Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

+23
ZaneX
bruce wayne tasos
jimavras
tsironick
gt1993
fatebylfs
Mahad7
Xrysovalantis 2@@
mr redbull
Neo-RedRanger
powerranger
Dr_SLUMP
bond tail
BnsGoldRanger
antonito91
karapoula
Zer0
chrys97
GEOHERO
rainbow_326
plousmike
XameR_GT
Green Rider
27 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
karapoula
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 223
Ημερομηνία εγγραφής : 06/11/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Σαβ Δεκ 28, 2013 2:24 pm
μόλις τελείωσα την mystic force
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Σαβ Δεκ 28, 2013 3:51 pm
redlegend έγραψε:^Μην νομίζει αρκετοί μπορεί να κοροίδευουν για να το παίξουν έξυπνοι και να βλέπουν τα ίδια και χειρότερα άμα γίνει η αρχή και πει κάποιος οτι βλέπει κάτι θα μαζευτούν πολύ το θέμα είναι οτι κανείς δεν τολμάει
ισχύει αυτό. Ολοί τους πιάνει νοσταλγία κάποια στιγμή και κάτι βλέπουν. Κακώς το βλέπουν σαν ντροπή αυτό μερικοί
avatar
powerranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 209
Ημερομηνία εγγραφής : 11/01/2014

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Σαβ Ιαν 11, 2014 5:44 pm
νομίζω πως έχω δει στην τηλεόραση μεχρι και τούρμπο αλλα αποσπασματικά κομμάτια μέχρι εκεί, τις 3 πρώτες σεζόν σίγουρα ολόκληρες
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τετ Νοε 26, 2014 1:34 am
Ότι έχει βγει στα ελληνικά. Είτε στην ώρα του είτε με καθυστέρηση
avatar
mr redbull
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 205
Ημερομηνία εγγραφής : 10/11/2014

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τετ Δεκ 17, 2014 1:16 pm
ολοκληρωμενες και μεταγλωτσιμενες εχω δει 
spd 
operation overdrive
ninja storm
lost galaxy
mystic force
samurai
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τετ Δεκ 17, 2014 1:48 pm
Like a Star @ heaven Power Rangers Ninja Storm Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Power Rangers Mystic Force Like a Star @ heaven
Like a Star @ heaven Power Rangers Operation Overdrive Like a Star @ heaven
Mahad7
Mahad7
Συντονιστής
Συντονιστής
Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Got_zpsb88bd570
Αριθμός μηνυμάτων : 805
Ημερομηνία εγγραφής : 30/08/2014
Ηλικία : 24
Τόπος : Κυπρος

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τετ Δεκ 17, 2014 2:00 pm
Power Ranger Mystic Force
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Δεκ 29, 2014 9:42 pm
XameR_GT έγραψε:Εγω παντα τσεκαρα για νεα σεζον χωρις να ειμαι σκληροπυρηνικος φαν, βεβαια τους wild force τους εγραφα γιατι τους εδειχνε 7η ωρα το πρωι, αν ειναι δυνατον Razz
τι ενωεις τους εγραφες ?
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Δεκ 29, 2014 9:48 pm
Green Rider έγραψε:εγώ τα dvd τους αλλά δεν τους έχω δει ακόμα μεταγλωττισμένους Razz 
Επίσης πρέπει να δω κάποια στιγμή ninja storm, spd, lost galaxy που έχω όλα τα επεισόδια μεταγλωττισμένα. Πάντως όσες φορές πήγα να δω με υπότιτλους τελευταία δεν μπορούσα να επικεντρωθώ να διαβάζω τι λένε. Εχώ συνηθίσει να βλέπω χωρίς τόσα χρόνια και επικεντρώνεται το αυτί αυτόματα στο τι λένε  Razz
να ρωτησω κατι....μπορει να ειναι και βλακεια...γιατι δε προσθετεις οτι επεισοδιο εχεις σε αφτα που υπαρχουν ηδη ? ας πουμε εχω την εντιποση οτι μας λειπει ενα επεισοδιο απο lost galaxy
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Δεκ 29, 2014 9:51 pm
εχω δει οτι εχει παιχτει στη νοβα αν και τωρα πια ελαχιστα τις θυμαμαι παντος προσφατα ξαναειδα το spd !!!
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Δεκ 29, 2014 9:56 pm
^έχει ήδη βάλει ότι έχει, κυρίως αυτός που είναι και το Big boss εδώ μέσα Razz ,, οόπωςκαι κάθε άλλο μέλος που έχει υλικό
Το επεισόδιο lost galaxy δεν είχε βγει στα dvd ήταν το μόνο που δεν κυκλοφόρησε,  ως τώρα δεν έχει βρεθεί κάποιος που το έχει
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Δεκ 29, 2014 11:00 pm
redlegend έγραψε:^έχει ήδη βάλει ότι έχει, κυρίως αυτός που είναι και το Big boss εδώ μέσα Razz ,, οόπωςκαι κάθε άλλο μέλος που έχει υλικό
Το επεισόδιο lost galaxy δεν είχε βγει στα dvd ήταν το μόνο που δεν κυκλοφόρησε,  ως τώρα δεν έχει βρεθεί κάποιος που το έχει
ειχε παιχτει στη νοβα ?
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τρι Δεκ 30, 2014 8:12 am
^Ναι είχε παιχτεί το θυμάμαι καλά, αλλά για κάποιο λόγο δεν το βγάλαν σε dvd, οι ποιο πιθανοί λόγοι είναι ή ότι δεν το βρήκαν στα αρχεία τους, ή ότι δεν χωρούσε μαζί με τα άλλα καθώς θα περίσσευε πάντα ένα
avatar
fatebylfs
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 160
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2013

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Τρι Δεκ 30, 2014 2:15 pm
redlegend έγραψε:^Ναι είχε παιχτεί το θυμάμαι καλά, αλλά για κάποιο λόγο δεν το βγάλαν σε dvd, οι ποιο πιθανοί λόγοι είναι ή ότι δεν το βρήκαν στα αρχεία τους, ή ότι δεν χωρούσε μαζί με τα άλλα καθώς θα περίσσευε πάντα ένα
το θυμασαι καθολου ? ηταν σιμαντικο για τιν πλοκη ?
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Κυρ Ιαν 25, 2015 2:34 pm
Οι ολοκληρωμένες σεζόν που έχω δει είναι:
Power Rangers Mystic Force.
Power Ranges Operation Overdrive.
Power Rangers Ninja Storm.
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες? - Σελίδα 3 Empty Απ: Ποιες σεζόν έχετε δει ολόκληρες μεταγλωττισμένες?

Δευ Μαρ 09, 2015 6:22 pm
Ειδα ολοκληρη την SPD, Mystic Force kai καποια απο τα πιο παλια
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης