Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

4 - 15%
1 - 4%
6 - 22%
6 - 22%
2 - 7%
3 - 11%
1 - 4%
3 - 11%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
0 - 0%
1 - 4%
 
Σύνολο Ψήφων: 27
 
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Δευ Ιουν 02, 2014 7:40 pm
- Στην ψηφοφορία δεν έβαλα τα games του ds γιατί δεν νομίζω να τα έχει παίξει κανένας από εδώ. Επίσης δεν έβαλα τα dlcs.
- Πείτε και την γνώμη σας για το κάθε game.

___________________________________________________________

Έχω τερματίσει τα:
Assassin's creed Η (97%): Καλό αλλά πολύ μονότονο.
Assassin's Creed II: (100%)
Assassin's Creed: Brotherhood (100%)
Assassin's Creed: Revelations (100%): Η τριλοφιά του ACII είναι καταπληχτική, δεν βαριέσαι πουθενά.
Assassin's Creed III (100%): Και εδώ ξεκινάει η βαρεμάρα και η καταστροφή της ιστορίας.
Assassin's Creed: Liberation HD (98%): Το τελευταίο  που έπαιξα. Είναι πολύ καλή προσπάθεια να προσθέσουν στοιχεία στο gameplay αλλά είναι καταστροφή στα υπόλοιπα μέρη του. Λόγο ενός bug που η ubisoft αρνείται να φτιάξει δεν πήρα το τελευταίο θησαυρό, δηλαδή δεν το τερμάτισα 100% αλλά ευτυχώς έτσι δείχνει το save μου.
Assassin's Creed IV Black Flag (100%)


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Costascss στις Δευ Ιουν 02, 2014 8:27 pm, 2 φορές συνολικά
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Δευ Ιουν 02, 2014 8:21 pm
εχώ παίξει του psp το οποίο και παράτησα γιατί το βαρέθηκα. Λίγο το 2 του xbox 360 που το είχαν δώσει δωρεάν με games with gold αλλά δεν το συνέχισα. Μου είχε σπάσει τα νεύρα ο χειρισμός. Κανένα δεν έχω τερματίσει και δεν ξέρω και αν θα το κάνω ποτέ. Αν το κάνω πρέπει να αρχίσω από το 1 μου φαίνεται. Του DS αμά θέλω τα βάζω αφού έχω R4 αλλά είναι platform αν θυμάμαι καλά και δεν λένε και πολλά. Δεν έτυχε να έχω τα παιχνίδια όταν έπρεπε και έχω μείνει πίσω
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Δευ Ιουν 02, 2014 8:31 pm
Green Rider έγραψε:εχώ παίξει του psp το οποίο και παράτησα γιατί το βαρέθηκα. Λίγο το 2 του xbox 360 που το είχαν δώσει δωρεάν με games with gold αλλά δεν το συνέχισα. Μου είχε σπάσει τα νεύρα ο χειρισμός. Κανένα δεν έχω τερματίσει και δεν ξέρω και αν θα το κάνω ποτέ. Αν το κάνω πρέπει να αρχίσω από το 1 μου φαίνεται. Του DS αμά θέλω τα βάζω αφού έχω R4 αλλά είναι platform αν θυμάμαι καλά και δεν λένε και πολλά. Δεν έτυχε να έχω τα παιχνίδια όταν έπρεπε και έχω μείνει πίσω
Ξεκίνησες με το χειρότερο της σειράς, ούτε εγώ το έχω τερματίσει - 5 λεπτά το έχω παίξει μόνο.

Για τον χειρισμό το ακούω συχνά, και όμως είναι υπερβολικά εύκολος, εγώ τον έχω βαρεθεί και πιστεύω ότι καλός ήταν αλλά είναι ώρα να τον δυσκολέψουν λίγο (δυστυχώς γίνεται το αντίθετο).
Το 1 έχει δύσκολο χειρισμό αλλά το 2 μου φαίνεται περίεργο που σε δυσκόλεψε.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τρι Ιουν 03, 2014 12:13 am
Δεν είχε καμία σχέση ο χειρισμός με άλλα παιχνίδια που έχω παίξει. Απλά ήταν ανάποδη η φιλοσοφία. Ντάξει το συνηθίζεις. Το θέμα είναι να μπορείς να παίζεις ένα παιχνίδι όταν βγαίνει. Τώρα ξαφνικά έχω βρεθεί να έχω χάσει το μέτρημα με τη σειρά, χωρις ουσιαστικά να έχω παίξει κανένα και βρέθηκα από το πουθενά με το 2. Τα ίδια με το mass effect, τα ίδια με το bioshock και πολλά άλλα. Εχώ χάσει επεισόδια άστα να πάνε.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τρι Ιουν 03, 2014 7:53 am
Μόνο το brotherhood έχω τερματίσει με 92% έπαιξα και εγώ αυτό στο psp αλλά μου φάνηκε πολύ μονότονο και το παράτησα σχεδόν αμέσως
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τρι Ιουν 03, 2014 10:59 pm
Εχω τερματισει τα:

Assassin's creed I ->ωραιο στορυ αλλα...(δεστε το review μου)
Assassin's Creed: Bloodlines->το χειροτερο απο ολα
Assassin's Creed II->το καλυτερο απο ολα!!
Assassin's Creed: Brotherhood->εξαιρετικη συνεχεια μετα απο το II
Assassin's Creed: Revelations->ακομη ενα εξαιρετικο παιχνιδι
Assassin's Creed III

Λογω διαβασματος,μαθηματων κτλπ δεν εχω παιξει τα αλλα δυο παιχνιδια που εχει η ψηφοφορια κατι για το οποιο μετανιωνω ιδιαιτερα
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τετ Ιουν 04, 2014 7:04 pm
Συμφωνώ (μόνο που θεωρώ το Brotherhood ελάχιστα καλύτερο από το 2).
Στο τρία κενό, ε, καταλαβαίνω. Χαλάει πολύ στο 3. Το 4 είναι ίδιο μόνο που έχει πειρατικά πλοία. Τα πλοία με έκαναν να το παίξω (είμαι ο μεγαλύτερος έλληνας φαν των παιχνιδιών με πειρατικά πλοία) αλλά, ενώ είχα τεράστιες προσδοκίες έμεινα με αυτές... Το Age of Pirates της μικροσκοπικής Akela είναι πολύ ανώτερο (ακόμα και στα γραφικά  affraid ).
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τετ Ιουν 04, 2014 7:33 pm
Μπορώ να φανταστώ γιατι σου αρέσουν τα παιχνίδια που έχουν σχέσει με πειρατικά παρόλο  που η υπογραφή σου δεν το φανερώνει καθόλου  lol! 

Το revelation πάντως από λίγο που το έχω δει δεν έχει και τρομερές διαφορές από το brotherhood και πιστεύω ότι αν δεν είσαι πραγματικός φαν της σειράς δεν άξιζε να το πάρεις αν έχεις το άλλο
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Τετ Ιουν 04, 2014 10:52 pm
redlegend έγραψε:Μπορώ να φανταστώ γιατι σου αρέσουν τα παιχνίδια που έχουν σχέσει με πειρατικά παρόλο  που η υπογραφή σου δεν το φανερώνει καθόλου  lol! 

Το revelation πάντως από λίγο που το έχω δει δεν έχει και τρομερές διαφορές από το brotherhood και πιστεύω ότι αν δεν είσαι πραγματικός φαν της σειράς δεν άξιζε να το πάρεις αν έχεις το άλλο
Ναι. Εγώ πήρα όλα τα games από το 1 έως το 3 (5 games μαζί) 40 ευρώ από το public και τα έπαιξα με την σειρά (τα 2 πρώτα τα έχω τερματισμένα από πειρατικά), μετά πήρα το Liberation σε καλή τιμή και το 4 πρόσφατα.
Τα AC πρέπει να τα παίξεις με την σειρά αλλιώς έχεις κενά. Ακόμα και το Bloodlines που δεν έχω παίξει είχα κενά στo 2 και revelation.

(πολλές παρένθεσις βάζω)
siderislol
siderislol
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 26
Τόπος : Konoha

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Παρ Σεπ 05, 2014 9:29 pm
τα εχω τερματισει σχεδον ολα εκτος απο το liberation...αν και κανενα δεν εχω κανει full synchronized
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Σαβ Σεπ 06, 2014 3:28 am
^Και του ds και psp?
siderislol
siderislol
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 26
Τόπος : Konoha

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Σαβ Σεπ 06, 2014 2:51 pm
μονο του PC Razz
just reaper
just reaper
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? B_onepiece
Αριθμός μηνυμάτων : 641
Ημερομηνία εγγραφής : 23/05/2010

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Κυρ Σεπ 07, 2014 10:24 pm
1, 2 brotherhood.
Τα υπόλοιπα σύντομα...
siderislol
siderislol
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 210
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 26
Τόπος : Konoha

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Κυρ Σεπ 07, 2014 10:37 pm
ειναι να μην σε πιασει η τρελα για τα assassins creed...αλλιως μετα αστο
stefos
stefos
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 182
Ημερομηνία εγγραφής : 01/08/2012

Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει? Empty Απ: Ποια Assassin's Creed games που έχετε τερματίσει?

Παρ Σεπ 25, 2015 5:34 pm
Έχω παίξει και τερματίσει το Brotherhood και το 2 και τα έπαιξα ακριβώς όπως τα έχω γράψει. Δεν ξέρω γιατί τα άρχισα έτσι.
Ποιο πολλή μου άρεσε το Brotherhood γιατί είχε ποιο πολλά πράγματα και κινήσης να κάνεις.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης