Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Σαβ Μαρ 12, 2016 8:33 pm
το θεμα ειναι οτι ο καθε καραγκιοζης γινεται ranger χςρις κανενα λογο....οσο για τις υπερδυναμεις ψιλοεξηγουνται απο το σεναριο αλλα αυτο δεν ανερει το γεγονος οτι εχουμε περισσοτερους μεταλαγμενους με δυναμεις αποτι στο συμπαν των x-men
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Σαβ Μαρ 12, 2016 8:43 pm
^Aυτο είναι το νόημα,για να ταυτιστείς εσυ, ο απλός, τυχαίος άνθρωπος με τους χαρακτήρες, γιαυτό και αν προσέξεις ακόμα και στην πρώτη σεζον υπάρχει απο το cool παιδί του σχολείου (Jason) μέχρι τον super σπασίκλα (Billy)
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Σαβ Μαρ 12, 2016 9:09 pm
την πρωτη σεζον η κιτρινη ηταν κινεζα και ο μαυρος....μαυρος ! δεν ειναι δειγμα γραφης Razz το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια θεωρια πισω απο τους rangers πλεγμα εκλεκτοι και γεγονοτα που μεχρι και τους lost galaxy συνδεονται μεταξυ τους και εχουν μια συνοχη ! πλεον ερχεται ο αλλος και σου λεει πηρες προαγγωγη απο μπατσος σε υπερμπατσος ? ΓΙΝΕ RANGER !!! εκανες πολεμικες τεχνες και εισαι πολυ νουμπακι για τους κακους μας ? ΓΙΝΕ RANGER !!!! εισαι ψιλομπιχλας ασχημος και βασικα θες να πεθανεις ? ΓΙΝΕ RANGER !!!!!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Σαβ Μαρ 12, 2016 9:19 pm
^Απλά μέχρι τότε υπήρχε μια γενικότερη ιστορία, απο εκει και πέρα βαρέθηκαν και είπαν γ@μ@τ0, να φανταστεί οι RPM, που για εμένα είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη, αγνοεί την ύπαρξη κάθε προηγούμενης ομάδας  (ίσως και να τους θεωρούν νεκρούς, δεν ξέρω Razz ) Βέβαια στους samurai λέγαν κάτι για παράλληλα σύμπαντα και πράσσειν άλογα.
Πάντως η σειρά ηταν να τελειώσει στους in space, κράτησε παραπάνω λόγο επιτυχίας, το ίδιο και με τους RPM.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Σαβ Μαρ 12, 2016 11:14 pm
fatebylfs έγραψε:την πρωτη σεζον η κιτρινη ηταν κινεζα και ο μαυρος....μαυρος ! δεν ειναι δειγμα γραφης Razz το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια θεωρια πισω απο τους rangers πλεγμα εκλεκτοι και γεγονοτα που μεχρι και τους lost galaxy συνδεονται μεταξυ τους και εχουν μια συνοχη ! πλεον ερχεται ο αλλος και σου λεει πηρες προαγγωγη απο μπατσος σε υπερμπατσος ? ΓΙΝΕ RANGER !!! εκανες πολεμικες τεχνες και εισαι πολυ νουμπακι για τους κακους μας ? ΓΙΝΕ RANGER !!!! εισαι ψιλομπιχλας ασχημος και βασικα θες να πεθανεις ? ΓΙΝΕ RANGER !!!!!!
Εγώ ρε φίλε ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί μπήκες στο φόρουμ,όλη μέρα κάθεσαι και λες για το πλέγμα και κράζεις οποιαδήποτε άλλη ομάδα μετά τους lost galaxy.... οκ γνώμη σου αυτό το σέβομαι αλλά με το συμπάθιο έχω βαρεθεί να σε βλέπω να κράζεις....έλεος δηλαδή
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Κυρ Μαρ 13, 2016 4:16 am
redlegend έγραψε:^Απλά μέχρι τότε υπήρχε μια γενικότερη ιστορία, απο εκει και πέρα βαρέθηκαν και είπαν γ@μ@τ0, να φανταστεί οι RPM, που για εμένα είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη, αγνοεί την ύπαρξη κάθε προηγούμενης ομάδας  (ίσως και να τους θεωρούν νεκρούς, δεν ξέρω Razz ) Βέβαια στους samurai λέγαν κάτι για παράλληλα σύμπαντα και πράσσειν άλογα.
Πάντως η σειρά ηταν να τελειώσει στους in space, κράτησε παραπάνω λόγο επιτυχίας, το ίδιο και με τους RPM.
ε πες το ετσι ρε φιλε να καταλαβουμε κι εμεις τι παιζει....τωρα βγαζει νοημα ! αν δε κανω λαθος στους in space πεθαινει (η κατι παρομιο) ο ζορντον....τιν επομενη χρονια οι lost galaxy ψιλοκρατανε την ιστορια και μετα το χαος ! για τους ρπμ ξερω ελαχιστα πραγματα και προφανως δε τους εχω δει αν και πρεπει να ειναι πολυ καλη σεζον ! και για να το κλησουμε....αν θες τη γνωμη μου αφου ειδαν την επιτυχια και ειπαν "γ!@μα το ασε το στορυ και οσα εχουμε πει 6 σεζον τωρα και απλα βγαλε κιαλα να πουλαμε" δε θαπρεπε να μου κανουν κι απο ενα team up καθε χρονο και να συζητανε σα φιλαρακια (δυο φρασεις ειναι χαρακτηριστικες σε καθε μοντερνα σεζον 1) στην αρχη της σεζον το "αχ ναι παντα μου αρεσαν οι power rangers απο μικρος ηθελα να γινω ενας) και 2) οποτε γινεται team up "ποοοοοοπο πολυ μεγαλοι δεν ειστε εσεις για να ειστε rangers ζητε ακομα ? σας θυμαμαι απο μορο" ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΜΟΡΟ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ Η ΚΑΘΕ ΡΙΤΑ-ΤΡΑΚΙΝΑ-ΣΚΟΡΠΙΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ RANGER ποοοοπο τα ειπα και ξαλαφρωασα ρε φιλε) στο θεμα μας αμα θες να βγαλεις κιαλες σεζον απλα για να πουλας και να διαφιμιζεις παιχνιδια μη μου επαναφερεις παλιους ηρωες που δε μπορεις να υποστηρηξεις με τα νεα γεγονοτα....κρατα χαμηλα το κεφαλι και χτισε μου μια (πιο απλη αν θες) ιστορια απο την αρχη και κανε παιχνδι....αλλα αμα εκει που βλεπω spd οπου ξερω πως spd = αστυνομια = rangers μου σκασει απο το παρελθον ενας zeo η ενας turbo (που λενε οτι ο κοκκινος turbo ηταν ο πατερας του μπλε spd) λογικο ειναι να αναρωτηθω τι στο......καλο......γινεται εδω ! (καλα η spd  εχει 10000 λαθη ετσι κι αλιως)....και οι mystic force ειναι στον κοσμο τους και δεν ασχολιουντα με τους παλιους δεν εχουν ειδεα πιος ειναι ο ζορντον ο αλφα κτλ αλλα δεν εσκασε (αποτι θυμαμαι τουλαχιστον) ο jason απο το πουθενα να μας δειξει λιγο καρατε !


Έχει επεξεργασθεί από τον/την fatebylfs στις Κυρ Μαρ 13, 2016 4:26 am, 1 φορά
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Κυρ Μαρ 13, 2016 4:20 am
fatebylfs έγραψε:
redlegend έγραψε:^Απλά μέχρι τότε υπήρχε μια γενικότερη ιστορία, απο εκει και πέρα βαρέθηκαν και είπαν γ@μ@τ0, να φανταστεί οι RPM, που για εμένα είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη, αγνοεί την ύπαρξη κάθε προηγούμενης ομάδας  (ίσως και να τους θεωρούν νεκρούς, δεν ξέρω Razz ) Βέβαια στους samurai λέγαν κάτι για παράλληλα σύμπαντα και πράσσειν άλογα.
Πάντως η σειρά ηταν να τελειώσει στους in space, κράτησε παραπάνω λόγο επιτυχίας, το ίδιο και με τους RPM.
ε πες το ετσι ρε φιλε να καταλαβουμε κι εμεις τι παιζει....τωρα βγαζει νοημα ! αν δε κανω λαθος στους in space πεθαινει (η κατι παρομιο) ο ζορντον....τιν επομενη χρονια οι lost galaxy ψιλοκρατανε την ιστορια και μετα το χαος ! για τους ρπμ ξερω ελαχιστα πραγματα και προφανως δε τους εχω δει αν και πρεπει να ειναι πολυ καλη σεζον ! και για να το κλησουμε....αν θες τη γνωμη μου αφου ειδαν την επιτυχια και ειπαν "γ!@μα το ασε το στορυ και οσα εχουμε πει 6 σεζον τωρα και απλα βγαλε κιαλα να πουλαμε" δε θαπρεπε να μου κανουν κι απο ενα team up καθε χρονο και να συζητανε σα φιλαρακια (δυο φρασεις ειναι χαρακτηριστικες σε καθε μοντερνα σεζον 1) στην αρχη της σεζον το "αχ ναι παντα μου αρεσαν οι power rangers απο μικρος ηθελα να γινω ενας) και 2) οποτε γινεται team up "ποοοοοοπο πολυ μεγαλοι δεν ειστε εσεις για να ειστε rangers ζητε ακομα ? σας θυμαμαι απο μορο" ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΜΟΡΟ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ Η ΚΑΘΕ ΡΙΤΑ-ΤΡΑΚΙΝΑ-ΣΚΡΠΙΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΣΤΑΦΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ RANGER ποοοοπο τα ειπα και ξαλαφρωασα ρε φιλε) στο θεμα μας αμα θες να βγαλεις απλα για να πουλας και να διαφιμιζεις παιχνιδια μη μου επαναφερεις παλιους ηρωες που δε μπορεις να υποστηρηξεις με τα νεα γεγονοτα....κρατα χαμηλα το κεφαλι και χτισε μου μια (πιο απλη αν θες) ιστορια απο την αρχη και κανε παιχνδι....αλλα αμα εκει που βλεπω spd οπου ξερω πως spd = αστυνομια = rangers και μου σκασει απο το παρελθον ενας zeo η ενας turbo (που λενε οτι ο κοκκινος turbo ηταν ο πατερας του μπλε spd) λογικο ειναι να αναρωτηθω τι στο......καλο......γινεται εδω !
σε παρακαλω πες μου οτι δε γραφω μονος μου σα τρελος τοση ωρα και καταλαβαινεις τι ενοω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Κυρ Μαρ 13, 2016 11:18 am
fatebylfs έγραψε:
fatebylfs έγραψε:
redlegend έγραψε:^Απλά μέχρι τότε υπήρχε μια γενικότερη ιστορία, απο εκει και πέρα βαρέθηκαν και είπαν γ@μ@τ0, να φανταστεί οι RPM, που για εμένα είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη, αγνοεί την ύπαρξη κάθε προηγούμενης ομάδας  (ίσως και να τους θεωρούν νεκρούς, δεν ξέρω Razz ) Βέβαια στους samurai λέγαν κάτι για παράλληλα σύμπαντα και πράσσειν άλογα.
Πάντως η σειρά ηταν να τελειώσει στους in space, κράτησε παραπάνω λόγο επιτυχίας, το ίδιο και με τους RPM.
ε πες το ετσι ρε φιλε να καταλαβουμε κι εμεις τι παιζει....τωρα βγαζει νοημα ! αν δε κανω λαθος στους in space πεθαινει (η κατι παρομιο) ο ζορντον....τιν επομενη χρονια οι lost galaxy ψιλοκρατανε την ιστορια και μετα το χαος ! για τους ρπμ ξερω ελαχιστα πραγματα και προφανως δε τους εχω δει αν και πρεπει να ειναι πολυ καλη σεζον ! και για να το κλησουμε....αν θες τη γνωμη μου αφου ειδαν την επιτυχια και ειπαν "γ!@μα το ασε το στορυ και οσα εχουμε πει 6 σεζον τωρα και απλα βγαλε κιαλα να πουλαμε" δε θαπρεπε να μου κανουν κι απο ενα team up καθε χρονο και να συζητανε σα φιλαρακια (δυο φρασεις ειναι χαρακτηριστικες σε καθε μοντερνα σεζον 1) στην αρχη της σεζον το "αχ ναι παντα μου αρεσαν οι power rangers απο μικρος ηθελα να γινω ενας) και 2) οποτε γινεται team up "ποοοοοοπο πολυ μεγαλοι δεν ειστε εσεις για να ειστε rangers ζητε ακομα ? σας θυμαμαι απο μορο" ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΜΟΡΟ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ Η ΚΑΘΕ ΡΙΤΑ-ΤΡΑΚΙΝΑ-ΣΚΡΠΙΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΣΤΑΦΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ RANGER ποοοοπο τα ειπα και ξαλαφρωασα ρε φιλε) στο θεμα μας αμα θες να βγαλεις απλα για να πουλας και να διαφιμιζεις παιχνιδια μη μου επαναφερεις παλιους ηρωες που δε μπορεις να υποστηρηξεις με τα νεα γεγονοτα....κρατα χαμηλα το κεφαλι και χτισε μου μια (πιο απλη αν θες) ιστορια απο την αρχη και κανε παιχνδι....αλλα αμα εκει που βλεπω spd οπου ξερω πως spd = αστυνομια = rangers και μου σκασει απο το παρελθον ενας zeo η ενας turbo (που λενε οτι ο κοκκινος turbo ηταν ο πατερας του μπλε spd) λογικο ειναι να αναρωτηθω τι στο......καλο......γινεται εδω !
σε παρακαλω πες μου οτι δε γραφω μονος μου σα τρελος τοση ωρα και καταλαβαινεις τι ενοω
Κατάλαβα μην ανησυχείς Razz 
Στους Spd είχε μια φωτογραφία του μπλε με τον κόκκινο timeforce, τίποτα άλλο, το πιο πιθανό είναι να τη βρήκαν τυχαία και να την έβαλαν,έτσι και αλλιώς τα δικαιώματα τα είχε η diney τότε, που δεν έχει καμία σχέση με τους timeforce που ανήκουν στη Saban. O πατέρας του Sky ήταν spd, αλλά ποτέ δεν έχουμε δει την ομάδα του.
To κακό είναι ότι από ένα σημείο και μετά, κυρίως από όταν ανέλαβε η disney, η κάθε σεζόν δε σέβεται αυτό που έχτισε η προηγούμενη, ασχέτως με  το αν είναι καλή ή όχι.
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Κυρ Μαρ 13, 2016 9:34 pm
MCygo13 έγραψε:
fatebylfs έγραψε:την πρωτη σεζον η κιτρινη ηταν κινεζα και ο μαυρος....μαυρος ! δεν ειναι δειγμα γραφης Razz το θεμα ειναι οτι υπαρχει μια θεωρια πισω απο τους rangers πλεγμα εκλεκτοι και γεγονοτα που μεχρι και τους lost galaxy συνδεονται μεταξυ τους και εχουν μια συνοχη ! πλεον ερχεται ο αλλος και σου λεει πηρες προαγγωγη απο μπατσος σε υπερμπατσος ? ΓΙΝΕ RANGER !!! εκανες πολεμικες τεχνες και εισαι πολυ νουμπακι για τους κακους μας ? ΓΙΝΕ RANGER !!!! εισαι ψιλομπιχλας ασχημος και βασικα θες να πεθανεις ? ΓΙΝΕ RANGER !!!!!!
Εγώ ρε φίλε ακόμα δεν έχω καταλάβει γιατί μπήκες στο φόρουμ,όλη μέρα κάθεσαι και λες για το πλέγμα και κράζεις οποιαδήποτε άλλη ομάδα μετά τους lost galaxy.... οκ γνώμη σου αυτό το σέβομαι αλλά με το συμπάθιο έχω βαρεθεί να σε βλέπω να κράζεις....έλεος δηλαδή
φιλε με εχεις καταλαβει λαθος ! οπως οι περισσοτεροι μπηκα στο φορουμ για τα επεισοδια πριν πολλα χρονια (νομιζω ειχα κανει 2 εγγραφες οποτε ειναι πανω απο 3χρονια) τελοσπαντων το θεμα ειναι οτι εμεινα στο φορουμ και ασχολουμε γιατι εδω εμαθα και περισσοτερα για τους rangers και συζητησα πραγματα με αλλους για διαφορα θεματα, παραδειγματος χαρη δεν ειχα ειδεα τι ειναι το πλεγμα εδω το εμαθα οπως εδω εμαθα για τους super sentai και υπαρχουν πολλα ακομα που αγνοω και θελω να μαθω ! επισης μαρεσει αυτη η vintage απασχοληση λογικα ο redlegend θα με εχει προσεξει και στο rcg,greektoons κτλ ! δεν ειμαι hater και η μοναδικη σεζον που μπορω να πω με ευκολια οτι δε μαρεσει ειναι η spd και τιποτα παραπανω! ομως δε μπορω να μη πω οτι οσο γνωριζω καλυτερα τα πραγματα (και εχοντας αρκετα κενα) μου λιπει αυτο που ειχαν οι τοτε rangers ! εν ολιγης δεν κραζω τιποτα και συνηθος εχω να πω μονο καλα λογια για τις περισσοτερες σεζον οπως mystic force που σε κανεναν δεν αρεσουν ! δεν κατηγορω τις μετα lost galaxy ομαδες για κακο καστ κτλ αντιθετος βρισκω τις περισσοτερες ειδεες εξυπνες ΑΛΛΑ επισημαινω οτι εχει χαθει αυτη η σεναριακη αλληλουχια που υπηρχε τοτε και μπορει να μη τελειωσε στους lost galaxy αλλα 1-2 σεζον νωριτερα η αργοτερα και απλα εγω να μη το ξερω
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

απορια συμπατος - Σελίδα 2 Empty Απ: απορια συμπατος

Κυρ Μαρ 13, 2016 9:36 pm
redlegend έγραψε:
fatebylfs έγραψε:
fatebylfs έγραψε:
redlegend έγραψε:^Απλά μέχρι τότε υπήρχε μια γενικότερη ιστορία, απο εκει και πέρα βαρέθηκαν και είπαν γ@μ@τ0, να φανταστεί οι RPM, που για εμένα είναι απο τις καλύτερες, αν όχι η καλύτερη, αγνοεί την ύπαρξη κάθε προηγούμενης ομάδας  (ίσως και να τους θεωρούν νεκρούς, δεν ξέρω Razz ) Βέβαια στους samurai λέγαν κάτι για παράλληλα σύμπαντα και πράσσειν άλογα.
Πάντως η σειρά ηταν να τελειώσει στους in space, κράτησε παραπάνω λόγο επιτυχίας, το ίδιο και με τους RPM.
ε πες το ετσι ρε φιλε να καταλαβουμε κι εμεις τι παιζει....τωρα βγαζει νοημα ! αν δε κανω λαθος στους in space πεθαινει (η κατι παρομιο) ο ζορντον....τιν επομενη χρονια οι lost galaxy ψιλοκρατανε την ιστορια και μετα το χαος ! για τους ρπμ ξερω ελαχιστα πραγματα και προφανως δε τους εχω δει αν και πρεπει να ειναι πολυ καλη σεζον ! και για να το κλησουμε....αν θες τη γνωμη μου αφου ειδαν την επιτυχια και ειπαν "γ!@μα το ασε το στορυ και οσα εχουμε πει 6 σεζον τωρα και απλα βγαλε κιαλα να πουλαμε" δε θαπρεπε να μου κανουν κι απο ενα team up καθε χρονο και να συζητανε σα φιλαρακια (δυο φρασεις ειναι χαρακτηριστικες σε καθε μοντερνα σεζον 1) στην αρχη της σεζον το "αχ ναι παντα μου αρεσαν οι power rangers απο μικρος ηθελα να γινω ενας) και 2) οποτε γινεται team up "ποοοοοοπο πολυ μεγαλοι δεν ειστε εσεις για να ειστε rangers ζητε ακομα ? σας θυμαμαι απο μορο" ΑΝ ΤΟΥΣ ΘΥΜΑΣΑΙ ΑΠΟ ΜΟΡΟ ΘΑ ΘΥΜΑΣΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΤΕΡΑΤΑ ΠΟΥ ΕΣΤΕΛΝΕ Η ΚΑΘΕ ΡΙΤΑ-ΤΡΑΚΙΝΑ-ΣΚΡΠΙΝΑ ΝΑ ΚΑΤΑΣΤΡΕΦΟΥΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΕΙΣΟΥΝ ΕΚΠΛΗΚΤΟΣ ΚΑΙ ΔΕ ΘΑ ΠΙΣΤΕΥΕΣ ΣΤΑΦΤΙΑ ΣΟΥ ΟΤΑΝ ΠΡΙΝ ΑΠΟ 20 ΕΠΕΙΣΟΔΙΑ ΣΟΥ ΕΙΠΑΝ ΟΤΙ ΘΑ ΓΙΝΕΙΣ RANGER ποοοοπο τα ειπα και ξαλαφρωασα ρε φιλε) στο θεμα μας αμα θες να βγαλεις απλα για να πουλας και να διαφιμιζεις παιχνιδια μη μου επαναφερεις παλιους ηρωες που δε μπορεις να υποστηρηξεις με τα νεα γεγονοτα....κρατα χαμηλα το κεφαλι και χτισε μου μια (πιο απλη αν θες) ιστορια απο την αρχη και κανε παιχνδι....αλλα αμα εκει που βλεπω spd οπου ξερω πως spd = αστυνομια = rangers και μου σκασει απο το παρελθον ενας zeo η ενας turbo (που λενε οτι ο κοκκινος turbo ηταν ο πατερας του μπλε spd) λογικο ειναι να αναρωτηθω τι στο......καλο......γινεται εδω !
σε παρακαλω πες μου οτι δε γραφω μονος μου σα τρελος τοση ωρα και καταλαβαινεις τι ενοω
Κατάλαβα μην ανησυχείς Razz 
Στους Spd είχε μια φωτογραφία του μπλε με τον κόκκινο timeforce, τίποτα άλλο, το πιο πιθανό είναι να τη βρήκαν τυχαία και να την έβαλαν,έτσι και αλλιώς τα δικαιώματα τα είχε η diney τότε, που δεν έχει καμία σχέση με τους timeforce που ανήκουν στη Saban. O πατέρας του Sky ήταν spd, αλλά ποτέ δεν έχουμε δει την ομάδα του.
To κακό είναι ότι από ένα σημείο και μετά, κυρίως από όταν ανέλαβε η disney, η κάθε σεζόν δε σέβεται αυτό που έχτισε η προηγούμενη, ασχέτως με  το αν είναι καλή ή όχι.
ναι καπος ετσι.....τη disney την ενδιαφερει περισσοτερο να διαφημισει τα προιοντα και τα παιχνιδια που προβαλονται ! επισης οπου turbo επανω βαλε time force δικο μου λαθος
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης