Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Πεμ Αυγ 24, 2017 7:06 pm
teliosmetonma έγραψε:[quote="Green Rider"

Μιας και το φόρουμ έχει εκτός από power rangers και toku, πολύ games θα προτεινα να είχαμε κουμπί για mygamelist στο προφίλ μας

Δεν είναι κακή ιδέα. Αν και και με το exophase για υπογραφή μια χαρά φαίνεται τι παίζει ο καθένας
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Πεμ Αυγ 24, 2017 7:07 pm
Σχετικά με το exophase χρειάζεται steam ή τπτ άλλο?
The Tokutaku
The Tokutaku
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2016
Ηλικία : 24
Τόπος : Morphin Grid

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 7:33 am
Μια ερώτηση παιδιά,ασχολείται κανείς εδώ με το fightcade;είναι ''emulator'' που σου επιτρέπει να παίζεις classic arcade fighting games online μιας και το mame δεν έχει αυτή την ιδιότητα σε περίπτωση που δεν γνωρίζεται.Πιστεύω θα μπορούσαμε να παίζαμε κάτι εκεί μιας και υπάρχει μια ποικιλία από fighting games που έχει συμπεριλαμβανομένου και KOF.
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 10:30 am
Αυτό εδώ λες έε? [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Το είδα θα το κατεβάσω καποια στιγμη
The Tokutaku
The Tokutaku
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 295
Ημερομηνία εγγραφής : 15/12/2016
Ηλικία : 24
Τόπος : Morphin Grid

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 11:22 am
Ναι αυτό είναι εάν φτιάξεις λογαριασμό και κατεβάσεις τα απαραίτητα roms για το παιχνίδι που θες πες μου.Άσχετο αλλά δοκίμασες το TMNT IV;
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 11:26 am
Ναι απλά από άλλο λινκ, αρκετά ωραίο παιχνιδάκι
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 7:09 pm
Mπορείς και παίζεις με άλλους online μέσω fightcade απ'ότι ξέρω. Νομίζω πως το έχω κατεβασμένο. Δεν δοκίμασα ποτέ να παίξω με άλλους ωστόσο. Θα το τσεκάρω και θα σας πω. Αν δουλεύει ψήνομαι κάνα βραδάκι να παίξουμε
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Παρ Αυγ 25, 2017 10:31 pm
Αμε, να φτιαξεις και μια κατηγορια στα videogames οπου θα συζηταμε γι αυτο Wink
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Σαβ Αυγ 26, 2017 12:38 pm
Δεν νομίζω πως χρειάζεται κάτι τέτοιο. Κάνε απλά ένα νέο θέμα εδώ στα fighting. Το έχω τελικά κατεβασμένο
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

Αγαπημένος χαρακτήρας από  Κing of Fighters - Σελίδα 3 Empty Απ: Αγαπημένος χαρακτήρας από Κing of Fighters

Σαβ Αυγ 26, 2017 12:40 pm
οκ εκανα: [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης