Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου Empty sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου

Παρ Αυγ 23, 2013 10:41 am
Ποιο επεισόδιο σας άρεσε πιο πολύ
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου Empty Απ: sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου

Παρ Αυγ 23, 2013 10:46 am
Και τα δύο επεισόδια μου άρεσαν το ίδιο η βασική τους διαφορά είναι ότι στους wildforce ο κόκκινος μεγάλωσε στην ζούγκλα και τον βρήκαν κατά τύχη ενώ στους gaoranger ο κόκκινος είναι απλός ενα παιδί που αγαπάει την φύση
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου Empty Απ: sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου

Παρ Αυγ 23, 2013 7:34 pm
Και τα 2 καλά ήταν. Γενικά προτιμώ Gaoranger. Το cast ήταν όλα τα λεφτά και η ιστορία της σειράς γενικά. Οι wildforce ήταν απίστευτα βαρετοί από την άλλη και τα πρώτα επεισόδια δεν βλέπονταν μέχρι να εμφανιστεί ο Zen Aku. Στους Gaoranger πάλι δεν βαρέθηκα ποτέ και για κανένα λόγο. Είδα όλη τη σειρά μέσα 2-3 μέρες. Τόσο πολύ μου άρεσε
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου Empty Απ: sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου

Παρ Αυγ 23, 2013 7:37 pm
Εμένα πάντως δεν μου φάνηκαν τόσο βαρετοί οι wild force αν και oi gaoranger είχαν πιο πολύ ενδιαφέρον
avatar
Raph
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 115
Ημερομηνία εγγραφής : 31/08/2015

sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου Empty Απ: sentai gaoranger vs wild force σύγκριση πρώτου επισοδίου

Δευ Σεπ 21, 2015 1:42 pm
Του Wildforce.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης