Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Ranger of the day - Jason Lee Scott

+18
Deadman Brand
MCygo13
Zer0
chrys97
angelos13
redranger
chrissa
plousmike
chrys
redgoldjason
red4ever1988
Red Forever
gantonis
Skyranger
power24red
antonito91
XameR_GT
Green Rider
22 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Οκτ 28, 2013 10:55 pm
ναι εννοουσα haters της σεζον
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Οκτ 28, 2013 11:29 pm
άτομα που πρωτοείδαν mmpr και συνέχισαν να βλέπουν rangers με τίποτα δεν μισούν κανένα ειδικά από την 1η σεζόν, πόσο μάλλον τον Τζέισον. Δεν ξέρω κάποιον προσωπικά
Zer0
Zer0
Συντονιστής
Συντονιστής
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 1_zpsae76d156
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Hajime_no_Ippo_Group
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Got_zpsb88bd570
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Sao2_zps849de89d
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Sao_zpsdcbd3f12
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 1_zpsa9a6fc63
Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 1_zpsbe8574b7
Αριθμός μηνυμάτων : 1670
Ημερομηνία εγγραφής : 12/07/2013
Ηλικία : 27
Τόπος : ροδος

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Οκτ 28, 2013 11:55 pm
σιγα μην μισουσαν τον jason οσο μαλον την 1η σεζον μην τρελαθουμε κιολας
ο jason ηταν απο τους πιο γαματους rangers που υπηρξαν ποτε
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Πεμ Οκτ 31, 2013 2:10 pm
Βρε συμφωνω μαζι σας, αλλα ελα ομως που ξερω περιπτωσεις που δεν γουσταραν το στυλ του και τον κορόιδευαν. δεν λεω ψεματα ρε παιδιά.
φυσικα ηταν ο κορυφαιος ολων, παντα τους το τονιζα εγώ. εμενα επισης με κοροιδευαν που έβλεπα τη σειρά. και μερικοί απο αυτούς γελουσαν με τον Austin st. John. Διάφορες περιπτωσεις.
MCygo13
MCygo13
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2027
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2011
Ηλικία : 26
Τόπος : Athena

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Πεμ Οκτ 31, 2013 2:18 pm
απ τους κορυφαίους κόκκινους ranger,προσωπικά απ τους αγαπημένους μου μαζί με Άντρος
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Πεμ Οκτ 31, 2013 4:59 pm
redranger έγραψε:Βρε συμφωνω μαζι σας, αλλα ελα ομως που ξερω περιπτωσεις που δεν γουσταραν το στυλ του και τον κορόιδευαν. δεν λεω ψεματα ρε παιδιά.
φυσικα ηταν ο κορυφαιος ολων, παντα τους το τονιζα εγώ. εμενα επισης με κοροιδευαν που έβλεπα τη σειρά. και μερικοί απο αυτούς γελουσαν με τον Austin st. John. Διάφορες περιπτωσεις.
Να μου έλεγες για τον Τόμμυ ΟΚ. Στα ξένα φόρουμς που μπαίνω υπάρχουν πολλοί που δεν τον γουστάρουν. Δεν έχω δει να πει κάποιος κακιά κουβέντα για τον Τζέισον όλα αυτά τα χρόνια. Ηταν σίγουρα φανς της σειράς και όχι haters αυτοί που λες?
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Νοε 18, 2013 5:07 pm
Χμ ουτε φανς ηταν ακριβως, εννοώ όπως εγώ, αλλα ουτε και haters. Απλα καναμε κουβεντα και πολλοι απο αυτους ειτε ειχαν δει καποια επεισοδια, ειτε απλα τις φατσες των ηθοποιων. (αλλοι εβλεπαν συστηματικα).
Πχ, μια κοπελα θυμαμαι μου ειχε πει "εμενα μου αρεσει ο Μπιλλυ. Ε, ο κοκκινος αρεσει σε τοσους πολλους που ειπα να κανω την διαφορα" / Ισως την εκνευριζε τι να πω;
όσο για τον Τομμυ,εγώ πάλι ολα τα προηγούμενα 15 χρόνια που έψαχνα (και ημουν μελος σε κλαμπ, έκανα συνομιλίες κλπ), μάλλον τον λάτρευαν οι περισσότεροι, αφου τον εχουν θρυλο.... εγω βεβαια διαφωνω με τον τοσο ενθουσιασμο, οκ. ;Αλλα γουσταραν εννοειται και τον Τζεησον οι περισσοτεροι απο αυτους
Εσυ που ειδες οτι πολλοι δεν τον πάνε τον Τομμυ;; Τι λένε;
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Νοε 18, 2013 6:35 pm
Oτι είναι overrated
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Δευ Νοε 18, 2013 11:58 pm
Δεν έχουν άδικο. Το πιστεύω κι εγώ αυτό. Τι το τοσο εξαιρετικο πια είχε; Ο Τζέησον καλυτερος ήταν
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Τρι Νοε 19, 2013 12:57 am
Σαν αρχηγός συμφωνούμε απόλυτα. Σαν 6ος ο Τομμυ δεν έχει αντίπαλο από την άλλη
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Τρι Νοε 19, 2013 10:22 am
Παιδια ο Τommy και σας 6ος ηταν πολυ προωθημενος, αν θυμαστε. όλα τα επεισοδια πάνω του ήταν! Κάνω λαθος; αν ναι, διορθωστε με! Ξεδιπλωνόταν συνέχεια ο χαρακτήρας του, ο οποιος τις περισσόρτερες φορές ήταν αδύναμος κιόλας.
Για καποιο λογο εδιναν πολυ βαθος στον χαρακτηρα του (τι μανια κι αυτή;;Wink. Ενω απο την αλλη, δεν υπηρχαν πολλα επεισοδια που ξεδιπλωναν τον χαρακτηρα του Jason. Ελάχιστα, έως καθόλου (ισως ήταν τοσο δυνατος που δεν χρειαζονταν ξεδίπλωμα!Wink. Αυτο ηταν το θέμα απο την αρχή. Ετσι πιστεύω εγώ. Αν θελετε να το συζητήσουμε όλοι μας αυτό.

Ο Jason σαν χρυσος φιλε θεωρειται 6ος; Γιατι αν αν ναι, τοτε ειχε γερό αντιπαλο ο Τommy!
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Τρι Νοε 19, 2013 11:56 am
Σαν 6ος ο Jason δεν πλησίασε ούτε κατά διάννοια των Trey. Δεν τον είδαμε ποτέ να κάνει εκείνα τα κουλά που έκανε ο τύπος όταν εμφανίστηκε και γίνονταν μια μαύρη σκιά που βάραγε ξύλο.
avatar
redranger
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 335
Ημερομηνία εγγραφής : 03/01/2012

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Τρι Νοε 19, 2013 1:50 pm
Γιατι πλέον ο Τζεησον ηταν μελος της ομαδας και δεν υπηρχε λογος να κρυβεται! αν ηταν ετσι, δεν θα τον βλέπαμε εμεις που τον αποζητουσαμε! Εξαλλου, ο Τομμυ κρατησε το μυστηριο οταν πηγε να τον φερει. Ηταν και καλυμμενος με καπαρντινες και γυαλια αν θυμαστε. Μετα αποκαλυφτηκε
Green Rider
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 40
Τόπος : Mirror World
http://maagr.forumgreek.com/

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Τρι Νοε 19, 2013 8:25 pm
Μα ο Τρέυ δεν κρυβονταν. Απλά οι δυνάμεις του χρυσού ranger ήταν φτιαγμένες για τρία άτομα και οχι ένα. Ο Τζεησον δεν μπορούσε να τις ελέγξει 100% προφανώς
Deadman Brand
Deadman Brand
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 601
Ημερομηνία εγγραφής : 30/03/2016

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Κυρ Ιουλ 03, 2016 6:23 pm
Δυναμικός,αποφασιστικός,γνώστης πολεμικών τεχνών και νοιαζόταν για την ομάδα.Δικαίως ήταν αρχηγός γιατί διέθεται όλα τα παραπάνω.
avatar
geopao1995
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 129
Ημερομηνία εγγραφής : 02/03/2017

Ranger of the day - Jason Lee Scott - Σελίδα 5 Empty Απ: Ranger of the day - Jason Lee Scott

Παρ Μαρ 03, 2017 2:21 pm
εντηποσιακος στο να συνονιζει την ομαδα
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης