Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

+6
gogeta
ninetales
moumia
XameR_GT
BnsGoldRanger
Green Rider
10 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Παρ Μάης 18, 2012 10:57 pm
xamergt έγραψε:Οντως παιζει, σκεψου παρατησα τους sun vulcan στο 2ο επεισοδιο γιατι δεν ξερω, δεν μου αρεσε, μπορει ομως να ειναι κρυφο διαμαντι η σειρα.
σχετικα με το οτι μπορει να την αδικησες.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Παρ Μάης 18, 2012 11:53 pm
πρέπει να την δω ξανά ειδικά να θυμηθώ τους κακούς τι ρόλο βάραγαν
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Σαβ Αυγ 04, 2012 11:44 pm
review updated
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Δευ Μαρ 31, 2014 5:06 pm
Σενάριο 6- Αρκετά αδιάφορο,και για μένα ο Ryan μόνο άξιζε αλλιώς η σειρά ήταν πολύ ανιαρή...
Ήρωες 6- Ένα 6αρι ο Ryan από μόνος του,όλοι οι υπόλοιποι ένα χάλι μαύρο τελείως αδιάφοροι,ο ένας πυροσβέστης,η άλλη σκαρφαλώνει βουνά...μόνο ο Πόντιος λείπει να συμπληρωθεί το παζλ Razz Razz Razz 
Κακοί 5- Χάλιααα,ούτε τα ονόματά τους δεν θυμάμαι κι ας θυμάμαι τι έφαγα πριν 5 μήνες αυτή τη μέρα,αδιάφοροι
Zords 6- Αν εξαιρέσεις τις ειδικές επιθέσεις των megazords(που βλέπεις ρουκέτες κτλ να πετιούνται κι έτσι) εξίσου βαρετά και γενικά τίποτα το ιδιαίτερο
Όπλα 7- Τα όπλα εμένα μου άρεσαν,γενικά κι αφού ήταν σαν αστυνομικοί ήταν αρκετά καλά,αλλά και πάλι τι να σώσεις απ αυτήν την σεζόν...
Στολές 8- Απ τις πιο ωραίες που έχω δει(προσωπικά δηλαδή). Ειδικά του Titanium Ranger σκέτη κόλαση...για να μην πω για τις battlizer μορφές του μπλε και του πράσινου που ήταν ομολογουμένως απ τα καλύτερα battlizer κατά τη γνώμη μου!Του κόκκινου πάλι με την μηχανή...mega fail xD
Εισαγωγή 4- Τίποτα το ιδιαίτερο,απλά μαζεύουν 5 άτομα για να προστατεύσουν την γη από δαίμονες...τσαπατσουλιά κι αυτή
Τέλος σεζόν 7- Ντάξει παρότι καλό το φινάλε,δεν έσωσε και την σειρά η οποία έμπαζε από παντού,αλλά τουλάχιστον κάτι είναι κι αυτό...

Γενική βαθμολογία 6- Απ τις χειρότερες,αν όχι η χειρότερη σεζόν Power Rangers,δεν ξέρω πως είναι στους super sentai,αλλά αν ήταν το ίδιο τότε μιλάμε για μεγάλη βαρεμάρα σεναριογράφων,παραγωγών κλπ
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Δευ Μαρ 31, 2014 8:57 pm
Δεν ξέρω πως είναι οι GoGo V. Τους έχω δει μόνο στις ταινίες Timeranger vs GoGoV (ταινιάρα) και στο gogov vs gingaman (καλούτσικη δεν με τρέλανε). Η μεγάλη διαφορά είναι πως είναι και οι 5 αδέρφια εκεί και δεν υπάρχει Titanium Ranger. Αντί γι'αυτό έχουν έναν σύμμαχο άλλο. Δεν ξέρω περισσότερα γιατί δεν την έχω δει ακόμα. Αν ο Ηikari Senshi αξιωθεί να τελειώσει τον υποτιτλισμό θα την δω. Αυτοί και οι Οhranger είναι οι μόνο που δεν έχω δει από Zyuranger μέχρι τέρμα
MelesPower
MelesPower
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 315
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2014
Τόπος : KΥΠΡΟΣ

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Τετ Φεβ 08, 2017 3:42 pm
Σεναριο 8: Δεν ηταν ασχημο το σεναριο γενικα ειχαμε πολυ ωραια επεισοδια σε αυτη την season .
Ηρωες 8 : Η καλητερη ηταν ο Titanium Ranger και ο Red Lightspeed Ranger. Ο χειροτερος ηταν ο Blue Lightspeed Ranger
Κακοι 7: Η καλυτερη ηταν Diabolico και ο Olympius. Χειροτεροι ηταν Jinxer και η Vypra
Ζords 6: Δεν μου αρεσε η θεματολογια που ειχαν . Τα καλυτερα ηταν  Aero Rescue  και Lifeforce Megazord. Τα χειροτερα Med Rescue και τα Rails rescues
Οπλα 8: Δεν ηταν και τα καλητερα αλλα υπηρχαν και καποια γαματα οπως Titanium Laser ,Thermo Blaster και V-Lancer
Στολες 10: Μαρεσαν η στολες ηταν ομοιομορφες 
Εισαγωγη 7: Δεν μου αρεσε ο τροπος που αρχισε. Και δεν μου αρεσε που οι Rangers δουλευαν σε ετερια 
Tελος Σεζον 9: Τελειο τελος 
Βαθμολογια σειρας 7 : Απο της χειροτερες season ος τωρα
avatar
dba
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2019
Ηλικία : 28
Τόπος : Έβρος

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Τετ Μαρ 20, 2019 5:40 pm
Ακριβώς επειδή λειτουργούσαν ως υπηρεσία της κυβέρνησης, τους λάτρεψα! Εντάξει, είχανε κάτι το ρεαλιστικό.
avatar
dba
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 11
Ημερομηνία εγγραφής : 20/03/2019
Ηλικία : 28
Τόπος : Έβρος

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Τετ Μαρ 20, 2019 5:41 pm
εκτός από την Kelsey, η χειρότερη female ranger, ever! Ίχνος θηλυκότητας, μέρα με την νύχτα με την Dana!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Τετ Μαρ 20, 2019 11:22 pm
και που να δεις GoGoV την super sentai σειρά από την οποία φτιάχτηκαν οι lightspeed δηλαδή. Απίστευτη εκεί η ροζ ranger και γενικότερα όλη η σειρά απείρως καλύτερη από τους LR
Geodude
Geodude
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 251
Ημερομηνία εγγραφής : 06/10/2020

Review - Power Rangers Lightspeed Rescue - Σελίδα 2 Empty Απ: Review - Power Rangers Lightspeed Rescue

Πεμ Οκτ 22, 2020 12:01 pm
Πλοκή - Σενάριο :6 Αν εξαιρέσουμε το story με τον titanium ranger, ειλικρινά, σε κανένα σημείο της σεζόν δε βρήκα κάτι που να με έκανε να κολλήσω
Κακοί :5 Εξίσου αδιάφοροι. Δεν πείθεις, δεν είσαι απειλητικός, ε τι σόι κακός είσαι; Έπρεπε να έχουμε το guest της Trakeena για να δούμε κάτι menacing
Rangers κλπ: 6 και δυστυχώς, συνεχίζω. Αδιάφορα κοστούμια, αδιάφορος εξοπλισμός, πολυ όμορφα τα zords και μεγάλη διαφορά ο titanium ranger και μπράβο στην Saban που τον δημιούργησε
Theme :6 Καθόλου πρωτότυπο, συμπαθητικό αλλά μέχρι εκεί.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης