Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Red Forever
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 5102
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2010
http://gaminghavenblog.wordpress.com/

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τρι Οκτ 22, 2013 6:17 pm
- Η νίκη μου εναντίον του Desperado Chaos την πρώτη φορά.Ήταν απλά έπος.

- Μέσω glitch,κατάφερα να νικήσω στο Mortal Kombat 4 στο Game Boy Colour τον Shinnok με Liu Kang κάνοντας το εξής :

Πλησιάζω,πατάω διάφορες κατευθύνσεις[μπρος,κάτω,κάτω,πίσω για άμυνα,κάτω] και του σκάω uppercut και ψοφάει αυτόματα + αυτόματο fatality.Shocked Δώσε glitch!cheers 

- Η πρώτη μου φορά που δοκίμασα να κάνω truestyle combo στο DMC3.Έμεινα άφωνος...με το πόσο χάλια παιζω!lol! lol! lol! lol! 

- Η πρώτη φορά που έπαιξα κάποιο από τα καινούργια Ninja Gaiden,ήταν όταν πρωτοβγήκε το Ninja Gaiden στο XBOX.Μπαίνω στο σπίτι του κολλητού μου και αυτός είχε φτάσει στον Doku και τον νικάει με χίλια ζόρια.Μου λέει ότι ο επόμενος αρχηγός είναι ο πιο δύσκολος του παιχνιδιού και ότι έκανε βλακεία που το άρχισε στο Hard.Παίρνω το τηλεχειριστήριο για να παίξω αυτό το φοβερό παιχνίδι,μπαίνω στο Boss,που είναι η Alma παρεπιπτόντως και την εξολοθρεύω χωρίς να χρησιμοποιήσω item ή να έχω παίξει το παιχνίδι ποτέ πρίν.Aυτό είναι ότι πιο κοντινό σε περιγραφή του τι έγινε :



- Η πρώτη φορά που τερμάτισα το πρώτο μου βιντεοπαιχνίδι...Power Rangers The Movie!Απλά υπέροχα!cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τετ Οκτ 23, 2013 2:58 am
just reaper έγραψε:A τωρα που το λες.... στο silent hill έμεινες πάλι απο σφαίρες και αυτοκτόνησε το final boss....
Οντώς. Πως το ξέχασα αυτό? lol! 

Για μένα κατόρθωμα είναι που τερμάτησα το R-Type στο gameboy. Είχα κολλήσει στην 4η πίστα καμιά δεκαπενταριά χρόνια. Χάρη σε σένα επιτέλους ξεκόλλησα από κει. Ειλικρινά δεν το πίστευα πως γίνεται Razz 
Στο neverwinter knights τώρα που το θυμήθηκα είχα βάλει mod του Diablo. Πάω στο mod σκοτώνω τον Butcher και του παίρνω το χασαπομάχαιρο που ήταν epic όπλο. Καημένο final boss στο NW μετά...Razz 
Στο PES 5 είχα κερδίσει έναν φίλο μου 18-0 μια φορά. Το μεγαλύτερο μου σκορ ever σε ποδοσφαιράκι απέναντι σε άλλον παίχτη.
Στo FFX κατάφερα να σκοτώσω σχεδόν όλα τα dark aeons χωρίς Yojimbo και τις τελικές μάχες με Seymour, Jecht νομίζω πως τις κέρδισα με ένα hit την κάθε μία τόσο τούμπανο που είχα κάνει τους ήρωες μου.
Στο FFXII κατάφερα να ολοκληρώσω όλο το safari. Toν Yiasmat δεν τον έφαγα ωστόσο, βαρέθηκα.
Στο Dissidia 012 σκότωσα τον Feral Chaos με μόνο έναν ήρωα...τον Kuja σπαμμάρωντας ultima lol!
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τετ Οκτ 23, 2013 6:57 am
μια φορα σε παιχνιδι του black ops 1 online ειχα ριξει μαχαιρι χωρις να βλεπω και καποιον βρηκα Razz Razz
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τετ Οκτ 23, 2013 11:50 am
Μια φορα στο pro6 ειχα κερδισει τον κολλητο μου 7-0!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τρι Δεκ 30, 2014 2:00 pm
Δεν θυμάμαι τώρα τίποτα καλό, θα κάνω edit πιο μετά:

- Remember Me: Έμεινα άφωνος με την υπομονή μου να τερματίσω την κάθε πίστα σε κάθε δυσκολία από δυο φορές (δηλαδή 6 φορές όλο το game) κάποιες πίστες περισσότερες φορές για να πάρω όλα τα achievments. Πραγματικά όσο το σκέφτομαι τόσο πιο εντυπωσιάζομαι με τον εαυτό μου. Όσοι το έχουν παίξει καταλαβαίνουν πόσο βαρετό game είναι.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Τετ Δεκ 31, 2014 12:18 am
Στο Dark Souls που σκότωσα κάποια bosses χωρίς να με αγγίξουν καν. Καλά και που στο NG+ που το final boss έφυγε σε 5 δευτερόλεπτα με τα chaos fireball ήταν και αυτό αξιοσημείωτο. Στο metal gear solid 1 παλιά είχα φάει την sniper με πισόπλατους nikita missiles όταν όλα τα γατάκια την σκότωναν με sniper  lol!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Δευ Μαρ 09, 2015 9:52 pm
Τι να πρωτοθυμηθώ από τα fifa, ατό 98που βρήκα ότι αλλάζει γρασίδι στη μέση του αγώνα, στο 2000 πού δεν είχα αφήσει τριπλά για τριπλά και κόλπο για κόλπο που να μην ήξερα και έβαζα γκολ από σχεδόν παντού, στο φιφα 3 που έκανα τάκλιν κόλλησε το play και συνέχισε ο παίκτης παραλίγο να φτάσει αποδυτήρια Razz κκαι ππολλά άλλα

Ότι έπιασα το mewtoo στο fire red χωρίς master ball

Στο crash bandicoot 3 warped (δεν μπορώ να τα περιγράψω ακριβώς Razz )

Κάτι επικές βλακείες στο gta online με φίλους 

Κάτι κινήσεις στα pirate warriors που ακόμα δεν έχω καταλάβει πως έγιναν Razz
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Πεμ Μαρ 12, 2015 12:44 pm
^Τώρα μου θύμισες τη στιγμή που έπιασα Entei και τον Suicune με pokeball ενώ ζοριζόμουν με καλύτερες μπάλες και μου έφευγαν.
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Παρ Μαρ 13, 2015 3:08 pm
Στην Emerald ειχα 80 ultraball έλειψαν ολες και μου έμεινε μια master ball και μια pokeball ή diveball(δεν θυμάμαι) και τα κατάφερα με την 2ή
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Κυρ Μάης 22, 2016 12:05 am
Τώρα ακριβώς στιγμές δεν θυμάμαι, αλλά κυρίως θυμάμαι να γίνονται σε παιχνίδια όπως GTA, Tekken, Pokemon και αθλητικά παιχνίδια.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Κυρ Μάης 22, 2016 10:57 pm
Κατέβηκα στο Tomb of the Giants χωρίς κανένα φωτισμό στο Dark Souls  Shocked
avatar
xxxristosss
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 220
Ημερομηνία εγγραφής : 30/12/2018
Ηλικία : 33
Τόπος : Αθήνα

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Σαβ Μαρ 09, 2019 7:57 pm
Να νικησω ενα boss στο digimon world για ps1.Ηταν η ομαδα του ogremon και τους συναντησα τυχαια στο παιχνιδι χωρις να εχω αρκετα δυνατο digimon και τους νικησα.Ανακουφιση!
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε - Σελίδα 2 Empty Απ: Στιγμές από παιχνίδια που μείνατε άφωνοι με αυτό που κάνατε

Πεμ Οκτ 29, 2020 1:08 am
Όταν έπιασα το Rayquaza στην Ruby με Great Ball καξ μάλιστα στην πρώτη προσπάθεια.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης