Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Dragondagger vs Saba

+16
tomy.is
chrys
falconara90
plousmike
BnsGoldRanger
tasos5488
redgoldjason
antonito91
Skyranger
ninetales
moumia
Red Forever
XameR_GT
power24red
gantonis
Green Rider
20 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω

Dragondagger vs Saba

10 - 53%
9 - 47%
 
Σύνολο Ψήφων: 19
 
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 10:02 pm
Ειναι ξενερα να βλεπεις τον λευκο ranger να κανει skateboard lol!
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 10:06 pm
Kαι να «παρενοχλεί» τα κοριτσάκια! Razz Αλλά θα μου πεις, ο Τόμμυ δεν έκανε σκέιτ στην ταινία;
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 10:15 pm
Αλλο σε στολη!Αν δεις dairanger σου διαλυει ολο το κυρος που ειχες για τον λευκο ranger ,η αισχος χρησιμοποιηση του στη σειρα των σενται.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 10:25 pm
xamergt έγραψε:Ειναι ξενερα να βλεπεις τον λευκο ranger να κανει skateboard lol!
Να πλακώνεται με το άλλο πιτσιρίκι των κακών και να ψάχνει την μητέρα του που την έχουν πιάσει αυτοί, κάθε άλλο παρά ξενέρα το βρίσκω. Ο κορυφαίος πιτσιρικάς ήρωας που έχω δει στη ζωή μου. Κάνει πλάκες ναι, αλλά αμα αγριέψει, δεν τον κάνει καλά τίποτα, πολύ imba
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 10:55 pm
Μην τα πετάς έτσι αυτά! Δε θα ξεκολάω μετά με τίποτα από την οθόνη! Δε βλέπω να κοιμάμαι το βράδυ αν συνεχίσεις έτσι, θα βλέπω τη σειρά! Razz lol!
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 11:04 pm
Παίρνει σειρά σιγά σιγά και η σειρά των dairanger
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 11:04 pm
Θα πω και άλλα λοιπόν. Οι άλλοι για πολλά επεισόδια δεν ήξεραν ποιος είναι ο ασπρος dairanger...
Ο μικρός εμφανίζονταν από το πουθενά και τους έσωνε cheers
Kαι όσοι βλέπετε jetman έχετε 2 λόγους για να δείτε και αυτή τη σειρά, διαβάστε γιατί
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 11:08 pm
μπαίνει στη λίστα απαραιτήτως αλλά έχω ένα πρόβλημα zyuranger η dairanger???
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Παρ Απρ 01, 2011 11:13 pm
Καλύτερο το 2ο. Αλλά πρέπει να δεις και τι κάνει ο Burai να σου φύγει η μαγκιά στους Zyuranger. green ranger with super evil οχι απλά evil Shocked
Eχω δει 30 επεισόδια από dairanger και 31 από zyuranger όλα όσα έχουν αγγλικούς υπότιτλους δηλαδή
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 12:36 am
ok στα υπόψη
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 1:25 am
Ω ρε Jim, μας πωρωσες βραδυατικα !!!! Smile Πολυ ενδιαφεροντα ακουγονται ολα αυτα για τους Dairangers !!! Θα τους βαλω λοιπον στις τηλεοπτικες προτεραιοτητες μου !!!

Αν ειναι ετσι ο μικρος, θα ειναι οντως ωραιος !!!! Βεβαια οσο ωραιος κ αν ειναι, παντα θα προτιμω τον Τομμυ, κ επειδη ειναι κ ενηλικας κ επειδη ειναι Τομμυ !!!! Αλλά αυτο δεν σημαινει τιποτα !!!! Δηλαδη, πιστευω θα απολαυσω κ τους Dairangers πολυ, οπως ηδη τους Zyurangers !!!! Thanks for the info !!!! Like a Star @ heaven
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 1:35 am
Tίποτα. Δεν φαντάζεσαι τι ανυπομονησία έχω να δω περισσότερα subbed από zyuranger, dairanger & carranger(ναι και αυτοί τα σπάνε, καμία σχέση με τη μουφα τους PR Turbo)
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 1:57 am
Eδω κ χρονια νομιζω εχω δει οτι υπηρχαν ηδη subbed τα 31 των Zyurangers. Τι εγινε με τα υπολοιπα, τοσος καιρος περασε, λογικα επρεπε να εχουν γινει. Τα παρατησαν? Κατεβασα κ τα Raw αλλά δεν εχω ορεξη να τα δω. Μακαρι να ολοκληρωθουν. Απ το στομα σου κ στου Θεου το αυτι ! Νομιζα οτι οι Dairangers ειχαν ετοιμαστει ολα. Μια απ τα ιδια δηλαδη. Παλι καλα, οταν ειχα πρωτομαθει για τα Σεντάι, ελεγα σιγα μη τα υποτιτλισει κανεις ! Αμ, δε... Τελικα υπαρχουν τοσα !

Οι Megarangers υπαρχουν ολα subbed? Aξιζει η σειρα? Μιας κ εχει να κανει με video games, cyberspace κ εχουν τις στολες των space, ακουγεται τρομερα ενδιαφερον !!!! Μου αρεσει πολυ κ το τραγουδι στο Opening τους !!! Αλλά κ εσυ κ ο Αντωνης λετε οτι καλυτεροι απ ολα ειναι οι Jetman, αρα αυτα να κατεβασω κ να δω πρωτα. Διοτι μονο Zyurangers κατεβασα κ ειδα ως τωρα... Aυτα για αρχη, ελπιζω καποτε να δω τα παντα απο Σενται, ας προλαβω τουλαχιστον να τα κατεβασω ολα, τοσα gigabyte !!!!! Τι καλά να ηταν τα παντα σε τορρεντς, πολυ πιο ευκολα κ γρηγορα θα κατεβαιναν.... Βλεπω να κλαταιρνει κ το pc κ εγω !!! Οκ, δεν υπαρχει βιασυνη, λιγα λιγα. Ελπιζω μονο μη τυχον σβηστουν ολα καποτε απο παντου απ το Ιντερνετ, απο καμια Τοει κτλ, για πειρατια κτλ, πριν προλαβουμε κ τα κατεβασουμε! Γιατι ηδη εσβησαν καποια παλια απο κατι παλια ανιμε...
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 2:17 am
Οι jetman υπάρχουν σε torrent ολα μαζι γύρω στα 8 giga αν θέλεις στου δείνω το λινκ κάπου στο ιστορικό θα το χω
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 38
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 2:36 am
cheers
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Dragondagger vs Saba - Σελίδα 2 Empty Απ: Dragondagger vs Saba

Σαβ Απρ 02, 2011 12:08 pm
Skyranger έγραψε:Eδω κ χρονια νομιζω εχω δει οτι υπηρχαν ηδη subbed τα 31 των Zyurangers. Τι εγινε με τα υπολοιπα, τοσος καιρος περασε, λογικα επρεπε να εχουν γινει. Τα παρατησαν? Κατεβασα κ τα Raw αλλά δεν εχω ορεξη να τα δω. Μακαρι να ολοκληρωθουν. Απ το στομα σου κ στου Θεου το αυτι ! Νομιζα οτι οι Dairangers ειχαν ετοιμαστει ολα. Μια απ τα ιδια δηλαδη. Παλι καλα, οταν ειχα πρωτομαθει για τα Σεντάι, ελεγα σιγα μη τα υποτιτλισει κανεις ! Αμ, δε... Τελικα υπαρχουν τοσα !

Οι Megarangers υπαρχουν ολα subbed? Aξιζει η σειρα? Μιας κ εχει να κανει με video games, cyberspace κ εχουν τις στολες των space, ακουγεται τρομερα ενδιαφερον !!!! Μου αρεσει πολυ κ το τραγουδι στο Opening τους !!! Αλλά κ εσυ κ ο Αντωνης λετε οτι καλυτεροι απ ολα ειναι οι Jetman, αρα αυτα να κατεβασω κ να δω πρωτα. Διοτι μονο Zyurangers κατεβασα κ ειδα ως τωρα... Aυτα για αρχη, ελπιζω καποτε να δω τα παντα απο Σενται, ας προλαβω τουλαχιστον να τα κατεβασω ολα, τοσα gigabyte !!!!! Τι καλά να ηταν τα παντα σε τορρεντς, πολυ πιο ευκολα κ γρηγορα θα κατεβαιναν.... Βλεπω να κλαταιρνει κ το pc κ εγω !!! Οκ, δεν υπαρχει βιασυνη, λιγα λιγα. Ελπιζω μονο μη τυχον σβηστουν ολα καποτε απο παντου απ το Ιντερνετ, απο καμια Τοει κτλ, για πειρατια κτλ, πριν προλαβουμε κ τα κατεβασουμε! Γιατι ηδη εσβησαν καποια παλια απο κατι παλια ανιμε...
Zyuranger - ενας μέλος του rangerboard τα φτιάχνει έχει σταματήσει όμως. Πρόσφατα και το ΤV-Nihon ξεκίνησε
Dairanger - To ΤV-Nihon έχει σταματήσει στο 30, περιμένουν να βγουν dvd με τα υπόλοιπα επεισόδια. Και οι Η.Ο.Ν. τα κάνουν βρίσκονται περίπου στο ίδιο επεισόδιο
Μegaranger - To ΤV-Νihon έχει κάνει ως το 20ο. Δεν έχω δει αν αξίζει η σειρά

Αν σβηστούν τα έχω εγώ οπότε μην αγχώνεσαι Wink
Επίσης για όσους βαριούνται να κατεβάζουν για ατέλειωτες ώρες προσφέρομαι να τα αντιγράψω αν μου στείλετε εξωτερικό σκληρό. Απλώς θα πληρώσετε τα μεταφορικά. Ολα τα subbed πιάνουν 200 giga των Sentai. Eχω και Power Rangers όλα στα αγγλικά και τα μισά Κamen Rider subbed
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης