Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

+11
kostikas11
grvaggelis
antonito91
gantonis
MCygo13
Red Forever
XameR_GT
falconara90
plousmike
power24red
Green Rider
15 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:00 pm
Μακάρι να αποδειχθώ λάθος. Αλλά σοβαρά ποιές ήταν ρε παιδιά σε σας οι πρώτες εντυπώσεις όταν τους είδατε αυτούς τους δύο?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:13 pm
Αρχικά είπα, ο Σκούμπι Ντου αρχηγός? Razz
Μετά δάγκωσα τη γλώσσα μου όμως βλέποντας πόσο γαμάτος ranger ήταν. Από τους καλύτερους ever και με φοβερό background story cheers
Aκόμα καλύτερος στους Dekaranger!
Oσό για την Udonna ένιωθα λες και βλέπω Χάρι Πότερ και αυτή ήταν η Σάρα ΜακΓκόναχαλ Razz
Ο Νικ θύμιζε ούτως η άλλως τον Χάρι με τη ιστορία που είχε(εκλεκτός,χωρίς γονείς) και ο Τσιπ ήταν ίδιος ο Ρον, οπότε μου άρεσε πολύ αυτή γιατί ήταν σαν πραγματική μάγισσα. Ειδικά ξέροντας πλέον πως πέθανε από καρκίνο πριν 2 χρόνια Sad
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:14 pm
Ουντονα ουτε εμενα μου αρεσε.Ο Ντογκι καλος ειναι(μαλλον).
Εγω μισω τους σαμουραι για το αθλιο καστ, εμενω στην αποψη μου οτι κανενας δεν ειναι καλος.Η σειρα αξιζει γιατην ιστορια του Ντεκερ ο ηθοποιος που τοτν κανει εκανε τον Κοουλ στους wild force.Μονο για αυτο αξιζει η σειρα.Απο τους 5 βασικους ο Αντονιο και ο Jaden λενε κατι.
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:17 pm
χαχαχαχα. Κι εγώ το ίδιο είπα!! Ο Σκούμπι!! Και πράγματι γενικά οι Mystic Force θυμίζουν Harry Potter. Πάντως δηλώνω φαν των samurai έχοντας δει και το 22ο επεισόδιο!!!!! Δεν έχει άλλα έτσι?
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:17 pm
Βασικά δεν φταίνε οι ηθοποιοι(ο θεός να τους κάνει...). Δεν υπάρχουν σεναριογράφοι για τη σειρά,αλλά μεταφραστές...
Αυτό τα λέει όλα....
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:19 pm
plousmike έγραψε:χαχαχαχα. Κι εγώ το ίδιο είπα!! Ο Σκούμπι!! Και πράγματι γενικά οι Mystic Force θυμίζουν Harry Potter. Πάντως δηλώνω φαν των samurai έχοντας δει και το 22ο επεισόδιο!!!!! Δεν έχει άλλα έτσι?
Οχι, ακόμα δεν έχει. Πάντως για μένα είναι μακράν η χειρότερη σεζόν όλων των εποχών!
Πρώτη φορά αδιαφορώ αν θα βγει νέο επεισόδιο ή όχι. Η αν μου λέγανε σήμερα σταμάτησε οριστικά θα αδιαφορούσα. Τόσο πολύ μου αρέσει...
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:20 pm
@xamergt: Δεν έχεις δίκιο, εγώ λάτρεψα τον Mike σε αντίθεση με τον Antonio που ήταν πολύ "εκδηλωτικός" για να μην πω "χαζοχαρούμενος" και τον Jayden ο οποίος είχε κάπως πάρει ρόλο από highlander. Ο Ντέρεκ όντως από τους αγαπημένους "κακούς"!!!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:21 pm
Απεναντίας θέλω να συνεχίσει και μάλιστα να δούμε κάνα ωραίο ειδύλλιο Mike - Emily!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:24 pm
H Eμιλύ είναι καλή σαν γκόμενα, κατά τ'άλλα... Razz
Τι ακριβώς σου αρέσει στον Μάικ? Εχει μουγκαθεί από το πρώτο επεισόδιο Razz
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:26 pm
Μου αρέσει τρελά ο Mike γιατί είναι διαφορετικός από τους άλλους στην όλη φιλοσοφία των samurai. Είναι πιο "large" ρε παιδάκι μου....
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 1_zpsbe8574b7
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Bleach_Group
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Arrow_zpsdc214876
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Untitled-1_zps651efb21
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Wd_zps213b4510
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Naruto2_zpsdde1594d
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Got_zpsb88bd570
Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:30 pm
πραγματικά περιμένατε να δείτε καλή ηθοποιία στους Power Rangers? από τις απαρχές της η σειρά είχε ηθοποιούς οι οποίοι σε πολλές περιπτώσεις είναι κάτω του μετρίου. δε λέω υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά.....
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:34 pm
@plousmike και εγω καλιστα φιλε μπορω να διαφωνισω με την δικια σου προτιμηση.
Ο καθενας εχει διαφορετικες προτιμησεις.Ναι ο Mike αρχικα ειχε πλακα, ναι πεταγε ατακες που καμια φορα εβγαζαν γελιο αλλα οπως λεει ο jim εχει μουγκαθει και αυτος και ο Κεβιν τελευταια.Πιο πολυ "σπρωχνουν" jaden και Αντονιο.Επισης ο δασκαλος τους πως σου φαινεται;Καλος;Για εμενα οχι.Μονο ενα ξυλακι εχει και το μονο που λεει ειναι "αντε καντε την και προσοχη".Σιγα τη σοφια βγαζει.Επισης ο Ζαντερ ο κακος ολη τη σεζον μεχρι τωρα το ξινει και πινει γαλατακι, τι διαολο κακος ειναι?Συγνωμη αλλα θα πω οπως ο jim πως ειναι η χειροτερη σεζον μακραν και ευχομαι να κοπει!!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:34 pm
Ε εντάξει, δεν περιμένουμε και καμιά υπερπαραγωγή της Warner Bros άρα πιστεύω ότι ήταν καλοί για τα δεδομένα τους. Το μόνο που θα ήθελα εγώ ήταν να είναι ξεχωριστός κάπως ο πράσινος ranger. Τον έκαναν μέρος της ομάδας από την αρχή ενώ θα ήθελα να είναι σε καποια ξεχωριστή φάση μόνος του στυλ gold ranger.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:34 pm
falconara90 έγραψε:πραγματικά περιμένατε να δείτε καλή ηθοποιία στους Power Rangers? από τις απαρχές της η σειρά είχε ηθοποιούς οι οποίοι σε πολλές περιπτώσεις είναι κάτω του μετρίου. δε λέω υπάρχουν και οι εξαιρέσεις αλλά.....
Υπήρξαν πάρα πολλοί καλοί ηθοποιοί μην το λες αυτό. Μπορώ να γράψω πάνω από το 50!
Και πολλοί κάνουν καριέρα στο holywood τώρα Wink
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:36 pm
xamergt έγραψε:@plousmike και εγω καλιστα φιλε μπορω να διαφωνισω με την δικια σου προτιμηση.
Ο καθενας εχει διαφορετικες προτιμησεις.Ναι ο Mike αρχικα ειχε πλακα, ναι πεταγε ατακες που καμια φορα εβγαζαν γελιο αλλα οπως λεει ο jim εχει μουγκαθει και αυτος και ο Κεβιν τελευταια.Πιο πολυ "σπρωχνουν" jaden και Αντονιο.Επισης ο δασκαλος τους πως σου φαινεται;Καλος;Για εμενα οχι.Μονο ενα ξυλακι εχει και το μονο που λεει ειναι "αντε καντε την και προσοχη".Σιγα τη σοφια βγαζει.Επισης ο Ζαντερ ο κακος ολη τη σεζον μεχρι τωρα το ξινει και πινει γαλατακι, τι διαολο κακος ειναι?Συγνωμη αλλα θα πω οπως ο jim πως ειναι η χειροτερη σεζον μακραν και ευχομαι να κοπει!!
Ειδικά η ροζ (ούτε πως την λένε δεν θυμάμαι...) είναι γλάστρα τελείως. Μόνο φαί κάνει για ξέρασμα Razz
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!! - Σελίδα 2 Empty Απ: Λατρεύουμε να μισούμε τους Power Rangers Samurai!!!

Πεμ Δεκ 01, 2011 1:37 pm
@xamergt: Για samurai master δεν περίμενα να κάνει και πολλά περισσότερα. Αν και ίσως θα έπρεπε να είναι πιο γέρος. Όσο για τον κακό, δεν θυμάμαι και την Ρίτα να είχε εμπλακεί ποτέ...
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης