Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Πήγαινε κάτω
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 12:13 am
Απολαύστε! cheers Ψάχνω λινκς για κατέβασμα!!! Το νέο καστ, μετά το δραματικό τέλος του πρώτου κύκλου, φαίνεται καλύτερο από το προηγούμενο! cheers
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 12:27 am
Nα και η νέα ομάδα (μόνο η γαλάζια παραμένει η ίδια):
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 12:41 am
Τι είναι τούτο
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 12:52 am
Υπαρχει ο 1ος κυκλος με sub επεισοδια;
Skyranger
Skyranger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 610
Ημερομηνία εγγραφής : 13/02/2011
Ηλικία : 37
Τόπος : Θεσσαλονίκη

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 1:20 am
Nαι, τι ειναι τουτο? Κατι ειχε παρει το ματι μου περσι, οτι ειναι οι ''rangers'' άλλης χωρας, αν δεν κανω λαθος, της Ταυλανδης. Ωραιο φαινεται !!! Κ ωραιες στολες. Μπραβο που εχουν δικο τους υλικο κ δεν δανειζονται απ τα Σεντάι. Οι Ταυλανδεζοι τα φτιαχνουν ολα αυτα, ή τα παραγγελνουν απο καμια Ιαπωνια κ Τοέι, οπως οι Αμερικανοι με τα Zyu 2 ?

Yπαρχει αυτη η σειρα στο εξωτερικο site για κατεβασμα? Αν οχι, δεν πειραζει, ισως καπου στο google. Αλλά υπαρχουν υποτιτλοι? Εσυ Αντωνη τα ειδες κανονικα τη σειρα, ή μονο αυτα απ το Youtube ? Πολυ ωραια που μας ενημερωσες, μπραβο, ενας νεος κοσμος ανοιγεται μπροστα μας !!!!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 1:22 am
Δεν νομίζω να την έχω βάλει. Καλά που μου τη θυμίσατε όμως να ψάξω
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 2:13 am
Kαινουργιος κόσμος, θα χρειαστούμε 5 ζωές για να τα δούμε όλα
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 1:59 pm
Υπάρχει και θέμα προς συζήτηση για τη σειρά:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ναι Μενέλαε, ακριβώς. Δεν τα δανείζονται, μα τα φτιάχνουν. Έχω βρει megaupload λινκς για το πρώτο και το τρίτο επεισόδιο και έχω κατεβάσει και από το youtube τα επεισόδια 2, 15 και 16. Τα έχω δώσει όλα στο Δημήτρη και έχουν μπει στο σάιτ, Toku out of Japan αν θυμάμαι καλά. Δυστυχώς, καθόλου υπότιτλοι, έχουν δυσαρεστηθεί απ' ό,τι είδα και άλλοι του εξωτερικού γι' αυτό, διότι η σειρά φαίνεται πολύ ωραία. Πήγα να δω μια φορά το πρώτο επεισόδιο, καταλάβαινα κάποια λίγα στο νόημα και την υπόθεση (δεν ξέρω τα ταϋλανδικά όσα την ιαπωνική γλώσσα, από τη δεύτερη κάτι καταλαβαίνω, καμιά εικοσαριά λέξεις τις ξέρω), αλλά μετά σταμάτησα επειδή δεν τα καταλάβαινα... Crying or Very sad
Μέχρι να βρω όλα τα επεισόδια, δε θα δω κανένα ολόκληρο γιατί έχω ένα προαίσθημα ότι θα κολλήσω άσχημα με τη σειρά...
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 3:35 pm
Δεν νομίζω και γω να υπάρχουν αλλά έκανα θέμα στο Rangercrew μπας και ξέρει κανείς
antonito91
antonito91
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2182
Ημερομηνία εγγραφής : 16/10/2010
Ηλικία : 32
Τόπος : Αthens

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Σαβ Απρ 02, 2011 4:02 pm
Κάποιος θα μας φωτίσει δεν μπορεί
ninetales
ninetales
Συντονιστής
Συντονιστής
Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Pbucket
Αριθμός μηνυμάτων : 997
Ημερομηνία εγγραφής : 01/11/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : αθηνα

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Δευ Απρ 04, 2011 12:09 am
wraio fenete iparxoun episodeia??
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 39
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Δευ Απρ 04, 2011 12:15 am
Mπα. Κανείς δεν είπε κάτι ακόμα, οπότε χλωμό
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Δευ Απρ 04, 2011 9:42 pm
Έχω στείλει από πέρυσι μέιλ σε αυτόν που ανέσασε το 1ο και το 3ο να βάλει αν μπορεί και τα άλλα, δεν είδα να έκανε τίποτα. Έστειλα μήνυμα πρόσφατα σε έναν στο γιου τιουμπ που έχει βάλει τα 15 και 16, ότι είμαι από το φόρουμ κ.λ.π., ακόμα να μου απαντήσει. Πάντως, στο hanshin justice που μιλούσαν για τη σειρά είπαν πως κατέβασαν μερικά επεισόδια που είχαν δημοσιευτεί στο rangerboard. Δημήτρη, επειδή ξέρεις αρκετά από αυτό το φόρουμ, μπορείς να δεις αν όντως υπάρχουν και πού, αν αν είναι, να τους ζητήσεις να σου τα δώσουν; Εγώ εκεί ξέρω μόνο να αλλάζω το θέμα του φόρουμ, να ποστάρω και να στέλνω πμ και αυτό με δυσκολία, τόσο περίπλοκο που το έχουν...
lelouch
lelouch
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 493
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2010
Ηλικία : 27
Τόπος : athens

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Δευ Απρ 04, 2011 10:02 pm
toso oreo einai rr paidia to sport ranger gt ama einai na to do
avatar
gantonis
Legendary Ranger
Legendary Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 4861
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2010

Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger! Empty Απ: Ξεκίνησε ο δεύτερος κύκλος των Sport Ranger!

Δευ Απρ 04, 2011 10:13 pm
Αν είχαμε και «μέσο» για να το δούμε καλά θα 'ταν! Razz Πάντως, απ' ό,τι είδα σε φόρουμ του εξωτερικού, τους έχει αρέσει, παρότι δεν καταλαβαίνουν τίποτα! Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης