Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Οκτ 30, 2012 12:39 am
falconara90 έγραψε:btw, στείλτε ISO. επείγει. χρειάζομαι 80 για το επόμενο όπλο.

Στέλνε γραμμή request για να σου στέλνουμε Wink
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Παρ Νοε 02, 2012 5:01 pm
Beast κι αυτός 90άρης. ΈΛΕΟΣ! μα καλά την παλεύει η εταιρία? πως διάολο μπορεί κάποιος να μαζέψει τόσο γρήγορα άλλα 90 cp...
Btw είμαι 4200 στην κατάταξη του PVP. Τελευταία μέρα λέω να πάω όλα για όλα μπας και καταφέρω να μπω στην 1000άδα, πράγμα που δεν το βλέπω.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Παρ Νοε 02, 2012 11:12 pm
Πήρα τον Hercules χθες. Πολύ ξυλίκι ρίχνει ο τύπος cheers
Στο pvp έχω εξασφαλισμένα τα 10 gold. Τοp 17% τώρα που μιλάμε. Oύτε καν παίζω. Νικάνε μόνοι τους με το pvp bonus Razz

Και ένα update με τι χαρακτήρες έχω

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Το τραγικό είναι πως όλοι θέλουν training εκτός των Thor,Hercules,Phoenix. Τον unfightable η κατάσταση Razz
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Σαβ Νοε 03, 2012 2:18 am
δεν ξερω αν υο προσεξε κανεις αλλα οταν πας σε φιλους να τους βοηθησεις δινει και μηλο και οδοντοβουρτσα scratch
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Σαβ Νοε 03, 2012 6:21 am
3800 κατάταξη στο PVP. Θέλω να μαζέψω να πάρω τον Beast τώρα, αλλά τον βλέπω μακρύ τον δρόμο! Μακάρι να μπορέσω να πάρω τον Deadpool από το PVP γιατί στάνταρ κι αυτός 90άρης θα είναι όταν γίνει διαθέσιμος!
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 1_zpsbe8574b7
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 3_zps4d69e2b4
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Bleach_Group
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Arrow_zpsdc214876
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Untitled-1_zps651efb21
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Wd_zps213b4510
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Naruto2_zpsdde1594d
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Got_zpsb88bd570
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Σαβ Νοε 03, 2012 4:28 pm
το έχουν παρακάνει λίγο. από τη μια δεν μας δίνουν ευκαιρία να αγοράσουμε παίχτες κι από την άλλη βγάζουν συνέχεια καινούργιους χαρακτήρες και μάλιστα 90ρηδες.
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Νοε 06, 2012 1:08 am
τελείωσε η σεζόν του PVP. Koνόμησα 10 gold και 100000 cheers
Δεν το ήξερα ότι παίρνεις και του silver τα δώρα αν είσαι ας πούμε gold. Τέλειο cheers
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Νοε 06, 2012 1:24 am
εγώ τα πήρα όλα εκτός από τον deadpool. Για να δούμε στο επόμενο τί θα έχει!
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Νοε 06, 2012 1:48 am
εγω μονο το ασημενιο το χρυσο το εχασα, ypobibasthka που λεμε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Νοε 06, 2012 2:30 am
iron fist/black widow φοβερό δίδυμο. Νίκαγαν μόνοι τους συνέχεια όσο έλειπα. Ασέ που άμα έπαιζα μάχη τους άλλαζα τα φώτα. Αυτή έκανε combo setup και ο άλλος με μια iron fist τους έστελνε στο αγύριστο. Γενικά ότι δίδυμο βάλετε στο pvp κοιτάτε να συνεργάζονται μεταξύ τους τα skills που έχουν. She-Hulk/Hawkeye πρέπει να είναι πολύ καλό δίδυμο επίσης με έμφαση στο stun.
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Τρι Νοε 06, 2012 6:22 am
hulk-hawkeye έπαιξα εγώ και τα πήγαν πολύ καλά. αλλά κάτι πρέπει να κάνω για τον σπαστικό τον κάπτεν αμέρικα που μου έχουν μοστράρει όλοι. βέβαια τώρα αλλάζουν τα δεδομένα με την καινούργια στολή infiltrator.
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Πεμ Νοε 08, 2012 2:08 am
τι κολλημα και αυτο. ειμαι στο mission 18/25 και 2 μερες τωρα δεν βγαινει με τιποτα το τελευταιο Mouth teeth. θα τρελαθω
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Πεμ Νοε 08, 2012 2:37 am
^Στο 16/25 είμαι εγώ περιμένω 50 ώρες να τελειώσει το reseach. Μου έκατσαν 100 isos στην κλήρωση σήμερα και βρέθηκα να έχω 250 Razz
Δεν μου τη γλιτώνει πάντως ο Ghost Rider αυτή τη φορά. Εχώ ήδη 14 gold στην άκρη για skip αν δεν προλάβω

plousmike έγραψε:hulk-hawkeye έπαιξα εγώ και τα πήγαν πολύ καλά. αλλά κάτι πρέπει να κάνω για τον σπαστικό τον κάπτεν αμέρικα που μου έχουν μοστράρει όλοι. βέβαια τώρα αλλάζουν τα δεδομένα με την καινούργια στολή infiltrator.

Πράγματι εσύ με την στολή του αλλάζεις τα φώτα. Ωστόσο και όπως σου είπα τον έχεις για πλάκα. Η Black Widow είναι infiltrator. Toυ κάνει combo setup και ο iron fist τον διαολοστέλνει όπως ήρθε με ένα χτύπημα Razz
Δουλεύει με όλα τα classes αυτό τρελά. Και με black cat πάλι του αλλάζεις τα φώτα κάνοντας του unlucky και μετά τη δυνατή της επίθεση. Αρχίζω να σκέφτομαι σοβαρά να παίζω με Hercules + κάποιον άλλο πάντως, ίσως με Storm που έχει mind focus. Απίστευτο ξύλο ρίχνει και κάνει φοβερή άμυνα!
Σε αντίθεση με captain america & the thing όχι απλά μπλοκάρει επιθέσεις αλλά επιτίθεται πίσω κιόλας!

Μμμμ ενδιαφέρουσα ομάδα!

plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Πεμ Νοε 08, 2012 3:57 am
εγώ τί να πω. 2 μέρες τώρα είμαι στην τελευταία αποστολή, και δεν έχω iso! πρέπει να περιμένω πόσες μέρες να μαζέψω, γιατί δεν μου κάθεται και στην ρουλέτα κανένα...μόνο το γ@μ0κράνος!
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 1_zpsbe8574b7
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 3_zps4d69e2b4
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Bleach_Group
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Arrow_zpsdc214876
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Untitled-1_zps651efb21
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Wd_zps213b4510
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Naruto2_zpsdde1594d
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Got_zpsb88bd570
Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Πεμ Νοε 08, 2012 2:26 pm
τι κατάρα κι αυτή με το κράνος και κρανίο στη κλήρωση!!! έχω κολλησει και 'γω στην αποστολή 18 γιατί χρειάζομαι 3 δόντια. Μιχάλη, γιατί δε στέλνεις request για τα iso?
lapo
lapo
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 1461
Ημερομηνία εγγραφής : 03/03/2010
Ηλικία : 42
Τόπος : Θεσσαλονικη

Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές   - Σελίδα 24 Empty Απ: Μarvel Avengers Alliance - Χρήσιμες συμβουλές

Πεμ Νοε 08, 2012 5:41 pm
ΤΩΡΑ ειμαι στην 19
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης