Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1

0 - 0%
1 - 20%
4 - 80%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
 
Σύνολο Ψήφων: 5
 
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Κυρ Ιαν 31, 2016 12:17 am
το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge ξεκινησε σημερα.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Κυρ Ιαν 31, 2016 2:10 pm
Δεν ξέρω αν το παρατηρήσατε αλλά ο τυπάς που έκανε τον κακό navy ranger στους kyoryuger εμφανίστηκε σ'αυτό το επεισόδιο σαν τέρας στο διαστημόπλοιο του sledge οπότε ποιος ξέρει, ίσως να είναι hint για να εμφανιστεί Wink (επίσης φάνηκε και η νεκρολαι)
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Κυρ Ιαν 31, 2016 3:33 pm
Oπα βγήκε? Εφυγα για κατέβασμα!!!
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Κυρ Ιαν 31, 2016 3:36 pm
^ δωσε μου link οταν βρεις.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Κυρ Ιαν 31, 2016 11:49 pm
Μπορείτε να μπείτε και στο kisscartoon να το δείτε online(όπως και ότι άλλο ρεηντζερ επεισόδιο θέλετε)

Το επεισόδιο ξεκινάει λέγοντας πως οι ρέηντζερς έχουν χωριστεί,με τον Τάιλερ να κάνει ουσιαστικά έναν απολογισμό για την προηγούμενη σεζόν.
Μπορούμε να ρίξουμε μια πιο ολοκληρωμένη ματιά στον καινούργιο main κακό,τον Heckyl/Snyde, ο οποίος παίρνει τη θέση του Sledge. Πάει και να πιάσει δουλειά στο μουσείο για να χει από κοντά τους ρέηντζερς(φαίνεται πως θα είναι αρκετά ανώτερος του sledge)
Μου κάνει εντύπωση που τα τέρατα δεν καταστρέφονται,ειδικά αυτόν τον iceage τον έχουμε δει 5-6 φορές...
Ωραίος και ο Κoda σ αυτό το επεισόδιο

Θα πω πολύ καλό,για ξεκίνημα 2ης σεζόν ήταν ότι πρέπει
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Δευ Φεβ 01, 2016 1:09 am
πολυ καλο επεισοδιο φοβερος οντως ο koda.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Δευ Φεβ 08, 2016 2:43 am
Moυ άρεσε πολύ και μένα. Η saban επέστρεψε για τα καλά ρε παιδάκι μου. Πολύ κρίμα που δεν το έκανε νωρίτερα ενώ είχαν κορυφαίες σειρές στα χέρια τους από τη στιγμή που ξαναπήραν τη σειρά. Τα επεισόδια τα βρίσκω πάντα σε kickass torrents ή pirate bay btw
johnny_salonica
johnny_salonica
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Amightymorphin_zps89209bd6
Αριθμός μηνυμάτων : 720
Ημερομηνία εγγραφής : 11/03/2012
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη
http://www.ioannispapargiriou.com

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Τρι Μάης 03, 2016 4:23 pm
Πολύ καλό το ξεκίνημα της νέας σεζόν και παρά τα flashbacks κάνει την ιστορία και την πλοκή να κυλήσει ομαλά. O Heckyl και η διπολική προσωπικότητα του αρχίζει και μου γίνεται συμπαθής  Razz
GioLever
GioLever
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 101
Ημερομηνία εγγραφής : 10/02/2021
Ηλικία : 31
Τόπος : Μυτιλήνη

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Πεμ Φεβ 11, 2021 9:07 pm
Απ τις αγαπημένες μου σαιζον ηταν!
avatar
Kostanti
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2022

πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge Empty Απ: πως σας φανηκε το επεισοδιο 1 power rangers dino super charge

Τετ Μαρ 01, 2023 10:44 am
Μου αρεσε
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης