Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

+14
chrys97
MCygo13
tim
Red Forever
plousmike
siston
GEOHERO
XameR_GT
CMPunk
teo1323
Zer0
General_Steve_93
Green Rider
djstathis
18 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 2:11 am
Green Rider έγραψε:^θα βγει σε 360/ps3 ή στις νέες κονσόλες?
Είναι νωρίς ακόμα. Πάντως είπαν ότι σίγουρα θα βγει σε pc.
Red Forever έγραψε:
Costascss έγραψε:Ανακοινώθηκε νέο Tomp Raider, η συνέχεια του τελευταίου. Έχει ανακοινωθεί και ένα όνομα αλλά μπορεί να αλλάξει.
Αυτό που κάνει εντύπωση είναι ότι η Square Enix στην ανακοίνωση της αναφέρει έντονα το υψηλό budget. Λέει ότι μάζεψε την μεγαλύτερη χρηματοδότηση που έχει δοθεί ποτέ σε sequel παιχνιδιού, άρα πρέπει να περιμένουμε κάτι πολύ καλό.
Suspect ...μήπως έχεις κανά λίνκ να κοιτάξω,μου φαίνεται περίεργο να βγήκε κάτι τέτοιο και να μην έχει γίνει χαμός σε μεγάλα σάιτ,ιδίως στο GF.
Η αλήθεια είναι ότι και εγώ που το έψαξα δεν βρήκα τίποτα. Ένας φίλος μου έδωσε link από μια Ελληνική εφημερίδα που τα έλεγε όλα αυτά, δεν θυμάμαι ποια όμως. Η καθημερινή νομίζω.


Έχω αρχίσει και παρατήσει αμέτρητες φορές το The Witcher παλιά, τώρα θυμήθηκα γιατί. Είναι πολύ περίπλοκο.
Δείτε πόσο περιπλοκες που είναι ακόμα και οι Romance Cards. Πάντως οι uncensored δίνουν μια ωραία πνοή στο παιχνίδι.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
πχ.:
Ξενέρωσα σήμερα που μπέρδεψα την ιστορία αλλά ευτυχώς είχα κρατήσει ένα παλιό save...
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 2:28 am
Νομίζω η εφημερίδα είναι λίγο σάπια σε αυτό.Πρόσφατα που βγήκε καινούργιος πρόεδρος της SE είπε ότι θα παρατήσουν αυτό το χαζό μοντέλο των ΑΑΑ παιχνιδιών και θα ρχίζουν να βάζουν κατάηλληλο budget και να βγάζουν κατάλληλο αριθμό κομματιών σε κατάλληλα παιχνίδια,δηαλδή στα FF θα βάζουν όλο το budget και θα βγάζουν γύρω στα 200.000 κομμάτια τουλάχιστον σε πρώτη φάση και θα συνεχίζουν ας πούμε,ενώ κάτι σαν το ας πούμε το Bouncer του PS2 που είχαν βγάλει θα έχει πολύ μικρότερες προδιαγραφές σε αυτούς τους τομείς.

CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 1:16 pm
I love you 
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 4:44 pm
Red Forever έγραψε:Νομίζω η εφημερίδα είναι λίγο σάπια σε αυτό.Πρόσφατα που βγήκε καινούργιος πρόεδρος της SE είπε ότι θα παρατήσουν αυτό το χαζό μοντέλο των ΑΑΑ παιχνιδιών και θα ρχίζουν να βάζουν κατάηλληλο budget και να βγάζουν κατάλληλο αριθμό κομματιών σε κατάλληλα παιχνίδια,δηαλδή στα FF θα βάζουν όλο το budget και θα βγάζουν γύρω στα 200.000 κομμάτια τουλάχιστον σε πρώτη φάση και θα συνεχίζουν ας πούμε,ενώ κάτι σαν το ας πούμε το Bouncer του PS2 που είχαν βγάλει θα έχει πολύ μικρότερες προδιαγραφές σε αυτούς τους τομείς.

Κοίτα το Tomp Raider ήταν και άξιο παιχνίδι και πολλές πωλήσεις έκανε σε όλο τον κόσμο. Θα ήταν χαζομάρα να το αφήσουν.
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 5:00 pm
Καλά,σαφώς και δεν θα την αφήσουν την σειρά,απλά δεν έχει τόσο υπερφουσκωμένο budget,γιατί στο τέλος,παρά τις καλές πωλήσεις,το καινούργιο πούλησε μόνο γύρω στο 85% των υπολογιζόμενων πωλήσεων για να υπάρξει κέρδος,κοινώς,για λίγο,δεν υπήρξε κέρδος για αυτόν τιτλό.Το κάναν το ίδιο και με το Hitman,μειώσαν το Budget και έβγαλαν λιγότερα κομμάτια,μειώνοντας τις προσδοκίες κέρδους,κερδίζοντας με αυτόν τον τρόπο.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 6:06 pm
^Αλήθεια? Εγώ έχω ακούσει ότι πούλησε περισσότερο από τα προηγούμενα Tomb Raider, αν είναι αλήθεια πόσο παραπάνω περίμεναν ότι θα πουλήσει?
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Τετ Νοε 27, 2013 7:58 pm
Περισσότερο από τα προηγούμενα πούλησε,αλλά δεν πούλησε όσο θέλαν.ήταν και λίγο αναμενόμενο,μιας και είχαν 3.4 εκατομύρια πωλήσεις παγκοσμίως σε όλα τα συστήματα,αλλά συνολικά περίμεναν γύρω στις 4 εκατομύρια.
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 12:01 am
Τρομερο κρυο κανει εξω  pale
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 12:47 am
Red Forever έγραψε:Περισσότερο από τα προηγούμενα πούλησε,αλλά δεν πούλησε όσο θέλαν.ήταν και λίγο αναμενόμενο,μιας και είχαν 3.4 εκατομύρια πωλήσεις παγκοσμίως σε όλα τα συστήματα,αλλά συνολικά περίμεναν γύρω στις 4 εκατομύρια.
Κακώς. Ξέρω πάρα-πόλους ξερόλες που τους εξηγώ ότι είναι παιχνιδάρα, τελείως διαφορετικό από τα προηγούμενα, και αυτοί μου απαντάνε "δεν μου αρέσουν τα Tomb Raiders" και ούτε το δοκιμάζουν ή έστω το ψάχνουν στο youtube :facepalm: - Άρα αν ξέρω εγώ καμιά δεκαριά ξεροκέφαλα/στενόμυαλα άτομα φαντάσου πόσα υπάρχουν σε όλο τον κόσμο.




Μην παρεξηγηθεί κανένας, δεν πάει για κανέναν από το forum. ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΣΤΟΝ ΨΙΛΙΚΑΤΖΗ.


Μπορεί κάποιος να μου εξηγήσει πως γίνεται να έχει διαφορετική τιμή κάτι από περίπτερο σε περίπτερο (στην ίδια περιοχή)? Αλλά αυτό πάει στο καλό, πως γίνεται στο ίδιο ψιλικατζίδικο να να αλλάζει η τιμή με την ώρα???
Το ψιλικατζίδικο της γειτονιάς μου κάποιες ώρες το κρατάει μια κοπέλα και κάποιες ο πατέρας της. Όταν το κρατάει αυτός ούτε κόβει ποτέ απόδειξη αλλά και όλα τα πράγματα ξαφνικά ακριβαίνουν...Αν του πεις κάτι σε αρχίζει στις δικαιολογίες ("Δεν ξέρω πως δουλεύει η ταμειακή", "Άλλαξε τη τιμή η εταιρία" και τέτοια).
Μου έρχεται να τον πνίξω ώρες ώρες - γιατί μας περνάει για ηλίθιους όλους στη γειτονιά.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 2:15 am
Δίνει το skyrim το PC Master ή δεν είδα καλά?
Red Forever
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 2:44 am
Costascss έγραψε:Κακώς. Ξέρω πάρα-πόλους ξερόλες που τους εξηγώ ότι είναι παιχνιδάρα, τελείως διαφορετικό από τα προηγούμενα, και αυτοί μου απαντάνε "δεν μου αρέσουν τα Tomb Raiders" και ούτε το δοκιμάζουν ή έστω το ψάχνουν στο youtube :facepalm: - Άρα αν ξέρω εγώ καμιά δεκαριά ξεροκέφαλα/στενόμυαλα άτομα φαντάσου πόσα υπάρχουν σε όλο τον κόσμο.
Ρε,για όνομα,όχι.Το Tomb Raider δεν είναι σειρά με βάση εκατομυρίων ανα τον πλανήτη,σε αντίθεση με τα PokeMon,Fifa κλπ,γενικά μεγάλα mainstream ονόματα.Το Tomb Raider σε δημοτικότητα ήταν πάντα πάνω του μέσου και σεβαστό το ποσοστό(Τώρα πια αν είμαστε ρεαλιστές είναι στις υψηλές χιλιάδες,σκέψου 500 και πάνω...τουλάχιστον μέχρι που βγήκε το Reboot και πήρε μπρος).Η Square Enix έβαλε τρελό budget και η κίνηση του reboot έγινε για να κερδίσει νέο κοινό και να ξανάρθει στην επιφάνεια η Λάρα,αλλά υπερυπολόγιζαν τα έξοδα αλλά και αυτούς που θα αγοράζαν το προϊον,κυρίως επειδή πιστεύαν στον κανόνα της αλληλεπίδρασης μέσω του Uncharted κυρίως.

Κανόνας της Αλληλεπίδρασης:
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 10:43 am
και γω είχα τις αμφιβολίες μου για το πόσο καλό θα είναι όταν με έπεισε ο κολλητός μου να το πάρω. Γιατί πράγματι είχα βαρεθεί το παλιό στυλ. Στο chronicles είχα παρατήσει τη σειρά. Πλέον? Είναι το αγαπημένο μου παιχνίδι στο xbox 360
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 8:42 pm
Θα αρχισω να κανω reviews για τα επεισοδια dragon ball μιας & δεν υπαρχουν & ξαναβλεπω τωρα την σειρα.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 9:47 pm
Σκέφτομαι να αρχίσω jetman μόλις βρω χρόνω είναι ωραία σεζόν κατά την άποψή σας  ?
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 9:56 pm
εγω θελω να συνεχισω τα reviews για digimon αλλα σε οσα εκανα δεν υπηρχε συμμετοχη
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)   - Σελίδα 35 Empty Απ: Tί σκέφτεστε αυτή τη στιγμή? (4)(Παλιο-Δεν επιτρεπονται αλλα ποστς)

Πεμ Νοε 28, 2013 10:05 pm
^Δεν πειραζει καντα για να υπαρχουν.Ουτε στου one piece που κανει ο magna υπαρχει μεγαλη συμμετοχη.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης