Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

+7
The Red Mystic Ranger
Darkman16
falconara90
Red Forever
Green Rider
gantonis
XameR_GT
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Πεμ Αυγ 16, 2012 4:03 am
Koίτα εδώ ανακάλυψη Razz

Boss fight from Revenge of Shinobi. This is the 1st version of Revenge of Shinobi. The 2 versions released after this version had Batman edited to look like a Bat monster and a copyright note was added at the beginning of the game.



Δείτε και τι τερμάτησα. Xωρίς Save State δεν παλεύονταν με τίποτα ειδικά στις πίστες με το batplane και στο τελευταίο level πριν τον Τζόκερ ήταν άστα να πάνε Shocked

XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Πεμ Αυγ 16, 2012 11:21 pm
Eνα που ξεχασα
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
πολυ γαματο.Βασιζεται στην ομωνυμη σειρα.Ειναι 2d beatm up.




Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Παρ Αυγ 17, 2012 12:47 am
To Batman Returns αποδείχθηκε πολύ παλούκι ρε γαμώτο. Κρίμα και ήταν ωραίος κλώνος του Final Fight. Λίγα continue έχει και τα boss fights είναι άστα να πάνε. Καλά και του gameboy που τερμάτησα χωρίς save state δεν παλεύονταν με τίποτα, ειδικά στις πίστες με το bat fly (έτσι το λένε το αεροπλάνο του?) και στην τελευταία πριν τον Τζόκερ. Φοβερή μουσική είχε και μου άρεσε που έμοιαζε αρκετά με το super mario land. Toυ βάζω ένα 9/10 Cool
avatar
Darkman16
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονικη

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Σεπ 16, 2012 2:16 am
egw paidia exw pai3ei pali mono to arkham ashlym kai arkahm city ! lol Razz
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Σεπ 16, 2012 11:42 am
Εισαι τυχερος μιας και αυτα ειναι τα καλυτερα παιχνιδια Cool
avatar
Darkman16
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 105
Ημερομηνία εγγραφής : 03/07/2012
Ηλικία : 27
Τόπος : Θεσσαλονικη

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Σεπ 16, 2012 2:16 pm
e kala fisika kai to 3erw !
The Red Mystic Ranger
The Red Mystic Ranger
Power Ranger
Power Ranger
https://2img.net/h/i299.photobucket.com/albums/mm292/djjimmisgr/Profile%20Banners/got_zpsb88bd570.jpg
Αριθμός μηνυμάτων : 289
Ημερομηνία εγγραφής : 23/09/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Νοε 15, 2015 4:41 pm
To Batman Arkham Night το έχει κανείς;Smile
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Νοε 15, 2015 10:46 pm
Έχω το arkham asaylum Δωρεάν από ps+, Προσωπικά το βαριέμαι αφόρητα, αλλά όλοι όσοι το έχουν παίξει λένε ότι είναι ωραίο.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Δευ Νοε 16, 2015 12:58 am
Eγώ έχω δανεικό και αγύριστο το Arkham Asylum στο xbox 360 το οποίο έχω τερματίσει και ήταν απλά το best ever super hero game που έχω παίξει. Εχω επίσης εκεί το arkham city και το arkham origins στο steam τα οποία δεν έχω πιάσει ακόμα. Εχω και το injustice gods amongst us στο steam αλλή παιχνιδάρα από κεί!
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Δευ Νοε 30, 2015 4:39 pm
Batman Arkham Trilogy (εξαιρώ το Origins της WB), Batman Vengeance (παιχνίδι του 2001, αλλά τρελή πώρωση!), Batman Begins και Batman Rise Of Sin Tzu (νομίζω πιο πολύ ξύλο σε παιχνίδι δεν εχω δει, άλλωστε με το ξύλο και μόνο προχωράς).
spidey90
spidey90
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Τετ Δεκ 30, 2015 6:31 pm
Poy to thymhthikes to Batman Vengeance teleio paixnidi,fysika kai to Batman rise of sin tzu
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Τετ Δεκ 30, 2015 8:50 pm
Το Batman Vengeance, αν και είναι παιχνίδι του 2001, κατάφερα πέρσι το καλοκαίρι να το βρω! Και το τερμάτισα 2 φορές, μου ξύπνησε πολλές αναμνήσεις.
spidey90
spidey90
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Πεμ Δεκ 31, 2015 12:02 am
e nai re sy einai syntomo sxetika paixnidi,alla psilovareto me vash ta twrina dedomena,alla htan aksiologo gia thn epoxh toy
Magna Defender
Magna Defender
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 236
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Σαβ Ιαν 02, 2016 11:25 pm
Προσωπικά η γνώμη μου είναι ότι τα παιχνίδια ήταν πιο πορωτικά πριν εξελιχθούν. Γι' αυτό ψάχνω παλιά παιχνίδια και τα τερματίζω ακόμα και σήμερα.
spidey90
spidey90
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 31/07/2015

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Ιαν 03, 2016 12:35 am
Ακριβως,σωστος ετσι ειναι,ειδικα οσο τα καινουργια τα περιπλεκουν ολο και περισσοτερο.
avatar
newera7
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 35
Ημερομηνία εγγραφής : 20/07/2017

Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες - Σελίδα 2 Empty Απ: Παιχνιδια Batman για διαφορες κονσολες

Κυρ Νοε 05, 2017 2:24 pm
το καλιτερο 
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης