκια τους κατέβει...άστα να πάνε. Άλλη μλκια που με κάνει να αφρίζω είναι αυτό :



Τώρα όλο αυτό δεν γίνεται για κάποιο ενήλικό παιχνίδι με ώριμο σενάριο ή κάτι τέτοιο...γίνεται για το Tomodachi Life...ένα παιχνίδι για ΠΑΙΔΙΑ! Σκεφτείτε λίγο πόσο τρομαχτικό είναι αυτό, ότι υπάρχει τέτοια συζήτηση, για παιχνίδια, για παιδία. Όχι για εφήβους που ανακαλύπτουν την ζωή τους και την σεξουαλικτότητα τους, όχι για νεαρούς ενήλικες και ενήλικες, αλλά για παιδία.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μάης 08, 2014 5:23 pm
Red Forever έγραψε:Οι μεγαλύτεροι λαοί της ανθρωπότητας ή πεθαίνουν σιγά σιγά(Έλληνες, Αιγύπτιοι, Φοίνικες τώρα πια Αλεξανδρινοί) ή εξαφανίστηκαν για πάντα από τον χάρτη και την υπόλοιψη των ανθρώπων την εποχή που εμείς γράφαμε ιστορία...και όχι από κάτι φοβερό, αλλά από τους μλκες που τώρα είναι γνωστοί ως μεσανατολίτες, άραβες, τούρκοι και βαλκάνιοι(τα βλαμμένα από πάνω μας)...τότε ήταν γνωστοί ως Πέρσες, "εβραίοι"(οι τότε καρχηδόνιοι, κούρδοι και ισραηλίτες), πάλι αραβες / μουσουλμάνοι, μογγόλοι και σλάβοι κλπ, που τους αφανήσαν επείδη τότε ήταν το "hip" και "cool" πράγμα για τους αμόρφωτους βαρβάρους...και δεν έχουν αλλάξει καθόλου από τότε.
Μια θεωρία που ακούω από διάφορους τώρα τελευταία (όχι στο internet τόσο) λέει ότι οι μασόνοι και κάποιοι εβραίοι προσπαθούν να ελένξουν ή να καταστρέψουν όλους πολιτισμούς και θρησκείες ώστε να ελέγχουν όλο τον κόσμο με σκοπό τον πλούτο και άλλα.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Πεμ Μάης 08, 2014 5:30 pm
Καθόλου απίθανο, αυτή η θεωρία είναι γνωστή από την αναγέννηση, εδώ ο Ουμπέρτο Έκο στο Κοιμμητήριο της Πράγας το αναφέρει συχνά μιας και ο πρωταγωνιστής του το έχει διδαχθεί από τον πατέρα του, τον δάσκαλό του και τον παππού του...και βλέπει κάποιες ιστορικές μπούρδες που ενισχύουν αυτήν την εικόνα, χωρίς όμως κάποια στιβαρή απόδοιξη.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Μάης 11, 2014 6:15 pm
Ότι 1 χρόνο τώρα δεν έχω όρεξη να δω anime (εκτός από One piece). Μεγάλωσα μήπως?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Μάης 12, 2014 12:29 am
Μπα. Κάτι σε χαλάει και σένα γενικώς και δεν έχεις όρεξη απλά. Και γω δεν έβλεπα toku για λίγο καιρό. Αυτό που εμένα με εκνευρίζει είναι όλο αυτό που έγινε στη eurovision με τη μουστακαλού. Ντάξει όποιος το βρίσκει εμετικό είναι ρατσιστής. Ημαρτόν πια. Ολό στη κλάψα αυτοί οι gay. Σιγά που είναι και αδικημένοι. Οτι θέλουν κάνουν χρόνια τώρα. Καλά και στάνταρ ήταν στημένο να κερδίσει. Σιγά μην δώσαμε 12άρι εμείς...
Αλλό πράγμα που με εκνεύρισε (πάλι) είναι που το The Voice of Greece δεν το κέρδισε η Αρετή. Αλλό στήσιμο από κει για την κονόμα
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Δευ Μάης 12, 2014 2:15 am
Άστα να πάνε Τζιμ, η Αμερική μας έχει καταστρέψει πια με την Πολιτική Ορθότητα και τους Social Justice Warriors, μη χέσω. Από βιντεοπαιχνίδια μέχρι και σειρές και ότι νάνε πια. Ελλεϊνοί και τρισάθλιοι και αυτοί και η φάρα τους. Και αυτές οι αηδίες εξαπλώνονται και αρκετά γρήγορα μέσω των tumblr...άστα να πάνε. Όπως λέει και ο φίλτατος εδώ περί του θέματος :

Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Τετ Μάης 14, 2014 2:09 am
Green Rider έγραψε:Μπα. Κάτι σε χαλάει και σένα γενικώς και δεν έχεις όρεξη απλά. Και γω δεν έβλεπα toku για λίγο καιρό. Αυτό που εμένα με εκνευρίζει είναι όλο αυτό που έγινε στη eurovision με τη μουστακαλού. Ντάξει όποιος το βρίσκει εμετικό είναι ρατσιστής. Ημαρτόν πια. Ολό στη κλάψα αυτοί οι gay. Σιγά που είναι και αδικημένοι. Οτι θέλουν κάνουν χρόνια τώρα. Καλά και στάνταρ ήταν στημένο να κερδίσει. Σιγά μην δώσαμε 12άρι εμείς...
Αλλό πράγμα που με εκνεύρισε (πάλι) είναι που το The Voice of Greece δεν το κέρδισε η Αρετή. Αλλό στήσιμο από κει για την κονόμα
Ίσως έχεις δίκιο. Βγήκαν και πολλές πατάτες τα τελευταία χρόνια άρα αυτό θα είναι.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Σαβ Ιουν 28, 2014 10:01 pm
Ότι πετάχτηκα μέχρι το περίπτερο να πάρω paysafecard 10 euro να πάρω το Banished (9 euro προσφορά 50% του Steam) και μέχρι να γυρίσω σπίτι άλλαξε η προσφορά σε 25% έκπτωση (14 euro). ΠΟΣΟ ΑΤΥΧΟΣ ΕΙΜΑΙ.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 11:23 am
Προσπαθώ να πάρω κάποια tropy στο brotherhood online αλλά ή οι servers είναι κλειστεί ή κάνει μια ώρα να βρει παίχτες  Evil or Very Mad
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 8:07 pm
redlegend έγραψε:Προσπαθώ να πάρω κάποια tropy στο brotherhood online αλλά ή οι servers είναι κλειστεί ή κάνει μια ώρα να βρει παίχτες  Evil or Very Mad
A το Limited Mode bug. Γι αυτό σας είπα να μην αγοράσετε κανένα AC. Έχω αγοράσει όλα τα AC και όλα έχουν θέμα με τους servers σε όλες τις κονσόλες.. Το χειρότερο είναι ότι η ubishoft σου λέει "Το αγόρασες, με πλήρωσες, στο έδωσα, τώρα δεν έχω καμιά ευθύνη".
Αν μπεις στο ACI (Assassin's Creed Initiatives ιστοσελίδα) θα σου σηκωθούν τα μαλλιά όρθια με το τι κάνουν εκεί για να βγάλουν λεφτά. Σου λένε να αγοράσεις άχρηστα και άσχημα προϊόντα τους που κανένας δεν θέλει και να φτάσεις 50 level σε όλα τα online (που κάποια έχουν σχεδόν πεθάνει) για να πάρεις exp στο ACI.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 8:38 pm
Ναι μόλις το τσέκαρα αυτό είναι official forum γιατι με πέταξε στην και και καλά ''επίσημη σελίδα'' και απο κάτω έγραφε τους mods και ήταν κάπως περίεργα παρατσούκλια για official 

Πάλι καλά που δεν κατάφερε ενας φίλος μου να με παρασύρει να πάρω και το 3 το χω ξαναπεί ενα assasin creed φτάνει και περισσεύει αν δεν είσαι φαν αν και απο τι είδα εχτες το psn έχει πάει το ac 3 classic edition γύρω στα 9 ευρώ αλλά προτίμησα το infamous 2
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 9:45 pm
redlegend έγραψε:Ναι μόλις το τσέκαρα αυτό είναι official forum γιατι με πέταξε στην και και καλά ''επίσημη σελίδα'' και απο κάτω έγραφε τους mods και ήταν κάπως περίεργα παρατσούκλια για official 

Πάλι καλά που δεν κατάφερε ενας φίλος μου να με παρασύρει να πάρω και το 3 το χω ξαναπεί ενα assasin creed φτάνει και περισσεύει αν δεν είσαι φαν αν και απο τι είδα εχτες το psn έχει πάει το ac 3 classic edition γύρω στα 9 ευρώ αλλά προτίμησα το infamous 2
Όπα όπα, δεν είπα ότι δεν αξίζει να τα παίξεις, είναι ωραία games απλά με εκνευρίζει η customer service και το online. Γι'αυτό παίξτε τα αλλά μην τα αγοράσετε, νοικιάστε τα ή κάτι τέτοιο.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 9:54 pm
Δεν είπα ότι ειπες κάτι τέτοιο απλά είπα ότι εγώ εγώ για το συγκεκριμένο παιχνίδι είμαι της άποψηΣ αν παίξεις ένα είναι πάνω κάτω σαν να τα έχειΣ παίξει όλα και αν δεν εισαι πραγματικος φαν δεν αξίζει να πάρεις και δεύτερο πάντως εγώ δεν δίνω δεκάρα ξανά γι'αυτό το παιχνίδι ίσως το κατεβάσω τώρα που έχω καινούργιο pc αλλά μέχρι εκει
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή? - Σελίδα 15 Empty Απ: Τι σας κάνει να νευριάζετε αυτή τη στιγμή?

Κυρ Ιουν 29, 2014 10:13 pm
redlegend έγραψε:Δεν είπα ότι ειπες κάτι τέτοιο απλά είπα ότι εγώ εγώ για το συγκεκριμένο παιχνίδι είμαι της άποψηΣ αν παίξεις ένα είναι πάνω κάτω σαν να τα έχειΣ παίξει όλα και αν δεν εισαι πραγματικος φαν δεν αξίζει να πάρεις και δεύτερο πάντως εγώ δεν δίνω δεκάρα ξανά γι'αυτό το παιχνίδι ίσως το κατεβάσω τώρα που έχω καινούργιο pc αλλά μέχρι εκει
Όπως λες τα online είναι σε όλα ίδια, όχι ότι μπορείς να παίξεις ένα και μετά ένα άλλο εύκολα, αλλά όλα έχουν το ίδιο concept (Σκότωσε τον αντίπαλο αθόρυβα) μόνο σε οπτικά θέματα και θέματα τις κίνησης (στα πιο καινούρια κρύβεσαι πιο εύκολα).
Αλλα το singleplayer είναι διαφορετικό από game σε game, και μετά είναι η ιστορία, τα τέσσερα πρώτα (1,2,brotherhood,Revelations) έχουν φοβερή ιστορία.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης