Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

+7
CMPunk
GEOHERO
plousmike
XameR_GT
alex743
chrys
Green Rider
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Ιουλ 03, 2012 4:40 pm
Πολύ κουλό αυτή τη βδομάδα. Τη μια φορά είδα μια γυναίκα που πέταγε και με άρπαξε απο το πόδι και με πήγε στο διάστημα σε άλλο πλανήτη Razz
Χθες είδα πως πέταξα με ένα πολεμικό αεροπλάνο στο διάστημα, πέρασα δίπλα από τον ήλιο και προσγειώθηκα σε έναν πλανήτη Razz
Για πείτε και σεις κανένα καλό που είδατε Razz
avatar
chrys
Banned
Banned
Αριθμός μηνυμάτων : 2644
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2010
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Ιουλ 03, 2012 5:39 pm
Eγω πριν 2 βδομαδες ειδα οτι εγινα power rangers και συγκεκριμενα ο κοκκινος των wild force(cole).Και μου επιτεθηκαν κακοι και του εξοντωσα μαζι με τους αλλους.Και μετα εχασα τις δυναμεις μου και παρολιγο να πεθανω,Μετα μιλησα με τον Merrick.Μετα ξυπνησα και ειπα:"Τι ονειρο ειδα?".Λιγο παρατραβηγμενο και ισως να μην με πιστεψετε.Σαν ταινια επιστημονικης φαντασιας.Μαλλον το ειδα λογω της πολλης ποροσης με τους power rangers.
alex743
alex743
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Ελλαδα

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Οκτ 16, 2012 11:17 pm
Σπανια βλεπω ονειρα.Αλλα ενα συνηθισμενο ονειρο που ειδα αμετρητες φορες ειναι οτι πλακωνομαι στο ξυλο με καποιον αγνωστο.Αραγε τι να σημαινει? scratch
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Οκτ 16, 2012 11:32 pm
Eγω απο οσα εχω δει εχω πεισθει οτι στα ονειρα βλεπουμε αυτα που πωθουμε πιο πολυ!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Οκτ 16, 2012 11:34 pm
Πρέπει να κόψω τον πολύ Green Lantern μου φαίνεται. Είδα πως βρισκόμουν σε άλλο πλανήτη και πως ήμουν ήρωας εκεί για κάτι που είχα κάνει Razz
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τετ Οκτ 17, 2012 6:39 am
έχω πολλά χρόνια να δω όνειρα νομίζω. τουλάχιστον να τα θυμηθώ την επόμενη μέρα!!
alex743
alex743
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Ελλαδα

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τετ Οκτ 17, 2012 2:31 pm
XameR_GT έγραψε:Eγω απο οσα εχω δει εχω πεισθει οτι στα ονειρα βλεπουμε αυτα που πωθουμε πιο πολυ!

Eιναι αποδεδειγμενο οτι στα ονειρα βλεπουμε τους κρυφους πωθους μας.
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τετ Οκτ 17, 2012 5:10 pm
ωραιο ονειρο chrys.
εγω ειχα δει οτι πηγα στο σπιτι της γιαγια μου μετα απο μια βολτα που εκανα.πηγενω λοιπον και βλεπω καποια κομματια τοιχου σπασμενα και γκρεμισμενα.πηγενω μεσα και ρωταω τι γινεται και μου λεει η θεια μου οτι ενα τερας απαξε την αδερφη μου και την ξαδερφη μου και ρωταω που πηγαν και μου ειπανε οτι πηγαν βορια.τρεχω λοιπον με μεγαλη ταχυτητα (με ταχυτητα περιπου στα 200 km/h) ψαχνω και ψαχνω και τελικα βρηκα ενα εγκατελιμενω κτιριο με κατι πλασματα που εμειαζαν με ζομπι.πηγενω λοιπον και βλεπω κοριτσια να κλαινε καθως μαγιρευουν και ρωταω ενα και της ρωταω τι γινετε εδω και μου λεει : ΄΄ ένα τερας μας εχει απαγαγει για να του φτιαχνουμε φαγητο.και κάθε μερα μας δερνει.΄΄
μολις μου το ειπε αυτό τα νευρα μου ανεβηκαν.μετα αρχηζα να ψαχνω και τελικα βρηκα την αδερφη μου και την ξαδερφη και χαρηκαν που με ειδαν.ομως μπηκε η μαγειρησα και ηταν ασχημη με σαπια δοντια,και πηρε ένα κοριτσι και το εδερνε ασχημα μιλαμε και τα νευρα μου ανεβηκαν στο μεγιστο και εκανα χτυπηματα στην μαγειρησα-τερας με πολεμικες τεχνες στο τελος της ρυχνω μια extreme μπουνια και σκωτοθηκε.μετα όμως μπαινει μεσα το τερας και εμιαζε με το arachnetor (από το σαμουραι) και ένα τερας από το mystic force που εκλεβε την ζωτικη ενεργια.πηγε το τερας να μου επιτεθει και το πολεμουσα και ελεγα στα κοριτσια :’’ τρεξτε θα το κανονισω εγω’’.
Μετα αφου βγηκαν και το πολεμουσα, στο τελος λεω : ΄΄κραυγη του τυραννοσαυρου’’ και ριχνω κατι μικρα ηχυτικα κυμματα και στο τελος ψοφισε.
Μετα από λιγη ωρα φτασαμε στο σπιτι της γιαγιας μου και λεει η αδερφη μου : ’’ αχ τωρα πως θα το φτιαξουμε το σπιτι ’’.
Και εγω αυτό σκευτομουν. Εντελος ξαφνικα εμφανιζετε ο paradox και λεει : ναι οντως εχει μεγαλη ζημια.
Geohero : κατι πρεπει να κανουμε
Paradox : εχω μια ιδεα θα σε στηλω πισω στο χρονο για να ζωσεις τους συγγενης σου την ωρα που θα ερθει το τερας.
Geohero : καλη ιδεα.
Ετσι λοιπον με πηγε πισω στο χρονο την ωρα που ερχοταν το τερας. Παω και το πολεμαω για άλλη μια φορα.ομως στο τελος εγινε τεραστιο και πηρα κατι μικρο-ρομποτ και με ένα ειδηκο συμα μετασχηματιστηκαν και εγιναν και αυτά μεγαλα και μπηκα σε ένα από αυτά. Μετα εδώ σημα να ενοθουν και εγινε ένα megazord. Το πολεμουα για 5 λεπτα και στο τελος το νικησα με ένα μεγαλο σπαθι και μπουουουουμ ……….. παει το τερας.
Τα ρομποτ εγιναν όπως ηταν πριν και αυτό ηταν.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τετ Οκτ 17, 2012 9:58 pm
Eπικό όνειρο lol!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Πεμ Οκτ 18, 2012 12:07 am
GEOHERO έγραψε:ωραιο ονειρο chrys.
εγω ειχα δει οτι πηγα στο σπιτι της γιαγια μου μετα απο μια βολτα που εκανα.πηγενω λοιπον και βλεπω καποια κομματια τοιχου σπασμενα και γκρεμισμενα.πηγενω μεσα και ρωταω τι γινεται και μου λεει η θεια μου οτι ενα τερας απαξε την αδερφη μου και την ξαδερφη μου και ρωταω που πηγαν και μου ειπανε οτι πηγαν βορια.τρεχω λοιπον με μεγαλη ταχυτητα (με ταχυτητα περιπου στα 200 km/h) ψαχνω και ψαχνω και τελικα βρηκα ενα εγκατελιμενω κτιριο με κατι πλασματα που εμειαζαν με ζομπι.πηγενω λοιπον και βλεπω κοριτσια να κλαινε καθως μαγιρευουν και ρωταω ενα και της ρωταω τι γινετε εδω και μου λεει : ΄΄ ένα τερας μας εχει απαγαγει για να του φτιαχνουμε φαγητο.και κάθε μερα μας δερνει.΄΄
μολις μου το ειπε αυτό τα νευρα μου ανεβηκαν.μετα αρχηζα να ψαχνω και τελικα βρηκα την αδερφη μου και την ξαδερφη και χαρηκαν που με ειδαν.ομως μπηκε η μαγειρησα και ηταν ασχημη με σαπια δοντια,και πηρε ένα κοριτσι και το εδερνε ασχημα μιλαμε και τα νευρα μου ανεβηκαν στο μεγιστο και εκανα χτυπηματα στην μαγειρησα-τερας με πολεμικες τεχνες στο τελος της ρυχνω μια extreme μπουνια και σκωτοθηκε.μετα όμως μπαινει μεσα το τερας και εμιαζε με το arachnetor (από το σαμουραι) και ένα τερας από το mystic force που εκλεβε την ζωτικη ενεργια.πηγε το τερας να μου επιτεθει και το πολεμουσα και ελεγα στα κοριτσια :’’ τρεξτε θα το κανονισω εγω’’.
Μετα αφου βγηκαν και το πολεμουσα, στο τελος λεω : ΄΄κραυγη του τυραννοσαυρου’’ και ριχνω κατι μικρα ηχυτικα κυμματα και στο τελος ψοφισε.
Μετα από λιγη ωρα φτασαμε στο σπιτι της γιαγιας μου και λεει η αδερφη μου : ’’ αχ τωρα πως θα το φτιαξουμε το σπιτι ’’.
Και εγω αυτό σκευτομουν. Εντελος ξαφνικα εμφανιζετε ο paradox και λεει : ναι οντως εχει μεγαλη ζημια.
Geohero : κατι πρεπει να κανουμε
Paradox : εχω μια ιδεα θα σε στηλω πισω στο χρονο για να ζωσεις τους συγγενης σου την ωρα που θα ερθει το τερας.
Geohero : καλη ιδεα.
Ετσι λοιπον με πηγε πισω στο χρονο την ωρα που ερχοταν το τερας. Παω και το πολεμαω για άλλη μια φορα.ομως στο τελος εγινε τεραστιο και πηρα κατι μικρο-ρομποτ και με ένα ειδηκο συμα μετασχηματιστηκαν και εγιναν και αυτά μεγαλα και μπηκα σε ένα από αυτά. Μετα εδώ σημα να ενοθουν και εγινε ένα megazord. Το πολεμουα για 5 λεπτα και στο τελος το νικησα με ένα μεγαλο σπαθι και μπουουουουμ ……….. παει το τερας.
Τα ρομποτ εγιναν όπως ηταν πριν και αυτό ηταν.
Πιο πολυ μου ακουγεται σαν fan fiction ιστορια σου παρα ονειρο!Τα ονειρα δεν τα θυμομαστε με τοσες λεπτομερεις Razz
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Πεμ Οκτ 18, 2012 1:33 pm
εγω ναι.
alex743
alex743
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 241
Ημερομηνία εγγραφής : 26/06/2012
Ηλικία : 38
Τόπος : Ελλαδα

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Πεμ Οκτ 18, 2012 2:14 pm
Fake ειναι το ονειρο σου Razz
GEOHERO
GEOHERO
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2702
Ημερομηνία εγγραφής : 15/07/2012
Ηλικία : 30

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Πεμ Οκτ 18, 2012 3:41 pm
οχι δεν ειναι
χτες το βραδυ ειδα στο ονειρο μου τον adam,kira,tori,xander,bridge, να μεταμορφονοντε.
CMPunk
CMPunk
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 647
Ημερομηνία εγγραφής : 04/10/2013
Ηλικία : 29
Τόπος : Αθήνα

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τρι Οκτ 08, 2013 11:31 pm
Εχω δει πολλες φορες οτι η γη εχει κατακλιστει απο ζομπι & ειμαι απο τους τελευταιους επιζων.
lol! Ευτυχως μεχρι τωρα καταφερνω & ξεφευγω παντα.slug
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα Empty Απ: Ονειρά που είδατε και ήταν ενδιαφέροντα

Τετ Οκτ 09, 2013 12:47 am
geohero την άλλη φορά γράφτο σε κασέτα το όνειρο σου, τα σπάει lol!
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης