Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

+7
falconara90
don mpertas
DRAGONGOD
antonito91
XameR_GT
Green Rider
Red Forever
11 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Green Rider
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 30133
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
http://maagr.forumgreek.com/

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Κυρ Ιαν 08, 2012 12:50 pm
και γω χλωμό το κόβω...παραείναι τεράστια
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Κυρ Ιαν 08, 2012 12:57 pm
Παντος το καλο ειναι οτι βγαζουν ποιτικα videogames,ειδηκα τα bleach,naruto.Μονο για τα παιχνιδια θα ηθελα να εχω δει κατι απο αυτα.
avatar
don mpertas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2011
Τόπος : thes

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Κυρ Ιαν 08, 2012 7:20 pm
xamergt έγραψε:Τα ναρουτο που βγαινουν απο την anubis(5 επεισοδια σε καθε τευχος[10ευρω])
ειναι με ελληνικους υποτιτλους,εγω εχω τα πρωτα 44 με ελληνικους υποτιτλους απο την AC οποτε δεν καιγομαι,ασε δεν καιγομαι καν με το Ναρουτο.Καπου 15 επεισοδια ειδα αλλα δεν μου αρεσε.Εγω στο fairy tail αφιερωνω χρονο απο τα μεγαλα ανιμε.ΕΠισης εχω κατεβασει πολλα των 12-24 επεισοδιων οποτε ας δω πρωτα αυτα.Βασικα για να ειμαι ειληκρινης δεν σκεφτομαι καν να ξεκινησω ποτε την τριαδα,μπορει να ειναι καλα για καποιους δεν αντιλεγω αλλα εγω δεν θελω.

tha sou pw to ekseis!to naruto an den deis ta prwta 20 episodes dn leei pola...opws k to bleach!twra an thes na kaneis kapoio skip!to naruto stin prwti season to story me to manga einai mexri to episode 135-136 meta exeis fillers mexri to 220!alla exoun plaka ta fillers afta!egw ida mexri to 136 meta ksekinisa ta naruto shippuden!!k kapoia stigmi ida k ta fillers!twra gia to bleach exei fillers k afto alla oxi tosa polla!
avatar
don mpertas
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 162
Ημερομηνία εγγραφής : 21/12/2011
Τόπος : thes

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Κυρ Ιαν 08, 2012 7:20 pm
k opws eipa min sas tromazoun ta noumera!einai episodia 15-17 lepta!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Σαβ Απρ 21, 2012 5:08 am
Green Ranger έγραψε:σιγά μην βάλει το bleach το STAR. Παραείναι βίαιο για την ελληνική (για τα μπάζα) τηλεόραση
xamergt έγραψε:εστω χεστο bleach το ναρουτο θα παει καλα αν και πολυ γιαπωνεζια τα ονοματα
Green Ranger έγραψε:Aπ'ότι έχω ακούσει γι'αυτό ναι θα μπορούσαν να το δείξουν, αφού είναι αρκετά χιουμοριστικό
Τι λέτε...Εδώ το ΕΣΡ απαγόρεψε το One Piece επειδή λέει "είναι άκρως βίαιο"... Ευτυχώς επέτρεψαν το Rurounin Kenshin μάλλον επειδή το έδειχνε μετά τις 10 το βραδυ.
antonito91 έγραψε:Μπα στην Ελλαδα μόνο τελετάμπις. ντορα και σφουγγαράκης πουλάνε οτιδήποτε άλλο παει στο καλάθι των αχρήστων από τους καναλάρχες και τους διευθυβτες προγράμματος
Δεν φταίνε καθόλου οι καναλάρχες αλλά το ΕΣΡ.


Παραπάνω κάποιος είπε ότι "δεν μπορώ να φυτοζωήσω για να δω 500 επεισόδια": Τουλάχιστον στο One Piece (που ξέρω καλύτερα) δείχνει τι έγινε στο προηγούμενο επεισόδιο - τι θα γίνει στο επόμενο - τραγούδι αρχής και τίτλοι τέλους, οπότε αν τα παραλείψεις αυτά μένει λιγότερο από 15 λεπτά να δεις (τι βλακεία και αυτή...). Ευτυχώς όσο περνάει ο καιρός το φτιάχνουν αυτό.


Εγώ έχω δει όλα τα επεισόδια-ταινίες-specials του anime one piece και έχω αρχίσει να αγοράζω τα manga. Από τα αλλα δύο έχω δει μόνο κάποια επεισόδια της αρχής.
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Σαβ Απρ 21, 2012 9:44 am
To one piece το απαγορεψαν για ενα βιαιο επεισοδιο στην αρχη (πριν το επεισοδιο 30) αλλα λογω καθυστερησεων το κοψιμο ηρθε οταν το άνιμε εφτασε στα 100+ επεισοδια.Για μενα ηταν οντως βιαιο αλλα και το ναμεκ σαγκα στο dbz ηταν και αυτο ακρος βιαιο!
Το naruto εχει τα φοντα να ερθει!
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Σαβ Απρ 21, 2012 3:36 pm
^Μέχρι ένα σημείο ναι αλλά μετά και αυτό γίνεται βίαιο. Εγώ δεν πιστεύω ότι είναι καθόλου βίαιο και η στιγμή που λες είναι η κάτωθι:
Μπλα Μπλα:
Μέσα στη μάχη ο Krieg καλυπτόταν από ένα ύφασμα με τεράστια καρφιά όποτε πήγαινε να του επιτεθεί ο Luffy ώστε να σταματάει την επίθεση. Αλλά αποφασισμένος να σταματήσεις την κακία του χτυπάει με όλη του τη δύναμη στα καρφιά.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Αυτή ήταν η σκηνή που είπαν. Το υπόλοιπο δεν είναι βίαιο και ούτε αυτό είναι. Ότι κάνει ο Luffy το κάνει για το καλό των άλλων και κύριος των φίλων του, όχι επειδή του αρέσει η βία.
falconara90
falconara90
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 1_zpsbe8574b7
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Bleach_Group
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Arrow_zpsdc214876
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Untitled-1_zps651efb21
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Wd_zps213b4510
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Flostgalaxy_zps7a6d690b
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Naruto2_zpsdde1594d
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Yu-Gi-OhGX_zps666b4095
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 BatmantheBraveandtheBolt_zps0ce04b94
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Got_zpsb88bd570
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 TransformersPrime_zpse4fcca92
Αριθμός μηνυμάτων : 2456
Ημερομηνία εγγραφής : 23/11/2011
Ηλικία : 34
Τόπος : VG Universe

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Σαβ Απρ 21, 2012 5:13 pm
καλύτερα να μη πιάσουμε τη συζήτηση για το ΕΣΡ γιατί θα βγάλω όλη μου τη χολή και δε το θέλω. να πω πάντως ότι μεγάλο μερίδιο ευθύνης για την κατάντια μας έχουν και οι καναλάρχες.
Costascss
Costascss
Συντονιστής
Συντονιστής
Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 3_zps4d69e2b4
Αριθμός μηνυμάτων : 3818
Ημερομηνία εγγραφής : 28/09/2010
Ηλικία : 31
Τόπος : Αθήνα

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Κυρ Απρ 22, 2012 10:30 pm
^ Δεν το ξέρω.

Ξέχασα να πω πιο πάνω ότι τους φάνηκε βίαιο, όχι ότι χτυπάει κάποιων αλλά ότι βάρεσε το χέρι του σε καρφιά τραυματίζοντας το άσχημα για να σώσει κάποιους...
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 9:34 pm
μόνο φοβερή τριάδα δεν είναι για μένα! Δεν με ενδιαφέρει να δω κανένα από αυτά!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 9:40 pm
Μου αρεσει η αποψη σου!Και εγω δεν θα το εκανα για να πω "το εχω δει!".
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 9:43 pm
ε ναι. ισχύει αυτό που λες 100%. Οι πιο πολλοί σήμερα, το βλέπουν απλά για να πουν ότι το έχουν δει, και να είναι επίσημοι "anime funs" ΕΛΕΟΣ!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 9:58 pm
ισως μπορεις να το πεις και για μενα για το fairy tail που ειναι το ιδιο τεραστιο.Το βλεπω πλεον απο συνηθεια οχι για να ικανοποιησω την "δειψα" μου για ανιμε που θα με προβληματισει!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 10:10 pm
ναι αλλά δεν ξεκίνησες με σκοπό απλά να το δείς, για να γυρίζεις να λες σε όποια συζήτηση περί anime πετύχεις από διάφορους, ότι το έχεις δει!
XameR_GT
XameR_GT
Boηθός Διαχειριστή
Boηθός Διαχειριστή
Αριθμός μηνυμάτων : 11220
Ημερομηνία εγγραφής : 10/08/2010
Ηλικία : 34
Τόπος : Aθηνα.
https://www.youtube.com/user/xoulisgt?feature=mhee

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 10:17 pm
Mπα δεν ειμαι τετοιος, το ειδα απλα γιατι το ειδα σε διαφημιση στην ac και αφου ηταν το 1ο επεισοδιο λεω να το δω, σε καμια περιπτωση δεν ηξερα οτι θα γινοταν τοσο μεγαλο οπως "η μεγαλη τριαδα".Και εν τελη δεν το προτεινω!Τετοια μεγαλα ανιμε απαιτουν ατομα με υπομονη.Προτιμω να τους προτεινω το great teacher onizuka & death note!!
plousmike
plousmike
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6311
Ημερομηνία εγγραφής : 29/11/2011
Ηλικία : 36
Τόπος : ΗΡΑΚΛΕΙΟ!

Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach] - Σελίδα 3 Empty Απ: Σηζήτηση για την φοβερή τρίαδα[Naruto,One Piece,Bleach]

Πεμ Μάης 03, 2012 10:19 pm
death note ε? χμ. κι αυτό στην wish list. είχα δει νομίζω και το review σου.
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης