Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^

Εγγραφείτε στο φόρουμ, είναι εύκολο και γρήγορο

Power Rangers in Greece
Καλως ήρθες Ranger!

Το καλύτερο φόρουμ για Power Rangers στην Ελλάδα σε καλοσορίζει στην παρέα του!

Αν θέλεις και συ να γίνεις μέλος την παρέας μας κάνε εγγραφή (register).

Σε περιμένουμε!

^_^
Power Rangers in Greece
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

+22
mckon12
sol
Neo-RedRanger
petrosdbz
ZaneX
liz bonnet
Xrysovalantis 2@@
jimavras
tsironick
gt1993
redrangre
PAULKAP98
CMPunk
BnsGoldRanger
johnny_salonica
chrys97
plousmike
alex743
Skyranger
gantonis
XameR_GT
Green Rider
26 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
redrangre
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2014

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Πεμ Νοε 20, 2014 12:14 pm
alex743 έγραψε:Αν δεν κανω λαθος στο τελευταιο επεισοδιο των τουρμπο οι rangers χανουν τις δυναμεις τους.Ειχε γινει μεγαλη μαχη rangers εναντιον divatox.Η επιθεση της divatox ηταν ανατρεπτικη.Τετοια επιθεση στο αρχηγειο των rangers δεν εχει ξαναγινει.Ειναι η μονη εχθρος που νικησε τους power rangers.Για μενα αυτη ειναι η πιο στεναχωρη στιγμη.

συμφωνω απόλιτα....επίσης οι power ranger αποδείχτηκαν ρομποτ...πολυ στεναχωρη στιγμη
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 4:42 am
robot???? scratch
chrys97
chrys97
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 6813
Ημερομηνία εγγραφής : 28/08/2012
Ηλικία : 26
Τόπος : Κύπρος
https://www.youtube.com/user/TheRedranger1997

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 12:22 pm
φιλε redrangre εξηγησε τι εννοεις
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 1:01 pm
μάλλον εννοεί τον Mac απο τους overdrive δεν θυμάμαι κάποιον άλλο που να τον νομίζαν ανθρωπο και να αποδείχτηκε ρομποτ
redrangre
redrangre
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2014

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 2:19 pm
το τελευταιο επεισοδιο των power ranger turbo δειχνει οτι υπήρχαν δυο ομαδερ rager....οπου η μια εκ των δυο ηταν ρομποτ...το επεισοδιο ο χω στη συλλογη μου...ευελπιστω να τα καταφερω να το αναιβασω ωστε να το δειτε όλοι...
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 2:46 pm
^ τότε εντάξει, έχω να το δω από τοτεπου το είχε το foxkids και ήμουν κάτω από 5 

Ελπίζω να το βάλεις να το θυμηθώ και αυτό και ότι άλλο έχεις, αλήθεια από in space σου βρίσκεται τίποτα ?
redrangre
redrangre
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2014

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 3:21 pm
το μονο που εχω ειναι power ranger turbo...
redrangre
redrangre
New Ranger
New Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 19/11/2014

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 3:54 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
να ενα βιντεακι που βρηκα...
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Neo-RedRanger
Neo-RedRanger
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 728
Ημερομηνία εγγραφής : 07/08/2012
Τόπος : Inside my Deck
https://www.youtube.com/user/TheNeoRedRanger

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Σαβ Νοε 22, 2014 11:39 pm
Διαλέγω το χαμό της Κέντριξ. τη συμπαθούσα και δε μου άρεσε που την έφαγαν...Αλλά μετά εντάξει επανήλθε
BnsGoldRanger
BnsGoldRanger
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Αριθμός μηνυμάτων : 2953
Ημερομηνία εγγραφής : 14/02/2010
Ηλικία : 28
Τόπος : Θεσσαλονίκη,Καλαμαριά

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Κυρ Νοε 23, 2014 5:15 pm
Φήμη μηνύματος : 100% (1 ψήφοι)
redrangre έγραψε:το τελευταιο επεισοδιο των power ranger turbo δειχνει οτι υπήρχαν δυο ομαδερ rager....οπου η μια εκ των δυο ηταν ρομποτ...το επεισοδιο ο χω στη συλλογη μου...ευελπιστω να τα καταφερω να το αναιβασω ωστε να το δειτε όλοι...
Θυμαμαι ενα τετοιο επεισοδιο, αλλα δεν ηταν το τελευταιο.. ηταν οταν ειχαν ερθει ο καρλος η κασσι η ασλει και ο τι τζει, αυτοι ηταν ρομποτ θυμαμαι μια μαχη που ο καρλος ειχε πεσει κατω και του βγηκε το προσωπο και πραγματι ηταν ρομποτ απο μεσα και μετα αυτος το ξανα εβαλε Shocked  ο τζαστιν τα χε παιξει... μονο αυτος δεν ητανε. ααα το επεισοδιο που λεω ειναι το βιντεακι που εβαλες τωρα το ειδα . Wink
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Κυρ Νοε 23, 2014 5:39 pm
^πόσο τι μου θύμησες τώρα, ήμουν και μικρός τότε και είχα μείνει παγωτό, ακόμα δεν θυμάμαι καλά τι είχε γίνει αλλά μόνο και μόνο που με κάνατε να θυμηθώ αυτή την σκηνή +1 και στους δύο
avatar
gt1993
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 218
Ημερομηνία εγγραφής : 18/12/2013
Ηλικία : 31
Τόπος : Κυπρος

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Δευ Μαρ 09, 2015 6:29 pm
Οταν πεθανε ο Zordon και οταν βγηκε το jungle fury pale
avatar
Επισκέπτης
Επισκέπτης

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Δευ Μαρ 09, 2015 6:33 pm
^Γιατί καλέ; Μια χαρά ήταν οι jf
tsironick
tsironick
Power Ranger
Power Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 222
Ημερομηνία εγγραφής : 23/12/2011

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Κυρ Μαρ 15, 2015 11:10 am
τοτε που εφυγε η ριτα
jimavras
jimavras
Συντονιστής
Συντονιστής
Αριθμός μηνυμάτων : 167
Ημερομηνία εγγραφής : 05/06/2014
Ηλικία : 39

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Τετ Μαρ 18, 2015 1:36 pm
Ο θάνατος του Zordon ήταν για καλό λόγο άρα μετριάζει τον χαμό του ο σκοπός.Για μένα η πραγματικά δύσκολη στιγμή ήταν ο θάνατος της Kendrix
Xrysovalantis 2@@
Xrysovalantis 2@@
Super Ranger
Super Ranger
Αριθμός μηνυμάτων : 585
Ημερομηνία εγγραφής : 04/12/2014
Ηλικία : 22

H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers? - Σελίδα 3 Empty Απ: H πιο στενάχωρη στιγμή στην ιστορία των Power Rangers?

Πεμ Μαρ 19, 2015 10:51 pm
Για εμένα ήταν στην τρίτη σεζόν των Power Rangers Mighty Morphin όταν καταστρεφονταν τα zord και η Κιμ φώναζε "όχι" που εμένα μου έμοιαζε να λεει με βάση το στόμα της "οβγι". Razz Razz Razz
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης