Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

+8
Mahad7
XameR_GT
teo1323
MCygo13
Costascss
bond tail
Red Forever
GEOHERO
12 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 12, 2015 1:23 pm
Πόπο πρέπει να διέγραψαν τα πάντα στο ΜΕGA.co από power rangers. Κάντε τσεκ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Πεμ Φεβ 12, 2015 1:41 pm
Green Rider έγραψε:Πόπο πρέπει να διέγραψαν τα πάντα στο ΜΕGA.co από power rangers. Κάντε τσεκ...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Άλλο πάλι και τούτο  Shocked

Κοίταξα κάποια απο mm και lg στα μεταγλωττισμένα και δουλεύουν, ποια βρήκες;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 13, 2015 12:34 am
τα remastered τα κατέβασαν. Και στο rangercrew κάποιος είχα ανεβάσει όλες τις σεζόν στα αγγλικά στο mega του τα κατέβασαν όλα...
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 13, 2015 3:06 pm
Πωπω πρέπει να απ εγκαταστήσω το Shadow of Mordor από το pc, κάθε φορά που το ανοίγω "για λίγα λεπτά" καταλήγω να το λιώνω για ώρες. Αν θυμάστε το σεπτέμβριο που το έπαιξα για πρώτη φορά, ενώ με τίποτα δεν το λες τέλειο παιχνίδι, έκλεινα 12ώρα+ χωρίς να το καταλαβαίνω.
Είναι η πρώτη φορά που το παθαίνω αυτό και είναι αρρώστια, δεν μπορώ να καταλάβω τους φίλους μου που το κάνουν μια ζωή.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 13, 2015 3:08 pm
^αυτό το πράγμα ακριβώς έπαθα με το Dark Souls. Κάθε μέρα κοιμόμουν το πρωί για 2 μήνες
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 13, 2015 9:38 pm
^Ξεκίναγα στις 7 για μέχρι τις 12 για να πάω για ύπνο και πριν το καταλάβω έφτανε 10-11. Έχασα έτσι 4-5 μέρες μαθήματα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 13, 2015 9:50 pm
^καλύτερα να μην παίζεις στην εξεταστική καθώς δεν σου κολλάει να διαβάσεις μετά (γενικά το λέω αυτό) καλύτερα να μείνεις λίγο πίσω σε ένα παιχνίδι και να ξεμπερδεύεις όσο το γρηγορότερο από εκεί, προσωπικά έχω δει τεράστια διαφορά στους βαθμούς μου έτσι, ακόμα και στα μικρά τεστακια, πόσο μάλλον εσύ που είσαι και φοιτητής. Βέβαια θα μείνεις πίσω σε αρκετά για καιρό αλλά θα τελειώσεις μια ώρα αρχύτερα
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 15, 2015 2:52 pm
Yeah! Μέσα σε μια βδομάδα έβγαλα 0.03€ από το steam cheers Neutral Neutral Neutral

Από περιέργεια δοκίμασα να βγάλω λεφτά από το steam για να δω αν γίνεται όπως το χρηματιστήριο (αγοράζοντας-πουλώντας) αλλά είναι αδύνατο με τον τεράστιο "φόρο" που έχει για κάθε αγοραπωλησία. Συγκεκριμένα, για κάθε λεπτό του euro που βγάζεις κρατάει 0,02€, για κάθε 0.10€ άλλα 0.01€ και για κάθε 0.20€ κρατάει άλλα 0.02€, αν πας στα euro δεν ξέρω αν έχει επιπλέον κράτηση.
Αν έχει φτιάξει ο Βαρουφάκης αυτό το σύστημα δεν μας βλέπω καλά (ξέρετε, επειδή δούλευε στην valve). Αλλά πέρα από την πλάκα ίσως στηρίζεται πάνω σε κάποια νομοθεσία που όμως έχετε κουτί στην steam.

Όμως αν είσαι μάγκας μπορείς να βγάζεις ... και 10-15 euro τον μηνα (δεν το αξίζει γιατί έχει ρίσκο και θέλει γνώσεις και δουλειά).
Ο καλύτερος τρόπος είναι να πουλάς τις κάρτες σου αντί για να τις κρατάς και να παίζεις games που έχουν αγοραπωλησίες μέσο steam (dota 2, counter strike, fortness 2, Path of exile) αλλά πρέπει να παίζεις πολύ πωρωμένα κάθε μέρα και πάλι δεν θα ξεπερνάς τα 10-20 euro στην καλύτερη. Εκτός αν είσαι τυχερός και σου πέφτουν σπανια items.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Κυρ Φεβ 15, 2015 10:40 pm
^Σε κάποια παιχνίδια είναι ακριβές οι κάρτες και όντως βγάζεις αρκετά. Το θέμα είναι να είσαι και τυχερός να σου κάτσουν foil. Πούλησα 1,5 ευρώ μια κάρτα του FF3 τις προάλλες. Εγώ κοιτάζω να κάνω το σήμα μια φορά στα παιχνίδια μου. Αν μου δώσει πακέτα ενίσχυσης εννοείται πως θα τις πουλήσω τις κάρτες

Ξέρει κανείς πως θα δείξει νέο επεισόδιο ο ultimate spiderman? Γιατί καθυστερεί τόσο? Ούτε ένα δεν έχει βγει το 2015 σε αντίθεση με τον Hulk και την παρέα του. Επίσης ήθελα να προσθέσω πως το disk wars the avengers αποδείχθηκε φοβερό anime, κάτι που ειλικρινά δεν το περίμενα στην αρχή.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 17, 2015 4:24 pm
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Το bug στο gamersgate.com που έκραξα στο Τι σας κάνει να νευριάζετε με έσωσε από το να αγοράσω για δεύτερη φορά το Βαλκυρία Chonicles. Ήμουν σίγουρος πάλι ότι δεν το έχω, γιατί την πατάω πάντα?!
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 17, 2015 4:49 pm
Ουε και αλίμονο αν ξαναπέσουμε στις παλιές παγίδες.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τρι Φεβ 17, 2015 10:43 pm
Costascss έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Το bug στο gamersgate.com που έκραξα στο Τι σας κάνει να νευριάζετε με έσωσε από το να αγοράσω για δεύτερη φορά το Βαλκυρία Chonicles. Ήμουν σίγουρος πάλι ότι δεν το έχω, γιατί την πατάω πάντα?!
παραλίγο να την πατήσω και γω σε αυτό μια φορά με το ffiv. Ντάξει αν καταλάθος το αγόραζες διπλό θα τα βολεύαμε
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 18, 2015 8:12 am
Green Rider έγραψε:
Costascss έγραψε:[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Το bug στο gamersgate.com που έκραξα στο Τι σας κάνει να νευριάζετε με έσωσε από το να αγοράσω για δεύτερη φορά το Βαλκυρία Chonicles. Ήμουν σίγουρος πάλι ότι δεν το έχω, γιατί την πατάω πάντα?!
παραλίγο να την πατήσω και γω σε αυτό μια φορά με το ffiv. Ντάξει αν καταλάθος το αγόραζες διπλό θα τα βολεύαμε
Σωστά από εκεί γίνεται, αρκεί να μην έβαζα τον κωδικό στο steam γιατί δεν σου λέει κάτι όσες φορές και να βάλεις κωδικούς για το ίδιο παιχνίδι (κορόιδα είναι?!). Το έχω κάνει στο Total War Shogun 2, επίτηδες εκεί όμως, και δεν μου έκανε κάτι, ούτε φαίνεται ότι το έχω δύο φορές.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Τετ Φεβ 18, 2015 2:04 pm
Πραγματικά λυπάμαι για την κατάντια των rangers από τότε που τους ανέλαβε η νέα saban...
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 20, 2015 12:29 am
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4) - Σελίδα 3 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)

Παρ Φεβ 20, 2015 4:42 am
Αν βιάζεστε να αγοράσετε κάτι σχετικά με την τεχνολογία, καλύτερα να το κάνετε τώρα. Πολλά μαγαζιά μου είπαν ότι λόγο ισοτιμίας με το δολάριο όλα τα προϊόντα θα ακριβαίνουν μέχρι τουλάχιστον το καλοκαίρι.
Έχω πάθει πλάκα, από την τρίτη μέχρι σήμερα (πέμπτη) έχω δει προϊόντα να ακριβαίνουν και 10 euro και κάθε μέρα υπάρχει τουλάχιστον μια αύξηση μερικών λεπτών.

Ευτυχώς που δεν άκουσα τους φίλους μου (να περιμένω) και παρήγγειλα ήδη το pc. Ήδη σήμερα πήρα τα πρώτα κομμάτια, αύριο μου φέρνουν τον επεξεργαστή και μένει το κουτί που λόγο καθαράς δευτέρας το βλέπω να αργεί πολύ. Λόγο του κουτιού θα πρέπει να περιμένω να συναρμολογήσω το καινούριο μου pc αρκετά Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης