Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

+16
Magna Defender
bond tail
Xrysovalantis 2@@
XameR_GT
Dr_SLUMP
AELISTAS
Green Rider
kenosgr
Zeo45
BnsGoldRanger
Ampelogardenboy
MCygo13
lapo
GEOHERO
Deadman Brand
terror
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τρι Φεβ 20, 2018 2:33 pm
Dr_SLUMP έγραψε:Μάλλον δεν συνειδητοποιείτε τι συμβαίνει γενικότερα με τα forums παγκοσμίως. Θα αναφέρω ένα πολύ χαρακτηριστικό παράδειγμα, το retromaniax.gr. Το forum αυτό υπήρξε το βασικό μέρος συζήτησης για οτιδήποτε παλιό και σήμερα είναι σχεδόν νεκρό.

Ο λόγος έχει ένα όνομα: facebook

Από τη στιγμή που όλες οι συζητήσεις γίνονται σε ένα σημείο, υπηρεσίες όπως τα forums και το IRC έχουν χάσει εντελώς την αίγλη τους. Όμως ο κόσμος δεν αντιλαμβάνεται (ή κάνει τα στραβά μάτια λόγω ευκολίας) όσον αφορά την προχειρότερα του μέσου αυτού, που ούτε αρχειοθετείται σωστά, ούτε έχει αυτόνομη φύση.

Σε καμία περίπτωση δεν πρέπει να κλείσει αυτό, ούτε κανένα άλλο forum, όσο «νεκρό» κι αν μένει. Δεν παύει να αποτελεί μια βάση δεδομένων, κυριολεκτικά και μεταφορικά. Προσφέρει γνώσεις σε πολύ κόσμο που απλά θέλει να μάθει τι έχει ειπωθεί καθώς και υπάρχει πάντα η πιθανότητα να επιστρέψουν τα μέλη, αφού κάποτε βαρεθούν τα social media.
κατι εχω παρατηρηση και εγω
και ολοσωστος
avatar
AELISTAS
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 116
Ημερομηνία εγγραφής : 12/03/2018

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Δευ Μαρ 12, 2018 9:15 pm
Παιδια μην μαλωνετε και παρτε μου συνεντυξη πλς  Very Happy Very Happy
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Κυρ Αυγ 05, 2018 7:34 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
Χαίρεται. Δεν ξέρω κι εγώ πόσο καιρό είχα να μπω, αλλά λόγω του ότι έβαλα Netflix και είδα ότι έχει όλες τις σεζόν των Power Rangers με έπιασε μια νοσταλγία και είπα να δοκιμασω να μπω (γιατί είχα κάτι τεχνικά προβλήματα με το σάιτ, δεν μπορούσα να δημοσιεύσω) και είδα ότι έχει πέσει νέκρα και έχει γίνει προσπάθεια να αλλάξει αυτό. Όσο εξαρτάται από μένα θα κάνω μια προσπάθεια, αλλά σίγουρα χρειάζεται κάτι παραπάνω.
Dr_SLUMP
Dr_SLUMP
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 135
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2012
Ηλικία : 39
Τόπος : UK/Greece

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τρι Αυγ 28, 2018 1:38 pm
Κι εγώ είχα πάρα πολύ καιρό να μπω δυστυχώς, καθώς δεν έχω γενικότερα αρκετό ελεύθερο χρόνο και όσο έχω τον περνάω με τη γυναίκα μου ή έξω με φίλους. Οι καιροί αλλάζουν, όμως η αγάπη για όσα μας μεγάλωσαν πιστεύω πως δεν φεύγει ποτέ.

Όμως όπως είπα και προηγουμένως, είναι και ο παράγοντας των social media. Ξέρετε πόσα παιδιά είναι τρελοί με MMPR και δεν μπαίνουν σε forums; Τα παιδιά που έχουν ομάδα cosplay δεν ήξεραν καν για το PRIG και μάλιστα όταν τους πρότεινα, δεν ήθελαν να μπουν γιατί ...δεν είναι στο facebook! :/
Deadman Brand
Deadman Brand
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2016

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τετ Αυγ 29, 2018 12:35 am
Για μένα αυτό είναι μεγάλη βλακεία.Δε λέω καλό και το Fb αλλά πιστεύω ότι είναι πολύ γενικό.Αν ψάχνεις για κάτι συγκεκριμένο γιατί να μην πας κατευθείαν σε αυτό.Νομίζω πως δεν υπάρχει σύγκριση ανάμεσα σε ένα forum για τους PR και ένα group στο facebook για τους PR.Τουλάχιστον θα έπρεπε να δώσουν μια ευκαιρία στο Prig γιατί έχει πέσει πολύ δουλειά από τα παιδιά και είναι εξαιρετικά οργανωμένο και πραγματικά είναι κρίμα που διαβάζω ότι ούτε καν γνώριζαν την ύπαρξη του.Στην τελική θα μπορούσαν να το δοκιμάσουν και αν δεν τους έκανε ας μην μπαίνανε ξανά.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τετ Δεκ 23, 2020 4:52 pm
Γεια σε ολους, ειμαι μαζι με καποια αλλα παιδια εδω μεσα ,οπως τον διαχειρηστη τον Δημητρη απο τα παλιοτερα μελη, τα ποστς μου το λενε απο μονα τους.
Οπως και αλλοι απειχα αισθητα πολυ χρονο, χρονια, απο το σαιτ.
Θα απαντησω στο θεμα που ανοιξε ο Δημητρης προσωπικα, οχι τοσο οτι εχασα το ενδιαφερον οσο οτι οσο μεγαλωνεις αποκτας αλλες προτεραιοτητες, και με δουλεια προσωπικη ζωη οτι ελευθερος χρονος σου απομενει δεν νομιζω κανεις να τον αναλωσει σε εναν υπολογιστη και ενα φορουμ ,σαιτ.
Επισης με την ανθιση των sosial media και των smartphones εχει γινει τοσο πολυ αμεση η επικοινωνια,που ο τροπος που επικοινωνουσαμε εδω μεσω ποστ και chat μοιαζει παλιακος.
Προχωρανε τα πραγματα.
Χαιρομαι ομως που υπαρχει το φορουμ και βλεπω και θεματα που εφτιαχνα με τοσο κοπο και αγαπη.
Πιστευω ζησαμε με τα παιδια πισω το 2011 ,στο φορουμ πολλες στιγμες ανθισεις, βγαζαμε ζηλο και μερακι.
Με τον ερχομο του νετφλιξ που εχει ολες τις σεζον instant access κανει ακομα πιο περιτο να ρωταμε εδω για σεζον και προσβαση σε επεισοδια.
Εγω σαν Δημητρης δυστηχως δεν εχω τον χρονο και το παθος που ειχα να ειμαι απο τα πιο ενεργα μελη που ημουν καποτε και οι παλιοι το ξερετε απο τον καθενα, αλλα χαιρομαι να βλεπω παιδια που συνεχιζει να τους αρεσει η ασχολια αυτη .
Να ειστε ολοι καλα κ καλες γιορτες!!
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τετ Δεκ 23, 2020 5:11 pm
Oooo
Your back
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τρι Δεκ 29, 2020 2:12 am
Μακαρί το φόρουμ να ήταν πιο ενεργό. Crying or Very sad
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τρι Δεκ 29, 2020 2:18 am
Δυστυχώς πάνε αυτές οι εποχές φίλε,παλιότερα έκανα δέκα λεπτά να μπαίνω κ δεν προλάβαινα μετά να διαβάσω τις νέες ειδοποιήσεις ήταν πάρα πολλές.
Δεν πειράζει έστω σαν αρχείο γ όποιον θέλει να κάνει τι γούστο του αραιά ας υπάρχει,εγώ θα κάνω reviews σε επεισόδια vr troopers.
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Παρ Ιαν 01, 2021 4:46 am
Όντως παλαιότερα γινόταν χαμός. Αλλά που ξέρεις ίσως κάποια στιγμή να ξανά γίνει ενεργό το φόρουμ..
bond tail
bond tail
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 1765
Ημερομηνία εγγραφής : 24/08/2012
Ηλικία : 25
Τόπος : gallifrey

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Παρ Δεκ 24, 2021 4:47 pm
Εγω μπορω να δωσω την προσωπικη μου εμπειρια.

Εγω προσωπικα εχασα εντελως το ενδιαφερον μου για tokusatsu μετα απο ενα σημειο και δυστιχως μαζι με αυτο αρχισα να χανω ολλο και περισσοτερο την θεληση να κανω Posts γιατι προσωπικα δεν ειναι το forum σαν forum που με ενδιαφερει αλλα το οτι μπορουσα να μιλησω με ατομα που εχουμε παρομοιο ενδιαφερον μιας και δεν ξερω πολους Ελληνες που να εχουν ενδιαφερον σε tokusatsu δεν εχω κανενα γνωστο μου που να εχει ασχοληθει με tokusatsu περα απο λιγο power rangers οταν ηταν μικρος. Τωρα προσφατα με εποιασε και ενδιαφερθηκα να γυρισω λιγο επειδη ειδα dino thunder και με εκανε να ενδιαφερθω ξανα. Δυστιχως λογο του οτι υπαρχουν ποιο γρηγοροι τροποι απο το να κανεις post και να περιμενεις να απαντησει καποιος ολλο και περισσοτερος κοσμος δεν μπαινει τοσο σε forums μην πω οτι εχω γνωρισει ατομα που δεν ξερουν καν τι ειναι forum.

Αυτη ειναι η δικια μου εμπειρια και θελω να πω συγνωμη που δεν μιλουσα απο πλευρα μου παντως.
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τρι Απρ 26, 2022 3:59 pm
Για κάποιο λόγο είχα στο νου μου ότι δεν είχα μπει εδώ μέσα κάνα χρόνο και τελικά ήταν 4... Λίγο πανδημία, λίγο μια οικογενειακή τραγωδία, έχασα την αίσθηση του χρόνου και με αφορμή ένα e-mail που έλεγε ότι έχω μήνυμα από τον admin συνδέθηκα και αφενός στεναχωρήθηκα που συνειδητοποίησα πόσο καιρό απέχω, αλλά και το ότι δεν άλλαξαν και πολλά εδώ μέσα. Μακάρι να μπορούσε να γίνει κάτι, όταν το ανακάλυψα έφαγα το καλύτερο overdose νοσταλγίας της ζωής μου και έτρεχα από thread σε thread. 

Προφανώς όλα κάνουν τον κύκλο τους, αλλά δεν μπορώ παρά να βγάλω το καπέλο στον Green Rider για το μεράκι του και το ότι δεν το παρατάει ποτέ. Είναι τουλάχιστον συγκινητική η προσπάθεια. Κάνω αποθήκευση τον κωδικό μου, έχω σε bookmark το φόρουμ και βλέπουμε, εύχομαι το καλύτερο.
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τετ Ιουν 08, 2022 11:49 am
Λίγο πολύ τα είπαν και τα παιδιά πιο πάνω...

Θυμάμαι πριν χρόνια τις "ένδοξες" στιγμές του φόρουμ που υπήρξαν και φορές με 100 άτομα συνδεδεμένα ταυτόχρονα. Δυστυχώς όσο μεγαλώνουμε τόσο αυξάνονται οι υποχρεώσεις, ο ελεύθερος χρόνος λιγοστεύει. Επίσης λόγω της εξέλιξης της τεχνολογίας (μέσα κοινωνικής δικτύωσης και κινητά τηλέφωνα) η επικοινωνία έχει γίνει πολύ πιο εύκολη και "άμεση" και το φόρουμ ως τρόπος επικοινωνίας θεωρείται κάπως παλιομοδίτικος. Προσωπικά μπορώ να πω ότι έχω χάσει και το ενδιαφέρον μου για τους power rangers και όταν βρω ελεύθερο χρόνο θα προτιμήσω να δω κάποια σειρά/ταινία στο νετφλιξ παρά power rangers. Για να είμαι ρεαλιστής, κατά την προσωπική μου άποψη, δεν νομίζω να αλλάξει κάτι, είναι πολύ δύσκολο έως ακατόρθωτο να γίνουν τα πράγματα όπως ήταν παλιά... Καλό θα ήταν όμως να παραμείνει η σελίδα, κυρίως λόγω των αναμνήσεων για τα θέματα και τις συζητήσεις που έγιναν και όποτε θέλει κάποιος και βρίσκει το χρόνο να μπαίνει και να ασχολείται 

Τέσπα ζητάω συγνώμη για την αποχή μου, αν πω ότι θα μπαίνω πιο συχνά στο φόρουμ μάλλον ψέμα θα είναι, αλλά θα το προσπαθήσω κυρίως για κουβέντα με αλλά άτομα, υπήρξα από τα πιο ενεργά μέλη κυρίως στο τσατ, αν και κάπως δύσκολο λόγω της νέκρας που επικρατεί στο φόρουμ. Η αλήθεια είναι ότι σε πιάνει μια νοσταλγία, ότι και να πούμε είναι λίγο...
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Τετ Αυγ 17, 2022 8:22 pm
Γράφω κι εγώ μια άποψη ακόμα επί του θέματος μιας και μετά από πολύ καιρό έκανα Log in στο Forum (με αρκετή δυσκολία αφού δεν θυμόμουν τον κωδικό) δίχως να είμαι απόλυτα σίγουρος για το πώς κατέληξα και πάλι εδώ.
Βέβαια μόλις μπήκα ξεκίνησα να ψαχουλεύχω πάλαι ποτέ αγαπημένες ενότητες (Cinema, PM, Sentai, Cheats Κ.α) Προσπάθησα να μπω στο discord (πόσο μπάρμπας νιώθω) κι εν τέλη ξέχασα πώς κατέληξα στο forum αλλά και να βγάλω τον κιμά από την κατάψυξη  [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] 

Που καταλήγω?
-Αφενός πράγματι ο ρυθμός ροής της επικοινωνίας με τα Social έχει αυξηθεί κατά πολύ, σημείο να θεωρείται το forum αναχρονιστικό, αφετέρου ηλικία-υποχρεώσεις μας αφαιρούν χρόνο από την καθημερινότητα επομένως το να μπω και να τσεκάρω σε 1-2-3 threads τι συμβαίνει παίρνει παραπάνω ώρα απ' ότι πιθανότατα θέλω να διαθέσω δίχως να θέλω να εμηνευτεί με αρνητική χροιά τα όσα αναφέρω.

-Αφετέρου, δεν κρύβω ότι θυμάμαι λες και ήταν χθες το  2010 όταν πρωτοανακάλυψα το forum και αράζαμε με τις ώρες με τον Αντώνη, τον Δημήτρη, τον Γιώργο, τον Χρήστος και τόσους άλλους που αυτή τη στιγμή δεν μου έρχονται κατά νου (Sorry guys). Τσακωμοί για επεισόδια, για μέλη που ήταν ενεργά στο ελάχιστο, Spammers, καζούρα, χαβαλές, απόψεις..
Σίγουρα η έλλειψη ενδιαφέροντος είναι ένα θέμα αν και εδώ που τα λέμε έχω πιάσει τον εαυτό μου, ειδικά μέσα στην καραντίνα, να έχει ξεκοκαλίσει ότι είχε να προσφέρει το Netflix από Anime αμφιβόλου ή και όχι ποιότητας. Κόλλησα με My Hero Academia και βρίζω που αργούν τις επόμενες σεζόν, χάζεψα με το Neon Genesis Evangelion, δεν κατάλαβα ιδιαίτερα γιατί είδα το Shaman King(Star εσύ φταις), έβλεπα ξημερώματα το Ultraman και το Blood of Zeus,
Είμαι σίγουρος ότι θα κολλήσω και πάλι με κάτι ανάλογο μέχρι τα τέλη Σεπτέμβρη γιατί ο εγκέφαλος παίζει περίεργα παιχνίδια, ωστόσο δηλώνω καθαρός από Power Rangers από τις αρχές του Beast Morphers μιας και έχω την αίσθηση ότι δεν τραβάει για κάποιο λόγο.
Πέρασα τη φάση να ψάχνω τα Boom Comics μήπως και έρχονται Ελλάδα (εάν τα βρω σε λογική τιμή θα τα πάρω) , είδα κάμποσα επεισόδια Dragonball με ευλαβική σειρά και προσοχή
στο τέλος όμως υπάρχει μια τρελή και απαιτητική καθημερινότητα.

Παρατήρησα ότι έχει περάσει μια 5ετία από τότε που βγήκε το Power Rangers Legacy wars στο Mobile gaming και έχω καταλήξει να  το ανοίγω μηχανικά για να πάρω καμία νίκη ή να δω πόσους ακόμα χαρακτήρες θα βγάλουν. Κολλάει συνέχεια και μου δίνει στα νεύρα αλλά ακόμα δεν το έχω διαγράψει...


Ομολογουμένως με εντυπωσιάζει παααρα πολύ που 12 χρόνια αργότερα η σελίδα όχι μόνο υπάρχει ακόμα αλλά έχει κάνει αρκετά μεγάλο Extend στο περιεχόμενο και γι' αυτό αξίζουν πολλά συγχαρητήρια σε όλους.

Δεν υπόσχομα πως θα είμαι κάθε μέρα εδώ, δεν υπόσχομαι ούτε μήνα για να είμαι ειλικρινής μιας και δεν θέλω να είμαι αυτός που εξαφανίστηκε πάλι. Ωστόσο κάθε φορά που θα πατάω το bookmark(Πλέον θα το έχω όπως και παλιά) θα ψαχουλεύω όπως κάθε φορά. Είθε να τα λέμε εκεί, είθε κάποια στιγμή όπως λέγαμε παλιά κι από κοντά.

*
btw ηλιθιοδώς έκανα new registration αλλά αφαιρεί την ιστορία οπότε Please εάν το δει κάποιος διαγράψτε τον user Bouzangas
CeliaKorn
CeliaKorn
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 01/10/2022
Ηλικία : 28
Τόπος : Ροδος

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Δευ Οκτ 03, 2022 4:07 pm
Aν και πολύ νέα στην παρέα θα ήθελα να πω ότι είναι κρίμα να χαθεί όλο αυτό που έχετε δημιουργήσει εδώ μετά από τόσα χρόνια .
ίσως να μια ανανέωση με νέο αίμα θα βοηθούσε πολύ στο να μην χαθεί η ωραία αυτή παρέα .
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία? - Σελίδα 6 Empty Απ: Γιατί τέτοια νέκρα στο φόρουμ τελευταία?

Σαβ Οκτ 29, 2022 11:12 am
^Δυστυχώς αυτή η νέκρα στο φόρουμ δεν είναι κάτι πρόσφατο και προσωρινό. Τα τελευταία 3-4 χρόνια (μην πω και περισσότερα) επικρατεί αυτή η κατάσταση και κάθε χρόνο όλο και μειώνεται περισσότερο η κίνηση στο φόρουμ. Πάνε οι εποχές φίλε που το φόρουμ έσφυζε από ζωή. Προσωπική μου άποψη δεν νομίζω να αλλάξει κάτι για τους λόγους που ανέφερα πιο πάνω. Είναι αρκετά δύσκολο να προσεγγίσεις νέα άτομα ή να φέρεις πίσω μέλη που στο παρελθόν υπήρξαν ενεργά στο φόρουμ.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης