Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

NBA 2K Empty NBA 2K

Σαβ Μάης 21, 2016 11:47 pm
Δεν έχω δει κάποιο σχετικό topic, οπότε πήρα την πρωτοβουλία να φτιάξω ένα. Παίζει κανείς 2Κ ή είμαι μόνος μου εδώ μέσα; Laughing
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Κυρ Μάης 22, 2016 11:07 pm
Επαιζα κάποτε το NBA2K8 και κάποια άλλα της σειράς στο psp. Τα νεότερα δεν τα έχω ακουμπήσει σε steam & xbox 360. Και αυτό από αντίδραση για την απαράδεκτη τιμολόγηση των sport games που δεν πέφτουν πότε σε φυσιολογικά πλαίσια παρά βαράνε στα αυτιά 50άρια λες και είναι καραμέλες κάθε χρόνο...Πάντως είναι το καλύτερο basket πάντως. Ισώς φταίει πως δεν παίζει κανείς φίλος μου πια να αγόραζα. Αμά έχεις φιλαράκια και μαζεύεστε σαφώς είναι από τα must games να πάρεις.
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Κυρ Μάης 22, 2016 11:36 pm
Αξίζει πιστεύω να το δοκιμάσεις έστω μια φορά, έχει κάνει τεράστια πρόοδο, έχουν προστεθεί και κάποιες ευρωπαϊκές ομάδες, αλλά δυστυχώς δεν τους έχουν δώσει έμφαση και υπάρχουν λάθη πέρα από την εμφάνιση, σε ύψη (ο Keith Langford που είναι γύρω στο 1,93 είναι 2,10 στο παιχνίδι), ανάποδα χέρια (Διαμαντίδης δεξιόχειρας, Γκιστ αριστερόχειρας) κτλ, αλλά με τις ομάδες του ΝΒΑ είναι φοβερή εμπειρία.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Δευ Μάης 23, 2016 12:07 am
Παίζουμε κυρίως με φίλους,πριν 2 βδομάδες πήρα το 2K15,είναι σίγουρα πάρα πολύ καλό, αλλά το χουνε χέσει με τις άμυνες κοντά στο καλάθι(αρκετά δύσκολο να βάλεις καλάθι),συν ότι δεν υπάρχουν επίπεδα δυσκολίας(σαν αρχάριος που ξεκίνησα έπαιρνα ομάδα nba απέναντι σε ευρωπαϊκή κι έτρωγα 20 πόντους μέχρι να το μάθω),συν κάποια λάθη όσον αφορά άλματα(σχετικά με φάουλ,τάπες κλπ)
Δεν έχω παίξει το 16 για να εκφέρω γνώμη, αλλά από το 15 τουλάχιστον βλέπω τεράστιες αστοχίες,που παρά τα όσα πλεονεκτήματα έχει το παιχνίδι,χτυπάνε άσχημα στο μάτι....
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Δευ Μάης 23, 2016 10:27 am
Φυσικά και υπάρχουν επίπεδα δυσκολίας! Είναι στις ρυθμισεις.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Δευ Μάης 23, 2016 5:08 pm
γουστάρω που έχουν βάλει ευρωλίγκας ομάδες πάντως. Μπορείς να παίξεις ευρωλίγκα?
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Δευ Μάης 23, 2016 5:25 pm
δυστυχώς όχι. και όπως είπα μη φανταστείς δεν έχουν δώσει ιδιαίτερη έμφαση. έχουν περσινές εμφανίσεις και μόνο με update μέσω ίντερνετ έχεις τα φετινά ρόστερ. αρχικά στον Παναθηναϊκό είχα μπατίστα, σλότερ, ντεμάρκους νέλσον κτλ.
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

NBA 2K Empty Απ: NBA 2K

Σαβ Οκτ 24, 2020 12:17 am
Τέσσερα χρόνια μετά και ελάχιστες οι βελτιώσεις. Χαμηλή πρόοδος στα γραφικά, απίστευτη υποβάθμιση στο online. Ίσως και από τα χειρότερα σε οποιοδήποτε τίτλο.
Γεμάτο bugs, servers με μπόλικο lag Και ανεκδιήγητο σύστημα ποινών για φάουλ και timeouts.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης